Balónkový Palác pro malé i velké

Ty nejkrásnější balonky, které jinde neuvidíte. Jako zakladatelé jsme za tři roky balónkování pro vás dosáhli neuvěřitelných výsledků a proto jsme se rozhodli otevřít naší prodejnu a showroom v Brně. Obracíme se na Vás s možností nás podpořit v rozjetí.

 • Valentýnská stěna - Galerie Butovice 2020

 • Kdo nezná Doktorku Plyšákovou a její sestavu? :)

 • Jukebox v životní velikosti pro muzeum Hatě.

 • Na oslavu narozenin do JZD.

 • Narozeninová oslava s dárkem pro oslavence :)

 • Balonky pro všechny! Třeba na svatbu :)

 • Výzdoba výloh. Uzenářství v Letovicích!

 • Odměna - show Balónkového Krále Toma u Vás doma :)

 • Korunovační klenoty pro krále českého Youtube

 • Balonkový kůň v životní velikosti.

 • Poznali jste z čeho je kolo vyrobné? :)

 • Banner nad hlavním vchodem už je ve výrobě :)

 • Jedna z odměn je bedýnka plná zvířátek z balónků.

 • Našei tučňáci jsou HIT. Sada tučňáků jako odměna

 • Makáme jako šroubci. Regálová část prodejny :))

 • Náš Showroom! Brzo bude plná dekorací! :)

 • Socha vymodelovaná na přání jako balónková odměna.

 • Bedýnka plná zvířátek na Vás čeká :)

 • Naše první výstava v Brně :) Výběh s liškou s ovcí

88 €
vybrané z 3 060 €

2%

2% splnené

3 ľudia prispeli

Antivir

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Krásný balónkový den, 

Jmenuji se Tomáš Okurek a se svojí partnerkou Míšou tvoříme umělecká díla a sochy z balónků. Tvoření je pro nás zdroj zábavy, ale i příjmu a tak nás neuvidíte dělat z balónků jen obyčejné pejsky. Snažíme se v republice ukázat, že naše balónky ohromí nejen děti, ale i dospělé. A lidské štěstí a smích jsou na této práci to nejlepší. 

Myšlenka na založení balónkové prodejny spolu s showroomem vznikala pomalu. Nutnost ukázat naše umění a co všechno je možné z balónků vytvořit a hlavně lidem naší práci ukázat nás pronásledovala tři roky. :) Zároveň jsme ale nechtěli upustit od toho včem jsme jedineční - zábava na oslavách v podobě tvoření balonkových zvířátek nebo v malování na tělo. Tenkrát tedy pouze symbolicky. Do dnešního dne jsme měli plné ruce práce s pořádáním festivalů, balónkováním ve školkách, firmách, na rodinných oslavách a tvořením těch nejoriginálnějších dárků jaké tvoříme v republice jen my. 

Se zařizováním obchodu jsme začali už před pár měsíci během prvního lockdownu. Tenkrát jsme měli hromady volného času na vytvoření snu, na který nám do té doby nezbýval čas. Stačilo najít vhodné postory, což se nám podařilo ve velice krátkém čase. Naše balónková prodejna ale není jenom o balóncích. Kromě pestré nabídky našeho ručně vyráběného sortimentu chceme pořádat i rodinné oslavy a pravidelné tvořivé workshopy pro rodiče a děti. 

NA CO VYBRANÉ FINANCE POUŽIJEME?

K rodinným oslavám jsme vybrali druhé patro budovy, tedy hnedka nad naším obchůdkem. Dvě velké místnosti, kuchyňku spolu s toaletou jsme pojmenovali PARTY ROOM. K dispozici budou mít hosté celé patro, které je potřeba zařídit a vybavit. V plánu je vyhradit jednu místnost pro klábosící rodiče a druhou na zábavu a workshop pro děti, které i samy zabavíme výrobou slizu, Tomovým balónkováním a mým uměleckým Face Paintingem :) 

Víme ovšem, že to sami nezvládneme. Omezená činnost a zrušení veškerých představení a veřejných akcí nám dává celkem zabrat a proto jsme se rozhodli požádat o pomoc Vás, abychom mohli nadále šířit radost a nadšení. 

Práce v obchodu

Najít cenově přijatelný pronájem prostor bylo těžké. Ovšem netrvalo to dlouho a po třech měsících hledání jsme vhodné místo našli a začalo se malovat. A od té doby jen tvoříme a tvoříme. A jelikož milujeme výzvy, tak jsme si šibeniční termín dali na prosinec.

Tom si splnil sen a v prodejně máme místo i na zřízení malé dílny se skladem pro naši výrobu balónkových soch, fotokoutků, sloupů, zkrátka všeho co si umane a ten den umotá. 

