Přiložte Ateliéru B114 k nové peci

V ateliéru B114 ručně vyrábíme lokální designové produkty z porcelánu a keramiky. Jsou mezi námi designéři z menších značek, absolventi i keramičtí nadšenci. Momentálně potřebujeme novou pec. Prosíme, přiložte nám k ní a získejte křehké odměny. ❤

Author: Ateliér B114

 • Naše ateliérová crew

 • Z procesu

 • Odměna - OSOBNÍ TROFEJ - miska (Studio Wrinkle)

 • Detail odměny - OSOBNÍ TROFEJ - (Studio Wrinkle)

 • Odměna - ALKOset - baňky - Zuzana Černáková

 • Odměna - ALKOset - panáky - Zuzana Černáková

 • Odměna - CRYSTAL - Lucie Vostalová (NALEJTO)

 • Odměna - CRYSTAL - Lucie Vostalová (NALEJTO)

 • Odměna - MASKOTI - H. Patelisová (Studio Wrinkle)

 • Odměna - GAME ON - miska - Lucie Vostalová

 • Odměna - LOTOSOVÉ SRDCE - Adam Sýkora

 • Odměna - DROBNOKVĚT - Lucie Vostalová (NALEJTO)

 • Odměna - Hrnek - Zuzana Černáková

 • Odměny - STRUCTURE COLLECTION - Lenka Záhorková

 • Odměna - TAK TO BYLO - talíř

 • Odměna - TAK TO BYLO - talíř

 • Odměna - BUĎ&NEBO - čajová sada - Lucie Vostalová

 • Odměna - HIGHLAND - mísa - Zuzana Černáková

EUR 3,446
pledged of EUR 2,591

132%

132% completed

108 contributors pledged

Art, Design

Praha, Hlavní město Praha, Česko

All or nothing. Project finished on Aug 25, 2021 at 17:35.

Show all rewards

Kdo jsme?

Ahoj! Jsme parta designérů a keramiků, kteří se shodou náhod sešli v jednom ateliéru na Žižkově. Ateliér B114, ve kterém ručně vyrábíme lokální designové produkty z porcelánu a keramiky, najdete v Bořivojce - proslulé žižkovské ulici hned nad Viktorkou. Jsou mezi námi absolventi, designéři z menších značek a projektů, ale především keramičtí nadšenci. 
 

Co je náš cíl?

Do ateliéru i tvorby investujeme spoustu svého volného času a úsilí, protože je to naše společná vášeň. Abychom v tom mohli pokračovat potřebujeme novou pec, protože bez pece nejsou hrnky, bez hrnků není práce a bez práce nejsou koláče ani zábava! Kampaň na HitHitu tedy směřujeme k vybrání částky na pořízení elektrické keramické pece. Pokud nás podpoříte zakoupením odměn, pomůžete nám se nadále věnovat naší tvorbě i po období několika lockdownů, které nebyly pro umělecký a kulturní sektor zrovna tím nejzlatějším.

A protože nás absence pece v ateliéru hodně pálí, je většina odměn s naší autorskou tvorbou se slevou. Budeme rádi, když si odměny projdete a pokud se vám nějaká bude líbit, "přihodíte nám pod pec".

 

Jak to celé začalo...

Jsme Ateliér B114. Společný prostor pro naši tvorbu. Většina z nás vystudovala v Plzni nebo Ústí nad Labem, a to asi protože keramických oborů na vysokých školách v Čechách by se dalo napočítat na prstech jedné ruky. No a znáte to, informace o volných ateliérech se šíří rychle, slovo dalo slovo a postupem času se zrovna naše sestava sešla v jednom pražském ateliéru. 

Jsme lokální výrobci s úctou k řemeslu. V Bořivojově 114 kromě našich produktů téměř denně potkáte i někoho z nás. Pokud půjdete okolo a my tam budeme, nebojte se nakouknout! :)

 

Je nás šest

Adam studoval průmyslový design na fakultě architektury ČVUT a nyní dokončuje studium v oboru keramika a porcelán na fakultě umění a designu Západočeské univerzity v Plzni. Ať jde o design nebo volné umění, vždy se snaží o plastický sochařský přístup. Baví ho hrát si s nápaditými tvary a inspirací mu jsou především přírodní jevy. To je patrné i u objektu Lotosové srdce či u nádob Eva a Adam.

