Pikantní salsa do každé lednice a chilli festival každý rok!

Pomozte nám pořídit balící stroj výměnou za naše pikantní omáčky a/nebo lístky na chilli festival Fiesta Děkov. Pojďte s námi vybudovat nejšťavnatější chilli farmu na východ od Mexika a zásobte se na zimu hřejivými dobrotami. Děkujeme!

Author: Demofarma

 • Šťavnaté papričky odrůdy Cayenne jsou nezbytné

 • Nakládání Vokurek pro vostré kluky a holky

 • Vokurky v plné zbroji

 • Sestry v triku, Salsa pro každou příležitost

 • Pro přátele z Hithitu, speciální edice salsičky.

 • Pikantní Vokurky pro přátele řízného jídla

 • Tady vrcholí sezóna - Fiesta - festival chilli

 • VIP vstupenka vám zajistí VIP zážitek!

 • VIP vstupenka vám zajistí VIP zážitek!

 • Pro naše přátele vždy to nejlepší sousto!

EUR 254
pledged of EUR 5,055

5%

5% completed

10 contributors pledged

Community, Food

Děkov, Středočeský kraj, Česko

All or nothing. Project finished on Sep 29, 2021 at 12:39.

Show all rewards

Pojďte s námi vybudovat nejlepší chilli farmu a zúčastněte se našeho festivalu Chilli Fiesta na konci října.

Dobrý den,
jmenuju se Pepa a jsem Chilli Head (čti: závislák na chilli). Nómen, ómen. To jméno mi nevědomky předurčilo můj osud. Pepa je totiž anglická výslovnost slova pepper - tedy paprička. A Pepa pěstuje co? Nejsou to ani melouny, ani rybíz, ani hašiš, Pepa pěstuje papričky. Pikantní papričky. A z nich vyrábí dobroty. Omáčky, salsy, okurky, sýry, směsi koření. A všechno co Pepa vyrábí, příjemně hřeje. Na patře, na mysli, na duši ... a pak i trochu na konci traktu.

Na Hithit jsem přišel najít nové přátele, přátele pro ty naše šťavnaté pikantérie, přátele, kteří mají rádi pikantní jídlo, nebo by ho chtěli poprvé pořádně ochutnat. Ty naše salsičky a vokurčičky dokážou rozzářit skoro jakýkoliv pokrm, a navíc jsou i zdravé. Základem všeho jsou s láskou pěstované papričky, bez chemie, které 8 měsíců v roce pipláme od semínka až po košíky různobarevných a různě zkřivených plodů, kterým pak dáme nový život tu v salse, tu je skamarádíme s nakládačkami z vedlejšího fóliáku nebo se dají do party s česnekem, cibulí a nějakým sezónním ovocem a odfermetují si to do pálivé omajdy. 

Přátelé současní i budoucí, potřebujeme vaši pomoc. Chtěli bychom z říše středu pořídit mašinku na vakuové balení omáček. A na to potřebujeme nějaké kačky, kterých se momentálně nedostává. Pokud se sejde víc peněz pošilháváme i po nějakém ojetějším Food trucku, abychom mohli naši Fiestu postavit na kola a objíždět s ní naši krásnou zemi a zajet i k vám. Protože do té doby budete muset jezdit vy za námi. Ovšem ten výlet se rozhodně vyplatí, to ne že né. Tady je náš stručný investiční plán:

Milník č.1 - 125 000 Kč - vakuová balička omáček
Milník č.2 - 200 000 Kč - dovybavení kuchyně Demofarmy
Milník č.3 - 400 000 Kč - obouchaný Food Truck, ve kterém se vydáme s našimi dobrotami blíž k vám

Vaše pomoc vás bude ještě dlouho příjemně hřát :)

Co je vlastně DemoFarma?

