Prvá kefkáreň v Európe

Cieľom tohto projektu je oživiť priemyselnú výrobu kefiek-kartáčkov na Slovensku. Odkúpením unikátnych strojov a ich renováciou chceme podporiť lokálnu výrobu a využívať tak všetky materiály zo Slovenska a najbližších krajín.

Autor: ecoheart

Spustíte výrobu, aj keď vyzbierate iba 7,500 eur?

Áno. V prípade, že vyzbierame iba 7500 eur, stroje zakúpime na splátky a zvyšok peňazí sa pokúsime vyzbierať znova.

Je drevená kefka hygienická? Nezhnije mi?

Keďže povrch kefky je ošetrený včelím voskom alebo bio kokosovým olejom, kefka je 100% hygienická a pri správnom skladovaní nie je možné, aby zhnila.

V čom je táto kefka iná ako ostatné?

Kefka je vyrobená z ekologického materiálu a nie z plastu, ktorý nie je kompostovateľný. Je vyrobená na Slovensku, z tuzemnských drevín. Ošetrovaná IBA prírodnými materiálmi, ktoré sú prospešné pre ústnu hygienu. Naše obaly sú recyklopateľné a sú vyrábané iba lokálnymi spoločnosťami. Kúpou kefky podporíte neziskové projekty, ktorým venujeme 10% z nášho zisku.

220 995 Kč
vybráno z 191 437 Kč

115%

115% splněno

373 lidí přispělo

Technologie, Design

Slovensko

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 88 #niejemitojedno

  Zaradenie sa do súťaže o ročnú zásobu zubných kefiek z dubového dreva a o účasť na našom release evente, na ktorom slávnostne predstavíme zrenovované priestory a stroje výrobne! 

  Doručení odměny: Do týdne

  127,62 Kč
  (5 €)
 • 64 Wall of fame

  Chceme, aby všetci ľudia, ktorí nám pomôžu boli navždy spätí s výrobňou, preto mená všetkých ktorí prispejú na náš sen aspoň touto čiastkou, vyryjeme  na stenu slávy v priestoroch kefkárne. Mená na stene uvidí každý návštevník tohto transparentného priestoru ako večnú vďaku za pomoc.

  Doručení odměny: Do půl roku

  255,25 Kč
  (10 €)
 • 72 Nice smile donor

  Zubná kefka z dubového dreva. (čierna alebo biela farba vlákna podľa výberu

  * Po vypredaní prvých 300ks, rozšírime výrobu o kefky z orechovej dreviny.  

  Doručení odměny: Do roku

  382,87 Kč
  (15 €)
 • 47 Custom toothbrush

  Zubná kefka z dubového dreva s tvojim menom v sklenenom obale. Ako meno môžeš napísať aj meno frajerky alebo kohokoľvek, ak by si touto unikátnou kefkou chcel niekoho potešiť. 

  Doručení odměny: Do roku

  510,50 Kč
  (20 €)
 • 77 Couple pack

  Čierna a biela kefka pre všetkých, ktorí sa nám snažia pomôcť vo dvojici. Ak sa rozhodnete, vaše mená napíšeme na wall of fame spolu so srdiečkom. Tak, ako sme kedysi písali naše iniciály na rôzne miesta.

  *Po vypredaní 150ks sa objaví nová kefka ako odmena, no z orechovej dreviny! 

  Doručení odměny: Do roku

  638,12 Kč
  (25 €)
 • 12 Family pack

  Balenie pre rodinky alebo partiu kamošov (6ks kefiek). K tomuto baleniu získaš meno svojej rodiny alebo meno crew na wall of fame. Pokojne tam môžeš zanechať aj nejaké heslo alebo tajný kód ako odkaz reprezentujúci vaše jedinečné priateľstvo. 

  Doručení odměny: Do roku

  1 531,50 Kč
  (60 €)
 • 92 z 99 Release party

  Poriadna a veľkolepá release party priestorov kefkárne, v ktorých oslávime prvú transparentnú výrobňu zubných kefiek v Európe.  Samozrejme, tvoje meno poputuje na wall of fame a na party ti odovzdáme kefky priamo do tvojich rúk. 

  Doručení odměny: Do roku

  2 552,50 Kč
  (100 €)
 • 94 z 100 Business starter pack

  Staň sa našim obchodným partnerom. Za túto sumu ti dodáme 60ks kefiek (farby podľa tvojho výberu). K tomu pribalíme aj promo materiály, unikátny stojan na kefky a pozvánku na release party, na ktorej oslávime naše budúce obdchodné partnerstvo. Meno tvojej spoločnosti automaticky poputuje na wall of fame. 

  Doručení odměny: Do roku

  8 933,75 Kč
  (350 €)
 • 1 z 1 The collector

  Exkluzívne prvá vyrobená kefka na našom stroji aj s certifikátom originality. Samozrejme, ťa vrúcne privítame na release party, kde ti odovzdáme ročnú zásobu kefiek z dubového dreva (12ks). Tvoje meno, odkaz alebo citát bude umiestnený na wall of fame v prvých riadkoch.

  Doručení odměny: Do roku

  25 525,00 Kč
  (1 000 €)
 • 10 z 10 Custom series

  Exkluzívna séria 50ks kefiek z akejkoľvek dreviny, na ktorej sa dohodneme. Na každú kefku môžeme umiestniť názov a logo tvojej spoločnosti/ crew. Uvidíme sa na release party a k tomu ti pribalíme aj našu kefku z dubového dreva. Tvoj citát, odkaz pre niekoho alebo inšpiratívnu myšlienku , ktorou sa riadiš umiestnime na wall of fame na hrdé miesto!

  Doručení odměny: Do roku

  38 287,50 Kč
  (1 500 €)
 • 1 z 1 Hero room

  Pomenujeme po tebe celú výrobnú miestnosť, do ktorej umiestnime stroj na výrobu jednozväzkových kefiek ( ten kúpime práve vďaka týmto peniazom), na stenu umietnime tvoje logo (meno spoločnosti alebo ako sa dohodneme) a citát, darujeme ti 999 ks kefiek pre celú spoločnosť.

  Doručení odměny: Do roku

  255 224,46 Kč
  (9 999 €)