Adam a Eva - Adam Sýkora

Helena zkoumá možnosti propojování keramického řemesla, umění, designu a udržitelnosti. Zároveň často odbíhá do galerijního prostředí, protože ráda spolupracuje s dalšími umělci na tvorbě výstav. Její alma mater je FUD UJEP. Společně s Aylin Irfanovou založili Studio Wrinkle. Pro studio jsou charakteristické slow design projekty inspirované recirkulací a recyklací. Helena věří, že humor je vodítko pro dnešního diváka. V projektu Maskoti tak například karikaturně zobrazila sama sebe ve třech životních situacích.

Raketa - Helena Patelisová - Studio Wrinkle - photo by Pavel Matoušek

Lenka ve své tvorbě často balancuje mezi designem, užitými formami a volným uměním. Její práce jsou často založené na hledání paralel mezi konstrukční/technologickou stránkou a stránkou ideovou. Zpracovává například témata koloběhu života či nekonečného cyklu – stvoření, zánik a obnova předmětů. Porcelán využívá také jako médium pro komunikaci sociálních témat, například ve známém projektu TAK TO BYLO. Vystudovala ateliér keramiky v Plzni a absolvovala stáž v sochařském ateliéru na Academy of Fine Arts v Gdańsku. V roce 2015 spoluzaložila značku NALEJTO ceramic design.

TAK TO BYLO - Lenka Záhorková - photo Michal Ureš, Roman Nguyen

Ľubica studovala a sbírala zkušenosti v Plzni. Nejvíce ji oslovila funkčnost produktu, ráda zkoumá jak by se cokoliv dalo zlepšit, i kdyby jen úpravou maličkého detailu. Tvoří z porcelánu, protože ji baví čistota a bělost tohoto materiálu. Projekty Pravý Med a Kávový set, Hario V60 jsou pro ni velmi osobní, protože byly navrhovány přímo pro její blízké.

Hariov60 - L´ubica Rondošová

Lucie vystudovala v keramickém ateliéru v Plzni a Kurátorská studia v Ústí nad Labem. Nyní pracuje jako grafik a ve volném čase se věnuje tvorbě z porcelánu či pěstování všeho možného i nemožného :) Její keramický rukopis se vyznačuje především jednoduchostí, ale zároveň hravostí. V roce 2015 spoluzaložila značku NALEJTO ceramic design - studio hledající správnou bilanci mezi estetikou a funkčností, ale nebojí se ani experimentovat. Jedno z aktuálních témat, které značka řeší je tradice vs. progresivní současnost. 

Zuzka studovala design na ČVUT a pak si řekla, že bude dobré zaměřit se na nějaký materiál. Keramika se pro ni stala jasnou volbou a magisterské studium zakončila v plzeňském ateliéru keramiky. Její domácí mazlíčci bydlí ve vermikompostéru (ano jedná se o žížaly), které dělají společnost krevetkám, které žijí hned vedle v nano akváriu. Její výrobky se zaměřují na udržitelnost a nyní pracuje především s červenicí a burelovou licí hmotou, ale chystá návrat k porcelánu, u kterého můžete být, pokud se hithit povede.

Highland - Zuzana Černáková

Bylo nás sedm

Ještě nedávno s námi ateliér sdílela i Bára. Bára měla pec. Pec s námi sdílela ateliér. Jenže Bára se rozhodla jít vlastním směrem, do vlastního většího ateliéru. A tak už v B114 nemáme Báru. A nemáme pec. :(


 

Přiložte nám k nové peci a získejte křehké odměny.

Děkujeme!

