Kniha Uprostřed africké svobody

Ráda bych vydala svoji knihu o Keni, kam jezdím jako dobrovolník a plánujeme tam vybudovat nemocnici a starat se o sirotky. Veškerý výtěžek z knihy bych chtěla věnovat na pomoc do Keni, ať už na první základy nemocnice nebo pro děti.

 • V buši u známých

 • Pří čekání na kamaráda

 • Pláč v Keni

 • Typické domečky z hlíny a kravského trusu

 • Když se děti starají o děti a hrají si s duší

 • Děti zvědavé na videa v telefonu

 • Děti, které s radostí tiskly své ruce

6 017 €
vybrané z 5 339 €

112%

112% splnené

141 ľudí prispelo

Literatúra

Rokytnice, Olomoucký kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 27.2.2020 v 12:09.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Začalo to cestami do Afriky. Čím více jsem Keňu poznávala, tím více jsem věděla, kudy dál v životě pokračovat. Rozhodla jsem se pomáhat tam, kde je to potřeba. A v Keni to potřeba je. Nechci říkat, že se mají úplně špatně, protože oni jsou šťastní tak, jak jsou, protože ani netuší, co vše by v životě mohli mít a žijí ze dne na den. Ale dobrý doktor nebo zajištěné vzdělání dětem, které si ho jinak nemohou dovolit, určitě může zajistit lepší budoucnost.

Co je náš cíl?

Mým cílem je vydat knihu o mém životě v Keni, jak jsem se prala s každodenními překážkami běžného života. Nejen, že chci veškerý výtěžek z knih věnovat na pomoc v Africe, ale zároveň se můžete dozvědět více o tom, co mě v Keni čekalo a neminulo.

Detaily

Před 3,5 lety jsem začala jezdit jako dobrovolník do Keni, kde se starám o farmu a o sirotky. Afrika mi změnila pohled na svět a já se do Keni musela neustále vracet, protože jsem se nedokázala smířit s tím, jak se my tady máme dobře a tam někde je svět, který je úplně jiný. Afrika mě donutila dělat velké změny v životě, které bych nikdy dříve neudělala, jako je např. výpověď v práci, abych tam mohla jet na delší dobu. Prošla jsem si silnou malárii, kdy jsem skončila v nemocnici a nevěřila, že to můžu přežít. Každý den v Keni jsem poctivě zapisovala do svých deníků a pak jsem se rozhodla z nich vytvořit knihu. Přemýšlela jsem, jestli to má vůbec cenu, jestli mohu uspět, ale řekla jsem si, že pokud to nezkusím, tak to nezjistím. A tak to zkouším, protože mám velkou motivaci, kdy vydání a prodej mé knihy může pomoci tam, kde je to potřeba. Pomáhat v Africe vnímám jako své poslání, ale sama si nemohu dovolit knihu vydat a proto moc prosím o pomoc i já, abych mohla pomoc šířit dál. Děkuji.

... a ještě něco navíc

Již teď přemýšlím nad další knihou pro vás, která bude o naší pěší půlroční pouti v čele se zcela nehybným člověkem na vozíku, který se rozhodl vyrazit se svými přáteli přímo ze svého domova v Olomouci do španělského Santiaga de Compostela. Veškeré detaily o tom co jsem od minulého roku měla možnost zažít i spolu se svým přítelem najdete na webu www.lifewithabackpack.com nebo na FB: Life with a back pack - Život s batohom.

Kdo jsme?

Jsem naprosto obyčejná holka, která chce být alespoň kapkou pomoci ve velkém oceánu a přinášet radost do života ostatním.

Proč to děláme?

Protože po té, co jsem se seznámila s osudy dětí v Keni, k nim nedokážu být lhostejná a chci jim umožnit lepší budoucnost. Ale bez vás to nedokážu. A mám pro vás připravené odměny, které snad udělají radost a já je s radostí budu předávat :).

Aktuality

26.2.2020 Něco končí a něco začíná :-)

Do ukončení projektu "Kniha Uprostřed africké svobody" zbývá už jen pár hodin :-). Zítra bych měla dostat seznam všech přispěvatelů, tak se na to těším a co nejdříve se s Vámi spojím a začnu předávat odměny :-). Děkuji, že jste byli součástí !

