Chceme pravdu o stavu Miloše Zemana!

Díky vaší solidaritě vedu úspěšný soudní boj proti lžím Miloše Zemana. Že v nich neustává ale svědčí hradní žaloba na Džamilu Stehlíkovou za výroky o jeho závislosti na alkoholu a tabáku. Pomozme jí zaplatit nezávislý psychiatrický posudek na prezidenta!

 • Pohlednice s karikaturou kreslíře Štěpána Mareše

 • Před Obvodním soudem pro Prahu 3

EUR 3,000
pledged of EUR 2,257

132%

132% completed

229 contributors pledged

Community

All or nothing. Project finished on Oct 15, 2022 at 09:36.

Show all rewards

Zlu se neustupuje!

Po pěti letech mých soudních bojů proti lžím Miloše Zemana se s nimi teď potýká lékařka Džamila Stehlíková. Zkušenou psychiatričku a bývalou ministryni pro lidská práva žaluje za peníze občanů Miloš Zeman o omluvu a milion korun kvůli jejím výrokům o prezidentově závislosti na alkoholu a tabáku ještě na podzim roku 2021. V této souvislosti vyjádřila přesvědčení, že prezident  potřebuje psychiatrickou pomoc a zmínila i  jeho metabolický rozvrat kvůli alkoholické jaterní cirhóze. Zeman ale vše popírá. Džamile Stehlíkové proto soudkyně uložila, aby zaplatila zálohu 50 tisíc korun na psychiatrický posudek, jenž soud objedná u nezávislého psychiatrického ústavu. Zdravotní posudky, předložené hradním advokátem, soud odmítl.

Ani Džamila Stehlíková se neobejde bez občanské solidarity. veřejné podpory. Také její kauza je principiálním bojem proti prezidentovým lžím a aroganci moci! Podpořme, prosím, Džamilu Stehlíkovou v jejím boji! Pomozme jí uhradit 50 000,- Kč za nezávislý psychiatrický posudek na Miloše Zemana!

                                     

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 80
  Dobrý pocit

  ...že jste přispěli na dobrou věc: na boj proti prolhané a mstivé hlavě státu. Částku lze libovolně navýšit v dalším kroku. Děkujeme! 

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.10
  (CZK 100)
 • sold 71
  Pohlednice od Štěpána Mareše

  Za příspěvek v hodnotě 100,- Kč Vám poděkujeme pohlednicí s karikaturou Zdeňka Šarapatky a Miloše Zemana u soudu od kreslíře Štěpána Mareše a osobním poděkováním Džamily Stehlíkové. Částku lze navýšit v dalším kroku. Děkujeme! 

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 6.16
  (CZK 150)
 • sold 78
  Placka se stopkou Miloši Zemanovi

  Za váš příspěvek v hodnotě 200,- Kč a více vám pošleme placku se stopkou Miloši Zemanovi. Částku lze samozřejmě jakkoliv navýšit. Děkujeme!

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 8.21
  (CZK 200)