BENEFIČNÍ KONCERT - ROT KART FEST

Benefiční koncert - Festival je určen na podporu Hemato-Onkologické oddělení dětské kliniky FN Olomouc a na podporu darování krevní plazmy v nemocnici Šumperk. Festival je určen všem lidem, kteří mají rádi dobrou rockovou hudbu a rádi pomůžou potřebným.

Autor: ROT KART,z.s.

Autor zatiaľ žiadne otázky a odpovede nepridal. Pokiaľ vás niečo zaujíma, opýtajte sa! Otázku nemusíte zverejniť, len sa odošle autorom na e-mail a oni sa vám ozvú späť s odpoveďou.

171 €
vybrané z 5 841 €

2%

2% splnené

3 ľudia prispeli

Hudba

Rapotín, Olomoucký kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 200 z 200 Festivalové Tričko

  Každý má možnost získat Festivalové tričko.Tričko je ve všech vel.(dámské,pánské,dětské viz.http://beneficni-koncert.cz/merch2021). Celková cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  15,58 €
  (400 Kč)
 • 48 z 50 Volný vstup na festival + festivalové tričko

  Získáte volný vstup na 2 denní benefici + festivalové tričko. Celková cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  27,26 €
  (700 Kč)
 • 10 z 10 Foto se všemi skupinami

  Máte jedinečnou možnost od profi fotografa mít foto se všemi vystupujícími skupinami.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  58,41 €
  (1 500 Kč)
 • 9 z 10 VIP Backstage

  Obsahuje volný vstup do zákulisí benefice + neomezené množství piva + festivalové tričko. Celková cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  116,82 €
  (3 000 Kč)
 • 0 Sponzorské partnerství 1

  Váš banner bude umístěn na ploše areálu.Vaše firma bude presentována na našich webových a facebookových stránkách.V případě finanční podpory, jsme připraveni s Vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí sponzorského daru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  194,70 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Sponzorské partnerství 2

  Váš banner bude umístěn u stage.Vaše firma bude presentována na našich webových a facebookových stránkách.V případě finanční podpory, jsme připraveni s Vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí sponzorského daru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  389,41 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Sponzorské partnerství 3

  Váš banner bude umístěn u stage.Vaše firma bude presentována na našich webových a facebookových stránkách.Získáte 10 x volný vstup na celou benefici.Možnost postavení svého stánku s Vaší presentací.V případě finanční podpory, jsme připraveni s Vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí sponzorského daru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  973,52 €
  (25 000 Kč)
 • 0 Sponzorské partnerství 4

  Váš banner bude umístěn u stage. Vaše firma bude presentována na našich webových a facebookových stránkách + bude napsána na festivalový plakát.Získáte 10 x volný vstup na celou benefici + 5 x VIP do Backstage s neomezenou konzumací alkohohl a jídla + 3 x VIP parkování.Možnost postavení svého stánku s Vaší presentací.V případě finanční podpory, jsme připraveni s Vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí sponzorského daru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 947,04 €
  (50 000 Kč)