Dyzajn market Festival: Dyzajn a hudba spolu a zdarma

Dyzajn market Festival propojí to nejlepší z Dyzajn marketu, skvělé kapely, divadlo, módní přehlídky, dětský koutek a domácí pochutiny. V létě 1. a 2. srpna budeme na Střeleckém oslově i slyšet a chceme, abyste byli u toho. Pomozte nám rozehrát Střelák.

Author: Dyzajn market

EUR 13,426
pledged of EUR 13,318

100%

100% completed

289 contributors pledged

Music, Design

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

Dyzajn market pořádáme 5x ročně, nejčastěji jste nás mohli potkat na piazzetě Národního divadla. Pravidelně představujeme skvělé české i zahraniční designéry, kteří vyrábí samé krásné, kvalitní i praktické věci - oblečení, šperky, hračky, bloky, knížky, kabelky, batohy a módní i bytové doplňky. Prostě originální design pro ženy, muže i děti od autorů tvořících buď jen pro radost, nebo s cílem nabídnout důmyslně propracované kousky, na které v běžném obchodě nenarazíte. Na každý Dyzajn market pak s těmi nejlepšími připravujeme speciální limitovanou kolekci.

Dyzajn market existuje, aby designeři mohli představit svou tvorbu. Díky až 20tisícovým návštěvnostem jsme dokázali, že Dyzajn market má pro návštěvníky i designery smysl. Teď ale připravujeme něco speciálního a chceme, abyste byli u toho.

Chceme, aby byl i dyzajn slyšet

Dyzajn market dostane letní face-lift - propojíme design, skvělé kapely a velikou pohodu u vody. Na jeden víkend se tak Střelecký ostrov stane místem pro všechny lidi, co milují autorský design, neotřelou módu, dobrou hudbu a kvalitní jídlo a pití. Chceme, abychom si tenhle víkend všichni užili a ještě dlouho si ho pamatovali jako hlavní událost tohoto léta v Praze.

Není to běžný festival. V čem je jiný?

Na Dyzajn market FESTIVALU se budete moci nejen kochat, ale i nakoupit u 160 vybraných designerů, z nichž někteří se vám představí také na módních přehlídkách. Uvidíte koncerty kapel PSH, Eddie Stoilow, Čokovoko, Jelen, Olats Otesoc, Circus Problem, Sunflower Caravan, Vložte Kočku, Pilot nebo No Surprise. Počítáme s hravým dětským koutkem, chill-out zónou, zábavným divadelním představením a stánky s domácím jídlem a pitím. A ojedinělá bude i festivalová Limitovka, kterou připraví 15 nejlepších designerů.

Na co využijeme získané peníze?

Nejlepší věci na světě jsou zdarma. Proto bude i Dyzajn market Festival bez vstupného. Abychom ale mohli udělat Festival tak nezapomenutelný, potřebujeme vaši pomoc. Vybrané peníze využijeme na produkci celého festivalu (na opuštěném ostrově:-)), musíme odměnit kapely a všechno připravit tak, abychom si to všichni co nejvíc užili. Samozřejmě nechceme pomoc zadarmo, a proto jsme dali dohromady ty nejlepší výrobky od našich designerů i kapel.

Všichni, kteří nám přispějí, budou zvěčněni na Zdi slávy, která bude na místě a na které budete moct nechat svůj vzkaz i vy :-)

Co dál? Dejte o nás vědět.

Teď už víte všechno potřebné. Pokud vás cokoliv napadne, určitě se zeptejte. A sledujte nás na Facebooku, Twitteru, Instagramu, webu - prostě tam, kde to máte rádi. Máme pro vás připravenou pěknou dávku inspirace, ale i něco ze zákulisí příprav.

Přáli byste si spešl odměnu, která tu není? Máte tipy na další odměny? Máte dotazy? Prosím pište na e-mail: dyzajnmarket@gmail.com

Podpořte nás tady na HitHitu, vyberte si nějakou z našich vymazlených odměn, a pokud třeba nechcete utrácet, tak o nás alespoň dejte vědět ostatním. Ať si máte Dyzajn market Festival s kým užít. I to se totiž počítá. Děkujeme!

Fotky k odměnám s čísly najdete tady...

