Slávka Tkáčová a jej album ODZNOVA

Nový album ODZNOVA prešiel už dlhou cestou. Pomôžte mu pred finále dobehnúť rýchlejšie do cieľa, aby mohol nákazlivo šíriť radosť medzi ľudí. Každý z VÁS v cieľovej rovinke získa nielen dobrý pocit, ale aj CD či pozvánku na koncert s uvedením albumu.

 • Obal albumu

 • Slávka Tkáčová

 • Slávka Tkáčová

 • Slávka Tkáčová

93 617 Kč
vybráno z 91 525 Kč

102%

102% splněno

49 lidí přispělo

Hudba

Zobrazit všechny odměny

Tvoriť som začala, aby som mohla okolo seba šíriť radosť zo života, ktorý je fakt najväčším darom. Hudba je v tomto nezameniteľná cesta, potvrdzuje sa mi to neustále. Teraz sa chcem o to isté pokúsiť mojím druhým albumom.

Bude iný ako moja prvotina. Vďaka výnimočným muzikantom, novým prístupom a námetom, ale najmä vďaka náročnej viacročnej ceste, ktorá mi pomohla rásť nielen hudobne. To - pre mňa zásadné - si však ponechal aj druhý album: túžbu rozšíriť radosť, ktorá mi často v dnešnom svete tak veľmi chýba. Pomôžme si spoločne, nech sa nám tu žije krajšie! Staňte sa súčasťou albumu a ja VÁM ho buď pošlem, alebo VÁS pozvem na koncert, kde ho uvedieme do života. Podľa toho, čo si vyberiete. 
 

ČOHO SÚČASŤOU SA STANETE? 

Kto ma pozná, vie ako mi záleží na tom, aby sme vo svete spoločne šírili radosť. Je to aj jeden z pilierov mojej hudobnej cesty. Vašou podporou môjho albumu pomôžete šíriť viac radosti medzi ľudí. Nikdy neviete, komu tým pomôžete zmeniť životnú cestu, povzbudiť k veľkému dielu, nakopnúť v čase skúšok, vytvárať pekné medziľudské vzťahy, vybudovať nové osožné dielko pre iných či len tak ho nakaziť k šíreniu úsmevu ďalej. Nie je to málo, radosť má obrovskú moc a neustále ju potrebujeme objavovať. Bez nej pritom život nie je životom v plnosti. 

ČO SPÔSOBÍTE? 

Dáte mi šancu môcť prinášať kvalitnú tvorbu, pracovať na sebe a dostať medzi ľudí dobrý album, ktorý nemá byť len do počtu. Pomôžete CD, na ktorom veľa mesiacov pracovalo veľa ľudí, opustiť šuflík a vykročiť na dobrodružnú cestu k ľuďom. Za získané prostriedky uhradíme časť nákladov spojených s výrobou a vyhotovením základného balíka CD-nosičov. Do života album následne uvedieme verejne na koncerte v mojom rodisku. Posolstvo od VÁS budem môcť šíriť ďalej: rada pomôžem tam, kde budem môcť a vedieť. 

KTO JE SLÁVKA? 

Slávka je pravá temperamentná východniarka, narodená v Bardejove, no momentálne už dlhší čas pôsobí v Bratislave, kde študuje na Univerzite Komenského. Umenie ju sprevádzalo odmalička, kde ho bolo v osemčlennej hudobnej rodine dostatok.  

Popri štúdiu sa venuje hudbe ako autorka, textárka a hudobníčka, a to najmä odvtedy, keď sa v roku 2013 stala víťazkou súťaže Gospeltalent (premiérovou víťazkou bola Sima Martausová). Odvtedy koncertuje, vydala album „Je čas“ a jej dva single „Stále viac“ a „Na-na-ná“ ste už mohli postrehnúť aj na vlnách Rádia Slovensko. Klip k druhému obsahuje zábery z úspešného akustického turné, ktoré Slávka absolvovala na jar 2018.

Hudobne ju doprevádzajú špičkoví muzikanti ako Daniel Špiner (známy z pôsobenia s Katkou Koščovou, Katkou Knechtovou, No Name, Martinom Geišbergom), Michal Šelep (Zuzana Mikulcová, Peter Lipa), Branislav Kociov (Katka Knechtová, Kristína) či Juraj Raši (Tibor Feledi Kairos Quintet, Valér Miko Trio).

