Kavárna Obývák

Pečeme netradiční zákusky a vymýšlíme recepty, které v našem okolí sklízí úspěch. Máme teď možnost otevřít cukrárnu přímo na náměstí MH. Proto prosíme, pomozte nám Obývák vybavit, ať si tam můžete naše dobroty vychutnat a my se vám za to sladce odměníme.

7 fanúšikov prispelo anonymne
Prispené čiastkou
Užívateľ si neprial zverejniť výšku príspevku.
1.3.2020
Držím palce, ať to všechno klapne… a těším se, až se u vás zastavím na kafe! M.
Prispené čiastkou
Užívateľ si neprial zverejniť výšku príspevku.
26.2.2020
Pro radost
Prispené čiastkou
19,09 €
(500 Kč)

156 €
vybrané z 5 728 €

2%

2% splnené

10 ľudí prispelo

Dizajn, Jedlo

Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 1 Pro radost

  Fandíte nám, ale nemáte rádi sladké? Pokud nám chcete udělat radost a o něco nás přiblížit k cíli, máme tu pro vás možnost udělat dobrý skutek :-)

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  2,67 €
  (70 Kč)
 • 1 1 cupcake

  Líbí se vám náš nápad a chcete ochutnat aspoň kousek z toho, co vytváříme? Můžete ochutnat jeden z našich minidortíků, který vás (snad stejně jako nás 😊) přesvědčí, že budete chtít brzy ochutnat další a zavítat k nám do Obýváku na návštěvu osobně.

  Potřebujete-li speciální ingredience (veganské/dia/bezlepkové), napište nám o tom prosím poznámku a můžete s tím počítat.

  Cupcake bude k vyzvednutí v cukrárně. Pokud nejste z blízkého okolí a budete chtít cupcake doručit, napište nám prosím adresu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  4,96 €
  (130 Kč)
 • 5 6 makronek - sladký nebo slaný výběr

  Sladký výběr
  Podpořte nás a zároveň ochutnejte oblíbený moderní zákusek. V balíčku dostanete rovnou šest kousků. Opět možno i ve veganské, bezlepkové nebo dia variantě surovin, stačí nám napsat.

  Slaný výběr
  Známý moderní dezert v nové podobě. Už jste někdy ochutnali makronku se slanou náplní? Nemáme teď na mysli slaný karamel, ale netradiční spojení chutí, které byste ve sladké makronce nehledali. Pokud rádi zkoušíte nové věci, je tahle odměna přesně pro Vás.

  Prosíme, napište nám do poznámky, zda máte zájem o slaný nebo sladký výběr, případně poznámku k surovinám. Pokud v poznámce nic nebude, odešleme klasický sladký výběr :)

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  8,78 €
  (230 Kč)
 • 1 4 zákusky

  Věříte nám o trochu víc a chcete tedy i ochutnat o trochu víc? Zamluvte si náš ochutnávkový balíček čtyř zákusků, ať víte, na co všechno se v našem Obýváku můžete těšit. Speciální potřeby na suroviny pište do poznámky.

  Ochutnávka bude k vyzvednutí v cukrárně. Pokud to k nám nemáte blízko, napište nám do poznámky adresu a doručíme balíček za vámi :)
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  12,60 €
  (330 Kč)
 • 19 z 20 Vstup na opening

  Až všechno připravíme, slavnostně vás pozveme do našeho Obýváku. Uvítáme vás welcome drinkem a budete jedni z prvních, kdo u nás budou moci posedět a dát si kávu s dortíkem (na náš účet :) )
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  18,71 €
  (490 Kč)
 • 20 z 20 Snídaně pro 2

  Přemýšlíte, proč byste si měli vybrat zrovna tuhle odměnu? Až přijde den, kdy se vám nebude chtít ráno vařit, ale přesto budete mít chuť na něco dobrého, tak si na nás vzpomenete 😊. Každému z vás nabídneme kávu dle výběru, náš čerstvý džus a k snídani jedno menu z naší snídaňové nabídky. Snídani můžete zakončit i sladkou tečkou z naší denní nabídky dezertů. Bude nutné předem zarezervovat stůl, abychom se na vás mohli těšit.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  24,06 €
  (630 Kč)
 • 15 z 15 Malý dort

  Plánujete malou oslavu? Máme pro vás malý dort! 😊 Vytvoříme pro vás dort o průměru 20 cm podle Vaší chuti. Vyberte si, jestli bude čokoládový, ovocný nebo smetanový a můžeme začít.

  Nutné objednat min. 14 dní předem. Zdarma doručíme do vzdálenosti 100 km, delší vzdálenost po domluvě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  37,81 €
  (990 Kč)
 • 10 z 10 Dort na téma

  Potřebujete speciální dort pro speciálního oslavence? Upečeme pro vás dort pro myslivce, kadeřnici i pana doktora 😊. Průměr dortu bude 25 cm, je ale možné se domluvit i individuálně.