News

Jul 11, 2015 Poslední video - Dyzajn mamá

Ke shlédnutí tady... https://www.youtube.com/watch?v=81WeDpO7hdk

More

Jun 18, 2015 Nový článek na našem blogu o nových Odměnách detailněji...

http://www.dyzajnmarket.com/blog/nove-odmeny-za-podporu-dyzajn-market-festivalu-na-hithitu

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 18

  Dopřej si radost :-)

  Udělejte si radost! Pak ji budeme mít i my. Věřte, že když přispějete touto formou, hned vám bude lépe a budete mít den o to pěknější.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 2.93
  (CZK 77)
 • 0

  Kafe a cigárko

  Přijďte za námi do naší "pracovny" kavárny Nacafe ve Šmeralově ulici v Praze, ve smluvený čas a den. Zveme vás! A cigárko být může, nemusí :-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 4.22
  (CZK 111)
 • 52 from 80

  Dvojlístek do letního kina Letňák

  Vyražte do letního kina na Střelecký ostrov na nějaký pěkný film. Vezměte s sebou třeba svoji drahou polovičku a tuhle zvýhodněnou cenu si nechte pro sebe jako tajemství. Program najdete na: www.letnak.cz.

  Reward delivery: In a month

  EUR 4.57
  (CZK 120)
 • 162 from 190

  # 5 - "♥ DYZAJN" od Le_tro

  Dejte všem na vědomí, že milujete Dyzajn. Kupte si unisexový textilní odznak / brož "♥ DYZAJN" na důkaz, že jste nás rádi podpořili. Každá brož je trochu jiná, ručně sítotištěná i šitá designérkou Le_tro. Spešl HitHitová edice!

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.71
  (CZK 150)
 • 12

  #15 - atelier MATE - origami náušnice

  Origami náušnice v podobě jeřába nebo květiny impregnované proti všem dešťům :-) vytvořeny rukama naší Dyzajn mamá ve festivalových barvách.

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.90
  (CZK 155)
 • 3

  Koláč a kafe

  Domácí koláč a skvělá káva La Genovese z našeho dyzajnového beach baru VinCaffé. Přijďte na jednu z nejlepších káviček v Praze právě na Dyzajn market Festival, k tomu domácí koláč jistě potěší!

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.08
  (CZK 186)
 • 40 from 80

  Dyzajnové překvápko malé

  Přijďte na Dyzajn market Festival a vyberte si u stánku HitHit nějaký z 60 designerských kousků od účastníků Dyzajn marketů v hodnotě 200 - 400 Kč (šperky, doplňky, notýsky, aj.).

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.61
  (CZK 200)
 • 177 from 200

  Plátěná taška Dyzajn market Festival

  Získejte kvalitní plátěnou tašku s grafikou Dyzajn market Festivalu - nechte se překvapit motivem, vyrobili jsme jich jen omezený počet.

  Reward delivery: In a month

  EUR 8.75
  (CZK 230)
 • 7

  Příspěvek na pěkné počasí

  Naše motto je, že když děláme Dyzajn market s láskou, je vždy hezky. A ono se to celé s láskou dělá lépe, když za vším stojí spousta lidí, kteří to vidí stejně :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.47
  (CZK 249)
 • Sold out!!

  # 8 Zápisník - SKOBA

  Ručně vyrobené zápisníky od designérů SKOBA vytvořených v limitovaném počtu. Z materiálů šetrných k životnímu prostředí a papírů s ekologickými certifikáty. Velikost A6, linkovaný. Vyberte si žraloka či verneovský motiv dle fotky # 8 výše v textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.51
  (CZK 250)
 • 1

  Selfie s nejmenším panem Kokoškou

  Přijď k ještě slavnějším pánům z Krispol store a vyfoť se s jejich hvězdou, který již běhá a je mnohem veselejší než kdy byl! Osobně vám předá i unikátní brož / odznak "♥ DYZAJN".

  Reward delivery: In a month

  EUR 10.27
  (CZK 270)
 • 2

  Procházka s Iggy Popem

  Má černé hebké ochlupení a patří k ještě slavnější designérce Vuchu. Procházka se může uskutečnit jen na Dyzajn market Festivalu 1. nebo 2. srpna na Střeleckém ostrově. K této procházce ještě navíc obdržíte od samotného Iggyho brož / odznak "♥ DYZAJN".

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.04
  (CZK 290)
 • Sold out!!

