Yellow Sisters ukulele zpěvník a CD Zvěřinec 3

Přátelé, podpořte ukulele zpěvník Yellow Sisters pro děti, který vzniká ve spolupráci s výtvarnicí Lucií Ernestovou a pomozte nám dofinancovat zbrusu nové CD Zvěřinec 3, které vám do Vánoc odešleme. Moc vám děkujeme. Vaše Yellow Sisters💛

Author: Yellow Sisters

20.12. Koncert Malostranská Beseda

Dec 14, 2021

Milí přátelé a kamarádi. Velmi vám ještě jednou děkujeme, že jste nás podpořili v naší sbírce. Jsme v procesu rozesílání odměn. Většinu jsme vám již zaslali, takže do Vánoc vše bude v domečku 🙏 Termín křtu v Malostranské besedě 20.12. jsme se vzhledem k okolnostem nakonec rozhodli přesunout na jaro. Musel by být na sezení a děti v rouškách. ;( Pro ty z vás, kteří jste se už těšili, MÁME ALE DOBROU ZPRÁVU. 💛 Nabízíme vám jako vánoční alternativu ve stejný den, na stejném místě večerní narozeninový koncert Báry Vaculíkové aka Divé Baary, na který přijde zahostovat i její maminka Petra Černocká. Jupí, takže kdo si chcete, můžete si CD v Besedě přeci vyzvednout a hudebně se s námi užít, s dětmi či bez. Vstupné bude dobrovolné na podporu vystupujících umělců. Moc Vám děkujeme a těšíme se na Vás. Za YS Vaše Bára

EUR 6,901
pledged of EUR 6,028

114%

114% completed

293 contributors pledged

Music, Education

Praha, Hlavní město Praha, Česko

All or nothing. Project finished on Dec 4, 2021 at 13:09.

Choose reward for your contribution

 • sold 5
  Dobrý pocit

  Podpořte zbrusu nové CD Zvěřinec 3 a vznik našeho ukulele zpěvníku dětských písniček Yellow Sisters. Částku můžete libovolně navýšit. Budeme vám za vaši pomoc velmi vděčné! Moc vám děkujeme.

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.02
  (CZK 100)
 • sold 58
  CD Zvěřinec 3 ke stažení v mp3

  Podpořte vznik našeho CD a získejte jako odměnu naše písničky Zvěřince 3 ve formátu MP3 ke stažení. Děkujeme.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 6.03
  (CZK 150)
 • sold 1
  Plakát s podpisem Yellow Sisters

  Podpořte vznik našeho CD koupí plakátu s podpisem Yellow Sisters z fotografie ke Zvěřinci 3 od Kristýny Svobodové. Můžete si ho vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě nebo vám ho pošleme poštou. Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 6.03
  (CZK 150)
 • sold 76
  CD Zvěřinec 3 poštou

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD, které si můžete vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě nebo vám ho pošleme poštou. Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 14.06
  (CZK 350)
 • sold 21
  CD Zvěřinec 3 s podpisem poštou

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD, které vám s láskou podepíšeme a pošleme poštou nebo si ho vyzvednete na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě. Děkujeme.❤️

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 16.07
  (CZK 400)
 • sold 59
  Ukulele zpěvník Yellow Sisters

  Podpořte náš unikátní ukulele zpěvník Yellow Sisters, který vzniká ve spolupráci s ilustrátorkou Lucií Ernestovou. Na jeho realizaci usilovně pracujeme a věříme, že bude hotový a připravený k osobnímu vyzvednutí nebo vám ho pošleme poštou do konce června 2022. Moc vám děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 20.05
  (CZK 499)
 • sold 9
  Vstupné na křest (rodič + dítě) a CD Zvěřinec 3

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze pro vás a vaše dítko. CD si na něm ještě před Vánoci vyzvednete a užijete si s námi oslavu. V případě covidových komplikací, vám desku pošleme a dáme vědět náhradní termín křtu. Děkujeme.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 20.09
  (CZK 500)
 • sold 7
  Rodinné vstupné na křest (2 rodiče, 2 děti) a Zvěřinec 3 ke stažení v mp3

  Podpořte vznik našeho CD koupí MP3 ke stažení a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze, kde si užijete naši oslavu. V případě covidových komplikací, vám dáme vědět náhradní termín. Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 22.10
  (CZK 550)
 • sold 15
  Rodinné vstupné na křest (2 rodiče, 2 děti) a CD Zvěřinec 3

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze pro celou vaši rodinu. CD si na něm ještě před Vánoci vyzvednete a užijete si s námi oslavu. V případě covidových komplikací, vám desku pošleme a dáme vědět náhradní termín křtu. Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 26.12
  (CZK 650)
 • sold 16
  Kolekce CD Zvěřinec 1-3