Nový album „Odznova“ obsahuje jej vlastné výpovede, vyznania a odpovedá, o čom v hĺbke srdca premýšľa mladý človek, ktorý sa za hodnoty nehanbí. Máte sa načo tešiť!

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 8 Dobrý pocit

  Ak chcete podporiť vydanie CD a šírenie radosti len tak, nebudem VÁM brániť. Ale prijmite moje veľké poďakovanie! 

  Doručení odměny: Do týdne

  130,75 Kč
  (5 €)
 • 50 z 50 Pozvanie na koncert s uvedením albumu (1 osoba)

  Album budem uvádzať do života na verejnom koncerte v mojom rodisku v nedeľu 1. decembra 2019. Bude mi cťou do Kina Žriedlo v Bardejovských kúpeľoch pozvať okrem hudobných hostí aj VÁS ako môjho špeciálneho hosťa! 

  Doručenie vstupenky: emailom

  Doručení odměny: Do týdne

  261,50 Kč
  (10 €)
 • 18 CD s venovaním

  Keďže sa stanete súčasťou albumu, obdržíte ho novučký hneď, ako ho prevezieme z lisovne a podpíšem ho. V prvej polovici decembra ho čakajte u seba doma!

  Doručenie: poštou 

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  313,80 Kč
  (12 €)
 • 28 z 30 Pozvanie na koncert s uvedením albumu (2 osoby)

  Album budem uvádzať do života na verejnom koncerte v mojom rodisku v nedeľu 1. decembra 2019. Bude mi cťou do Kina Žriedlo v Bardejovských kúpeľoch pozvať okrem hudobných hostí aj VÁS a VAMI určenú osobu ako môjho špeciálneho hosťa! 

  Doručenie vstupenky: emailom

  Doručení odměny: Do týdne

  523,00 Kč
  (20 €)
 • 16 z 20 CD s venovaním + Pozvanie na koncert s uvedením albumu

  CD s venovaním VÁM odovzdám osobne na koncerte v nedeľu 1. decembra 2019 v Kine Žriedlo v Bardejovských kúpeľoch, kde budem albumu uvádzať do života s mojimi hosťami, medzi ktorými budete mať dôležité miesto! 

  Doručenie vstupenky: emailom

  Doručení odměny: Do týdne

  523,00 Kč
  (20 €)
 • 6 Slávkin anjel + CD s venovaním

  Výraznejšia pomoc bude pre mňa špeciálnym povzbudením, že o dobré veci sa oplatí usilovať. CD s venovaním VÁM odošlem ako svojmu anjelovi, za ktorého VÁS budem odteraz považovať! Preto VÁS budem rada informovať aj o mojich ďalších hudobných aktivitách a osobne pozvem na najvýznamnejšie z nich. 

  Album obdržíte novučký hneď, ako ho prevezieme z lisovne a podpíšem ho. V prvej polovici decembra ho máte u seba doma. 

  Doručenie: poštou 

  (Pokiaľ budete mať záujem, veľmi rada VÁS, samozrejme, pozvem na koncert spojený s uvedením albumu - v nedeľu 1. decembra 2019 v Bardejovských kúpeľoch)

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  1 307,50 Kč
  (50 €)
 • 7 Slávkin anjel + CD s venovaním + Raut

  Výraznejšia pomoc bude pre mňa špeciálnym povzbudením, že o dobré veci sa oplatí usilovať. CD s venovaním VÁM odošlem ako svojmu anjelovi, za ktorého VÁS budem odteraz považovať! Preto VÁS budem rada informovať aj o mojich ďalších hudobných aktivitách a osobne pozvem na najvýznamnejšie z nich. 

  Album obdržíte novučký hneď, ako ho prevezieme z lisovne a podpíšem ho. V prvej polovici decembra ho máte u seba doma. 

  Doručenie: poštou 

  (Pokiaľ prijmete moje pozvanie na koncert spojený s uvedením albumu - v nedeľu 1. decembra 2019 v Bardejovských kúpeľoch, veľmi rada VÁS uvidím na slávnostnom raute po jeho skončení)

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  2 615,00 Kč
  (100 €)
 • 4 Slávkin anjel + Súkromný koncert

  Svojmu anjelovi, za ktorého VÁS budem odteraz považovať, prídem (bez kapely) veľmi rada odohrať súkromný originálny koncert. Bude iba pre VÁS a VAŠICH blízkych! 

   

  Doručení odměny: Do půl roku

  13 075,00 Kč
  (500 €)