Kapela Srdcovice poprvé nahrává svoje písně a hledá mecenáše

Jsme kapela Srdcovice ze Středočeského kraje. Hrajeme vlastní písně v indie folkrockovém žánru s poetickými českými texty našeho kapelníka a rádi bychom naši hudbu poslali do světa (za hranice Středočeského kraje), k uším Vás fanoušků nekomerční hudby.

Author: Srdcovice

 • Koncert na Statku u Jelínků v Bylanech

 • Svatba našeho kapelníka

 • Hraní na nejmenším ostrově v Praze

 • Alunafest v Údrnicích

 • Akce "Kýchání do sazí" U Strejčka v Nymburce

 • Toyota beat festival v Kolíně

 • Toyota beat festival v Kolíně

 • Pivovar Malešov

 • Street food festival Říčany

 • Toyota beat festival 2023

EUR 1,038
pledged of EUR 1,012

102%

102% completed

53 contributors pledged

Community, Music

All or nothing. Project finished on Dec 9, 2023 at 10:42.

Show all rewards

Jak to začalo

Potkali se u Kolína. :) A to platí o kapele Srdcovice doslova. Původně jsme totiž zkoušeli kousek od Kolína, kde bydlel náš první bubeník. Tam jsme se také dali dohromady a vymysleli název kapely.  Bohužel náš rozjezd hodně zabrzdil COVID, ale vydrželi jsme a po výměně bubeníka, který neudržel naše tempo, jsme to rozjeli naplno.

Co je náš cíl?

Prorazit v dnešní době s autorskou hudbou není vůbec jednoduché a bez kvalitních nahrávek a notné dávky otravnosti v podstatě nemáte šanci zaujmout širší okruh posluchačů a dostat se na zajímavé festivaly nebo do vyhlášených klubů. Rádi bychom hráli pro plné sály a poslali naše písně do éteru. 

Detaily

Jsme autorská kapela Srdcovice (tzn. destilát ze srdcí), banda hudebních nadšenců, kteří dělají muziku srdcem a prostě proto, že je to baví. Hrajeme vlastní písně s krásnými poetickými českými texty, které píše náš kapelník. Vzhledem k rozmanitosti členů kapely, lze žánr našich písní identifikovat jako indie nebo alternativní folkrock s charismatickým ženským zpěvem a značnou citlivostí. Doposud jsme pouze koncertovali na různých místech Středočeského kraje. Na základě pozitivních ohlasů na naši hudbu jsme se rozhodli ji nahrát v co nejlepší kvalitě v profesionálním studiu, abychom ji pak mohli vypustit do éteru i mimo hranice Středočeského kraje a mít tím také větší možnost koncertovat. Kvalitní studiová nahrávka představuje nejen hodně práce, času a soustředění, ale stojí také hodně peněz. Proto bychom rádi požádali naše příznivce a nekomerční hudby chtivé publikum o podporu. Za to jim samozřejmě bude odměnou naše nahrávka zcela zdarma a blažený pocit z toho, že pomohli něčemu hezkému na svět.

... a ještě něco navíc

Hudba je lék a Srdcovice, to je destilovaná esence spirita cítění, která zaručeně pohladí po těle i po duši.

Kdo jsme?

Jsme banda amatérských muzikantů s pestrou hudební minulostí, kteří se na vrcholu svých sil rozhodli začít úplně od nuly a pokusit se zaujmout vlastní tvorbou. Náš kapelník Petr zahání svoje chmury tím, že skládá na kytaru melodické písně s krásnými texty. Rytmiku kapely drží pevně v rukou Petra a Michal, kterým to stejně jako v manželství šlape i na pódiu. A výslednou podobu našich písní dotváří svým silným a nezaměnitelným hlasem Veronika, kterou rozhodně nepřehlédnete. :)

Proč to děláme?

Chceme, aby naše písně těšily nejenom nás, ale i mnoho dalších nadšenců, kteří jdou za svým cílem, i když to znamená hodně úsilí, kompromisů i peněz. 

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 5
  Dobropocitovka

  Dobrý pocit, to je to, co budete mít, když nám přispějete na naše snažení. Předem moc děkujeme za cokoliv!

  Reward delivery: not specified

  EUR 0.40
  (CZK 10)
 • sold 4
  Placka s logem kapely Srdcovice

  Za to, že nám přispějete stovku, od nás dostanete placku s naším logem, aby jste mohli ukázat, že jste naši fanoušci. Placku pošleme na naše náklady přes Zásilkovnu nebo předáme osobně dle bydliště přispěvatele.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.05
  (CZK 100)
 • sold 18
  Nahrávka kapely Srdcovice ke stažení

  Pokud nám přispějete dvě stovky, dostanete od nás odkaz ke stažení výsledku našeho snažení ve studiu, na které nám přispějete. K tomu bude třeba Váš e-mail. Díky.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.10
  (CZK 200)
 • sold 8
  CD kapely Srdcovice

  Za tři stovky od nás dostanete výsledek naší práce ve studiu, kterou podpoříte, a to CD kapely Srdcovice. CD Vám pošleme na naše náklady buď přes Zásilkovnu nebo předáme osobně dle bydliště přispěvatele.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.15
  (CZK 300)
 • sold 7
  Placka + CD kapely Srdcovice

  Za čtyři stovky od nás dostanete placku s logem kapely a výsledek našeho snažení ve studiu, na které nám přispějete, a to CD. Vše zašleme na naše náklady přes Zásilkovnu nebo předáme osobně dle adresy bydliště přispěvatele.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.19
  (CZK 400)
 • sold 10
  Pozvání na pivo s kapelou Srdcovice

  Za tisícovku Vás srdečně pozveme na pivo a potlach s celou kapelou. Místo a čas dohodneme přes e-mail. Nezapomeňte nám ho napsat, díky.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.49
  (CZK 1,000)
 • sold 1
  Soukromý koncert kapely Srdcovice

  Chcete si užít soukromý koncert naší kapely? Ať už ve Vašem obýváku, nebo na Vaší zahradě, moc rádi Vám zahrajeme za to, že nám významně přispějete na naše nahrávaní ve studiu. Detaily bychom domluvili přes e-mail. Nezapomeňte ho uvést. Díky moc!

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 202.43
  (CZK 5,000)