Kohout plaší smrt - slavme vespolek

Kohoutí jubileum není jen tak, proto vznikne kniha, abychom zachytili naše vzpomínky, dokud si je pamatujeme. Pokud se vybere 75.000,-, natočíme i klip na jednu z nových skladeb. To se však neobejde bez vaší pomoci, která bude po zásluze odměněna.

EUR 2,709
pledged of EUR 2,423

111%

111% completed

70 contributors pledged

Music

All or nothing. Project finished on May 26, 2016 at 16:49.

Show all rewards

Co je náš cíl?

Alba jsme již natáčeli, koncertů odehráli mnoho. Výročí je tedy čas zkusit něco nového. A k tomu potřebujeme vás.

Detaily

Jelikož čas běží rychlostí se stupňující, zjistili jsme s hrůzou, že letos už je to dvacátý rok, co Kohout plaší smrt.

Naším cílem je proto vytvořit literární dílo, přibližující peripetie z života kapelního. Naši vlastní opravdovou knihu, díky níž o nás budeš vědět tolik, jako bys s námi stál na pódiu, či prožíval kocovinu v dodávce cestou domů. Abychom byli zatraceně originální, svou troškou do knihy přispějí i členové bývalí, o pestrost úhlů pohledu a pikantnosti tedy nebude nouze.

V rámci našeho jubilea proběhlo též nezbytné nahrávání skladeb, které se nám v poslední době urodily, tentokráte s přispěním producenta, jehož úkolem bylo z našich skvělých songů vytvořit songy ještě skvělejší.

Nedávno proběhlo natáčení profesionálního videoklipu (viz aktuality). Velikou novinkou pro nás bude zapojení početného realizačního týmu, včetně režiséra, a špičkové techniky. Uleví se nám, když nám někdo řekne, kam se máme postavit a co máme dělat…:)

A protože se nám natáčení velmi zamlouvalo, Vám se zjevně klip zamlouvá též a částka na knihu již byla nashromážděna, usoudili jsme, že využijeme zbylého času a podaří-li se vybrat dalších 15.000,-, natočíme pro Vás ještě jeden klip. Držíme si/Vám palce, aby to klaplo...:)

Jak vidno, chtěli bychom si tedy dopřát si trochu nadstandardní péče, z čehož budeš samozřejmě profitovat i Ty. Jak přesně? Studuj odměny, zírej a přispívej.

... a ještě něco navíc

Na podzim proběhne parádní oslava našich kulatých narozenin s vítanými gratulanty (tedy vámi) a váženými hosty, s nimiž sdílet pódium pro nás bylo a je ctí a potěšením.

News

May 17, 2016 Vybere-li se 75.000,- Kč, natočíme pro Vás další poutavý a úchvatný videoklip.

Ahoj!  Předně velmi děkujeme za Vaše příspěvky, knihu tedy můžeme s klidným srdcem dopsat a posléze vypustit do světa. Protože však zbývá ještě čas, řekli jsme si, že zdaří-li se vybrat 75.000,- Kč, tedy pouhých 15.000,- navíc, natočíme pro Vás další videoklip na některou z nových písní, abyste…

More

May 15, 2016 Videoklip a singl z nového EP!

Někteří z Vás na sítích sociálních možná zaregistrovali, že do světa virtuálního bylo vypuštěno video k naší nové písni Optimista z připravovaného EP, které, stejně jako případná kniha, ponese název "Nejlepší by bylo mít tučňáka ve vaně". Kdo ještě neviděl, nechť kochá se zde:

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 4
  Kohout na srdci či na klobouku

  Protože nás chceš podpořit. A abychom nebyli hamižní, dostaneš naši skvělou placku a naše nehynoucí díky návdavkem.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 4.04
  (CZK 100)
 • sold 0
  FLAC - to chceš

  Protože překotné tempo vývoje moderních technologií nezastavíš, ani my nebudeme době klásti překážky a dostaneš od nás odkaz ke stažení nového alba ve formátu FLAC, tedy ve špičkové kvalitě.

  Samozřejmě v den vydání alba.

  A neváhej, protože klasické cd nebude, inu jdeme s dobou…:)

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6.06
  (CZK 150)
 • sold 1
  Fotka s tebou, neboť jsme krásní

  Chceš se s námi vyfotit a mít památku? Toto jest ta správná volba. Odchytíš si nás na koncertě nebo kdekoli jinde, kde se budeme zrovna nacházet (což znamená povětšinou v Liberci), vytvoříme společné foto, které Ti následně zhmotníme, opatříme věnováním a pošleme.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 8.08
  (CZK 200)
 • sold 4
  Fanoušek s vytříbeným vkusem

  Aby ses odlišil od těch nerozumných individuí, která se rozhodnou náš projekt nepodpořit, dodáme Ti za Tvůj příspěvek originální, kovový odznak (cca 3 cm v průměru) ze série určené spaciálně a pouze pro Tebe a ostatní přispěvatele.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 8.08
  (CZK 200)
 • sold 15
  Naše písně a oděv kohoutí, spojení co vydrží

  Aby ses líbil/a, dostaneš od nás k odkazu pro stažení nového alba i pánské či dámské triko dle Tvého výběru z našeho výběru.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.11
  (CZK 300)
 • sold 22
  Naše literární dílo + nové a skvělé nahrávky

  Naše vlastní opravdová kniha, díky níž budete o nás vědět tolik, jako byste s námi stáli na pódiu, či prožívali kocovinu v dodávce cestou domů. 

