VT GYM RESTART

Každý má své sportovní cíle a sny a my chceme, abyste si ty vaše plnili u nás! VT GYM je komunitní gym, který spojuje milovníky pohybu v rodinu. U nás máte dveře otevřené. Přejeme si, aby tomu tak bylo napořád. V projektu na vás čekají zajímavé odměny!

Autor: VT GYM Praha

 • Pojmenuj si činky oblíbené váhy.

 • Z našeho baru na recepci vytvoříme zeď slávy.

 • Bezedný protein a ionťák na našem baru.

 • Vlastní skříňka s oblíbeným číslem a jménem.

 • Pronajmi si náš sál.

 • Pověs své LOGO u nás na zeď.

 • Obleč si VT GYM.

 • VT GYM jen pro Tebe na celý den.

1 794 €
vybrané z 13 629 €

13%

13% splnené

34 dní do konca

32 ľudí prispelo

Antivir, Šport

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Náš příběh

VT GYM je jedinečný koncept, který vznikl před čtyřmi lety a založil ho dosavadní majitel - Tomáš Vágner. Sportovec tělem i duší, který od šesti let hrál fotbal v ČR a zahraničí. Když po střední škole ve 20 letech nastoupil do zaměstnání jako technický pracovník, firma mu po 11 letech oznámila, že pobočka končí, a tak se musel rozhodnout, co bude dál.

                         

Zrodil se mu v hlavě sen, mít vlastní sportovní centrum. Dlouholetý vrcholový sportovec se dokázal poprat se všemi překážkami a rozhodl se jít do neznáma v oblasti fitness. Z plánu, který si nakreslil tužkou na kus papíru, vytvořil postupnými kroky výjimečné komplexní centrum v Praze-Kbelích, které dnes navštěvují amatérští i špičkoví sportovci, ale potkáte zde i profesionální hokejisty NHL.

                         

Cesta, kterou se VT GYM vydal, byla především propojit fyzioterapii přímo se samotným gymem s několika sportovními odvětvími pod jednou střechou. Na ploše 800 m² nabízíme klientům zázemí pro funkční trénink, kalisteniku neboli cvičení s vlastní váhou těla, fitness a kardio zónu, strečink zónu, aerobní aktivity, vzpírání & powerlifting zónu, strongman vybavení, oddělený sál s projektorem pro individuální, skupinové lekce či business meetingy pro firmy a fyzio sál pohybové diagnostiky, kompenzace, prevence a masáží vedenými zkušeným fyzioterapeutem. 

Kdo jsme?

Jedním slovem RODINA. Celý gym od samotného začátku tvoří hrstka lidí, kteří denně budují přátelské prostředí, aby se zde cítil každý jako doma. Naše zaměření zahrnuje i vzdělávání dětí od 1,5 roku na speciálních kurzech. Podporujeme místní mládež ve fotbale, hokeji, florbale a dalších jejich aktivitách. Zakládáme si na osobním přístupu ke všem, ale upřímně… úspěchy a cíle zde tvoříte VY, a to nás stále posouvá kupředu!

Co je naším cílem?

Naším cílem je udržet tento unikátní gym v Praze a nadále zlepšovat jeho služby. Z celkové částky, která se nám podaří vybrat, zaplatíme výdaje za dosavadní (NE)PODPORU od státu a zbytek částky vložíme do vylepšení gymu, abyste se u nás cítili ještě lépe! 

Věříme, že tato těžká situace, která postihla každého z nás, nám ve výsledku dodá spousty energie a opět se postavíme všichni na nohy. Pojďme společně ukázat, že pohyb a pravidelné cvičení porazí všechny překážky! Situaci řešíme každý den a na rovinu říkáme, že nyní již potřebujeme vaši pomoc. Proto vám přes portál HITHIT přinášíme za vaši podporu jednorázové vstupy, permanentky, individuální tréninky, ale i možnost celoživotního členství a další zajímavé odměny. Budeme rádi, když se připojíte a předem děkujeme za každého z vás!

...a ještě něco navíc

Areál o rozloze 16 hektarů, ve kterém se VT GYM nachází, se stále rozvíjí a my chceme s ním. V budoucnu se nám otevírá možnost rozšířit naše prostory a pokud k tomu budeme mít potřebné prostředky, říkáme jedno velké ano novému VT GYMU o rozloze 1100 m². Prostory bychom využili k rozšíření portfolia služeb (například k vybudování sálu pro bojové sporty).   

