Papalescu2 - nové album na vinylu!

Jsme Moimir a Miki - otec a syn - dohromady Papalescu 2. Ušli jsme spolu hezký kus cesty, je to již 5 let, co jsme zde za pomoci našich přátel a příznivců vydali svoje první album a nyní bychom společně s Vámi chtěli vydat album druhé, také na vinylu.

Přidali jsme novou odměnu

Jun 22, 2021

Na našem albu bude i fotografie "Homework2" od Davida Macháčka - v exkluzivním rozměru 700x100 cm v černém hliníkový rámu - podepsanou s věnováním si ji můžete nyní pořídit a podpořit tak náš projekt. K tomu obdržíte i nové podepsané album na vinylu. 
Upozornění! Odměnu si pak vyzvednete v Praze na Žižkově v našem domácím studiu, kde bude možné pořídit i společné foto - datum a čas domluvíme předem a vyjdeme vám maximálně vstříc! Děkujeme, že do toho jdete s námi!

M+M=P2

EUR 4,075
pledged of EUR 3,891

104%

104% completed

102 contributors pledged

Music, Art

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 2 Wallpapery Papalescu2

  Speciální sada tapet vytvořených z ilustrací přední české výtvarnice Libuše Vendlové k našemu novému albu - ve formátech pro PC, Mac, mobilní telefony a tablety.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3.89
  (CZK 100)
 • 1 Singl "Spirit of the Age" (obsahuje 2 nové skladby + remixy)

  Speciální balíček obsahující A stranu "Spirit of the Age" a B stranu (nebude pak na LP!) singlu z nového alba plus remixy k novému albu, MP3 v kvalitě 320 kbps. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 5.84
  (CZK 150)
 • 7 ​Digitální nové album projektu Papalescu2

  Nové album komplet ke stažení jako 320 kbps MP3. Jednoduše si album stáhneš v den jeho releasu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.78
  (CZK 200)
 • 9 ​Digitální pre-release nového alba Papalescu2 (MP3)

  Nové album projektu Papalescu2 si stáhneš jako 320 kbps MP3 týden před tím, než ho mohou získat ostatní včetně bonusů, které se nevešly na vinyl!!!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.73
  (CZK 250)
 • 1 První album projektu Papalescu2 "Das Teleskop" a Moimirovo sólové album "Electric Soul" (MP3)

  Stáhneš si naše první album Das Teleskop, které jsme natočili v roce 2016 a které vyšlo jen na vinylu včetně všech bonusů a sady remixů k němu plus Moimirovo zatím jediné sólové album "Electric Soul" z roku 2012. Vše jako 320 kbps MP3.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.67
  (CZK 300)
 • 1 ​Digitální pre-release nového alba Papalescu2 ve FLAC

  Nové album projektu Papalescu2 si stáhneš ve formátu FLAC, který se vyznačuje nulovou ztrátou audio informací při kompresi. Budeš tak album mít o týden dřív než ostatní a v té nejlepší kvalitě!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.67
  (CZK 300)
 • 57 from 100 Nové album Papalescu2 na VINYLU + pre-release v MP3

  Získej naše nové album na vinylu, který vyjde v limitované edici 100 ks v krásném, výpravném obalu od přední české výtvarnice Libuše Vendlové. Navíc si stáhneš digitální verzi alba týden před tím, než vyjde. Budeš ho tak mít o týden dřív než ostatní. Cena obsahuje poštovné a balné (cca 100,- CZK)
  * vinyl obsahuje download kartičku s unikátním kódem

  Reward delivery: In half a year

  EUR 19.46
  (CZK 500)
 • Sold out!! Nové album Papalescu2 na VINYLU podepsané s věnováním od členů a výtvarnice + pre-release v MP3

  Získej naše nové album na vinylu, rozbalené z celofánu a podepsané Moimirem, Mikim i výtvarnicí Libuší Vendlovou. LP s osobním věnováním a podpisy nabídneme v striktně limitované edici 20 ks. Navíc si stáhneš digitální verzi alba týden před tím, než vyjde. Budeš ho tak mít o týden dřív než ostatní. Cena obsahuje poštovné a balné (cca 100,- CZK)
  * do poznámky prosím napište své jméno nebo jméno toho, komu chcete album věnovat...

  Reward delivery: In half a year

  EUR 25.29
  (CZK 650)
 • 9 from 10 Limitovaný tisk ilustrace "Miki a kytara"

  Získáš exkluzivní limitovaný tisk ilustrace "Miki a kytara" od výtvarnice Libuše Vendlové, který vytvořila pro nové album Papalescu2 - zobrazuje Mikiho při práci na desce.
  S vlastnoručním podpisem obou protagonistů i autorky obalu.
  Grafický list doručíme v speciálním ochranném tubusu.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 27.24
  (CZK 700)
 • 3 from 10 Limitovaný tisk ilustrace "Modulární Moimir"

  Získáš exkluzivní limitovaný tisk ilustrace "Modulární Moimir" od výtvarnice Libuše Vendlové, který vytvořila pro nové album Papalescu2 - zobrazuje Moimira  při práci s modulárním syntezátorem.
  S vlastnoručním podpisem obou protagonistů i autorky obalu.
  Grafický list doručíme v speciálním ochranném tubusu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 27.24
  (CZK 700)
 • 24 from 25 Limitovaný tisk ilustrace "Homework 2"