Zuzana Černáková, Ľubica Rondošová, Helena Patelisová, Adam Sýkora, Lucie Vostalová a Lenka Záhorková


 

News

Aug 25, 2021 🔥Děkujeme!🔥

Do konce kampaně zbývá cca 1 hodina, vybrali jsme neuvěřitelných 132% 🔥 ještě jednou vám všem moc děkujeme :) pec bude, bude dokonce možná i lepší či větší něž v jakou jsme původně doufali a to díky vám. Jste skvělí a my máme ohromnou radost..díky moc! 🤗🧡

More

Aug 19, 2021 🔥115% pec bude!🔥

Díky vám máme pomyslný cíl za sebou, ale nevěšte hlavu! Odměny jsou stále k mání. Když u nás nakoupíte křehké odměny, můžete se vyhnout předvánočnímu shonu a mít na přelomu listopadu a prosince připravené originální dárky pod stromeček. Ano je nám jasné, že teď myslet na Vánoce je trochu…

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 11
  ODMĚNA, KTEROU SVĚT NEVIDĚL

  Jste minimalisté? Nebojte se, tato odměna Vám doma místo zabírat rozhodně nebude.

  Děkujeme, že nám fandíte a nic za to nechcete. ❤

  Samozřejmě, pokud nás chcete podpořit o něco víc, cena odměny jde při placení libovolně navýšit :)

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.05
  (CZK 100)
 • sold 2
  POŠTOVNÉ A BALNÉ

  Pokud si odměnu nemůžete osobně vyzvednout v našem pražském ateliéru na Žižkově, přidejte ke svému výběru poštovné a do poznámky zadejte vaše telefonní číslo a adresu, na kterou odměnu zašleme přes Zásilkovnu nebo kurýrem.

  Před odesíláním zboží Vás budeme kontaktovat.
   

  Reward delivery: not specified

  EUR 6.07
  (CZK 150)
 • sold 5
  PODPIS V ATELIÉRU

  Chcete nás podpořit tak, aby to bylo vidět? Zakoupením této odměny se nám můžete vlastnoručně podepsat přímo na "zeď donátorů” u nás v ateliéru (Praha 3) a zanechat nám tak na vás vzpomínku. Přijďte za námi třeba na kafe, rádi vám ukážeme kousek z procesu výroby.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 8.10
  (CZK 200)
 • sold 5
  VOGEL - brož - Lucie Vostalová (NALEJTO) -10%

  Jednoduchá bílá brož ve tvaru ptáčka.

  Prohlédnout lze zde

  Produkce značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.70
  (CZK 215)
 • remaining 18 from 20
  SOUFFLÉ - mistička - Lucie Vostalová (NALEJTO) -15%

  Mistička vhodná na pečení soufflé/muffinů/pudink atd.

  Prohlédnout lze  zde.

  Produkce značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 10.32
  (CZK 255)
 • sold 2
  PORCELÁNOVÁ BROŽ z ateliéru B114

  Brož společnýma rukama z naší dílny s libovolným nápisem ve tvaru mraku nebo kruhu. Nechte se překvapit. Bude vám slušet! Speciální odměna vyrobená přímo pro HitHit. 

  Prosím do poznámky nám specifikujte text na brož o max 20 znacích.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.15
  (CZK 300)
 • remaining 2 from 25
  DROBNOKVĚT - minikvětináček - Lucie Vostalová (NALEJTO) -15%

  Květináček na pěstění v malém, vhodný na sukulenty a drobná kvítka.

  Prohlédnout lze  zde.

  Produkce značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 12.15
  (CZK 300)
 • remaining 6 from 6
  MYCELIUM - brož - Lenka Záhorková (NALEJTO) - 25%

  Porcelánové brože s plesnivou strukturou. Průměr brože 4,5 cm (+ prefabrikovaný postříbřený brožový můstek).

  Varianty: bílá neglazovaná, bílá glazovaná, bílozelená neglazovaná, bílorůžová neglazovaná - variantu definujte do poznámky.

  Prohlédnout lze  zde.

  Brož je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.55
  (CZK 310)
 • remaining 10 from 12
  CUP NEO - hrnek - Lenka Záhorková (NALEJTO) -20%

  Stylový šálek na espresso bez ouška, objem 120 ml. Na současném tvarosloví šálku se objevuje prvek tradičního kanelování oldschool porcelánu.

  Prohlédnout lze zde.

