Letenkomat.cz podpořte nás v těžkých časech

8 let šetříme zákazníkům peníze při nákupu letenek, dovolených a ostatních cestovních služeb. Nyní potřebujeme pomoc od našich věrných zákazníků, čtenářů a fanoušků.

Autor: Letenkomat.cz

 • Od našeho klienta v Kolumbii

 • Od našeho klienta v Karibiku

 • Od naší klientky v New Yorku

 • New York od našeho klienta

 • New York od našeho klienta

 • USA od našeho klienta

 • Venezuela od našeho klienta

 • Acapulco od naší klinety

 • #spolutodame

37 €
vybrané z 1 739 €

2%

2% splnené

1 deň a 10 hodín do konca

9 ľudí prispelo

Antivir

Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Od roku 2012 přinášíme cestovatelům inspiraci a našim klientům kvalitní služby na osobní úrovni. Jako cestovní agentura zařizujeme - rezervace letenek, zájezdů, pořádáme skupinové tripy po celém světě, pomáháme sportovcům se zajištěním cest a na bedrech máme také zajištění ostatních individuálních cestovních služeb pro naše věrné zákazníky.

Co je náš cíl?

Našim cílem je pokračovat v činnosti a dále přinášet lidem kvalitní služby spojené s cestováním. 

Detaily

Od roku 2012 pomáháme našim klientům s výběrem levných letenek, dovolených a ostatních cestovních služeb. Radíme lidem jak cestovat na vlastní pěst, radíme při problémech na cestách, pomáháme nezkušeným cestovatelům. Po celou dobu fungování, jsme našim zákazníkům ušetřili nemalé částky a to díky našemu osobnímu přístupu a kvalitní službě, ve formě vyhledávání a rezervací cestovních služeb a to především pro offline klientelu v našem regionu. Vždy jsme pracovali s minimální provizí a proto máme mnoho spokojených klientů.

Realita která postihla Travel segment je opravdu velice náročná a musíme jí čelit společně jak s partnery tak se zákazníky.

Bohužel, v současné situaci, kdy již třetí týden nemáme absolutně žádné prodeje a tím pádem žádné provize, jsme odkázáni na vlastní zdroje které jsou v podstatě již vyčerpané. Na refundacích jsme aktuálně za posledních 11 dnů vyplatili všem našim klientům veškeré naše finanční prostředky, včetně prostředků z vlastních soukromých zdrojů. Udělali jsme to ihned, ke spokojenosti a klidu našich klientů. Mnoho našich partnerů v cestovním ruchu, je již nyní v druhotné platební neschopnosti a jak (a kdy) budeme získávat zpět naše prostředky je momentálně nejisté. Aktuálně řešíme platby za březen pro naše dva externí průvodce v USA (stát New York a stát Kalifornie) a UK (Londýn), kteří pro nás zajišťují průvodcovskou činnost pro naše klienty. Další prostředky potřebujeme na provozní náklady a udržení si našich externích spolupracovníků. Věříme, že za několik týdnů či měsíců se pomalu budeme společně vracet do starých kolejí, lidé začnou cestovat, Letenkomat bude dál dělat pro své zákazníky maximum a možná nás celá tato nelehká zkušenost posune dál, lepším směrem. Nejen nás jako malou cestovní agenturu, ale všechny lidi.

Prosíme, využijte naší nabídky a zakupte si článek nebo články, slevový kupón a nebo visačku na kufr.

Nám pomůžete a vy budete vidět. Nic nechceme ZADARMO!

Kdo jsme?

Michal, Tereza, Marek a všichni externí spolupracovníci.

Jsme Letenkomat.cz

Děkujeme!

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 9 Podpora jen tak

  Podpora jen tak, jako příspěvek na snadnější zvládnutí těžkých časů naší cestovní agentury která přišla o 100% prodejů. Příspvěk poslouží na úhradu nákladů našich dvou průvodců a především na provoz agentury.

  Prostor pro velkorysost je neomezený, částku můžete libovolně upravit 

  Děkujeme! 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 2,50 €
  (69 Kč)
 • 1000 z 1000 Sleva 200 Kč na nákup letenky

  Až se začne opět vesele cestovat, tak pro každého přispěvatele, připravíme jedinečný voucher se slevou 200 Kč na nákup letenky skrze náš a partnerský vyhledávač.

  Vouchery budeme aktivovat nejdříve v červnu 2020, nebo dle aktuální situace v letecké dopravě.

  Děkujeme

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 7,25 €
  (200 Kč)
 • 80 z 80 Váš článek v našem magazínu 1x

  Zvěřejníme na neomezenou dobu článek na téma cestování, který také pomůže vašemu byznysu. 1 NS + 3 fotografie + 2 odkazy.

  Článek by měl být pouze o cestování, čili je určen pro cestovní kanceláře, agentury, letecké společnosti, blogery s trip reporty a podobné.

  Článek umístíme na www.letenkomat.cz/magazin 

  Čas zveřejnění si určíte vy.

  Děkujeme

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 7,94 €
  (219 Kč)
 • 450 z 450 Visačka na kufr LETENKOMAT

  Za tento příspěvek od nás dostanete stylovou visačku s nápisem Letenkomat.cz k použití na kufr nebo batoh. Visačka bude v modré barvě a vyrobena z odolného nazávadného materiálu.

  Děkujeme

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 10,47 €
  (289 Kč)
 • 100 z 100 Váš článek v našem magazínu 3x

  Zvěřejníme na neomezenou dobu celkem 3 články na téma cestování, který také pomohou vašemu byznysu. 1 NS + 3 fotografie + 2 odkazy.

  Každý měsíc jeden článek!

  Článek by měl být pouze o cestování, čili je určen pro cestovní kanceláře, agentury, letecké společnosti, blogery s trip reporty a podobné.

  Článek umístíme na www.letenkomat.cz/magazin 

  Čas zveřejnění si určíte vy.

  Děkujeme

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 13,59 €
  (375 Kč)
 • 55 z 55 Osobní letenkář (travel agent) na 1 rok

  Že je otravné hledat letenky? Vyladit časy, přestupy, cenu letenky? Známe to :) člověk hledá a hledá a nakonec je z toho tak vyštavenej, že koupí stejně nějaký špatný let. U nás máte nyní možnost získat osobního letenkáře, který po dobu jednoho roku bude pro Vás hledat a rezervovat ty nejlepší spoje dle vašich časových a finannčích možností. Jednoduše, zavoláte nebo napíšete kam a kdy chcete letět a od nás budete mít nášup informací a super tipů. 

  V rámci ochrany má každý klient možnost zadat požadavek na max. 1 trasu 1x týdně!

  Děkujeme

   

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 43,45 €
  (1 199 Kč)