Rozzáříme spolu České nebe?

Pojďme společně rozeznít baziliku sv. Petra a další římské chrámy krásnou českou hudbou. V listopadu se koná národní pouť do Říma a my budeme u toho! Přispěješ nám také do prasátka? Vyber si z plejády odměn tu pravou a pošli nás zazářit to Říma.

 • zpěváci a sbormistr Matouš

 • slavnostní koncert České nebe loni v Mostě

 • logo projektu

7 790 €
vybrané z 7 648 €

101%

101% splnené

101 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Česko

Zobraziť všetky odmeny

Proč chceme rozzářit České nebe?

České nebe září. Není temno!

...právě těmito slovy končí majestátně cyklus kantát o českých patronech České nebe Jana Zástěry s texty Marie Dolistové, který měl premiéru přesně před rokem ve svatovítské katedrále. Letos v listopadu bychom chtěli hudbou rozzářit nebe nad Olomoucí, Kutnou Horou, Prahou a pak přivézt kousek Českého nebe i nad Lateránskou baziliku v Římě.

Náš záběr je ale ještě širší. Zároveň chceme hudbou oslavit výročí 30 let od Sametové revoluce a od svatořečení Anežky České. Bude to nová slavnostní hudba, zkomponovaná speciálně pro příležitost České národní pouti do Říma. Tady se můžete podívat na píseň Jak svíce v šeru, která je takovou znělkou celé pouti:

Za doprovodu orchestru Hudby Hradní stráže a Policie ČR ji předvede stovka zpěváků. Ti vystoupí a celý obsáhlý materiál nastudují bez nároku na honorář. Rádi bychom jim proto poskytli alespoň základní servis (cestu, střechu nad hlavou a něco na zub), a náročný program jim tak zpříjemnili.

O nás

Jsme pestré společenství zpěváků a dobrodruhů různých generací z různých koutů České republiky, které spojuje myšlenka oslavit zpěvem toto významné výročí. Hlavou celého projektu je Jan Zástěra, pod jehož taktovkou všichni napnou své síly a hlasivky a který také všechnu tu krásnou muziku napsal. Akci organizuje teplická Trautzlova umělecká společnost, z.s.

Aktuality

30.10.2019 Moc vám děkujeme!

Díky vám se to povedlo! :-) Podařilo se nám nashromáždit celou cílovou částku 200.000 Kč a naši výpravu díky vám uskutečnit. V Římě je ale každá koruna dobrá a pár odměn nám ještě zbývá. Nemáte ve svém okolí někoho, koho by potěšila rozzářená taška, kdo by rád zašel na skleničku nebo večeři s…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 15 Zahřejeme tě u srdíčka :-)

  S desátky nekupčíme a odpustky ti slíbit nemůžeme, ale dobrý pocit z drobného příspěvku se zajisté brzy dostaví.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,82 €
  (100 Kč)
 • 25 Momentka z Říma k tobě do schránky

  Pošleme ti domů z Říma osobní pohlednici, na které se všichni pohromadě zvěčníme!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,65 €
  (200 Kč)
 • 7 Videopozdrav z Říma

  Co říkáš na to, že ti osobně poděkujeme a pozdravíme tě ve videu natočeném přímo na jedné z našich akcí v Římě? Máš ho mít!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,47 €
  (300 Kč)
 • 52 z 80 Rozzářená taška

  Stylové plátěné tašky teď frčí! Pošleme ti naši originální poutní tašku s brožurou a  CD s hudbou pro Řím. Poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  15,30 €
  (400 Kč)
 • 48 z 50 České nebe all inclusive

  Chceš si užít České nebe se vším všudy? Přijeď na náš koncert do Břevnovského kláštera v Praze, kde ti zajistíme čestné místo. Po koncertě si s tebou dirigent připije tradičním krušnohorským "Glück auf!" a aby toho nebylo málo, předá ti také naši rozzářenou tašku!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  34,42 €
  (900 Kč)
 • Vypredané!! Sen fanouška Honzy Z.

  Líbí se ti naše hudba a chtěl/a bys ji mít hezky všechnu pohromadě? Tato odměna je právě pro tebe! Obdržíš 8 CD s originální tvorbou skladatele Jana Zástěry a souboru Collegium hortense. Sám autor ti navíc připíše osobní věnování! Poštovné už je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  38,24 €
  (1 000 Kč)
 • 2 z 5 Na skleničku s dirigentem

  Toužíš po tom osobně se setkat s dirigentem a autorem projektu České nebe září? Máš jedinečnou příležitost posedět  u kávy nebo něčeho ostřejšího v Praze nebo v Teplicích. K tomu navíc dostaneš rozzářenou tašku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  57,36 €
  (1 500 Kč)
 • 9 z 10 Sudety všemi smysly

  Prožij den plný zážitků v místě, kde to všechno začalo - v Teplicích. Sudetský patriot, vynikající průvodce a náš dirigent Jan Zástěra ti ukáže  místa, kudy kráčí dějiny. Budeš mít příležitost dopřat si koupel ve vyhlášených termálních lázních i navštivit náš koncert. A neboj se, hlady trpět nebudeš!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  152,96 €
  (4 000 Kč)
 • 4 z 5 Na večeři s plukovníkem

  Autor projektu České nebe září si tě dovoluje pozvat na večeři v Teplicích nebo v Praze. Využij této jedinečné příležitosti setkat se s dirigentem, skladatelem a plukovníkem v jedné osobě. Navíc dostaneš naši rozzářenou tašku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  191,20 €
  (5 000 Kč)
 • 2 z 5 Skladba na míru

  Přeješ si mít píseň  složenou pro tebe přímo na míru? Ať už na vlastní text nebo beze slov, náš mladý nadějný skladatel a dirigent Matouš Pavlis ti tvé přání může splnit! Výsledek ti představíme v živém provedení, případně pošleme nahrávku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  229,45 €
  (6 000 Kč)
 • 8 z 10 Mecenáš Českého nebe

  Tvé štědré podpory si velmi vážíme! Dovol nám ti poděkovat během všech našich koncertů, na webových a facebookových stránkách i v tištěné programové brožuře.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  286,81 €
  (7 500 Kč)
 • 1 z 5 Koncert na míru

  Chceš si užít koncert sám pro sebe nebo pro skupinu přátel? Náš vokální kvartet pod taktovkou našeho sbormistra Matouše Pavlise za tebou přijede, kam budeš chtít, a dopřeje ti půl hodinku skladeb z našeho pestrého repertoáru dle tvého výběru! Vhodné i pro firemní večírky apod.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  382,41 €
  (10 000 Kč)
 • 3 z 3 Zajisti si své místo v Českém nebi již nyní!

  Za tvůj velkorysý příspěvek splníme, co ti na očích uvidíme! Zajistíme čestná místa na všech našich koncertech včetně těch v Římě, kam budeš mít možnost jet s námi. Zažiješ Sudety všemi smysly, náš dirigent Jan Zástěra tě osobně pozve na večeři. Výslovně ti poděkujeme na koncertech, webových a facebookových stránkách a v programové brožuře, s možností umístění firemního loga. Díky tvé podpoře budeš mít místo v Českém nebi jisté!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 912,05 €
  (50 000 Kč)