Dostali jste se ve čtení až sem? 

Tak za to vám patří jedno velké DÍKY již teď.

Tým VT GYM

Aktuality

4.5.2021 Máme pro vás další dvě odměny.

Nahazujeme něco na sebe :) Přidali jsme pro vás další odměny z kategorie OBLEČ SI VT GYM. První pod názvem Nasaď si logo VT GYM na hlavu, kde si můžete vybrat limitovanou edici kšiltovek dle vlastního výběru s 3D logem. Druhá odměna Obleč si VT GYM vol. 2 je stylová černá mikina VT GYM pro kluky i…

Viacej

1.5.2021 Děkujeme! Přidali jsme další odměnu.

Moc děkujeme všem za dosavadní podporu v  našem projektu VT GYM RESTART. Dnes slavíme 1.máj, lásky čas. ❤️ Symbolicky jsme přidali novou odměnu - Zatrénuj si ve dvou. Vezmi svoji drahou polovičku na trénink a užijte si společný čas ve dvou… až to bude možný 🙂 V pondělí přidáme další odměny z…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 5 Každé KILO se počítá ;-)

  Kilo navíc v kapse nebo na benči? Obojí se počítá. 

  Chceš být součástí pomoci, ale nechceš žádnou materiální odměnu? Chceš mít dobrý pocit z toho, že nám pomáháš? Za to Tě ceníme a na dálku Ti posíláme VELKÉ DÍKY za Tvůj příspěvek. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 3,89 €
  (100 Kč)
 • 198 z 200 Slova DÍKŮ na Facebooku ;-)

  Najdeš v kapse kromě stovky i dvacku navíc? Za 120,- Ti osobně poděkujeme na naší Facebook stránce VT GYM. 

  Chceš nám pomoci a zároveň mít osobní poděkování na naší komunitní Facebook stránce? Máš to mít. Osobně Ti poděkujeme za Tvůj příspěvek... ale děkujeme Ti už teď! 

  Pokud budeš chtít poděkování na naší FB stránce vyměnit za vyznání lásky, přání k narozeninám, nebo jiný speciální vzkaz, napiš nám to rovnou do poznámky. 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 4,67 €
  (120 Kč)
 • 95 z 100 VSTUP do VT GYM

  Jednorázový, časově neomezený vstup do VT GYM.

  Chystáš se k nám úplně poprvé? Jednorázový vstup je ideální investice. Hodí se i v případě, kdy váháš nad permicí.

  Cena jednorázového vstupu po znovuotevření gymu bude trochu vyšší. Využij této akční nabídky a předplať si vstupy dopředu. 

  Potvrzení Ti pošleme na e-mail po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 6,23 €
  (160 Kč)
 • 4 z 5 Staň se DJ ve VT GYM

  Hudba dle vlastního SPOTIFY playlistu po dobu cvičení ve VT GYM.

  Chceš zažít ten pocit, když si zapneš v mobilu svůj hudební playlist a místo ve sluchátkách bude hrát po celém gymu?

  Tady máš jedinečnou možnost! Tohle nikde jinde nezažiješ. :)

  Podmínkou je mít dopředu vytvořený playlist na Spotify. Při tvorbě playlistu nezapomínej, že k nám chodí i děti. Potom stačí nahlásit na recepci své jméno s potvrzením, které Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. 

  Těšíme se na nové DJs v gymu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 9,74 €
  (250 Kč)
 • 997 z 1000 Buď náš HRDINA

  Buď hrdina VT GYMu. Z našeho baru na recepci vytvoříme zeď slávy, na kterou umístíme Tvé jméno na zlatém štítku.

  Na bílý bar dáme štítky se jmény či přezdívkou. Vyzdobíme tím nejen VT GYM, ale navždy budeš vědět, kam patříš a ostatní Tě uvidí jako hrdinu. Stejně jako my! 

  Do poznámky nám pošli, jak chceš, abychom Tě u nás podepsali. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 19,47 €
  (500 Kč)
 • 5 z 5 Za málo peněz, hodně IONŤÁKU

  Za málo peněz, hodně IONŤÁKU, a to na celých 6 měsíců! 