  # 12 - Marušky - Haneri

  Irena Herrmannová alias Haneri je malířka a tvoří miniaturní brože ve smaltu. Každá je originál. Vyberte si Marušku a pomozte jí najít nový domov :-). Foto # 12 výše v textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.42
  (CZK 300)
 • Sold out!!

  Buchty a loutky - Cesta na Sibiř

  2 lístky na představení 21.9. Cesta na Sibiř od 19:00 ve Švandově divadle.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.42
  (CZK 300)
 • Sold out!!

  Buchty a loutky - Don Šajn

  2 lístky na představení 30.9. Don Šajn od 19:00 ve Švandově divadle.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.42
  (CZK 300)
 • Sold out!!

  # 16 - Další Marušky - Haneri

  Irena Herrmannová alias Haneri je malířka a tvoří miniaturní brože ze smaltu. Každá je originál. Vyberte si Marušku a pomozte jí najít nový domov :-). Foto # 16 výše v hlavním textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 12.56
  (CZK 330)
 • 5 from 5

  VIP nákup v Limitovce dříve než ostatní

  Přijď na Dyzajn market Festival 1.8. už v 9:00 a vyber si na stánku nové Limitovky Festival jako první! Oficiálně otvíráme až v 10:00.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 15.22
  (CZK 400)
 • 4

  Tlupa pomocníků pro designéry

  Tlupa silných hochů pomůže designérům s vykládkou zboží, nošením věcí ke stánkům a stavbou stanů. Na to nám nezbývají finance a můžete tak designérům pomoci právě vy.

  Reward delivery: In a month

  EUR 18.65
  (CZK 490)
 • Sold out!!

  # 13 - Jelení šperky

  Unikátní jelení brože od Báry Vogeltanzové tvořící pod známou značkou Jelení šperky. Každá je jiná, má i své jméno, v barvách Dyzajn market Festivalu. Foto # 13 najdete výše v hlavním textu. Komu se nelení, tomu se Jeleni!

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 3 from 5

  Ponrepo dětem

  Každou neděli od 15 do 17 hodin Ponrepo dětem připravuje představení v kině Ponrepo. Uváděna jsou komponovaná pásma i celovečerní tituly. Každý program vždy doplňuje průvodní slovo moderátorů či lektorů, živý hudební doprovod, tvůrčí dílna nebo jiná autorská aktivita. I přesto, že jsou představení určena především dětem, pobaví se i dospělí návštěvníci. Poukaz platí na celou sezónu 2015/2016 pro dítě + dospěláka.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • Sold out!!

  Ochutnávej co hrdlo ráčí

  U dyzajnmarketových stánků s jídlem a pitím můžeš hodovat se sadou poukázek co hrdlo ráčí a bříško unese. Poukázky jsou v celkové hodnotě 700 Kč, platné celé dva dny konání Dyzajn market Festivalu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • Sold out!!

  Stále ochutnávej co hrdlo ráčí

  U dyzajnmarketových stánků s jídlem a pitím můžeš hodovat se sadou poukázek co hrdlo ráčí a bříško unese. Poukázky jsou v celkové hodnotě 600 Kč, platné celé dva dny konání Dyzajn market Festivalu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 31 from 40

  Dyzajnové překvápko středňák

  Přijďte na Dyzajn market Festival a vybrete si u stánku HitHit nějaký z 30 designerských kousků od účastníků Dyzajn marketů v hodnotě 500 - 700 Kč (šperky, doplňky, notýsky, aj.).

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 2 from 3

  DC a tákalp od kapely Olats Otesoc

  Pětičlenná, vtipná kapela složená z mladých známých herců v čele s Maruškou Doležalovou a Janem Cinou, vám přináší podepsané CD a plakát. A k tomu balíček kapelou vlastnoručně napečených cup caků.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 1 from 1

  Vstup do Circusu Problem

  Dostanete dvě vstupenky na říjnový koncert kapely v Praze. A pokud to tempo vydržíte, můžete s kluky pařit dál v backstagi.