Demofarma se zběsilým tempem rozrůstá ve vesničce Děkov, 60 km od Prahy směrem na Karlovy Vary. Je to k nám stejně daleko z Prahy, Plzně, Karlových Varů a Mostu. Rozhodně nejsme nejlépe geograficky položená vesnice pro pěstování chilli papriček, které pocházejí ze zemí od Karibiku níže, ale tento hendykep se snažíme překlenout hliníkovými obručemi a potáhnout igelitovou fólií, čímž prodlužujeme lokální pěstební sezónu o dobré dva měsíce.

Budujeme zde místo, kam si budete moci přijet protáhnout svoje chuťové pohárky, ale klidně i údy po celotýdenním sezení v kanceláři. Přijeďte k nám na brigádu, pro samou práci nevíme, kam teď uprostřed sezóny dřív skočit. Obhospodařujeme totiž nejen rozrůstající se farmičku s fóliáky, ale zároveň budujeme za pochodu i průmyslovou kuchyň pro následné zpracování výpěstků, temperované ukládací prostory a k tomu navíc ještě společenské centrum (takovou Kantýnu), kde to všechno můžete ochutnat a pobavit se u nás třeba na Fiestě (čti níže).

Šli jsme tedy se svou kůží na trh a založili jsme za tímto účelem firmu Demofarma s.r.o., abychom naše produkty mohli nabídnout i vám. Kromě tradičního pěstování, jak už název napovídá koketujeme i s alternativními technologiemi pěstování chilli papriček. Letošní experiment je ve znamení hydroponického pěstování, ovšem tuhle pěšinku musíme teprve vyšlapat.

Začali jsme nultým rokem 2018, kdy na zanedbané školní zahradě bývalé obecní školy vyrostl první fóliáček a v něm dvě řádky keříků s papričkami. Za ty tři roky jsme toho hodně vypěstovali a na této pouti se hodně moc naučili, od výběru odrůd k pěstování v našich podmínkách, přes zdokonalování konstrukcí fóliovníků, výrobu vlastních hnojiv, ekologickou likvidaci škůdců až po vypiplávání receptur našich finálních produktů, které jsou nejen chutné, ale zároveň i zdraví prospěšné a dokážou pozvednout každý pokrm, do kterého je přidáte.

Primárně pěstujeme odrůdy Jalapeno, Cayenne a Habanero, což jsou takové mainstreamové papričky, které vzhledem k jejich úrovni palčivosti dokáže pozřít téměř kdokoliv a produkujeme z nich hlavně salsu a nakládané pikantní okurky. Mimoto udíme i vlastní chipotle, meleme chilli vločky na suché dokořeňování a macerujeme papričky v oleji na obveselení vašich pokrmů.

Salsu připravujeme podle autentického receptu mexických babiček, z vyzrálých papriček, rajčat, cibule, česneku paličáku, limetek, koriandru a soli ve správném poměru s láskou umixujeme božskou manu.

Okurky pro změnu nakládáme s papričkami ve sladkokyselém nálevu a palčivost regulujeme zvolenou odrůdou chilli papriček. Překvapivě po uležení jsou ostřejší okurky než papričky samotné. A lák, och ten lák, dokonalý vyprošťovák po prohýřené noci.

No a ze sezónního ovoce pak připravujeme limitované série omáček pro fajnšmekry. 