  Hrnek je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.36
  (CZK 330)
 • remaining 3 from 12
  LONGBLACK - hrnek - Zuzana Černáková -15%

  Máte rádi vetší americano? Tento hrnek je pro něj stvořen. Díky částečnému glazování povrchu, vytváří příjemné zemité tóny, stejně jako různé úrovně pražení kávy.


  Prohlédnout lze zde.

  Do poznámky uveďte barevné provedení (červenice/burelová).

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.77
  (CZK 340)
 • remaining 16 from 20
  KOLAUDACE NOVÉ PECE

  Stavte se za námi na drink při příležitosti kolaudace pece. Uvítáme vás welcome drinkem, něco vám v peci upečeme a ukážeme kus z procesu výroby.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.24
  (CZK 500)
 • remaining 4 from 8
  STRUCTURE COLLECTION - cup - Lenka Záhorková (NALEJTO) -15%

  Tuhle strukturu si zamilujete!
  Na hrnku bez ouška je díky nevšední technologii lokálního opalování odlitého porcelánového střepu vytvořena reliéfní struktura. Dotýkáním jste v bezprostředním kontaktu se strukturou, materiálem a produktem, ke kterému tak získáváte osobnější vztah. Už ho nedáte z ruky.
  Uvnitř a na okraji je glazován pro komfortní užívání. Vhodné do myčky. Objem 0,4 l.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.48
  (CZK 580)
 • remaining 5 from 8
  STRUCTURE COLLECTION - miska - Lenka Záhorková (NALEJTO) -15%

  Tuhle strukturu si zamilujete!
  Na mističce je díky nevšední technologii lokálního opalování odlitého porcelánového střepu vytvořena reliéfní struktura. Dotýkáním jste v bezprostředním kontaktu se strukturou, materiálem a produktem, ke kterému tak získáváte osobnější vztah. Misku už nedáte z ruky.
  Uvnitř a na okraji je glazována pro komfortní užívání. Vhodné do myčky. Objem 0,4 l.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.48
  (CZK 580)
 • remaining 4 from 6
  LOTOSOVÉ SRDCE - objekt do vázy - Adam Sýkora

  Objekt do vázy pro adjustaci květin a ochraně jejich stonků, zvlášť tulipánů.
  Využívá tvar lotosového květu, který se přímo hodí pro jeho účel.

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 24.09
  (CZK 595)
 • remaining 3 from 6
  ALKOset - baňky - Zuzana Černáková -20%

  Porcelánová baňka dle Vašeho výběru. Dodávána s korkovým špuntem. Vhodná na uskladnění vámi preferované lihoviny, ale najde uplatnění například i jako váza.

  (druh definujte do poznámky)

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 25.91
  (CZK 640)
 • remaining 1 from 5
  PRAVÝ MED - nádoba na med - Ľubica Rondošová

  Nádoba na med - Pravý med je nádoba ktorá sa na nič nehrá, je to malý pomocník ktorý Vám ochráni med. 

  Projekt vznikol aby pomohol včelárovi, rodinnému známemu, rozšíriť do sveta jeho sladký výrobok.

  K porcelánovej nádobe na med dostanete aj drevenú naberačku.

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 26.32
  (CZK 650)
 • remaining 5 from 6
  ALKOset - panáky - Zuzana Černáková -20%

  Sada šesti panáků, které po dopití konzumenta překvapí.

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.
   

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 38.87
  (CZK 960)
 • remaining 10 from 13
  OSOBNÍ TROFEJ - miska s kalíškem - Helena Patelisová (STUDIO WRINKLE) -20%

  Nedokonalost je přirozenou stránkou osobitosti. Miska s kalíškem se otočením změní v osobní trofej, která je obyčejně lidská.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky Studio Wrinkle.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným..

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 39.68
  (CZK 980)
 • remaining 2 from 2
  EVA - nádoba - Adam Sýkora

  Vhodné jako  váza  nebo nádoba na vaše oblíbené  nápoje.

  Tělo nádob Eva a Adam tvoří  prolínající  se  tvary, jenž připomínají  ženské a mužské atributy.            

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 42.51
  (CZK 1,050)
 • remaining 2 from 2
  ADAM - nádoba - Adam Sýkora

  Vhodné jako  váza  nebo nádoba na vaše oblíbené  nápoje.