V našem podnikání jsme na sebe velmi přísní. Všechny naše latexové balónky jsou 100% recyklovatelné a házíme je do do kompostu :) Maminky jistě ocení i výběr barev, kterými malujeme na tvář dětí i dospělích. Jedná se barvy světové kvality a jsou vhodné i pro Vegan lidičky. 

Jak to začalo

Tomáš: V dětství jsem měl balónky zakázané, protože táta neměl rád jejich skřípavý zvuk. Fascinovaný jsem byl spíše kostkami stavebnice Rasti. Největší překážka? Nedostatek kostek. Chtěl jsem stavět velké věci. Hrady, roboty... Ale v ruce jsem měl jen "hrst" kostek. Takže sen zmizel.  Když jsem v dospělosti objevil modelovací balónky, začal jsem si sny o stavění větších a větších soch plnit.

Proč to děláme?

Před dobou koronaviru jsme chtěli najít uplatnění s novou generací balónkových výstav v obchodních centrech a to se nám i podařilo. Obrovská Valentýnská výzdoba v Galerii Butovice byl velký hit, přišla se s ní vyfotit i naše první česká barbie Gabriel Jiráčková, ozdobená svoji kabelkou podle nejnovější módy - latexová, ze třpytivých balonků.

Polibky pod netradiční rozkvetlou třešní si na prvního máje vychutnávali naši Brňané. Nelíbali se pod živým stromem, ale pod naší třešní sestavenou z pěti set balónků. Říkali jsme si, že aspoň na první máj postavíme něco hezkého, abychom lidem udělali radost :)

Protože se naše práce objevuje v různých médiích, rádi bychom Vám něco málo předvedli.  

Brněnský Deník

Deník Blesk

Deník AHA!

Měsíčník ELLE

.. a ještě něco navíc

 Tomáš: A stejně jako v dětství se neustále snažím vymýšlet různé metody, jak docílit, aby balónek vypadal přesně tak, jak do díla potřebuji. To je důvod, proč věci ode mě vypadají jinak, než od dekoratérů, klaunů a dalších povolání, které s balónky pracují. Já je nevidím jako balónky, ale jako svou milovanou stavebnici :)  

Vážíme si vaší podpory a rádi vám na oplátku nabídneme alespoň malé výhody a dárečky. Už se nemůžeme dočkat vašich reakcí a také toho, jak si společně dáme drink při otevíračce naší balonkárny.

Aktuality

8.1.2021 Zatím nejvíce povedený pták z balónků :)

Tak jako bájný fénix vstal z popela, ten náš vznikl celý z balónkůl. Balónkový Fénix vznikl jako dárek na poslední chvíli pro naši babičku :) Bohužel kvůli nedostatku místa jsme museli Fénixovi najít nový domov a tak zdobí náš Balónkový Palác v Brně. Babičce zato dělá radost pořádná kytice z…

Viacej

29.4.2020 Focení pro rádio Rubi

V pondělí jste na rádiu Rubi mohli slyšet rozhovor s bubeníkem Ivo Batouškem ze skupiny Jumping Drums a u toho nemohl chybět ani výtvor od nás. Pro rádio jsme totiž vyrobili Iva i s bicími.  S výsledkem jsme byli natolik spokojeni, že jsme si ještě udělali výlet do Lomu Hády v Brně.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Dobrý skutek každý den

  Dobrý skutek se občas snáze řekne, nežli koná. Pojďme se vzájemně inspirovat a šířit radost z balonků. Tenhle skutek je vrácený minimálně radostí a poděkováním na našich sociálních sítích. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,65 €
  (200 Kč)
 • 2 Balónková pumpička s balónky

  Jako poděkování od nás dostanete naši oblíbenou pumpičku, se kterou nafouknou balónek jak děti tak i dospělí. V balení najdete i 20 našich ekologických balónků a pár samolepek. Na našem youtube kanálu BALONKAR CZ Vás naučíme spoustu zvířátek :)

  1x PUMPIČKA 
  20x MODELOVACÍ BALONEK
  SAMOLEPKY

  Doprava v ceně pomocí PPL. Sada bude balená v krabici.

  Za všechny příspěvky, které nám umožní pokračovat v tvoření balónkových dekorací, předem děkujeme!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  15,30 €
  (400 Kč)
 • 0 Je libo Tučňák či Žirafka?

  Za tuto odměnu od nás dostanete balíček se třemi ballónkovými zvířátky. V bedýnce najdete tučnáka, žirafku a všemi oblíbenou želvičku :)  

  Zasíláme v kartonové krabici pomocí PPL. Doprava v ceně odměny.

  Za všechny příspěvky, které nám umožní pokračovat v tvoření balónkových dekorací, předem děkujeme! 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  22,95 €
  (600 Kč)
 • 1 Bedýnka s překvapením

  Bedýnka plná našich milovaných balónkových zvířátek jenom pro Vás. 