  Získáš exkluzivní limitovaný tisk ilustrace "Homework 2" od výtvarnice Libuše Vendlové z nového alba Papalescu2, který zobrazuje v unikátní perspektivě propojená domácí studia, kde album vznikalo (ilustrace zdobí přední stranu LP!).
  S vlastnoručními podpisy obou protagonistů i autorky obalu.
  Grafický list doručíme v speciálním ochranném tubusu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 29.18
  (CZK 750)
 • 10 from 10 Limitovaný tisk ilustrace "Strážce"

  Získáš exkluzivní limitovaný tisk ilustrace "Strážce" od výtvarnice Libuše Vendlové, který vytvořila pro nové album Papalescu2 - zobrazuje Moimirem vytvořený "amulet" s pražským Jezulátkem - ten je umístěn ve studiu, kde nahrávání alba probíhalo. (viz skica zde ve fotogalerii)
  S vlastnoručními podpisy obou protagonistů i autorky obalu.
  Grafický list doručíme v speciálním ochranném tubusu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 33.07
  (CZK 850)
 • Sold out!! ​Nové album Papalescu2 dvakrát

  Dvě alba Papalescu2 na vinylu, vždy s věnováním a podpisy členů skupiny. Jedno pro Vás a jedno můžete darovat kamarádům nebo blízkým (třeba na Vánoce). Jako bonus obdržíte obě alba Papalescu2 v digitálním podobě jako MP3 včetně všech remixů a také kompletní sady grafických návrhů od malíře Zdeňka Daňka a ilustrátorky Libuše Vendlové.
  ​Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 46.69
  (CZK 1,200)
 • 1 from 2 Mikiho signované bubenické paličky plus album v MP3

  Mikim přímo podepsané bubenické paličky, se kterými bubnoval na většině studiových sessions k nové desce Papalescu2 plus nové album v MP3 týden před oficiálním vydáním.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 46.69
  (CZK 1,200)
 • Sold out!! Signovaná exkluzivní publikace "The A-Z of Analogue Synthesizers" od Petera Forresta

  Unikátní možnost, jak z Moimirovy sbírky získat respektovanou, ceněnou a dnes již téměř nesehnatelnou dvoudílnou publikaci od uznávaného experta na syntezátory, Petera Forresta navíc signovanou! V publikacích najdete doslova všechny typy vintage syntezátorů - včetně fotodokumentace, detailního popisu jejich možností a charakteru i odborné hodnocení,  včetně orientačních cen, za které se dají pořídit. Podepsáno Peterem Forrestem v limitované edici! (viz obrázky zde ve fotogalerii)
  * V současnosti se kniha nabízí na aukcích za cca 350$ i více.

  Reward delivery: In a month

  EUR 136.19
  (CZK 3,500)
 • Sold out!! ​Kurz s Moimirem Papalescu a společné foto

  Nauč se od Moimira, jak tvořit elektronickou hudbu. Délka kurzu je 2 hodiny plus neformální popovídání u kávy nebo dobrého čaje. Zároveň si odnesete podesané nové album Papalescu2 na vinylu, s věnováním a společnou fotografií pořízenou Polaroidem.

  * vybereme předem témata, která budete chtít se mnou projít, tak, aby kurz byl pro Vás opravdu přínosný.
  ** místo konání workshopu: Moimirovo domácí studio v Praze na Žižkově za dodržení všech podmínek vzhledem k aktuální situaci.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 194.55
  (CZK 5,000)
 • 2 from 3 ​Podpora projektu - mecenáš alba

  Chci exkluzivně podpořit tento projekt, protože si prostě myslím, že v dnešní době má stále ještě smysl udělat takovéto výpravné album. Signovaný vinyl s věnováním a poděkováním Vám pošleme spolu se speciálním "Best of" sestaveném Moimirem ve spolupráci s hudebním redaktorem Richardem Kutějem (FullMoon), a to ze 23 (!!!) autorských alb Moimira Papalescu - včetně originálního obalu "Best of Papalescu" - v nejvyšší kvalitě FLAC i jako MP3. Zároveň přiložíme speciální podepsanou fotografickou kartičku Moimira, jejímž autorem je proslulý fotograf Václav Jirásek. Vaše jméno s poděkováním také uvedeme na obalu alba.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 389.11
  (CZK 10,000)
 • 3 from 3 Homework2 - oficiální foto Papalescu2

  Oficiální fotografie "Homework2" k novému albu od Davida Macháčka - v exkluzivním rozměru 700x100 cm, černý hliníkový rám, signováno s věnováním, viz fotka v galerii.
  Upozornění! Odměnu si vyzvednete v Praze na Žižkově - možné společné foto z předání ve studiu - datum a čas domluvíme předem. K fotoobrazu obdržíte také nové podepsané album na vinylu. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 428.02
  (CZK 11,000)
 • Sold out!! Originál obrazu "2 Astronauti na orbitu"

  Originální malba "2 Astronauti na orbitu" z prvního alba Papalescu2 "Das Teleskop", v rámu, signováno malířem Zdeňkem Daňkem (olej na dřevě). Plus nový vinyl Papalescu2, signovaný a s věnováním.
  Obraz doručíme do měsíce od skončení kamapaně na HitHitu, vinyl pak bezprostředně po vydání v listopadu 2021.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,167.32
  (CZK 30,000)