  Tělo nádob Eva a Adam tvoří  prolínající  se  tvary, jenž připomínají  ženské a mužské atributy.            

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 42.51
  (CZK 1,050)
 • remaining 12 from 12
  TAK TO BYLO - talíř - NEJNIŽŠÍ CENA EVER

  Neopakovatelná akce! Za cenu malého talíře si momentálně můžete vybrat jakýkoliv talíř z projektu TAK TO BYLO.

  TAK TO BYLO je umělecko-sociální projekt Lenky Záhorkové, který spolupracuje se seniory. Ty vybízí k ilustrování jejich životních příběhů. Ilustrace, zachycující osobní výpovědi, zásadní životní situace a vzpomínky, jsou přeneseny na odpadové porcelánové nádobí. Porcelán, který se běžně dědí z pokolení na pokolení, zde slouží jako médium pro mezigenerační komunikaci. Celý projekt nese myšlenky o hodnotách, které přináší stáří.

  Prohlédnou zde.

  (druh/název talíře, prosím, uveďte v poznámce)

  (Jelikož touto kampaní vybíráme na pec, část z výtěžku bohužel již nepůjde na charitu jako obvykle. Pokud chcete podpořit i babičky a Život 90, kupujte talíř na e-shopu za plnou cenu.)

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 44.53
  (CZK 1,100)
 • remaining 1 from 2
  EVA A ADAM - pár nádob - Adam Sýkora

  Vhodné jako vázy nebo jako nádoby na vaše oblíbené nápoje.

  Tělo nádob Eva a Adam tvoří prolínající se tvary jenž připomínají ženské a mužské atributy.            

  Prohlédnout lze zde.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 85.02
  (CZK 2,100)
 • remaining 3 from 3
  KÁVOVÝ SET - HarioV60 - Ľubica Rondošová

  Kávový set ktorý bol vytvorený pre moju sestru. Je to typ človeka s ktorým nesmiete ráno prehovoriť skôr než vypije svoj hrnček rannej kávy. Preto som nahrala za pomoci fonografu na porcelánový hrnček vety ktoré by som jej ráno chcela povedať alebo otázky ktoré by som sa jej chcela opýtať. Jedná sa teda o veľmi intímny projekt. Prípravu pomocou HarioV60 som zvolila kvôli tomu že mi to pripomínalo rituál ktorý s ňou každé ráno zažívam.
  Súčasťou setu je hrnček, dripper HarioV60 a kovový držiak.

  Prohlédnout lze zde:

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 89.07
  (CZK 2,200)
 • remaining 3 from 5
  BUĎ&NEBO - čajová sada - Lucie Vostalová (NALEJTO) -15%

  Čajová sada z kolekce Buď&nebo. Sada obsahuje konvičku o objemu 0,5l, pokličku, porcelánové sítko a dva šálky.
  Tvarosloví sady se nese v duchu čistého, jednoduchého a funkčního designu. Jednotlivé kusy na sebe lze různě variovat a skládat.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 97.98
  (CZK 2,420)
 • remaining 3 from 4
  HIGHLANDS - mísa - Zuzana Černáková -15%

  Mísa, díky které vám ovoce déle vydrží. A to se vyplatí! Svým tvarem vytváří místo pro jednotlivé kusy ovoce a zároveň připomíná kopcovitý terén.

  Prohlédnout lze zde.

  Do poznámky uveďte barevné provedení (červenicová/burelová).

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 110.12
  (CZK 2,720)
 • remaining 1 from 1
  HIGHLANDS - mísa porcelánová - Zuzana Černáková -15%

  Mísa, díky které vám ovoce déle vydrží. A to se vyplatí! Svým tvarem vytváří místo pro jednotlivé kusy ovoce a zároveň připomíná kopcovitý terén.

  Prohlédnout lze  zde.

  Tentokrát v porcelánovém provedení. 

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 123.89
  (CZK 3,060)
 • remaining 4 from 4
  TAK TO BYLO - ZÍSKEJ VZPOMÍNKU - talíř od svého prarodiče -12%

  Premiéra! Jedinečná akce - projekt TAK TO BYLO otevírá dlouho očekávanou možnost nechat si vyrobit talíře od vlastních prarodičů a to zde na HitHitu!

