Tištěná Psí bible pro každého psa

Moderní trénink psa ve 12 kapitolách - 27 různých chování, 110 fází učení, 472 obrázků. Každá kapitola je rozdělena na části: teorie Jak to vidí pes, Plán učení a komiks Jak na to. Teď jen e-kniha ke stažení a potřebuji peníze na tištěnou knihu Psí bibli.

 • Aramis průvodce Psí biblí.

 • Vlastní kouzla se svým psem.

 • Odpočinek je bezpečný, kontrolovaný a pravidelný.

 • Učit se, učit se a učit se.

 • Už nikdy více. :)

 • Potrava je přirozená motivace.

 • Přivolání kdykoli a kdekoli.

 • I tohle je Pes Domácí.

 • Klikr je reálná odměna, protože I.P. Pavlov.

 • Motivační osa, aby školní třída fungovala.

 • Gesto jako bod soustředění.

 • Přivolání funguje, protože gesto.

 • Chůze na vodítku prostě funguje.

 • Naučené chování pro veterinární vyšetření.

 • Z nenávisti láska a teprve potom neutrál.

 • Když Pes Domácí potřebuje pomoc

 • Naučit psa zvládat změny místa, času a situace.

 • Program na procházky - vlastní aktivita psa.

 • Láska znamená respekt, znalosti a TRPĚLIVOST.

 • Chůze na vodítku, kterou pes opravdu miluje.

EUR 82
pledged of EUR 7,890

1%

1% completed

4 contributors pledged

Literature, Education

All or nothing. Project finished on Jan 3, 2023 at 12:04.

Show all rewards

Jak to začalo

Před 6 lety jsme si s přítelkyní pořídili štěně Amerického stafordšírského teriéra. Prvních 12 měsíců jeho výchovy jsem s ním chodil na všechny možné kurzy. Pro štěňata, poslušnost, pokročilá poslušnost, obrany... Ale ať Vám to Ari poví sám:

Protože Ari je průvodce PSÍ BIBLÍ 🐶

Jmenuji se Aramis a narodil jsem se na podzim v roce 2016. Po dvou měsících mě adoptovali a odvezli si mě domů. Všichni to znáte, krásné, roztomilé štěně a milující rodiče. Pak začal horor, táta přiznává i týrání. Někdy to byla sranda a jindy to bylo k pláči. Trvalo to přesně 1 rok, táta to všechno platil a já to všechno prožil, ale konec dobrý, všechno dobré.

➡️ Začalo to kurzem pro štěňata v Milíčově. Několik štěňat a hrozně důležité „trenérky". My psi jsme se mohli potrhat smíchy, když trenérka a rodiče smrtelně vážně řešili, jaká značka salámu, sýra nebo pamlsků se má použít, aby byli zajímaví - a my abychom spolupracovali a komunikovali. Aby bylo jasno, trénink byl od 17 h a já jsem pravidelně v 19 h dostal plnou misku granulí.

Nakonec tátu přešel humor, když se šel zeptat, jak to má udělat, abych přestal tahat na vodítku. Bylo mi 5 měsíců! Trenérka se tajemně usmála, řekla ať na ni počká až všichni odejdou. Potom ho začala učit, jak se mnou správně cuknout vodítkem :( au... 😔.

➡️ Pokračovali jsme ke specialistovi na Kavčí Hory, pak v Uhříněvsi... Víte jak to je, když někomu platíte, předpokládáte aspoň nějaké znalosti. Nešlo o učení, ale manipulaci, protože každý se chce vyhnout trestu. Žádné překvapení, že jsme si s tátou moc nerozuměli :(.

➡️ Poslední kapka pro tátu byl oficiální rekvalifikační kurz ministerstva školství. V oficiálních skriptech jsou příklady učení psa

 • 👉🏻 Jemné plácnutí při kousání boty - žádná prevence, žádné učení, žádné přesměrování chování. Žádná odpověď na otázku: co se má stát, když plácnutí nebude stačit? 
 • 👉🏻 Rána elektronickým výcvikovým obojkem ⚡ To je jako zastavit auto ze 150 km/h na 1 metru. Auto zastavíte jen betonovou zdí, mě zastavíte jen intenzitou rány. Co zbude z auta, zbude i z mého mozku :( .

