Kniha recenzí nádražek: "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`"

Nádražky recenzujeme a fotíme pro blog Vágus.cz už od roku 2008. Teď vydáváme dvaadvacet nejlepších reportů hezky na papíře. Protože internetem si na hajzlu na Hlaváku zadek neutřeš, že jo...

Author: Vágus.cz

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Titulka knížky, co musíte mít!

EUR 2,476
pledged of EUR 2,115

117%

117% completed

161 contributors pledged

Art, Literature

All or nothing. Project finished on Dec 21, 2013 at 13:47.

Show all rewards

Jak to začalo

Na blogu Vágus.cz recenzujeme nádražky i další pajzly a putyky v dohledu od kolejiště, už od roku 2008. Nakonec spolu začala dvě redakční individua dokonce chodit a od té doby se místo romantických večeří tahají po nádhražkách.

Co je náš cíl?

Vydat naše reporty hezky po kupě. A na papíře. Protože papír je papír a internetem si zadek na hajzlu ve vlaku nevytřeš.

Proč to děláme?

Taky chceme tu nádheru hodit na papír, aby z toho ti výčepáci, servírky, štamgasti, kuchařky a další, co nám ochotně pózovali na fotkách a dělili se o své historky taky něco měli. A protože jsme vágusové a máme hluboko do kapsy, somrujeme to na vás elegantně přes Hithit.

Detaily

Vybrali jsme dvaadvacet reportáží z let 2010-2012, které napsali a nafotili NP a KZ. Budte si je moct číst před spaním nebo po jídle, ve vlaku i na pláži. Dále se dá kniha použít jako krájecí prkénko a v nouzi i jako obkladový materiál na prkýnko záchodové.

... a ještě něco navíc

Kromě reportu z Jičína, kde zazněla věta: "Kdyby ti tak pámbů prdel rozth", se dozvíte i která česká nádhražka má v interiéru nejvíc paroží, kde vaří tak dobře, že si vysloužili dokonce hodnocení "Just like mamma used to make it", ve které nádražce žerou psí konzervy, kde hrozí, že vás proklejou, zbijou nebo svedou, nebo taky ve které nádražce jsme dostali sračku či kde bylo tak krásně, že jsme se rozplakali.

Kdo jsme?

Jsme NP a KZ, dva vágusové z blogu Vágus.cz. Máme rádi vláčky, pivo a párek. Když je zavřená nádražka, je NP sprostější než Pohlreich. A KZ je vždycky hezčí než Babica.

News

Dec 12, 2013 Prdel je v tiskárně!

A ve středu 18. prosince od 19 h křtíme. Tady je FB event! Tak koukejte dorazit, bude prdel! Těšíme se jako sviňa! NP + KZ https://www.facebook.com/events/177602905771870/?fref=ts

More

Nov 6, 2013 Začínáme, děcka!

Dneska máme pětileté výročí našeho blogu Vágus.cz. Slavíme to lahváčema a taky spuštěním téhle kampaně. Doufáme, že se nám povede nasomrovat těch 50 kolíků, abychom za to vydali naši luxusní bichli. To bude teprv oslava! Díky, že nám pomáháte, děcka!

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 9

  Za pade si vysloužíte jmenovité veršované poděkování na našem webu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 2.11
  (CZK 50)
 • sold 3

  Za kilo vás čeká jmenovité veršované poděkování na našem webu. A vágusí placka dle vlastního výběru k vyzvednutí v Praze k tomu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 4.23
  (CZK 100)
 • sold 106

  Teď už to začíná být zajímavé. Za dvěstěpáďo nafasujete naši knížku "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" ještě teplou z tiskárny. K tomu vám pěkně jmenovitě poděkujeme na našem webu a do klopy připíchneme vágusí placku.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 10.57
  (CZK 250)
 • sold 34

  Pětibába vám zajistí naši knížku "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`", jmenovitý dík ve verších na našem webu a k tomu epesní triko dle vlastního výběru s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`".

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 21.15
  (CZK 500)
 • sold 7

  Líťo, to je knížka "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`", jmenovité veršované poděkováním na webu, triko vlastního výběru s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" a k tomu pivko a párek s autory NP a KZ v Bubenečské nádražce.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 42.29
  (CZK 1,000)
 • remaining 9 from 10

  Ultimátní bomba. Kromě poděkování ve verších na našem webu a dvou knížek "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" nafasujete ještě vágusí placku, triko dle vlastního výberu s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" a NP s KZ vás vyvezou na celodenní pečlivě vybranou nádražkovou tour, kde na každém hajzlíku na trase vyrejou vaše jméno.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 211.46
  (CZK 5,000)