Chilli farmaření s sebou kromě radosti z každé papričky nese taky spoustu starostí, navíc když sklízíte jen malou část roku a během těch mnoha měsíců mezi tím jenom platíte složenky a modlíte se, aby za vás nesklidilo tornádo, krupobití nebo stádo rozzuřených slimáků. Za ty roky jsme se naučili eliminovat nepřízeň přírody na minimum. Skleník kroupa prorazí, od fóliáku se odrazí, fólie chrání proti neúměrnému převlhčení substrátu, který papričky nesnáší, zároveň udrží teplotu na přijatelné úrovni, když je zrovna deštivý měsíc. Pěstujeme v kbelících, abychom mohli na lusknutí prstů rostliny přesunout, když nám vichřice poláme konstrukce. Používáme ten nejlepší dostupný substrát, abychom eliminovali škůdce shora i zdola nebo nebyli ohroženi zasolenou půdou. O půlnoci pak po každém dešti s baterkou v ruce sbíráme slimáky. Hubíme mravence, kteří roznášejí po listech mšice. Chytáme bělásky, jejichž housenky dokážou spást přes noc celý keř. Naučili jsme se pracovat s počasím, pěstujeme dvakrát tolik sadby, než potřebujeme, protože víme, že nás v průběhu času o část připraví přízemní mrazíky nebo nám mladé rostlinky spálí nečekaně prudké jarní slunce nebo nám je někdo sežere. Začínáme v únoru a nezastavíme se ... no zase až do února :)

Chtěli bychom, abyste si chilli farmu vyzkoušeli na vlastní kůži a hlavně na vlastní chuťové buňky, ochutnali co pro vás připravujeme, navštívili nás, pobavili se. Chtěli bychom, aby i s vaším přispěním a pro vás farma prosperovala a rozšiřovala se, aby potěšila každým rokem víc lidí na těle i na duchu.


Fiesta Děkov - slavnost chilli sklizně chilli papriček

Abychom oslavili sklizeň, připravujeme pro Vás první ročník slavnosti chilli papriček Fiesta Děkov. 

Tímto bychom vás chtěli pozvat na celodenní chilli akci v sobotu 29. října, začínáme ve 13:00, abyste se po pracovním týdnu stačili do sytosti vyspat a přijeli s dobrou náladou. Akce se zřejmě protáhne do pozdnějších hodin, tak nezapomeňte vylosovat jednoho abstinenta, který vás plné zážitků odveze večer domů.

Na jednom místě se sejde celá řada pěstitelů chilli papriček, představí svoje produkty a výpěstky, budete moci ochutnat nejen naše produkty, ale fajnovky z celé republiky a možná se dočkáme i návštěvy ze zahraničí. Dozvíte se spoustu informací o pěstování chilli, můžete se zúčastnit kuchařského masterclassu na přípravu autentické mexické salsy nebo fantastických kuřecích křidýlek. 

Neodmyslitelnou součástí je i soutěž v pojídání chilli papriček pro otrlé borce a borkyně. No a pak samozřejmě jídlo. Pikantní hambáče, zmutovaná kuřecí křídla, mexická kuchyně, studené pivo, horká čokoláda s chilli, pro děti aqua fresca. Kulturní program, který právě odlaďujeme, veselá mexická muzika. To všechno v prostorách bývalého statku, na jehož rekonstrukci průběžně pracujeme.

Na Fiestě si zároveň můžete vyzvednout čerstvě vyrobené produkty, které si vyberete níže. A samozřejmě ochutnat a pořídit si zásoby pikantních dobrot od domácích i zahraničních výrobců, které nikde jinde nejspíš nepotkáte, abyste přes zimu nestrádali. Navíc si budete moci vydražit celé rostliny s atypickými kříženci k dopěstování a přezimování doma, takže budete mít za balkónovými dveřmi papričky stále na dosah.

A na závěr slavnosti bude tombola. Ceny do tomboly věnuje Demofarma, spřátelení pěstitelé a sponzoři.

Součástí VIP vstupenky je celodenní vstupné, welcome drink dle vašeho výběru, účast na ochutnávkových akcích, oběd dle výběru v RSVP (obouruční hamburger, hot wings se salsou, dovedně umotané burrito, vytůněná japonská ramen polévka), lístek do tomboly i malá výslužka na závěr.