Prošli jsme toho ještě daleko více... ale všude stejné. Něco se po mně chce, něco se na mě křičí a jsem trestaný, dokud to nepochopím. Bolelo to. Mě i tátu...

➡️ To nejlepší nakonec - ANIMAL TRAINING ACADEMY. Konečně moderní trénink psa od A do Z. Žádné otevřené konce nebo otázky bez odpovědí. Táta je starší ročník, ale šel zpátky do školní lavice. Musel se opravdu učit a dělat zkoušky. Udělal to pro mě 🥲.

Zvládli jsme všechny 3 stupně - Junior, Senior i Professional. Víc jak 3 roky intenzivního studia, desítky psů a zkoušky. Jsem na nás pyšný! Nás parťáků, kteří jsme toho dosáhli, je aktuálně jen 6 na světě!

A tak jsem s tátou napsal PSÍ BIBLI. Protože nám bylo líto všech psů, kteří tenhle způsob výchovy nikdy nepoznají.

Co je náš cíl?

Jsem si jistý, že Psí bible patří nejen do každé rodiny, která má doma zvíře. Moderní trénink není raketová věda a zvládne ji dítě, puberťák, dospělý i důchodce. Je vhodná také pro ZOO, psí útulky a dočasnou péči o zvířata. Ideální by podle mě mohlo být i spojení dětských domovů, seniorů a psích útulků - nadšení, zkušenosti a psi, kteří potřebuji pomoc. V rámci seminářů Psí bible v praxi rozhodně dostanou slevu děti i důchodci.

Detaily

Kniha má 12 kapitol - 27 různých chování, 110 fází učení a 472 obrázků. Každá kapitola obsahuje TEORII (jak to vidí pes), PLÁN učení (jak přesně na to) a názorný KOMIKS (krok za krokem), jak vytvořit společnou řeč se svým psem. POTŘEBUJI PENÍZE NA TIŠTĚNOU PSÍ BIBLI. 

 1. KLIKR - je reálná odměna, stejně jako peníze na účtu
 2. OBOJEK a VODÍTKO - nástroj komunikace
 3. KLEC a AUTO - kontrolovaný a bezpečný odpočinek i doprava
 4. MOTIVAČNÍ OSA - vlastní aktivita psa
 5. GESTO - ruku máte pořád sebou, tak ji využijte
 6. PŘIVOLÁNÍ PSA - kdekoli a kdykoli
 7. CHŮZE NA VODÍTKU - bez tahání, aby to pes doopravdy miloval a netahal :)
 8. VETERINÁRNÍ VYŠETŘENÍ - chování jako nástroj spolupráce
 9. KONTRAPODMIŇOVÁNÍ chování -  jak dostat dominantní chování psa pod kontrolu
 10. PŘESMĚROVÁNÍ chování - jiné chování, aby problematické nebylo problematické
 11. ADAPTABILITA chování- každá změna je nové chování
 12. AKTIVITA - program na procházky

Srozumitelná komunikace a spolupráce se psem EXISTUJE, protože přírodní zákony a principy učení v psím světě FUNGUJÍ. Díky našemu komplexnímu řešení zvládnete výchovu štěněte i výcvik psa. Naučíte se komunikovat a správnou cestou upravovat psí chování, prostě a jednoduše vytvoříte srozumitelné prostředí v psím světě. Je jedno, jestli je to štěně nebo dospělý, čistokrevný nebo křížený, malý nebo velký. Každý pes má právo a povinnost se snažit, učit s radostí a uspět každý den. Není to raketová věda, jen selský rozum. Vrcholem evoluce psa není procházka bez programu nebo honit míček.