  Piješ v průběhu cvičení iontový nápoj? Hledáš při vstupu drobné po kapsách? Už nemusíš! Při každém vstupu Ti na recepci připravíme jeden iontový nápoj s chutí dle Tvého výběru.

  Půlrok je dlouhá doba. Klidně si dej ionťák i ve volném dni, kdy necvičíš a vypij si ho v klidu na baru VT GYM. 

  Na zdraví! 

  Potvrzení konzumace ionťáku Ti pošleme na e-mail po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 19,47 €
  (500 Kč)
 • 50 z 50 Nasaď si logo VT GYM na hlavu

  Limitovaná edice kšiltovek #teamVTGYM. 

  Blíží se léto a ochrana hlavy je důležitá. Nasaď si černou kšiltovku s logem VT GYM a vyraž do ulic. Kšiltovka je zdobena 3D logem a unisex, takže pro všechny. 

  Kšiltovku si můžeš vyzvednout na recepci gymu, nebo Ti ji rádi zašleme domů po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 23,36 €
  (600 Kč)
 • 18 z 20 Sejdi se s FYZIOterapeutem

  Hodinová diagnostika celého těla s fyzioterapeutem. Objednej se na funkční diagnostiku pro zjištění dysbalancí pohybového aparátu. Na závěr dostaneš i doporučení a řešení od profíka.  

  Kdo je náš fyzioterapeut? Jmenuje se  Michal Šaroch a jednoduše je to skvělej týpek, který nosí titul magistr a je hlavním fyzioterapeutem v RC Rugby Sparta Praha a české reprezentace. 

  Nech si poradit od profesionála. 

  Potvrzení o hodinovém sezení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 23,36 €
  (600 Kč)
 • 49 z 50 Obleč si VT GYM

  Stylové triko nejen na trénink s logem VT GYM. Bavlněné tričko má na hrudi velké logo a na zadní straně se pyšní nápisem gymu. Trička máme pro ženy, muže i děti. Připoj se k nám, ať každý ví, že patříš do #teamVTGYM !

  VARIANTY:

  Pánské s krátkým rukavem - barvy černá, červená, bílá / velikost M, L, XL
  Dámské s krátkým rukavem - barvy černá, červená, bílá / velikost S, M, L
  Dětské s krátkým rukavem - barvy černá, červená, bílá / věk 4-6, 6-8, 10-12

  Do poznámky nám prosím napiš, jakou variantu trička chceš, připoj i barevnou variantu a velikost.

  Tričko si můžeš vyzvednout na recepci gymu, nebo Ti ho rádi zašleme domů po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 25,31 €
  (650 Kč)
 • 7 z 10 Hoď se do klidu s lekcí JÓGY

  Vyčisti si hlavu v dnešní době jógou. Nabízíme individuální lekce jógy. Záleží na Tobě, kolik si jich koupíš. 

  Kdo je naše učitelka jógy? Jmenuje se  Tereza Loduhová a své učení začala studiem na Bali, následně pokračovala několika jógovými kurzy i v české domovině. Pro zkušenější má RYT200 se zaměřením na Vinjásu a Jin jógu, kterou později doplnila i RYT300 se zaměřením na Hatha jógu. Navíc miluje jógovou filozofii a klid, který jí jóga dokáže předat. Věříme, že dostatek klidu předá i Tobě. 

  Hodinovou lekci Ti potvrdíme e-mailem po ukončení projektu. Namaste.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 31,15 €
  (800 Kč)
 • 19 z 20 ZATRÉNUJ si s vlastní váhou

  Nauč se pracovat s vlastním tělem. Na lekci kalisteniky si nejen zacvičíš, ale také se dozvíš, co Tvé tělo dokáže.

  Kdo je náš trenér kalisteniky? No přeci sám majitel! Má certifikaci WCO level 2, takže pokud Tě láká shyb, muscle up nebo naopak chceš pracovat na technice, budeš ve správných rukou. Přihlásit se může kdokoliv, jak začátečník, tak pokročilý. Na osobním přístupu si zakládá a předá Ti vše od základu. 