Viacej

19.2.2020 Dokonáno jest :-)

Ráda bych poděkovala všem, kteří podpořili můj projekt na stránkách Hit Hit "Kniha Uprostřed africké svobody". Díky vám můžu dokonat dílo a knihu vydat 🙂, jste skvělí a já moc děkuji, gratulace patří vám! K dokončení projektu zbývá ještě 7 dní a vy si stále můžete vybrat různé dárky. Po dokončení…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 39
  Prostě jen podpořit

  Co dodat, prostě jen tak nezištně pomoci...Díky :-)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,11 €
  (100 Kč)
 • zostáva 47 z 65
  Náramek vyrobený v Keni

  Náramky z korálků v keňských barvách, které jsem  pro vás dovezla přímo z Keni. Poštovné zdarma. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,27 €
  (250 Kč)
 • predané 9
  Náramek vyrobený mnou v ČR

  Náramky z bavlnek v keňských barvách, které pro Vás pletu každou volnou chvíli :-). Poštovné zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,50 €
  (280 Kč)
 • predané 5
  Fotka jako pohled

  Zašlu Vám pohled vyrobený z fotografie v Keni s věnováním. Poštovné zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,43 €
  (400 Kč)
 • zostáva 4 z 14
  Obrázek od dětí

  Obrázky, na kterých jsou obtisknuté ruky dětí a přímo jimi podepsané. Navíc Vám ješte do emailu mohu zaslat fotky, jak děti obrázky vytvářely. Poštovné zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • zostáva 7 z 20
  Kniha s náramkem + hrneček s náramkem

  Další možnost získat knihu a k tomu plechový hrneček se symbolem svatojakubské cesty, kterou jsme minulý rok absolvovali pěšky spolu s naším kamarádem na vozíku. K hrnečku dostanete také mnou ručně pletený náramek v těchto barvách (žlutá + modrá) a ke knize v barvách Keni. Náramky můžete použít třeba i jako záložky do knihy :-).

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  41,07 €
  (1 000 Kč)
 • predané 10
  Pozvání na keňský oběd

  Zvu Vás ke mně domů, kdy Vám sama připravím jídlo, které znám z Keni. Ingredience mám dovezené přímo z tama. Zároveň mohu povykládat o mém dobrovolnictví v Keni a celkově o mém cestování. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  82,14 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Keňský balíček + kniha s náramkem

  Pravý africký čaj, káva, koření a pravá masajská deka. K tomu moje kniha s věnováním a náramkem. Knihu s náramkem jsem schopna dodat ještě letos po vydání :-).

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  123,20 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Africké copánky + kniha

  Tahle odměna bude spíše pro dívky a ženy :-). Osobně bych Ti upletla pravé africké copánky jaké můžeš vidět na mém úvodním videu. Vybereš si barvičku, já to dovezu a pak už se jen domluvíme, kdy ke mně přijedeš :-). Pletení někdy trvá i 5 hodin, tak se na to připrav :-). K tomu Ti dám svoji knihu s věnováním a náramkem :-)

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  143,74 €
  (3 500 Kč)
 • predané 0
  Cesta do Keni

  14 dní v Keni s nevšedními zážitky. Vezmu vás na místa, kde se s cestovkou jen tak nepodíváte :) a zažijete opravdovost této země. V ceně by bylo ubytování, strava a průvodcování :-). Pokud se domluvíme, může být i více dní, a když budete mít zájem, můžete se s námi podílet na dobrovolnictví. První možnost cesty do Keni bude v lednu 2021. 

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  821,36 €
  (20 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Moje kniha + dárek

  Můžete být mezi prvními a získat knihu s podpisem, věnováním a s náramkem, který pro Vás upletu :-). Poštovné zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,37 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Sponzor knihy

  Další z možností jak podpořit vydání knihy - staň se jedním z jejich sponzorů! V knize získáš své místo, kde Ti osobně poděkuji a jako dárek ode mě dostaneš knihu s věnováním a náramek :-)

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  205,34 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Hlavní sponzor knihy

  Tak tahle možnost je jen pro jednoho z Vás :-). V knize bude celá jedna stránka věnována Tobě jako poděkování a dostaneš k tomu ode mě 3 knihy jako dárek, 1 originální pohled z Keni a 3 náramky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  616,02 €
  (15 000 Kč)