  Podpořte nás koupí kolekce všech našich Zvěřinců. Pošleme vám je poštou nebo si je můžete vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě. Věříme, že si je vaše děti zamilují.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 36.17
  (CZK 900)
 • sold 7
  Ukulele zpěvník + CD Zvěřinec 3

  Přidáváme novou odměnu, po které hodně z vás volá. V této odměně můžete mít obojí - CD Zvěřinec 3 + ukulele zpěvník. Musíme vám ale vysvětlit, jak to bude fungovat. CDčko do Vánoc určitě dostanete, ale na zpěvník si musíte trochu počkat. Vyjde až příští léto. Napište nám proto do poznámky, jakou variantu doručení preferujete. Buď to dvakrát poštou, nebo dvakrát osobně, na koncertě či jinak dle dohody.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • sold 1
  Diskografie Yellow Sisters + bonus DVD a tričko

  Podpořte CD Zvěřinec 3 zakoupením kolekce všech našich hudebních děl od 1. CD Singalana po poslední Zvěřinec 3 (kromě vyprodaného CD Tubab Woman). Bonusem od nás dostanete DVD Yellow Sisters Live in Retro Music Hall a vzpomínkové tričko Yellow Sisters Singlana (napište nám do poznámky pánské/dámské a velikost a prohlédněte si je na webu YS). Vše si můžete vyzvednout na křtu nebo vám balíček zašleme poštou. Moc vám děkujeme. 🙏

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 72.33
  (CZK 1,800)
 • remaining 8 from 10
  Žluté ukulele s podpisem Yellow Sisters

  Pořiďte si žluté ukulele s podpisem Yellow Sisters, abyste si mohli naše písničky sami zahrát. Ukulele bude do Vánoc Vaše! Podpoříte tak vznik našeho zpěvníku Zvěřinec, který připravujeme na červen 22. A než vyjde, určitě vám ukulele doma bude dělat velkou radost. Ať u vás hraje a zpívá celá rodina!!

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 80.37
  (CZK 2,000)
 • remaining 4 from 10
  CD Zvěřinec 3 + podepsané žluté ukulele + zpěvník Zvěřinec

  Přidáváme desetkrát možnost zakoupit si "Rolls-Royce" mezi našimi odměnami. Pořiďte si před Vánoci od nás CD Zvěřinec 3 a podepsané žluté ukulele Yellow Sisters. Příští rok vám navrch pošleme i náš ukulele zpěvník všech zvěřincových písniček. Olé!!! Do Vánoc bude vaše CDčko a ukulele. Zpěvník vám zašleme, až v létě vyjde. Nezapomeňte nám napsat do poznámky, jestli preferujete předání osobně nebo poštou. Za vaši podporu moc děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 128.59
  (CZK 3,200)
 • sold 1
  Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak si budete přát. A poděkujeme vám veřejně mezi našimi fanoušky na Facebooku. 🙏 Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 200.92
  (CZK 5,000)
 • sold 1
  Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak se budete přát. Poděkujeme vám formou sponzorovaného postu mezi našimi fanoušky na Facebooku. 🙏 Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 401.85
  (CZK 10,000)
 • sold 0
  Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak se budete přát. Nabízíme vám možnost umístit vaše logo na zpěvník Yellow Sisters Zvěřinec, webové stránky a poděkujeme vám formou sponzorovaného postu mezi našimi fanoušky na Facebooku. Děkujeme.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 803.70
  (CZK 20,000)
 • sold 0
  Koncert Yellow Sisters dětem

  Podpořte vznik našeho CD objednáním 45 min koncertu Yellow Sisters dětem. Přijedeme kamkoliv po republice vlastním vozem. Ozvučení vás poprosíme zajistit. Na dalších podrobnostech se dohodneme osobně. Děkujeme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 1,004.62
  (CZK 25,000)
 • sold 0
  Koncert Yellow Sisters pro dospělé

  Podpořte vznik našeho CD objednáním 60 min koncertu Yellow Sisters pro dospělé. Přijedeme kamkoliv po republice vlastním vozem. Ozvučení vás poprosíme zajistit. Na dalších podrobnostech se dohodneme osobně. Děkujeme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 1,205.55
  (CZK 30,000)
 • Sold out!!
  Vánoční voucher na individuální hodinu zpěvu

  Přijďte si zazpívat s jednou ze členek Yellow Sisters. Do poznámky napište vaši preferenci. Místo konání: Praha. Délka lekce: 60min. Děkujeme.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 60.28
  (CZK 1,500)