  Hodinový trénink Ti potvrdíme e-mailem po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 31,15 €
  (800 Kč)
 • 8 z 10 RAP a VT GYM jde dohromady

  Fandíš rapu? Posloucháš umělce Resta? Nabízíme Ti unikátní kousek do sbírky. Naše tričko VT GYM s podpisem rappera RESTA. 

  Bílé tričko s logem VT GYM na hrudi a na zadní straně s nápisem gymu Ti navíc ozdobí vlastnoruční podpis Resta.

  Vyber si z těchto variant: 

  Pánské s krátkým rukavem - velikost M, L, XL
  Dámské s krátkým rukavem - velikost S, M, L

  Do poznámky nám napiš, jakou variantu trička a velikost chceš.

  Tričko si můžeš vyzvednout na recepci gymu, nebo Ti ho rádi zašleme domů po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 35,05 €
  (900 Kč)
 • 47 z 50 Permice do VT GYM na 1 měsíc

  Měsíční členství do VT GYM za skvělou cenu! Chodíš k nám cvičit pravidelně, nebo k nám chceš začít chodit pravidelně, nebo k nám budeš chodit pravidelně? :-) Ve všech případech je měsíční permice jasnou volbou! 

  Součástí permice není pouze vstup do gymu, ale i vstup na skupinové lekce pořádané naším gymem. 

  Cena permanentky po znovuotevření gymu bude trochu vyšší. Využij této akční nabídky a předplať si měsíční permici dopředu. 

  Vidíme se v gymu. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. Pokud jsi u nás nový, klubovou kartu Ti vydáme na recepci. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 46,73 €
  (1 200 Kč)
 • 30 z 30 Obleč si VT GYM vol. 2

  Nahazujeme něco na sebe. Obleč si stylovou mikinu VT GYM.

  Stylová mikina s kapucí se zipem nebo bez nejen na trénink má na hrudi velké logo a na zadní straně se pyšní nápisem gymu. Mikiny máme pro muže a ženy. Připoj se k nám, ať každý ví, že patříš do #teamVTGYM !

  VARIANTY:

  Pánské - se zipem, bez zipu / barvy černá, červená / velikost M, L, XL
  Dámské - se zipem, bez zipu / barvy černá, červená / velikost S, M, L

  Do poznámky nám napiš, jakou variantu mikiny chceš, připoj i barevnou variantu a velikost.

  Mikinu si můžeš vyzvednout na recepci gymu, nebo Ti ji rádi zašleme domů po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 46,73 €
  (1 200 Kč)
 • 20 z 20 Zatrénuj si ve dvou

  Ve dvou se to lépe táhne a při cvičení to platí dvojnásob! Nabízíme hodinový trénink pro dva s naším trenérem nebo trenérkou.

  Trénujte pod vedením zkušených trenérů. Doslova na vás nechají při tréninku oči... kvůli technice ;-). Tréninky jsou přizpůsobené na míru všech začátečníků i pokročilých.
    
  Hodinový trénink pro dva Ti potvrdíme e-mailem po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 46,73 €
  (1 200 Kč)
 • 1 z 1 Pojmenuj si 10 kg činku ve VT GYM

  Unikátní záležitost! Tvoje jméno na 10 kg čince ve VT GYM. Pojmenuj si jeden pár 10 kg jednoruček. 

  Na jednoručky bude přilepena cedulka s Tvým zvoleným jménem/přezdívkou (nesmí porušit zásady dobrých mravů!).

  Na e-mail po ukončení projektu Ti zašleme fotku Tvojí činky, ale budeme rádi, když si s činkou zacvičíš osobně.

  Jméno/přezdívku nám napiš do poznámky. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 77,88 €
  (2 000 Kč)
 • 20 z 20 Pohyb DĚTEM - od 1,5 roku

  Hledáte aktivitu pro sebe a své nejmenší? Kurz cvičení pro rodiče s dětmi od 1,5 do 3 let je skvělou volbou pro společný čas. Tyto kurzy představují první krok vašeho dítěte na cestě ke zdravému pohybu.

  Kurz vede Martina Průšová, zkušená lektorka, která je všeobecnou zdravotní sestrou se všemi potřebnými certifikacemi, bývalá reprezentantka ČR v basketbalu, výživová poradkyně a maminka dvou holčiček. Budete s nejmenším členem rodiny v dobrých rukou.