  Reward delivery: In a month

  EUR 22.83
  (CZK 600)
 • 2 from 10

  Staňte se na den modelkou

  Na Dyzajn market Festivalu se 1. srpna nechte opečovávat našimi kadeřníky z TONI & GUY a make-up artisty z Make-Up Institute Prague, pak se projděte po velkém mole před zraky mnoha diváků a předveďte tak kolekce našich designérů. Nemusíte být tvarů jako modelky z časáku, my i designéři si poradí s každou ženou! Navíc po akci dostanete supr fotky z přehlídek!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 26.64
  (CZK 700)
 • 2 from 3

  Mám rád(a) Čokovoko!

  Podepsaný CD nosič s plakátem, k tomu 2 lístky na koncert (kdy a kam je překvápko).

  Reward delivery: In a month

  EUR 26.64
  (CZK 700)
 • 3 from 3

  Sluníčkový balíček od Sunflower Caravan

  Podepsaný plakát, tričko a 3 placky od kapely Sunflower Caravan, která je držitelem cen Překvapení roku Rock&Pop 2006, Objev roku 2006 Óčko a Anděl z roku 2009. S tričkem pak budete na Festivalu taky sluníčkoví.

  Reward delivery: In a month

  EUR 28.54
  (CZK 750)
 • 1 from 5

  # 15 - čelenky a věnce Magaela

  Nejznámější čelenkářka Magaela vytvořila unikátní kousky - 3 věnce a 2 velké zdobné čelenky. Foto # 15 k výběru je výše v hlavním textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 30.44
  (CZK 800)
 • 2 from 2

  Circus Problem set

  Pánské tričko velikosti L a podepsané CD. No problem. Circus Problem.

  Reward delivery: In a month

  EUR 34.25
  (CZK 900)
 • 1 from 6

  # 4 - "Záchranný kruh" od Péťaholky

  Kabelka poslední záchrany od designerky Péťaholka. Ručně šitá, vyšívaná, bavlněná kabelka s nastavitelnou délkou popruhu. Spešl HitHitová edice! Zachraňte si ji pro sebe.

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.05
  (CZK 1,000)
 • 3 from 10

  Dyzajnové překvápko velké

  Přijďte na Dyzajn market Festival a vybrete si u stánku HitHit nějaký z 10 designerských kousků od účastníků Dyzajn marketů v hodnotě 1000 - 1400 Kč (kabelky, doplňky, poukázky, aj.).

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.05
  (CZK 1,000)
 • 5 from 5

  Balík Buchet a Loutek

  Podepsané CD a DVD z divadelního představení a k tomu tričko ve vámi vybrané velikosti (napište nám ji prosím do poznámky).

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.05
  (CZK 1,000)
 • 1 from 2

  Objev Jelena!

  Podepsané cédéčko, podpisová karta a trsátko od vycházející hvězdné kapely Jelen. A k tomu originální limitovaná brož od známé designerky tvořící pod značkou Jelení šperky. Jelení balík jak vyšitý.

  Reward delivery: In a month

  EUR 45.66
  (CZK 1,200)
 • Sold out!!

  # 9 - Čajový set od Studia Malíská

  Originální autorský set porcelánové konvice + 2 kalíšky na čaj. Jediná originální sada. Fotku # 9 můžete vidět výše v hlavním textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 45.66
  (CZK 1,200)
 • 1 from 1

  Balíček fajnšmekrovského Fandy od Eddie Stoilow

  Exkluzivní balíček od kapely Eddie Stoilow, ve kterém získáte použitý ručník z podia Lucerna Music Baru z největší párty kapely co kdy byla, podepsané CD a podpisovou kartu s věnováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 53.27
  (CZK 1,400)
 • 3 from 4

  # 3 - sada z Limitovky Jaro

  Dva porcelánové mini kalíšky a lázeňské pítko žába od Studia Malíská (oceněné studentskou cenou za design), origami šperk od atelier MATE, blok SKOBA a Krasohled.

  Reward delivery: In a week

  EUR 57.08
  (CZK 1,500)
 • 1 from 1

  Fanouškův balíček od Eddie Stoilow a Marka Fryčáka

  Exkluzivní balíček od kapely Eddie Stoilow: Marek Fryčák vám na přání podepíše svoje bubenické paličky i cédéčko kapely a přidá kartičku s věnováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 57.08
  (CZK 1,500)
 • Sold out!!

  # 2 - Datumovkový set od Skynet

  Náhrdelník a náušnice z hodinek, které dosloužily. Jeden jediný steampunkový originál z datumovek od designerky Skynet. Steampunk is not dead!