Připravujeme e-shop Hotsauce.cz

Jedná se o svým způsobem agregátor produktů vyráběných z chilli papriček, kde bychom rádi ve spolupráci s partnery našeho festivalu (ale i ostatními producenty papriček a malovýrobci) nabídli veřejnosti omáčky, salsy, směsi koření a vše co se chilli týká, na jednom místě, za jedno poštovné. Otevřeme brány i těm nejmenším chilli vintnerům, kteří produkují ročně třeba jen dvacet lahviček, chtějí je dát ochutnat světu, ale nemají čas nebo se jim nevyplatí vyřizovat celou proceduru objednání, logistiky a zákaznické podpory. I tam bychom vás do budoucna rádi pozvali, a proto již nyní nabízíme slevové vouchery pro vaše budoucí nákupy. Otevření eshopu je plánováno kolem Mikuláše tohoto roku.

Děkujeme za Váš čas a doufáme, že vás brzo uvidíme na živo a osobně vám poděkujeme. A pokud ne, tak vám za vaši podporu děkujeme už nyní.

News

Aug 27, 2021 Všechny informace i webovky jsou Work in Progress

Budeme během kampaně přidávat ještě spoustu informací, jen jsme chtěli, aby už to běželo, protože samotná příprava kampaně zabrala docela dost času a hodně práce nás ještě čeká jak na chilli farmě, na zpracování výpěstku, tak i na přípravě festivalu Fiesta. Zůstaňte (dobře) naladěni, staňte se…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 0
  Chci vás podpořit

  Velice si vážíme jakéhokoliv příspěvku, částku můžete libovolně navyšovat. Stanete se tak přítelem Demofarmy a přátelství si ceníme. Jako poděkování bude vaše jméno, přezdívka nebo krátký vzkaz uveden na Zdi díků ve Velké stodole v ulici Jalapeno Strasse 1, čím větší příspěvek, tím větší nápis ;) A při spuštění eshopu vám navíc zašleme slevový kupón pro nákup chilli dobrot od nás i našich pikantních přátel spolupěstitelů. 

  Eshop spustíme do čtvrt roku.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.00
  (CZK 99)
 • remaining 199 from 200
  Adoptuj papričku!

  Na konci sezóny, před příchodem prvních mrazíků, budeme likvidovat vzrostlé plodící rostliny papriček. Adoptujte celou plodící rostlinu s nasazenými plody, vemte ji k sobě domů do tepla a ona vám za oknem nebo balkonovými dveřmi bude ještě několik měsíců dělat společnost a dodávat čerstvé papričky do vaší kuchyně.

  Akce bude probíhat na začátku listopadu, přijeďte k nám na farmu v Děkově a vyberte si přímo ve fóliáku rostlinu nebo rostliny, které se vám nejvíc líbí, dostanete ji komplet s pěstebním kýblem, substrátem a navrch přidáme i trochu přírodního hnojiva na zbytek sezóny. V nabídce budou i rarity, které vznikly divokým opylením v loňské sezóně a předloňské sezóně. Vyberete si tak velké keříky, jaké se vám vejdou do auta. 

  Částku navyšte na tolik, o kolik keříků máte zájem (tedy hlavně, na kolik máte doma místo). 120 korun/keřík. Nicméně tyto rostliny jsou v květu i velice dekorativní, takže mohou být součástí domácnosti. Rostliny lze za určitých okolností i přezimovat do dalšího roku, kdy plodí dříve a více než jednoletky ze semínka.

  Osobní odběr nutný.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.85
  (CZK 120)
 • sold 0
  Festival Fiesta Děkov - vstupenka

  Boleto Básico - v ceně je celodenní vstupné na festival, náramek festivalu s možností dobití kreditem pro nákup občerstvení a tiket do tomboly.