  Délka kurzu je 4 měsíce (18 lekcí). Více informací je v záložce KURZY na webu VT GYM.

  Potvrzení o kurzu zašleme e-mailem po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 77,88 €
  (2 000 Kč)
 • 20 z 20 Pohyb DĚTEM - od 3 let

  Hledáte pohybovou aktivitu pro své děti? Přihlaste je na kurz pro děti od 3 do 9 let. Kurz je speciálně upravené cvičení, dělané zábavnou formou. U dětí rozvine koordinaci, sebevědomí, týmovou spolupráci, zodpovědnost, kreativitu, a učí je disciplíně a vedení. 

  Plán pro rodiče v průběhu kurzu? V době trvání kurzu si rodič může zacvičit zdarma v prostorách VT GYMU. 

  Kurz vede Martina Průšová, zkušená lektorka, která je všeobecnou zdravotní sestrou se všemi potřebnými certifikacemi, bývalá reprezentantka ČR v basketbalu, výživová poradkyně a maminka dvou holčiček. 

  Délka kurzu je 4 měsíce (18 lekcí). Více informací je v záložce KURZY na webu VT GYM.

  Potvrzení o kurzu zašleme e-mailem po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 97,35 €
  (2 500 Kč)
 • 10 z 10 Pohyb DĚTEM - od 9 let

  Hledáte pohybovou aktivitu pro své děti? Přihlaste je na kurz pro děti od 9 do 13 let. Kurz zahrnuje prvky všeobecné pohybové přípravy dětí, kdy je pozitivně ovlivňován rozvoj pohybových schopností a dovedností, rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly. 

  Plán pro rodiče v průběhu kurzu?  V době trvání kurzu si rodič může zacvičit zdarma v prostorách VT GYMU. 

  Délka kurzu je 4 měsíce (18 lekcí). Více informací je v záložce KURZY na webu VT GYM. 

  Potvrzení o kurzu zašleme e-mailem po ukončení projektu.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 97,35 €
  (2 500 Kč)
 • 9 z 10 Permice do VT GYM na 3 měsíce

  Choď do gymu za skvělou cenu 3 měsíce v kuse! Permanentka, kterou běžně v gymu nenabízíme. Vytvořili jsme ji speciálně pro HIT HIT projekt.

  Součástí permice není pouze vstup do gymu, ale i vstup na skupinové lekce pořádané naším gymem. 

  Využij této akční nabídky, která se nebude opakovat.

  Vidíme se v gymu. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. Pokud jsi u nás nový, klubovou kartu Ti vydáme na recepci. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 136,29 €
  (3 500 Kč)
 • 1 z 1 Pronájem sálu ve VT GYM na celý den

  Celodenní pronájem sálu ve VT GYM. Plánuješ workshop? Chceš si zacvičit s partou přátel v soukromí? Pronajmi si náš sál na celý den.

  V sále je projektor s plátnem, po stranách jsou umístěna zrcadla a podlahu tvoří měkké tatami. Kolik se vás tam vleze? Sál je o rozloze 70 m², takže docela dost. 

  Záleží na Tobě, jak svých 13 hodin v sále využiješ, ale nezapomeň si přečíst pravidla gymu. :)

  Potvrzení o rezervaci Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 214,17 €
  (5 500 Kč)
 • Vypredané!! Proteinová nálož na celý ROK

  Exkluzivní nabídka pro milovníky proteinu! Bezedný protein na celých 12 měsíců. 

  Miluješ chuť lahodného proteinu po tréninku? Tohle je nabídka přesně pro Tebe! Při každém vstupu Ti na recepci připravíme jeden proteinový nápoj s chutí dle Tvého výběru.

  Po celý rok budeš mít pravidelný přísun proteinu po tréninku. Klidně si ho dej i ve volném dni, kdy necvičíš a vypij si ho v klidu na baru VT GYM. 

  Na zdraví! 

  Potvrzení roční dávky proteinu Ti pošleme na e-mail po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 214,17 €
  (5 500 Kč)
 • 20 z 20 Permice do VT GYM na 6 měsíců

  Staň se členem týmu VT GYM na půl roku! Máš v plánu chodit do gymu 6 měsíců po sobě? Máme permici přímo pro Tebe! 