  Mezi zvířátka, která najdete v krabici patří tučnáci, minecrafťáci, kočky, mickey mouse, papoušci, motýly, psy, želvičky, zajíci, žirafy, spidermani a ufouni.

  Výběr zvířátek necháme plně na Vás a dostanete jich rovnou 12 :) 

  Zasíláme v kartonové krabici pomocí PPL. Doprava v ceně odměny.

  Za všechny příspěvky, které nám umožní pokračovat v tvoření balonkových dekorací, předem děkujeme! 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  57,38 €
  (1 500 Kč)
 • 0 Balónková socha jako originální dárek

  Zhruba metr vysokou balónkovou sochu, která vykouzlí úsměv dětem i dospělím Vám vytvořím podle Vašeho oblíbeného zvířete či předmětu.

  Balónkový výtvor je vhodný jako originální dárek pro všechny generace. 

  Dokážeme vytvořit jakýkoliv balónkový model, protože nás práce opravdu baví a milujeme výzvy. Takže můžete chtít princeznu stejně tak jako čerta, co na koze jel :)

  Přepravujeme zabalené v krabici pomocí PPL. Doprava v ceně. 

  Za všechny příspěvky, které nám umožní pokračovat v tvoření balónkových dekorací, předem děkujeme! 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  114,77 €
  (3 000 Kč)
 • 0 Narozeninová oslava v našem království

  Bavte se v našem Balónkovém paláci. Děti zabaví náš balónkový král nebo královna a vy rodičové si poklábosíte v oddělené komfortní místnosti.

  S animátorem se děti naučí základy balónkování, vytvoří si svého balónkového pejska, kytku nebo meč. Zastřílí si s lukem a šípem z balónků a budou se bavit. Součástí programu je i tvoření vlastního slizáka, naše párty místnost slouží i jako dílnička na výrobu slizu. 

  Voucher zahrnuje dvě hodiny pronájmu celého PÁRTY patra jen pro vás. Najdete zde dvě párty místnosti - jednu pro děti a druhou pro rodiče, vlastní oddělenou vybavenou kuchyňku (vč. dobrého kávovaru :) a koupelnu s přebalovacím pultem.

  Voucher je možné uplatnit každý všední den od 2.2.2020 do 30.11.2021 na dvě hodiny. Maximální počet dětí je 10. Nutnost rezervace měsíc dopředu. 

  Lokalita Brno (50m od Galerie Vaňkovka).  Snadná dostupnost MHD i pro parkování.

  Troufnu si říct, že s naším konceptem k nám rádi zavítáte. :)
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  229,53 €
  (6 000 Kč)
 • 0 Balónková Show Krále Toma u Vás doma!

  Oslavte Vaše narozeniny zábavou, smíchem a hlavně ... balónky! Pozvěte Balónkového Krále Toma na Vaši párty, kterou promění v nezapomenutelnou událost.

  Balónková show na dvě hodiny jenom pro Vás a vaše hosty u hezky doma. Zároveň si každé  dítko a dospělý odnese domů balónkové zvířátko :) 

  Balónková socha pro oslavence v ceně. Tom vymodeluje a doveze narozeninový dárek na oslavu. Může to být klidně velký fotoaparát, velryba nebo oblíbená postavička z filmu - kdo by to nechtěl!

  Voucher je možné uplatnit jakmile vláda rozvolní opatření a platí do konce listopadu příštího roku 30.11.2021 na dvě hodiny. Nutnost rezervace měsíc dopředu.

  Doprava v ceně.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  306,04 €
  (8 000 Kč)
 • 0 Narozeninová oslava s výzdobou a animací pro děti!

  Oslavte narozeniny vašich dětí v našem království. Včetně parádní balónkové tématické výzdoby a balónkového dárku pro oslavence v hodnotě několika tisíc korun. Zažijte nezapomenutelný narozeninový den s námi. 

  Tří hodinový pronájem prostor včetně animačního programu. Pronájem celého vrchního patra - dvě párty místnosti, vybavená kuchyňka a koupelna s přebalovacím pultem. Maximální počet dětí je 10. Nutnost rezervace měsíc dopředu. 

  Lokalita Brno (50m od Galerie Vaňkovka).  Snadná dostupnost MHD i pro parkování.

  Troufnu si říct, že s naším konceptem k nám rádi zavítáte. :)
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  382,56 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Sponzoři

  Spolupracujte s námi a staňte se naším sponzorem. Budete uvedeni na začátku youtube episod, které vyjdou. Název společnosti bude uveden na našich sociálních sítích a platformách. Rádi se o Vás zmíníme v proslovech před představeními. 

  Platí po dobu čtvrt roku.    

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  573,83 €
  (15 000 Kč)