  Datum konání festivalu je 29.10. od 13:00.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.85
  (CZK 120)
 • sold 4
  Moje první dávka radosti

  Tak přátelé, tady vzniká závislost. Ano, už po první dávce. Ochutnejte naše vlajkové lodi

  1x Salsa Patrón - pikantní salsa z čerstvých rajčat, česneku a papriček Cayenne (velmi poživatelná, až návyková) 346ml

  1x Vokurky, level 2 - pikantní nakládané okurky s papričkami Cayenne - 346ml

  1x Salsa Fumar - lahůdková lehce pikantní salsa ze zauzených papriček Jalapeno s rajčaty a česnekem 346 ml

  v kompaktní kartonové krabičce s výsekem. Možno rovnou věnovat jako dárek. Jenže kdo by to dal jen tak z ruky?

  Všechny produkty jsou trvanlivé. Možno odebrat osobně v rámci festivalu Fiesta nebo zašleme přes Zásilkovnu za 79 Kč na libovolné odběrní místo. Poštovné není v ceně a bude vybráno dobírkou. Do poznámky napište, zda si odměnu vyzvednete nebo ji budete chtít poslat.

  Děkujeme ❤
   

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 14.15
  (CZK 350)
 • sold 1
  Festival Fiesta Děkov - prémiová vstupenka

  Boleto Grande - v ceně je vstupné, nabitý náramek festivalu s kreditem na občerstvení (šťavnatý chilli burger, ohnivé burrito, pikantní hot wings, speciality, ...), nápoje v hodnotě 250 korun a tiket do tomboly.

  Pokud vám na náramku zbyde kredit, můžete ho později použít v eshopu. 
  Datum konání festivalu je 29.10. od 13:00.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 15.77
  (CZK 390)
 • sold 0
  Voucher od našeho eshopu

  Na prosinec 2021 připravujeme otevření eshopu s chilli produkty (omáčky, salsy, pikantní klobásky, sýry, utopenci, polévky, ...), které vás spolehlivě zahřejí v zimních plískanicích a zlepší náladu. V eshopu koupíte chilli výrobky i od jiných výrobců a pěstitelů a to nejen z Čech, ale i ze zahraničí. 

  Získejte voucher pro nákup a k němu přičteme navíc ještě 20 % jako poděkování za vaši podporu. 

  Základní cena voucheru je 500,- korun, tedy získáte voucher na 600 korun hodnoty. Voucherů si můžete samozřejmě objednat i více, stačí upravit celkovou částku násobkem 500 a v poznámce uvést, zda si přejete získat jeden voucher s celkovou částkou nebo X voucherů s hodnotou 600 korun.

  Nabídka platí i pokud máte vlastní restauraci, bistro, food truck, stánek s občerstvením nebo obchůdek. 

  Voucher není omezen na jeden nákup, jeho hodnotu můžete čerpat kontinuálně při více nákupech až do jeho úplného vyčerpání.

  Spuštění eshopu je plánováno na začátek prosince.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.22
  (CZK 500)
 • sold 2
  Dvojitou dávku radosti prosím

  Dozajista brzy zjistíte, že každá lahvička má své dno a že se k němu lžičkou proškrábete poměrně rychle. Proto je dobrý nápad si pořídit raději dvojitou dávku radosti. Protože nejsmutnější pohled do lednice je na prázdné místo, kde stávala ta moje dobroučká salsička.

  Pojďte to místo raději honem zase zaplnit a pěkně za sebe, do řádku, když jedna dojde, ať hned vyskočí další.

  2x Salsa Patrón - pikantní salsa z čerstvých rajčat, česneku a papriček Cayenne (velmi poživatelná, až návyková) 346ml

  2x Vokurky, level 2 - pikantní nakládané okurky s papričkami Cayenne - 346ml

  2x Salsa Fumar - lahůdková pikantní chipotle salsa ze zauzených papriček Jalapeno s rajčaty a česnekem 346 ml

  Všechny produkty jsou trvanlivé. Možno odebrat osobně v rámci festivalu Fiesta nebo zašleme přes Zásilkovnu za 79 Kč na libovolné odběrní místo. Poštovné není v ceně a bude vybráno dobírkou. Do poznámky napište, zda si odměnu vyzvednete nebo ji budete chtít poslat.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.90
  (CZK 690)
 • remaining 99 from 100
  Festival Fiesta Děkov - VIP vstupenka