  Součástí permice není pouze vstup do gymu, ale i vstup na skupinové lekce pořádané naším gymem. 

  Cena permanentky po znovuotevření gymu bude trochu vyšší. Využij této akční nabídky a předplať si půlroční permici dopředu. 

  Vidíme se v gymu. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. Pokud jsi u nás nový, klubovou kartu Ti vydáme na recepci. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 257,01 €
  (6 600 Kč)
 • 5 z 5 Vlastní skříňka jen PRO NI

  Chceš mít ve VT GYMU vlastní skříňku s oblíbeným číslem a svým jménem, která bude už jenom Tvoje?

  V nabídce máme skříňky s číslem 1-54. Je tam Tvé oblíbené číslo? Vyber si a skříňka s klíčkem je Tvá. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu a klíček si vyzvedneš u nás na recepci. Štítek se jménem dohodneme osobně, nebo nám ho napiš do poznámky.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 389,41 €
  (10 000 Kč)
 • 4 z 5 Vlastní skříňka jen PRO NĚJ

  Chceš mít ve VT GYMU vlastní skříňku s oblíbeným číslem a svým jménem, která bude už jenom Tvoje?

  V nabídce máme skříňky s číslem 1-65. Doživotní skříňky jsme již dříve nabízeli, takže čísla 21 a 23 už nemáme k dispozici. Najdeš ve zbylých skříňkách Tvé oblíbené číslo? Vyber si a skříňka s klíčkem je Tvá. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu a klíček si vyzvedneš u nás na recepci. Štítek se jménem dohodneme osobně, nebo nám ho napiš do poznámky.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 389,41 €
  (10 000 Kč)
 • 9 z 10 Pověs své LOGO u nás na zeď

  LOGO na stěnu u vchodu pro sponzory. U vstupu máme velkou bílou zeď, která zatím zeje prázdnotou. Ozdobíme ji Tvým logem! 

  Sponzorským darem nám pomůžete a vaše logo bude to první, co lidé u vstupu do gymu uvidí. Dá se tohle považovat za reklamu? Myslíme si, že rozhodně ano. A na jak dlouho? Po celou dobu fungování VTGYMu, postaráme se o to.

  Proces umístění loga domluvíme společně e-mailem po ukončení projektu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 389,41 €
  (10 000 Kč)
 • 20 z 20 Permice do VT GYM na 12 měsíců

  Staň se V.I.P. členem týmu VT GYM po celý rok! Miluješ pohyb? Trénuješ každý den? Čeká Tě příprava na amatérské nebo profesionální závody? Roční permice je ideální. 

  Součástí permice není pouze vstup do gymu, ale i vstup na skupinové lekce pořádané naším gymem. 

  Cena permanentky po znovuotevření gymu bude trochu vyšší. Využij této akční nabídky a předplať si roční permici dopředu. 

  Vidíme se v gymu. 

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. Pokud jsi u nás nový, klubovou kartu Ti vydáme na recepci. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 467,29 €
  (12 000 Kč)
 • 1 z 1 Celý gym jen PRO TEBE

  Celý gym jenom pro Tebe! Plánuješ i v dnešní době firemní akci, sportovní závody nebo svatbu? Pronajmi si náš gym na jeden celý den! 

  Nabídka, kteoru jsme vytvořili pouze pro HIT HIT projekt. Pro Tvou akci uzavřeme náš gym a 800 m² máš kompletně pro sebe. 

  Před koupí pronájmu si nezapomeň přečíst pravidla gymu.

  Potvrzení o rezervaci Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 1 168,22 €
  (30 000 Kč)
 • 2 z 2 VT GYM FOREVER

  Staň se hlavním sponzorem a V.I.P. členem VT GYMu! 

  K neomezenému členství Ti dáme skřínku se jménem a po každém tréninku Ti naservírujeme i protein dle Tvého výběru. 

  Vidíme se v gymu...už napořád! Opravdu tomu tak bude? Zařídíme to! Vše vyřešíme smlouvou.

  Potvrzení Ti zašleme na e-mail po ukončení projektu. Pro vstup namísto karty bude stačit Tvé jméno, které bude znát u nás každý. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 3 894,08 €
  (100 000 Kč)