  Reward delivery: In a month

  EUR 57.08
  (CZK 1,500)
 • 4 from 10

  Designérská přehlídka na Dyzajn market Festivalu

  Pokud jste účastnící se designér a jste s námi domluveni na módní přehlídce, zde je prostor pro Vás, zaplatit přehlídku a zároveň nás podpořit. K příspěvku uveďte prosím jméno vaší značky.

  Reward delivery: In a month

  EUR 57.08
  (CZK 1,500)
 • Sold out!!

  Vyber si s láskou sám u ATOM RAT

  Poukázka k designerce ATOM RAT na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • Sold out!!

  Vyber si s láskou sám u Black Mountain

  Poukázka k designerce Black Mountain na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • 1 from 1

  Vyber si s láskou sám u Péťaholky

  Poukázka k designerce Péťaholka na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • Sold out!!

  Vyber si s láskou sám u BODLINE

  Poukázka k designerům Bodline na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • 1 from 1

  Vyber si s láskou sám u SockInBox

  Poukázka k designerce SockInBox na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • Sold out!!

  Vyber si s láskou sama u AKARI

  Poukázka k designerce AKARI na nákup v hodnotě 1500 Kč + brož / odznak "♥ DYZAJN" od Le_tro.

  Reward delivery: In a month

  EUR 60.88
  (CZK 1,600)
 • 4 from 5

  # 14 - Gentleman set

  První české motýlkářství Krispol Store vytvořilo pánský motýlek a šle, atelier MATE manžetové knoflíčky. Ideální set pro gentlemana. Spešl edice, pouze v tomto omezeném počtu. Foto # 14 si můžete prohlédnout výše v hlavním textu k projektu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 64.69
  (CZK 1,700)
 • Sold out!!

  Kvalitní košile na míru nejen pro Míru

  Kvalitní košile na míru od českého krejčovství Bernhardt v hodnotě 3000 Kč. Každý správný muž má u sebe nůž a na sobě KOŠILI NA MÍRU! A za takto akční cenu, to je přeci nutnost!

  Reward delivery: In a month

  EUR 76.10
  (CZK 2,000)
 • Sold out!!

  # 1 - "Paní sukně" od designerky Black Mountain

  Bohatě vyšívaná kolová sukně pro každou námořnici. Sukně od designerky Black Mountain se nemačká, je vypodšívkovaná (nelepí se na nožky), může do pračky a má tak variabilní pas i střih, že ji může nosit každá žena s velikostí 34-44. Jasná volba. Spešl HitHitová edice, více kousků nebylo a nebude.

  Reward delivery: In a month

  EUR 95.13
  (CZK 2,500)
 • 1 from 1

  Píseň na přání od kapely No Surprise

  Mladá kapela No Suprise se nebojí ničeho. Zadejte jim jakoukoliv píseň na přání, kapela ji nacvičí a v rámci koncertu i s vámi zadaným věnováním zahraje. Do poznámky nezapomeňte napsat, o jakou píseň máte zájem. Jinak žádný surprise nebude.

  Reward delivery: In a month

  EUR 114.16
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!

  # 10 - Piknikový koš menší - Studio Malíská

  Proutěný zavírací koš plný skvělého, funkčního, stylového porcelánu včetně nerez příborů, vývrtky, ubrusu a látkových ubrousků. Do koše se zároveň vejdou pochutiny a vše potřebné na piknik. Foto # 10 je k vidění v hlavním textu výše.

  Reward delivery: In a month

  EUR 114.16
  (CZK 3,000)
 • 1 from 1

  Fanouškův balíček od Eddie Stoilow a Honzy Žampy

  Frontman kapely Eddie Stoilow Honza Žampa vám dle vašeho přání podepíše klobouk, věnované cédéčko a kartičku. Zpěvák na místě podepíše i jakoukoli část vašeho těla jako bonus :-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 114.16
  (CZK 3,000)
 • 5 from 5

  Workshop s námi

  Na naší Hithitovou kampaň jsme 3 hlavní pracanti. Specialista na PR, druhý na FB, třetí na Dyzajn market. Přijďte 20. srpna večer na určené místo a my vám řekneme o průběhu kampaně vše, o našich chybách a úspěších. Poradíme vám s tím, jak rozjet případnou vaši crowdfundingovou kampaň. Čeho se vyvarovat, jak ji nastavit, jak postupovat. Hodně jsme se naučili a chceme vám naše zkušenosti předat.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 114.16
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!