  Boleto Máximo - v ceně je kromě vstupného i přístup na VIP místa v rámci festivalu
  • VIP lounge v naší nové Kantýně - welcome drink, jednohubky vypalováky,
  • nabitý náramek festivalu s kreditem na občerstvení (šťavnatý chilli burger, ohnivé burrito, pikantní hot wings, speciality) a nápoje v hodnotě 400 korun,
  • vyhrazené parkování uvnitř areálu pro jeden vůz,
  • jméno na Zdi patronů festivalu,
  • tiket do tomboly,
  • VIP toalety
  • malý dárek při odjezdu.

  Datum konání festivalu je 29.10. od 13:00.

  ​Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.03
  (CZK 990)
 • remaining 100 from 100
  King of the Grill

  Pokud pořádáte grilovačky pro svoje přátele, pak víte, že grilovačka není nikdy kompletní bez pořádné salsy. A vy nechcete pořádat nekompletní grilovačku. No a co pak s těmi účastníky, kteří chtějí ještě přidat to divný červený, co je s prvním soustem půl hodinu honilo po zahradě, vychlastalo litr mlíka a pak donutilo sežrat další tři bugry a vypít basu piv? Fakt byste se měli pořádně zásobit!

  5x Salsa Patrón - pikantní salsa z čerstvých rajčat, česneku a papriček Cayenne (velmi poživatelná, až návyková) 346ml

  5x Salsa Fuégo - velmi pikantní salsa z rajčat, česneku a směsi papriček Habanero a Cayenne v 346 ml lahvičce
  v kompaktní kartonové krabičce s výsekem. Možno věnovat i jako dárek.

  Možno odebrat v rámci festivalu Fiesta nebo můžeme zaslat přes Zásilkovnu na libovolné odběrní místo. Poštovné není v ceně. Do poznámky napište, zda si odměnu vyzvednete nebo ji budete chtít poslat.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 48.12
  (CZK 1,190)
 • remaining 49 from 50
  Festival Fiesta Děkov - párová VIP vstupenka

  Dos Boletos Máximo pro pár nebo váš doprovod - v ceně je kromě vstupného i přístup na VIP místa v rámci festivalu,
  • VIP lounge v naší nové Kantýně - welcome drink, jednohubky vypalováky,
  • dva náramky festivalu s kreditem na občerstvení (šťavnatý chilli burger, ohnivé burrito, pikantní hot wings, speciality ...) a nápoje v hodnotě 400,- každý,
  • vyhrazené parkování uvnitř areálu pro jeden vůz,
  • jména na Zdi patronů festivalu,
  • 2 tikety do tomboly,
  • VIP toalety
  • dva dárky při odjezdu.
  Datum konání festivalu je 29.10. od 13:00.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 76.43
  (CZK 1,890)
 • remaining 20 from 20
  Salsa Workshop - pro jednoho

  Vyrobte si vlastní pikantní salsu vlastníma rukama u nás v kuchyni, a to pod mým osobním vedením. Přijeďte na výlet k nám na farmu, podíváte se do fóliáků, zúčastníte se degustace našich produktů, vyslechnete poutavé příběhy a přitom si vyrobíte delikátní pikantní salsu přesně podle své chuti, kterou následně zavaříme a odvezete si ji ssebou domů.

  Jedná se o čtyřhodinovou akci vybrané sobotní odpoledne. Součástí je samozřejmě občerstvení, všechny ingredience potřebné k výrobě, obaly pro výrobu, celá kuchyně k dispozici. Workshop je určen pro jednotlivce bez doprovodu.

  Workshopu se budou účastnit maximálně tři lidé, abychom se v kuchyni nemotali.