  Rozvyprávěj rodiče nebo prarodiče a získej na ně vzpomínku. Budeš mít ilustrovaný porcelánový kousek s životními příběhy tvých blízkých na památku i pro další generace.

  Až ti babička nebo děda povypráví a nakreslí své vzpomínky, my ti z nich vyrobíme tvou vlastní porcelánovou kolekci.


  Na výběr je ze 3 druhů sad, které můžete vidět zde.

  Prosím upřesněte v poznámce, o kterou sadu máte zájem.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 159.92
  (CZK 3,950)
 • remaining 1 from 1
  SVÍTIDLO 1.2. - Lenka Záhorková (NALEJTO) - 20%

  Designové svítidlo vhodné do interiéru. Porcelánové stínidlo je vytvořené ruční netypickou technikou zpracování porcelánu, díky které vzniká neobvyklá povrchová struktura a atraktivní světelný efekt.

  Velikost stínidla: 200x200x180 mm

  Prohlédnout lze  zde

  Produkce značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také odměnu s poštovným.

   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 168.42
  (CZK 4,160)
 • remaining 1 from 4
  INTENZIVNÍ DVOUDENNÍ WORKSHOP

  Vyzkoušíte si technologii lití porcelánu do forem od A-Z. Ve dvou dnech á 5 hodin Vás zasvětíme do keramické technologie, představíme výrobu forem, vyrobíte si vlastní porcelánové produkty (3ks), které Vám poté vypálíme… V nové peci! :) Po celou dobu se Vám budeme věnovat, zodpovíme všechny otázky. Občerstvení je jasná věc.

  Na termínu se domluvíme individuálně dle časových možností.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 202.43
  (CZK 5,000)
 • remaining 1 from 1
  KOLEKCE MASKOTI - Raketa - Helena Patelisová (STUDIO WRINKLE) -15%

  Kolekce porcelánových figurek pracuje s fascinací zmenšeným světem a lidským nutkáním si s takovými předměty povídat. Práce přináší autorský produkt, který je portrétem autorky samotné ve třech situacích, jež vystihují příslušné kostýmy — žralok, raketa a muchomůrka — jako když se potíte na brigádě v kostýmu maskota, akorát ten kostým vytvořil nějaký větší kutil než vy. Lidé si šijí kostýmy své životní situace, a stávají se tak maskoty sebe sama. Zčásti maska, zčásti brnění, zčásti kus sentimentu. Některé díly si vybíráme sami, něco na nás ulpí cestou a něco je nám prostě dáno - velikost bot například.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky Studio Wrinkle.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 691.70
  (CZK 17,085)
 • Sold out!!
  LAYERS - šálek s podšálkem - Zuzana Černáková -20%

  Šálek s podšálkem pro milovníky espressa a cappuccina. Díky této sadě bude vaše nedělní káva jedinečná. 


  Prohlédnout lze zde.


  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 22.27
  (CZK 550)
 • Sold out!!
  CRYSTAL - Lucie Vostalová (NALEJTO) -10%

  Miska inspirována tvorbou krystalu, je koncipována jako univerzální nádoba na potraviny, květiny, dekorace a jiné. Objem 0,75 l.

  Prohlédnout lze  zde.

  Produkce značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.
   

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.94
  (CZK 690)
 • Sold out!!
  GAME ON - miska - Lucie Vostalová (NALEJTO) -10%

  Snídaňová miska o objemu 0,5l z kolekce Game On. Inspirovaná starými počítačovými 8bitovými hrami jako snake, space invaders, pacman nebo tetris. Dekor je vytvořen prastarou technikou rýžového porcelánu, velmi rozšířenou na čínském nádobí.

  Prohlédnout lze zde.

  Kolekce je produkcí značky NALEJTO ceramic design.

  Odměna bude k vyzvednutí v ateliéru Bořivojova 114 v Praze. Pokud si jí tam nebudete moci dojít vyzvednout, prosím pořiďte si také ​odměnu s poštovným.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 35.63
  (CZK 880)