PŘÍRODNÍ ZÁKONY v psím světě - příroda už to dávno všechno vymyslela a zařídila. Nejsou vůbec žádné pochybnosti o tom, jakou mám motivaci a rozhodně to nikdy nebyla, není a nikdy nebude láska, pohlazení, vlídné slovo nebo pamlsek. Na moje chování zásadně působí učení a prostředí, protože každá změna je skoro úplně nové chování. Na problémy existují nástroje, např. kontrapodmiňování nebo přesměrování chování. Procházka bez programu může být pro náš vztah nebezpečná, protože pro mě není přirozené nedělat nic. Chování “volno” má Tvoje pravidla, která se já musím teprve naučit. A odpočívat potřebuji pravidelně, kontrolovaně a bezpečně stejně jako Ty, ale minimálně 15 až 18 h denně a ve vlastní ložnici.

PRINCIPY UČENÍ v psím světě - principy učení a budování dovedností, správného chování fungují stejně u psa jako u člověka. Jen psí svět je jiný, protože Pes Domácí nemá představivost. Lidský svět je jiný, protože už jsi zapomněl, jak ses učil chodit, psát nebo jezdit na kole. Učit psa znamená vědět, jak správné chování vzniká. Vědět, že sekundární posilovač (např. klikr) je reálná odměna, kterou mě doopravdy odměníš a plánovat učení je jednoduché, když používáš správná (nejmenší) kritéria. Nejdřív chování musíš VYSVĚTLIT (stejné místo s motivační osou a stejný čas), potom chování UPEVNIT (různá místa s motivační osou a různé časy) a teprve potom můžeš chování ZATÍŽIT (různá místa i časy s a bez motivační osy) rušivými vlivy (psi, lidi, děti, cyklisti, auta, zvěř, pachy, zvuky, atd.)

... a ještě něco navíc

Nejdřív jsem napsal PSÍ BIBLI. A teď dávám dohromady podporu pro každého majitele

 • tištěnou Psí bibli pro ty, kteří jsou na tom s online prostorem jako já.
 • zdarma online webináře pro majitele Psí bible v praxi. 
 • víkendové semináře Psí bible v praxi.
 • specializované semináře pro „poradce” Klubu moderního psa, kteří budou organizovat vlastní semináře po celé ČR a následně po celém světě.
 • animovaná Psí bible, protože nám to otevře nové možnosti vydělávání a propagace.
 • přeložit Psí bibli do všech světových jazyků a celé to udělat od začátku až do konce po celém světě.  

Kdo jsme?

Celý život jsem podnikal, takže vím co to znamená odpovědnost. Už 12 let organizuji podnikatelské kluby a 80% členů s námi prodlužuje spolupráci. 

Takže stejně tak chci rozvíjet i Klub moderního psa. Prodej je jen a pouze začátek. Pokračování je pravidelná podpora a rozvoj. Protože každý člověk i pes má právo a povinnost se snažit, učit s radostí a uspět každý den. 

Jsem úspěšný absolvent Animal Training Academy p. Ščučky. Ideální kombinace teorie a i praxe, celé to trvalo víc jak 3 roky a zvládli jsme všechny 3 stupně - Junior, Senior i Professional. V současnosti je nás na světě pouze 6 s touto nejvyšší kvalifikací. Tento výukový program využívá Policie i Armáda ČR, Horská služba i Hasičský záchranný sbor ČR.  

Proč to děláme?

Založil jsem Klub moderního psa a napsal Psí bibli - moderní trénink psa v kostce pro každého majitele psa. Protože ne všichni pejskaři jsou kamarádi s online, je tisk knihy další a logický krok. Výhody získáme úplně všichni. Nejde o to prodat, ale spolupracovat.