  Výsledkem, kromě pocitu z dobře odvedené práce a plného bříška, bude pro každého abonenta dvanáct 350ml lahviček vynikající pikantní salsy na rozjasnění zimních obědů nebo jako dárek pro přátele.

  Workshopy se budou konat od ledna 2022.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 80.47
  (CZK 1,990)
 • remaining 5 from 5
  Povečeříte s námi?

  Chcete poznat osobně ty dva, co za tím vším stojí, sedí a leží v závislosti na denní době?

  Večeře s degustačním menu pro dva (překvapivě to bude hodně o papričkách :) s Pepou a Zuu, zakladateli Demofarmy.

  Příjemný večer se spoustou dobrého jídla, pití a zajímavého povídání v naší útulné Kantýně u praskajících kamen na statku v Děkově. Vemte ssebou svého partnera a ideálně si sežeňte i někoho, kdo vás pak odveze domů. Osobně vám poděkujeme za patronáž a vlastnoručně se můžete zapsat na Zeď díků.

  Dvou až čtyřhodinová akce, občas i s překvapením.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 161.34
  (CZK 3,990)
 • sold 0
  Salsa Workshop - pro skupinu

  Stejné jako Salsa Workshop pro jednotlivce, ale účastnit se jej mohou až tři lidé, rodinní příslušníci, přátelé. V kuchyni budete pouze Vy a my :)

  Vhodné i jako zážitkový dárek. Když vám to nepůjde, samozřejmě vám s výrobou pomůžeme. Výsledek je zaručený.
  Na přání můžeme vyrobit i víc skleniček nebo více mutací s různými ingrediencemi. Jedna várka při ruční výrobě je zpravidla 6 skleniček.

  Z workshopu si tak odvezete 12 skleniček salsy o objemu 346ml (to jsou dvě várky, kdy každá může mít jiné ingredience), dobře se pobavíte, nadlábnete a ochutnáte naše speciality.

  Termíny workshopů začínají od ledna 2022.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 161.34
  (CZK 3,990)
 • remaining 10 from 10
  Vytvořte si vlastní Chilli značku

  Vyrobíme pro vás vlastní pikantní omáčku podle vašeho zadání z našich papriček, doporučíme doplňkové ingredience, vyladíme chuť, nafermentujeme, uvaříme, nalahvičkujeme, vyrobíme pro vás jedinečné etikety, zabalíme, připravíme k převzetí a případně i rozešleme.
  24 lahviček o obsahu 200ml každá (žádné mrňavé kapátko), to je 2 a půl litru voňavé pikantní omáčky nebo salsy, která vám doslova bude říkat Můj pane nebo Moje paní.

  Exkluzívní dárek pro rodinu, přátele nebo obchodní partnery. Dodáme řízné voňavé papričky z naší sklizně, obstaráme ostatní ingredience a vyrobíme spolu dárky, které nikdo jiný nemá.

  Děkujeme ❤

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 400.32
  (CZK 9,900)
 • sold 0
  Let's party! TOP 20

  Chcete uspořádat party pro celou firmu, opulentně oslavit kulatiny nebo se sejít se spolužáky ze základky? Dáme vám k dispozici celou "kantýnu" a zajistíme chilli menu pro vás a devatenáct dalších přátel. Přivezte si strávníky, my se o vás postaráme!

  Obsahuje:
  • welcome drink pro každého
  • sud piva na čepu v ceně, pivovar dle vašeho výběru (z našeho seznamu)
  • chilli cannapes s naší oblíbenou hrou na černého Petra
  • hlavní chod - burger, burrito wrap nebo hot wings
  • k jídlu naše pikantní salsa a chilli omáčky
  • při odchodu malá výslužka pro každého
  Na přání připravíme i další občerstvení a pochutiny k dispozici je i full bar (ten už není v ceně)

  Realizace: datum je na dohodě.

  Děkujeme a těšíme se na vás ❤

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 808.73
  (CZK 20,000)