  Chceš vědět, proč to děláme? Odpovědi máš na dosah.

  Knihu dostaneš ještě před jejím oficiálním vydáním a před křtem a aby toho nebylo málo, její součástí bude ve vazbě důmyslně skrytý flashdisk s novým albem. To chceš.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.11
  (CZK 399)
 • sold 2
  Vstup na náš speciální koncert + odkaz + odznak + Ty na naší plachtě

  Nejsme troškaři, máme tudíž v plánu na podzim podniknout velkolepou opulentní oslavu našeho přežití všech těch let, a to ve společnosti více než vybrané. Vybírali jsme kapely, které pro nás mají význam a k nimž máme nějakou vazbu, ať už osobní, nebo nám byly inspirací. Základem sestavy budou soubory E!E a Punk Floid, další jména budeme postupně doplňovat. Akce se bude konat 22.10.2016 v Liberci v klubu Bunkr. 

  K tomu odkaz, odznak jako bonus i umístění Tvého jména na náš koncertní backdrop (plachtu), což si můžeš na výročním koncertu v Bunkru osobně ověřit. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.15
  (CZK 400)
 • sold 6
  Kniha - vše o nás pro vás + odznak + odkaz + jméno na plachtě

  Jak již bylo řečeno: naše vlastní opravdová kniha, díky níž budete o nás vědět přinejmenším vše. Součástí knihy bude i ve vazbě důmyslně skrytý flashdisk s novými nahrávkami. 

  Knihu ti vlastnoručně krasopisně podepíšeme, pošleme, kam budeš chtít, a přidáme věnování, komu budeš chtít.

  K tomu návdavkem odznak a odkaz ke stažení nových nahrávek ve špičkové kvalitě v den vydání. A samozřejmostí je i umístění Tvého jména na náš koncertní backdrop (plachtu). Jako výraz našeho nehynoucího vděku za Tvou podporu se tak prostřednictvím svého podpisu budeš účastnit všech našich koncertů nejméně do konce tohoto roku.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.23
  (CZK 600)
 • sold 10
  Balíček (skoro) kompletní

  Chceš mít možnost dostatečně projevit své fanouškovství?

  Máš ji.

  Za tento příspěvek obdržíš odznak z limitované série pro přispěvatele, odkaz ke stažení nových písní v den vydání, tričko dle výběru, knihu s věnováním Tobě či libovolné osobě, vstup na výroční koncert (kde proběhne též křest knihy) a jméno na plachtě.

  Nestačí? Čti dále.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.38
  (CZK 1,000)
 • sold 2
  Totální fanoušek

  Chceš od nás úplně všechno?

  Tak tady to je:

  placka
  odznak
  odkaz ke stažení nahrávek
  fotka s kapelou
  tričko dle výběru
  kniha s věnováním
  vstup na výroční koncert (nebo jakýkoli náš jiný koncert, jsi-li přespolní)
  naše alba Kurnik šopa (2004), Hužva (2011), a Vykřičený muž (2013)
  jméno na plachtě

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 60.57
  (CZK 1,500)
 • remaining 2 from 2
  Spolukřtitel díla literárního

  Jelikož napsat knihu není jen tak, musíme ji i náležitě pokřtít. Křest proběhne na speciálním výročním koncertu 22.10.2016 v Liberci a tím, kdo se úkolu zhostí, můžeš být i Ty.

  K tomu od nás dostaneš samozřejmě náš knižní počin se speciálním věnováním křtiteli, tričko dle výběru, fotku s námi ze křtu, odznak a abys nemusel/a čekat, než Ti kniha s flashdiskem dorazí, získáš i v den vydání alba odkaz k jeho stažení ve špičkové kvalitě.

  Tvé jméno bude zvěčněno patřičně velkým písmem na našem koncertním backdropu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 80.76
  (CZK 2,000)
 • remaining 1 from 2
  Originální obraz kapely

  Naše kamarádky Šárka a Eliška jsou zručné umělkyně a namalují pro nás dva jedinečné obrazy, na nichž budeme zvěčněni a určeni k vystavení na čestném místě Tvého obydlí. Chceš-li mít to, co nikdo jiný mít nebude, je tohle ta správná volba.
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 201.90
  (CZK 5,000)
 • sold 2
  Kohouti kde si budeš přát

  Zkrátka se sebereme a přijedeme Tobě a kámošům zahrát kamkoli, tedy v rámci naší domoviny. Pokud se peníze vyberou, napíšeme Ti a na všem se domluvíme.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 403.80
  (CZK 10,000)
 • sold 1
  Sponzor

  Pokud nás máte rádi a chtěli byste nás podpořit prostřednictvím svého podnikání, je tu tato možnost. Na oplátku můžeme nabídnout umístění loga firmy v dostatečné velikosti na naší plachtě, která s námi bude cestovat na všechny koncerty. 

  Chcete, či potřebujete (ano, tady jsme přešli na vykání...:) si přidat položku do nákladů? Kohouti s tím ochotně pomohou.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 403.80
  (CZK 10,000)