Projekt Klub moderního psa je zaměřen pouze na Psa domácího. Cílem je srozumitelné prostředí úplně pro každého. Nemusíte mít psa, ale můžete nás nebo svého souseda podpořit. Pes je rozhodně nejlepší přítel člověka a všichni se musíme smažit, aby člověk byl nejlepší přítel psa. Děkuji za podporu a těším se na osobní setkání. S úctou, Aramis - pes domácí, F. Jaroš autor

News

Nov 10, 2022 ŽE SE KAŽDÝ PES UČÍ JINAK JE LEŽ

ŽE SE KAŽDÝ PES UČÍ JINAK JE LEŽ a výmluva trenérů klasického tréninku a jasnovidců alias psychologů psů. Protože když jejich metody nefungují (práce s hlasem, cukání, odměňování hlazením nebo pamlsky) tak je to vždy chyba psa a jejich odpověď na Vaše pochybnosti bude vždy stejná: Vy nejste dost…

More

Nov 10, 2022 Pes se učí každou vteřinu každý den

VÍTE, ŽE SE PES UČÍ KAŽDOU VTEŘINU, KAŽDÝ DEN?  Příroda to zařídila tak, že každý organismus potřebuje řešit podněty, aby žil. Bez aktivity, to znamená bez možnosti se snažit, učit se nové s radostí a doopravdy uspět, bude každý organismus degenerovat, pomalu a jistě umírat. Pes stejně jako člověk…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 1
  Tištěná Psí bible pro psí útulky a dočasné péče o psy

  Pro příjemný pocit a splněný dobrý skutek.

  Společně podpoříme psí útulky a dočasné péče o psy. Za každé 3 odměny věnuji 1 tištěnou Psí bibli pejskovi z psího útulku nebo dočasné péče. Majitel, který si vezme pejska, tak automaticky dostane jeden výtisk. Čím více nakoupíte, tím více pejsků bude šťastných a spokojených ve srozumitelném prostředí.

  Protože KAŽDÝ PES MÁ PRÁVO A POVINNOST SE SNAŽIT, UČIT S RADOSTÍ A USPĚT KAŽDÝ DEN.

  POPIS ODMĚNY
  • za každé 3 Vaše odměny - Já věnuji jeden výtisk Psí bible
  Společně vybereme psí útulky a dočasné péče
  • vy doporučíte a členové Klubu moderního psa budou hlasovat
  Automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 5.92
  (CZK 150)
 • remaining 364 from 365
  1 x 45 minut online individuální konzultace

  Spojte příjemné a užitečné. Podpořte Klub moderního psa a získejte možnost se poradit, získat informace a doporučení od absolventa 3. stupně Animal Training Academy - Professional trainer, autora Psí bible a zakladatele Klubu moderního psa. 

  POPIS ODMĚNY
  • 1 x 45 minut online osobní konzultace - získejte informace, které potřebujete.
  Automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 9.86
  (CZK 250)
 • remaining 207 from 208
  Tištěná kniha Psí bible s podpisem autora

  Odměnou je  tištěná Psí bible s osobním věnováním do 30 dnů od vytištění s poštovným v ceně. 

  POPIS ODMĚNY
  • 1 tištěná Psí bible
  • 1 x 45 minut online osobní konzultace- získejte informace, které potřebujete.
  Automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 23.47
  (CZK 595)
 • remaining 155 from 156
  Tištěná Psí bible a 1 celý den semináře Psí bible v praxi nebo

  Odměnou je 1 tištěná Psí bible s osobním věnováním do 30 dnů od vytištění s poštovným v ceně.

  A VYBERTE SI OSOBNÍ BONUS
  • 1 celý den otevřeného semináře Psí bible v praxi
  • nebo 2 x 45 minut individuální konzultace v Praze nebo 3 Kč/km (cesta tam/zpět)
  • nebo 3 x 45 minut online osobních konzultací
  Automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace
  Celodenní semináře plánujeme od jara 2023. Zúčastnit se můžete celého semináře nebo jen využít Vaši odměnu. Seminář je určen pro majitele Psí bible. Začátek v 9 h a konec v 18 h. Semináře budou zaměřeny podle Psí bible - dopoledne teorie a odpoledne praxe
  • Psí bible pro adaptabilitu a program na procházky
  • Psí bible pro přivolání a chůzi na vodítku
  • Psí bible pro veterinární vyšetření a problematická chování 
  P.S.: Když nedomluvíme termín v roce 2023, domluvíme se v roce 2024. Vždy Vám vyjdeme vstříc. 

