Kapely nemají co žrát! Fest

Korona všem zkrouhla potkávat se, bavit se a hlavně propařit noc na fesťáku! Pomoz nám to změnit! Multižánrový fesťák plný super kapel, jídla a drinků, na kterém budeš i ty! Jenže vše zařídit stojí sílu a taky peníze! A s těmi nám můžete pomoct právě Vy!

Autor: Filip Husák

Šetři peníze - festival bude tak či tak!

9.7.2020

Množí se nám tu takový dotaz a to, zda festival bude ikdyž nevybereme. Takže BUDE. Vnímejte tuto kampaň jako předprodej. Tzn vstupné na místě bude vyšší. A další věc je ta, že zde můžete podpořit přímo pořádající kapelu Reggay. Samozřejmě peníze v případě neúspěšné kampaně Vám přistanou zpět na účtu.

Tak proč neušetřit a hlavně máte jistotu, že se do areálu dostanete! Kapacita bude omezená.

506 €
vybrané z 10 991 €

4%

4% splnené

26 ľudí prispelo

Komunita, Hudba

Zlín, Zlínský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Dobrý pocit

  Nevíte co s prachama a nemáte z toho dobrý pocit? Zde je řešení! A jako bonus ti věnujeme song při jednom z našich koncertů. V druhém kroku lze odměnu libovolně navýšit.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,33 €
  (200 Kč)
 • 298 z 300 Kožený náramek

  Stylový ručně vyráběný kožený náramek navržen osobně Reggay a ZKAMA shoes. Sedne každému! Náramek ti pošlem poštou nebo předáme osobně na festu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,33 €
  (200 Kč)
 • 197 z 200 Jednodenní vstupenka

  Nemáš volno oba dva dny? Pak slyš! Plníme vaše přání a vystřelujeme  omezený počet jednodenních vstupů. Vstupenka platí buď v pátek nebo sobotu. Kup teď a v klidu se rozmysli kdy přijdeš.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  9,16 €
  (250 Kč)
 • 99 z 100 Priority drinking

  Vidíš tu řadu? Vem mi raději dvě piva do zásoby ... tak tomu je konec! S touto odměnou na Tebe čeká speciální výdejní stánek. Podle počtu prodaných odměn příslušně nadimenzujeme tyto výdejní místa. S páskou "priority drinking" budeš v rauši co by dup.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  9,16 €
  (250 Kč)
 • 98 z 100 Stylový vak - Logo Reggay

  Znáš to, milion věcí po kapsách..Stylový vak -  hodí se k jakékoliv příležitosti a oblečení. Na fesťáky jak dělaný! Zašlem ti ho poštou nebo vyzvedneš až na festu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  10,99 €
  (300 Kč)
 • 100 z 100 Stylový vak - Logo festivalu

  Znáš to, milion věcí po kapsách..Stylový vak -  hodí se k jakékoliv příležitosti a oblečení. Na fesťáky jak dělaný! Zašlem ti ho poštou nebo vyzvedneš až na festu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  10,99 €
  (300 Kč)
 • 489 z 500 Vstupenka na festival

  Jistota toho, že dojdete je pro nás to nejdůležitější! Berte to třeba jako předplatné. Pokud by jste se snad nemohli dostavit, tak je možné vaši odměnu přenechat jiné osobě. Jmenná registrace u vstupu do areálu, kterou budeme editovat, poslouží jako zpětná kontrola.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  16,49 €
  (450 Kč)
 • 299 z 300 Vstupenka na festival & kožený náramek

  Že by snad vznikala crew našeho festivalu? I kdyby ne, tak získáte ke vstupence i stylový náramek opatřený logem festivalu a kapely.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  21,98 €
  (600 Kč)
 • 49 z 50 Vstup na fesťák + nejnovější CD kapely Fleret

  Nejen vstupenka ale i něco k poslechu. Naprosto čerstvé CD od Fleretů!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  29,27 €
  (799 Kč)
 • 50 z 50 Vstup na festival + CD ELEKTRÏCK MANN

  Zarytí fandové této svérázné formace určitě ocení následující odměnu.  

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  29,27 €
  (799 Kč)
 • 50 z 50 Vstup na fest + CD VJERŽIM - CIRCUS BROTHERS

  A takhle se budete moci vystřelit i doma! Kup si nové Circus Brothers rovnou ke vstupence. Žádná řada u merch stánku ti tak nehrozí. Jo bejbe!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  29,27 €
  (799 Kč)
 • 9 z 10 Jízda s Reggay

  Láká tě atmosféra kapelní dodávky? Chceš si užít večírek plný muziky a zábavy, backstage? Tato odměna je pak právě pro Tebe! Pojedeme na koncert, zapaříme, užijeme si to společně. Start/cíl Zlín/Zlín. Kam s námi pojedeš si můžeš vybrat sám z našeho lineupu pro rok 2021.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  54,96 €
  (1 500 Kč)
 • 49 z 50 Rasta shoes - limited edition

  Boty vyrobené rodinnou firmou ZKAMA shoes jen pro náš festival! Stačí znát rozměr vašeho chodidla a tvůj pár rasta botek jde do výroby. Svou velikost napiště do poznámky při placení.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  106,25 €
  (2 900 Kč)
 • 20 z 20 Reggay band jen pro Vás/tebe. (Morava)

  Chystáte firemní večírek, soukromou oslavu narozenin a chybí vás špetka karibiku? Dojedeme i se zvukem a pořádně to rozjedeme. Stačí jen poladit termín. Neboj se, nebudeš první, takových akcí už máme za sebou. Koncert trvá hodinu a půl a doprava je v ceně.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  293,09 €
  (8 000 Kč)
 • 20 z 20 Reggay band jen pro Vás/tebe. (Čechy)

  Chystáte firemní večírek, soukromou oslavu narozenin a chybí vás špetka karibiku? Dojedeme i se zvukem a pořádně to rozjedeme. Stačí jen poladit termín. Neboj se, nebudeš první, takových akcí už máme za sebou. Koncert trvá hodinu a půl a doprava je v ceně.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  439,64 €
  (12 000 Kč)