Jono a Kíš. Sci-fi příběh, který pro děcka načte Vyorálek

Audiokniha o tom, jaké je to ztratit se v online světě. Dle knižní předlohy Hany Roguljič v režii Roberta Sedláčka načte Jiří Vyorálek.

Author: Větrné mlýny

 • Jono a Kíš

 • Jono a Kíš

 • Jono a Kíš

 • Jono a Kíš

 • Jono a Kíš

EUR 1,386
pledged of EUR 1,352

102%

102% completed

78 contributors pledged

Literature, Education

Česko

Show all rewards

Spisovatelka Hanka Roguljič napsala příběh pro malá i velká děcka, jmenuje se Jono a Kíš a je to kouzelné sci-fi o tom, jaké to je, když se ztratíte v nekonečném onlinovém světě. Wow! Ve Větrných mlýnech pak vyšla stejnojmenná knížka s přenádhernými ilustracemi Andrey Tachezy. A teď bychom knížku ještě rádi adjustovali pro vaše uši, takže připravujeme audioknihu Jono a Kíš, kterou v režii Roberta Sedláčka načte Jiří Vyorálek. Máte-li chuť, pojďte do toho s námi a dejte vzniknout neodolatelné audioknížce pro naše děti, rodiče, prarodiče, spolužáky i spoluobčany. 

Hana

Hana Roguljič (1979) — spisovatelka, režisérka a dramaturgyně. Vystudovala divadelní fakultu JAMU v Brně, pracovala jako novinářka a překladatelka. Dnes je ve svobodném povolání, spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, píše divadelní a rozhlasové hry,  je autorskou dokumentárního románu  Norské děti

Andrea

Andrea Tachezy (1966) — ilustrátorka a bezúčelná kutilka. Absolventka VŠPU, autorka ilustrací k mnoha dětským knihám, držitelka ocenění Zlatá stuha. Milovnice zvířat, kafe a starých papírů. Kreslí, stříhá, maluje a lepí.

Jono a Kíš

Žít tak v Minecraftu! Postavit si skromný hrádek, farmařit a kutat diamanty, být naprosto svobodný, nemuset spát, necítit bolest, o všem rozhodovat sám… No nechtěl by to každý páťák? Jonovi a jeho sestřičce Kíš se to podaří. Jednoho odpoledne prostě zmizí v notebooku jako v černé díře a ocitnou se v nekonečném světě internetu. Jaké to tam je? Kdo to vlastně řídí? A dá se vůbec dostat ZPÁTKY?

Větrné mlýny

Vydáváme knížky ( www.vetrnemlyny.cz), pořádáme literární festival Měsíc autorského čtení ( www.autorskecteni.cz), točíme filmy o spisovatelích a literatuře.

 
Ilustrace Andrea Tachezy ilustrace Andrea Tachezy ilustrace Andrea Tachezy ilustrace Andrea Tachezy ilustrace Andrea Tachezy Tričko s ilustrací Andrey Tachezy

News

Apr 4, 2022 Skoro hotovo!

Vážení přátelé, posílám update: - trička se tisknou - knihy se podepisují - knížka je namluvená - hudba je složená - a tento týden se vše míchá... Tak čistěte uši, už to brzo bude! Hana

More

Feb 16, 2022 Michal Rataj skládá hudbu

Už se pracuje na hudbě! Úkolu se chopil Michal Rataj. A skvěle - má atmosféru a nepodbízí se... Máte se na co těšit.

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 13 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" za symbolickou cenu. Doručení elektronickou poštou.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 4.50
  (CZK 111)
 • 32 from 40 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 a k tomu Říkadla pro tři holčičky a jednoho kluka

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" a k tomu skvostně vypravená knížka legendárního básníka Zena Kaprála, kterou napsal pro svá vnoučata. Jmenuje se Říkadla pro tři holčičky a jednoho kluka. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 9.98
  (CZK 246)
 • 76 from 100 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 a tištěná kniha k tomu

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" za symbolickou cenu a k tomu její tištěná sestřička s ilustracemi Andrey Tachezy a se slevou oproti běžné distribuci. Doručení elektronickou a běžnou poštou. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 13.50
  (CZK 333)
 • 94 from 100 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 a román Norské děti navíc

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" za symbolickou cenu a k tomu dokuromán Hanky Roguljič Norské dětikterý pojednává dramatický příběh ženy, o níž stát rozhodl, že nesmí být matkou. Doručení elektronickou a běžnou poštou. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 13.99
  (CZK 345)
 • 26 from 50 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 a tištěná kniha s věnováním k tomu

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" za symbolickou cenu a k tomu její tištěná sestřička s ilustracemi Andrei Tachezy a se slevou oproti běžné distribuci, plus věnování autorky a ilustrátorky dle vašeho přání. Doručení elektronickou a běžnou poštou. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 22.51
  (CZK 555)
 • 7 from 10 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 a tričko s ilustrací z knížky

  Audiokniha Jono a Kíš v "empétrojce" a k tomu tričko s minecraftovou ilustrací Andrey Tachezy, za něž vás budou děti milovat ještě víc, případně si je obléknete sami, aby vám to seklo ještě víc. Velikost trička připravíme dle vašeho přání. Doručení elektronickou a běžnou poštou. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 90.11
  (CZK 2,222)
 • 10 from 10 Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 na originálně pojednaném flash disku, který vám ušijeme na míru

  Audiokniha Jono a Kíš ve formátu MP3 na rychlém a originálně pojednaném flash disku, který vám ušijeme na míru. Nadiktujete si rozhraní a parametry "flašky" a my se postaráme, aby pro vás vypadala úplně jako z pohádky. Disk pak můžete používat k přenášení i těch nejtajemnějších dat. K tomu vám doručíme tištěnou knížku Jono a Kíš s podpisy autorky i ilustrátorky. Doručení běžnou poštou. Poštovné a balné v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 135.16
  (CZK 3,333)