Alžběta Kolečkářová natáčí videoklip k nové letní písni

Pomozte mi s comebackem, chystám se vydat nový letní singl s videoklipem. Těšit se můžete na můj český text v rytmické písničce pro všechny věkové kategorie.

 • Vánoční Kolečko Tour 2019

 • Alžběta Kolečkářová 2019

 • Alžběta Kolečkářová 2019

836 €
vybrané z 2 196 €

38%

38% splnené

49 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Začátkem roku 2019, kdy jsem se plně věnovala nově založené rodině, mě oslovil manager s tím, že začneme opět koncertovat a dávat lidem to, co nás tolik baví. Měl pravdu. Lidé, kteří chodí na mé koncerty, jsou úžasní, a byla by velká škoda přestat zpívat. Uskutečnily se letní koncerty, které byly takovým jemným startem. A potom se to rozjelo! Vánoční turné nesoucí název Vánoční kolečko, to bylo jedinečných 7 koncertů nabitých vánoční, láskyplnou a neuvěřitelně pozitivní náladou. Mnozí z Vás se mě ptají (nejen poslední rok), kdy vyjde nějaká nová písnička. A to byl ten moment, kdy jsem se hluboce zamyslela nad tím, co je potřeba začít dělat. Písničky! Energické, emotivní, s mým českým textem a v takovém provedení, abyste o nich věděli a mohli si je pustit s videoklipem na YouTube či stáhnout ze svého oblíbeného nosiče.

Proč Hithit?

Cesta přes investory a rozsáhlou spolupráci s vydavatelstvími je trnitá a mám z ní po zkušenostech respekt. Sice věřím, že v budoucnu opět navážu kvalitní vztahy s lidmi, kteří dokážou dostat moji hudbu do širšího povědomí, ale momentálně mám chuť něco předvést ve "vlastní režii". Chci, aby byl zřetelný můj styl, osobnost a mohla jsem mít v životě opravdu radost z toho, co po sobě zanechám. Proto jsem se rozhodla jít touto cestou. Společně s Vámi můžu dokončit první singl z mé nové etapy. Forma odměn mi přijde neuvěřitelně lukrativní a opravdu jsem je nastavila tak, abychom si to všichni užili na maximum.

Co je můj cíl?

I když sněhu bylo tuto zimu málo, všichni už zajisté myslíte na léto. Já Vám ho chci zpříjemnit svěží letní písní, která bude o lásce, víře, slunci a letní energii. Bude se jmenovat Pojď mě k nebi vzít. A právě Vy můžete být součástí tohoto songu tím, že mi pomůžete vytvořit kvalitní videoklip. :) Mrkněte na video, kde se dozvíte víc.

Foto by Martin Svoboda

Tvorba v minulých letech

Roku 2011 mi vyšlo debutové album s názvem To cítím pod taktovkou Creative Music House v Bratislavě za značné podpory Universal Music a Jaro Slávika. Největší úspěch zaznamenaly především singly Jak silná mám tu stát, Andělskej flám a Sotva dýchám. Na desce se podíleli textem mimo Alžbětu také Xindl X, Oskar Petr a Petra Cvrkalová. Poté jsem spolupracovala s René Ryparem na soundtracku k filmům, např. skladby Love is the only way nebo I wanna see it's you. Zpívala jsem s Pražskou filharmonií a Pražským symfonickým orchestrem, byla hostem a vokalistkou na CD kapely Portless, nahrála úspěšný singl Proud mezi námi s kapelou Reflexy, který má na kanále Youtube přes 7 milionů zhlédnutí.

Od startu své kariéry jsem odehrála nespočet živých koncertů a nyní ruku v ruce s novou rolí maminky jdu vstříc nové hudební produkci pro všechny, kdo mají rádi život. Po celý rok se se mnou můžete setkávat jak na sólových vystoupeních, tak i s kapelou.

Detaily

Před 8 a půl lety jsem se umístila na 6. místě v Česko Slovenské SuperStar. Poté přišlo CD To cítím pod Universal music, z něhož byly velmi úspěšné 3 singly, dodnes se hrají 2 z nich v rádiích. Hrála jsem na velkých podiích, v televizi, v rádiích, měla jsem kapelu a načerpala spoustu zkušeností. Postupem času jsem se dostala k sólovému vystupování s loop station a kytarou. Před 2 lety, kdy jsem založila rodinu, jsem stopla hudební činnost až do letošního léta, kdy jsem začala znovu koncertovat Na konci jara chci vypustit do světa nový sigl s názvem Pojď mě k nebi vzít. Ano, dá se hovořit o mém comebacku.

... a ještě něco na závěr

Pokud bude tento projekt úspěšný, tak vám můžu slíbit, že to bude pecka. Bude to pro Vás a bude to díky Vám. V takovém případě rozhodně nezůstaneme u jedné písničky...Srdečně Vám všem děkuji za podporu.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 9 Nadšenec

  Jen tak daruješ na tuto příležitost.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,66 €
  (100 Kč)
 • 4 Podpiskarta

  Fotografie z roku 2019 s laskavým podpisem pro štěstí.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  3,66 €
  (100 Kč)
 • 3 z 10 Ochutnávka A-Z Hořčice

  Home and hand made bio organic hořčice z Moravy. To musíš ochutnat! Je to nebe v puse…

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,49 €
  (150 Kč)
 • 29 z 30 Mp3 + text nového singlu v pdf/wordu do emailu