  Reward delivery: Zásilkovna, in a year after the Hithit project end

  EUR 43.00
  (CZK 1,090)
 • remaining 104 from 104
  Tištěná Psí bible a 2 dny semináře Psí bible v praxi

  Odměnou je  tištěná Psí bible s osobním věnováním do 30 dnů od vytištění s poštovným v ceně.

  A VYBERTE SI OSOBNÍ BONUS
  • 2 celé dny otevřeného semináře Psí bible v praxi
  • nebo 4 x 45 minut individuálních konzultací v Praze nebo 3 kč / km (cesta tam/zpět)
  • nebo 6 x 45 minut online osobní konzultací
  automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace
  Celodenní semináře plánujeme od jara 2023. Zúčastnit se můžete celého semináře nebo jen využít Váš bonus. Seminář je určen pro majitele Psí bible. Začátek v 9 h a konec v 18 h. Semináře budou zaměřeny podle Psí bible - dopoledne teorie a odpoledne praxe
  • Psí bible pro adaptabilitu a program na procházky
  • Psí bible pro přivolání a chůzi na vodítku
  • Psí bible pro veterinární vyšetření a problematická chování 
  P.S.: Když nedomluvíme termín v roce 2023, domluvíme se v roce 2024. Vždy Vám vyjdeme vstříc. 

  Reward delivery: Zásilkovna, in a year after the Hithit project end

  EUR 63.12
  (CZK 1,600)
 • remaining 52 from 52
  Tištěná psí bible a 3 dny semináře Psí bible v praxi

  Odměnou je  tištěná Psí bible s osobním věnováním do 30 dnů od vytištění a poštovným v ceně.

  A VYBERTE SI OSOBNÍ BONUS
  • 3 celé dny otevřeného semináře Psí bible v praxi
  • nebo 6 x 45 minut individuálních konzultací v Praze nebo 3 Kč/km (tam a zpět)
  • nebo 9 x 45 minut online osobních konzultací
  Automaticky získáte
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace
  Celodenní semináře budou od jara 2023. Zúčastnit se můžete celého semináře nebo jen využít Vaši odměnu. Seminář je určen pro majitele Psí bible. Začátek v 9 h a konec v 18 h. Semináře budou zaměřeny podle Psí bible - dopoledne teorie a odpoledne praxe
  • Psí bible pro adaptabilitu a program na procházky
  • Psí bible pro přivolání a chůzi na vodítku
  • Psí bible pro veterinární vyšetření a problematická chování 
  P.S.: Když nedomluvíme termín v roce 2023, domluvíme se v roce 2024. Vždy Vám vyjdeme vstříc. 

  Reward delivery: Zásilkovna, in a year after the Hithit project end

  EUR 82.84
  (CZK 2,100)
 • sold 0
  Vlastní soukromý seminář Psí bible v praxi a 1 výtisk Psí bible

  Vlastní seminář - kdekoli a skoro kdykoli si řeknete, když se domluvíme včas
  • Potřebujete, chcete vlastní prostor?
  • Je Vás víc? Jste rodina?
  • Jste kamarádi a nechcete vedle sebe nikoho dalšího?
  Nechcete se tlačit? Tak si jednoduše předplaťte celý jeden den od 9 h do 18 h. Napište KDE a domluvíme se KDY. Je na Vás jestli to bude 1 den nebo 2 dny nebo 3 dny. Cestovné (3 Kč/km - tam a zpět) a ubytování dle dohody 
  • JEDEN DEN STOJÍ 10 000 Kč. 
  • ​JEDNA PSÍ BIBLE je samozřejmě v ceně.
  Automaticky získáte​
  • pravidelné online webináře Psí bible v praxi
  • členství v Klubu moderního psa - sdílení a inspirace

  P.S.: Když nedomluvíme termín v roce 2023, domluvíme se v roce 2024. Vždy Vám vyjdeme vstříc. 

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 394.48
  (CZK 10,000)