  Profi fotky od Angeliny Nga Le

  Angelina (fotografka našich Limitovek) Vám s radostí nafotí 7 fotek - upravených, retušovaných. Předtím Vám k tomu profi stylistka upraví vlasy a make-up. Ale můžete mít konečně i profi fotky svých výrobků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 114.16
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!

  # 7 - batoh Bodline

  Jeden z nejmilejších párů - Jitka a Matouš alias Bodline vytvořili batoh ojedinělý modrými popruhy, jen jeden jediný. Nejen pro Honzíkovu cestu... Foto # 7 výše v textu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 129.38
  (CZK 3,400)
 • Sold out!!

  # 6 - Fešákova brašna KERTAG

  Hnědá brašna z pravé hovězí kůže, která je krájená z jednoho kusu. Značka KERTAG nabízí na brašnu "doživotní servis". Pohodlně se do ní vejde mnoho potřebností, spousta knih i lejster nad velikost A4. Popruh si pak můžete nastavit, jak se vám zachce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 129.38
  (CZK 3,400)
 • Sold out!!

  Tajemný balíček na přání pro Péťaholku

  Jen Péťaholka ví, co si pořizuje :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 144.60
  (CZK 3,800)
 • Sold out!!

  # 11 - Piknikový koš větší - Studio Malíská

  Proutěný zavírací koš plný skvělého, funkčního, stylového porcelánu včetně nerez příborů, vývrtky, ubrusu a látkových ubrousků. Do koše se zároveň vejdou pochutiny a vše potřebné na piknik. Foto # 11 je k vidění v hlavním textu výše.

  Reward delivery: In a month

  EUR 152.21
  (CZK 4,000)
 • Sold out!!

  Tajemný balíček pro PunkTuru

  Jen PunkTura ví, co si pořizuje :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 232.12
  (CZK 6,100)
 • Sold out!!

  Dyzajnérský stánek

  Prošvihli jste deadline přihlášky na Dyzajn market Festival, ale nechcete si ho jako dyzajnér nechat ujít? Stánek 3x3 m můžete získat i takhle. Nejste si jisti tím, co je to "dyzajnér", napište nám na e-mail dyzajnmarket@gmail.com.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 380.52
  (CZK 10,000)
 • Sold out!!

  Dyzajnérský stánek pro velkého opozdilce

  Prošvihli jste deadline přihlášky na Dyzajn market Festival, ale nechcete si ho jako dyzajnér nechat ujít? Stánek 3x3 m můžete získat i takhle. Nejste si jisti tím, co je to "dyzajnér", napište nám na e-mail dyzajnmarket@gmail.com.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 399.54
  (CZK 10,500)
 • Sold out!!

  Dyzajnérský stánek pro největšího opozdilce

  Prošvihli jste deadline přihlášky na Dyzajn market Festival, ale nechcete si ho jako dyzajnér nechat ujít? Stánek 3x3 m můžete získat i takhle. Nejste si jisti tím, co je to "dyzajnér", napište nám na e-mail dyzajnmarket@gmail.com.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 418.57
  (CZK 11,000)
 • Sold out!!

  Dyzajnérský stánek pro obr opozdilce

  Prošvihli jste deadline přihlášky na Dyzajn market Festival, ale nechcete si ho jako dyzajnér nechat ujít? Místo 3x3 m můžete získat i takhle. Nejste si jisti tím, co je to "dyzajnér", napište nám na e-mail dyzajnmarket@gmail.com.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 437.60
  (CZK 11,500)
 • 3 from 5

  Dyzajn lavr

  Partner projektu - logo na tiskovinách, webu, facebookový příspěvek na naší FB Stránce i Události. Ať se o vás lidi dozví, že milujete Dyzajn.

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,141.55
  (CZK 30,000)
 • Sold out!!

  Geniální Dyzajn lavr

  Partner projektu - logo na všech tiskovinách, webu, 2x facebookový příspěvek na naší FB Stránce a 2x Události, banner na hlavním pódiu a letáky na INFO stanu. Ne generální, ale geniální.

  Reward delivery: In a week

  EUR 2,663.62
  (CZK 70,000)