  Pojď mě k nebi vzít v mp3 na tvůj e-mail, včetně textu v Pdf.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  5,49 €
  (150 Kč)
 • 30 z 40 Podpiskarta s věnováním a poselstvím

  Taktéž fotografie z roku 2019, tentokrát s osobním věnováním a motivačním přáním.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,32 €
  (200 Kč)
 • 79 z 80 Sada buttonů

  3 buttony, 3 jiné designy.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,15 €
  (250 Kč)
 • 6 z 8 Video call

  Můžeme si zavolat přes Skype nebo Messenger a popovídat si o životě.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  14,64 €
  (400 Kč)
 • 149 z 150 Komparz ve videoklipu

  Pojď být součástí videoklipu. Jeden natáčecí den před kamerou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  16,47 €
  (450 Kč)
 • 1 z 10 Talisman od Alžběty vlastní výroby

  Vlastnoručně vyrobený talisman. Můžete očekávat magické působení.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  18,30 €
  (500 Kč)
 • 15 z 15 Video přání k narozeninám

  Pro tebe nebo tvé blízké. Nazpívám, namluvím a z části to může být ve tvé režii.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  20,13 €
  (550 Kč)
 • 15 z 15 Vyzvánění na telefon

  Tvá oblíbená píseň nebo píseň mojí volby v mém podání. Ovšem trošku v jiném než vážném duchu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  21,96 €
  (600 Kč)
 • 19 z 20 Osobní setkání na koncertě v ČR + drink

  Je to tak. Domluvíme se a v určitém městě na určitém koncertě si popovídáme o nových podnětech v životě nebo si předáme kus pozitivní energie. Osobně tě zvu na pokoncertní drink.

  Doručenia odmeny: Do roka

  36,60 €
  (1 000 Kč)
 • 9 z 10 Lekce zpěvu v profesionálním nahrávacím studiu

  Skvělá hlasová poradkyně, úžasná žena a ke všemu součást profi nahrávacího studia. S touto odměnou můžeš získat víc, než jen znalosti.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  36,60 €
  (1 000 Kč)
 • 3 z 4 Hodina zpěvu s Alžbětou

  Ve zkušebně si řekneme základy zpěvu, techniky které používám, rozcvičíme hlas a zazpíváme si tebou vybrané písně. Moc se těším, protože tréning hlasu je pocitvě strávený čas se sebou i druhými.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  54,89 €
  (1 500 Kč)
 • 2 z 2 Balíček 1. (mp3+text, 2 lístky na vánoční koncert do Vídně)

  V prosinci se uskuteční jedinečný Vánoční koncert v rámci tour Vánoční Kolečko. Vystoupí několik hostů a uslyšíte v našem podání známé vánoční hity jak z celého světa, tak z českých krajin. 2 lístky pro tebe a před tím ti pošlu do e-mailu singl který se chystáme vydat koncem jara na základě této kampaně.

  Doručenia odmeny: Do roka

  54,89 €
  (1 500 Kč)
 • 7 z 7 Na dobrou kávu v Praze s diskuzí nad hudební tvorbou

  Praha vyniká spoustou skvělých kaváren a já mám dobré kafe moc ráda. Ať už vybereš kávárnu ty nebo necháš výběr na mě… Vezmu s sebou pár textů, poznámek a ty uděláš totéž. Podělíme se o kreativní stránku našich životů a já věřím, že to může být zážitek!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  91,49 €
  (2 500 Kč)
 • 2 z 2 Balíček 2. (2 lístky na vánoční koncert do Vídně + backstage)

  2 lístky pro tebe do Vídně + si s náma můžeš užít zákulisí takové akce, popovídat si se mnou i účastníky koncertu. Moc se těšíme už teď!

  Doručenia odmeny: Do roka

  91,49 €
  (2 500 Kč)
 • 5 z 5 Na skleničku v Praze s Alžbětou

  Občas mám ráda zajít s kámoškou nebo známými do příjemného baru. Znáte to... sklenička, dvě, spousta smíchu a dobré nálady. Pojďme na dobré letní pivo na zahrádce nebo na dobrou skleničku vína v hudebním baru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  109,79 €
  (3 000 Kč)
 • 1 z 3 Zahrej si ve videoklipu

  Je to tak. Nemůžu ti slíbit že z tebe bude hvězda velkých pláten, ale minimálně zažiješ atmosféru natáčení. Stylistka a maskérka na místě. Práce před kamerou ti nikdy nebude cizí. Můžeš zvěčnit sebe nebo někoho koho znáš a tušíš, že by si chtěl zahrát ve videoklipu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  146,39 €
  (4 000 Kč)
 • 3 z 3 Soukromý koncert u vás doma

  Přijedu s kytarou, loop station, vlastním aparátem a zahraju tobě a přátelům svoje písničky. Forma spíše recitálu, ráda s vámi budu diskutovat ať už hru na kytaru nebo text. Ke kazdé písničce ráda řeknu její příběh.

  Doručenia odmeny: Do roka

  548,95 €
  (15 000 Kč)
 • 2 z 2 VIP Partner

  Váš produkt použijeme ve videoklipu a dostanete zvláštní poděkování do titulek, či vás jen uvedeme jako sponzora.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  731,93 €
  (20 000 Kč)
 • 2 z 2 Maximální podpora nejen s vidinou prvního, ale i druhého singlu s videoklipem

  Umístění produktu, poděkování v titulku videa, roční vstup na mé koncerty pro 2 osoby zdarma, speciální VIP koncert pro Vaše partnery.

  Doručenia odmeny: Dlhšie než rok

  1 829,83 €
  (50 000 Kč)