  Zvláštní požadavky po domluvě možné. Zdarma doručíme do vzdálenosti 100 km, delší vzdálenost po domluvě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  49,26 €
  (1 290 Kč)
 • 12 z 12 Vlastní zákusek

  Vymysleli jste si vlastní recept, ale pečení vás nebaví? Máte oblíbenou kombinaci ingrediencí, které jste v žádném dezertu neobjevili? Najdete je u nás. Napište nám vaši představu a my podle ní vytvoříme speciální zákusek, který si i sami pojmenujete. Navíc čtyři z nich dostanete dárkově zabalené a můžete tak udělat radost i někomu z vašeho okolí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  54,61 €
  (1 430 Kč)
 • 2 z 2 Židle

  Líbí se vám náš nápad tak, že nás navštívíte? Nebo tak moc, že nás budete navštěvovat často? Nebo až tak moc, že u nás chcete mít vlastní židli? Není problém, židle tu pro vás vždy bude. Ozdobíme ji vaším jménem nebo logem firmy a budete ji mít rezervovanou napořád. Na oslavu u nás máte kávu a zákusek na vašem novém místě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  54,61 €
  (1 430 Kč)
 • 4 z 5 Speciální dort

  Myslíme na všechny, takže pokud potřebujete dort z veganských/bezlepkových/dia surovin, napište nám to a domluvíme se.

  Nutné objednat min. 14 dní předem. Zdarma doručíme do vzdálenosti 100 km, delší vzdálenost po domluvě.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  56,90 €
  (1 490 Kč)
 • 5 z 5 Půlroční předplatné

  Máte sladké opravdu rádi a chcete mít zajištěný přísun sladkého na půl roku dopředu? Každý měsíc po dobu půl roku vám domů nebo do práce doručíme balíček 4 zákusků z aktuální nabídky, která se bude pravidelně obměňovat. Máte tak jistotu, že vám nic neunikne.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  73,71 €
  (1 930 Kč)
 • 5 z 5 Roční předplatné

  S ročním předplatným máte jistotu, že vám nic neunikne po dobu jednoho roku 😊

  Doručenia odmeny: Do roka

  137,10 €
  (3 590 Kč)
 • 5 z 5 Svatební dort

  Ještě nemáte zařízený svatební dort? Pokud se vám líbí náš projekt, rádi vám svatbu vyšperkujeme tím nejdůležitějším, co najdete na svatební tabuli. Vaši představu spolu doladíme, proto potřebujeme objednávku předem na konkrétní datum. Dort vám i dovezeme do vzdálenosti 100 km nebo dle domluvy.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  160,40 €
  (4 200 Kč)
 • 5 z 5 Sweet bar

  Potřebujete zajistit sladké občerstvení pro více lidí? Obraťte se na nás. Zařídíme vám sladký bar až pro 20 osob. Více osob a speciální požadavky možné po domluvě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  225,32 €
  (5 900 Kč)
 • 3 z 3 Oslava

  Sweet bar až pro 20 lidí v kombinaci s patrovým dortem na přání. A že nemáte takhle velkou oslavu kde uspořádat? Náš Obývák je vám k dispozici na celé odpoledne!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  339,89 €
  (8 900 Kč)
 • 2 z 2 Fanoušek

  Máte asi hodně rádi sladké (nebo nás 😊 ). Pojďme to oslavit! Pozveme vás na otevření našeho Obýváku jako VIP. Dostanete od nás totiž 2 VIP vstupenky na naši otevírací párty. Každého z vás uvítáme welcome drinkem a nabídneme k ochutnání výběr sladkého i slaného, na co k nám do Obýváku budete moci dorazit. A abyste sladkého neměli málo, s sebou si odnesete degustační balíček. Osobně vám poděkujeme v našem menu, na webových stránkách i na facebooku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  572,85 €
  (15 000 Kč)
 • 1 z 1 Supersponzor

  Nejen že od nás dostanete 2 lístky na slavnostní otevření našeho Obýváku s welcome drinkem, vínem a ochutnávkou sladkého i slaného. Jako náš supersponzor jste u nás vždy vítán a můžete si u nás udělat (i firemní) akci až pro 30 osob. My zařídíme sweet bar a dort s vaším logem/motivem. Abyste u nás byli častěji, dostanete voucher na objednávky v hodnotě 5000 Kč, který lze čerpat i postupně. Samozřejmostí je naše poděkování na facebooku, webu i v menu a na stěně našeho Obýváku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 909,49 €
  (50 000 Kč)