Zápisník na plánování cest a dovolených Na cesty

Zápisník pro cestovatele, který pomůže přehledně naplánovat aktivní dovolenou. Od hledání míst, po zápis důležitých informací k nim, až po denní itinerář a nákup. Pojďte si přečíst více o celém projektu a pokud vás nadchne, podpořte nás. Budeme šťastní.

Autor: Fellow Mad

 • Samolepka s průhledným pozadím

 • Nášivka Oceán

 • Nášivka Van

 • Klobouk, na kterém bude černá stuha s hashtagy

 • První dvoustrana na plánování

 • Druhá dvoustrana na plánování

449 €
vybrané z 1 875 €

23%

23% splnené

35 ľudí prispelo

Komunita, Literatúra

Zobraziť všetky odmeny

Pro cestovatele od cestovatelů

Cestujeme. Abychom poznali úžasná místa. Navštívili historické město a romantickou vesnici, viděli krásu hor a jezer, odhalili tajemství starobylého chrámu a rušného života v metropoli. Cestujeme v autě, jíme v autě, spíme v autě. Žijeme #vanlife. Někdo na plný úvazek, jiný jak mu to čas dovolí. A hodně z nás své cesty plánuje. Protože krásná místa nechcem minout. Proto vznikl tento projekt. Zápisník na plánovaní cest. Postupně vás navede a pomůže přehledně naplánovat celou cestu, od výběru zemí, hledání a podrobnějšího popisu jednotlivých míst, vymýšlení trasy, denního itineráře až po nákup a poznámky k cestě. Bude věrným pomocníkem před cestou i na cestě. Zápisník využije každý, kdo si rád dovolenou aspoň trochu plánuje. Ať už je to rodinná dovolená k moři, nebo několikaměsíční punková cesta po Evropě. 

O zápisníku Na cesty

Na výrobu zápisníku bude použito kvalitních materiálů šetrných k přírodě. Chceme, aby zápisník nesl poselství úcty k přírodě a zároveň i krásně vypadal, abyste si ho po vyplnění třeba schovali jako památku na prožité cesty. Celý je laděný do přírodních barev na krémovém papíře s kartonovými deskami a velmi praktickou a krásnou kroužkovou vazbou. Zápisník bude velký 21 cm x 14 cm (A5) a bude mít 54 listů, tedy 108 stran. Poslouží vám na naplánování cca patnácti dovolených, naleznete v něm volné listy na poznámky, doplňkové listy, list pro zápis vašich vysněných míst a pár dalších vychytávek, jako třeba papírová záložka se slogany, na které bychom při cestování neměli zapomenout. 

Abychom se vám taky představili

Jsme v tom tří. Já, městská holka z vesnice, romantická, někdy hysterická, většinou dost vtipná a málokdy normální. Můj dvoumetrový přítel, kliďas a realista, co na mě nevěřícně kouká, kdykoliv mě napadne nějaká blbost. Ke  které ho nakonec většinou stejně ukecám. A náš pes Vincent, jeden z hlavních důvodů,  proč cestujem dodávkou. Tohohle psa byste totiž ve svém penzionu hostit rozhodně  nechtěli:-D. A ne, že bychom na dovolené bez něj nevydrželi, přítel úplně v pohodě a já  den dva jako nic, ale takhle pospolu nás to cestování baví nejvíc. Já moc ráda všechny ty  cesty plánuju a hledám místa, která by stála za návštěvu. Po několika počmáraných  sešitech, kdy jsem si postupně vytvořila ideální systém plánování, jsem se rozhodla hodit  ten postup na papír, dát tomu nějaký design a pustit to i mezi vás do světa. Takže je to  prověřený a my všichni tři doufáme, že se vám projekt líbí a rádi nás podpoříte.

A hlavně, že budete zápisník s radostí využívat. Moc děkujeme.

Chceme pomáhat

Kromě nadšených cestovatelů jsme také nadšení pejskaři. Proto 10 % z vybrané částky poputuje na konto organizace na pomoc opuštěným a týraným psům. Bylo velmi těžké vybrat jednu, pomoc potřebují všechny. Ale Vincent rozhodl. Příspěvek půjde placatým tlamičkám do nadace Pomoc německým boxerům z. s.

Pár praktických informací na závěr

Celý projekt primárně vychází z tzv. vanlife, cestování dodávkou, ale je vlastně pro všechny, kteří rádi cestují a poznávají krásná místa. Kromě zápisníku tu naleznete i samolepky na auto s originální, na míru vytvořenou ilustrací, nášivky a slamák (který by neměl chybět snad žádnýmu cestovateli:-)). Prostě všechno, co by se takovýmu cestovateli mohlo líbit a mohl by to nutně potřebovat:-D. Projekt je realizován pod mojí, ryze českou značkou Fellow Mad a v budoucnu máme v plánu rozšiřovat nabídku a výmyšlet další cestovatelské vychytávky a třeba i tématické, kvalitní oblečení. Níže naleznete odkazy na náš facebook, instagram, Vinckovo Instagram a blog s eshopem.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Samolepka na auto malá

  Nápad se vám líbí, ale patříte zrovna k těm, kteří své dovolené moc neplánují a zápisník byste nevyužili? A přesto nás chcete menší částkou podpořit. Pak tu jako díky za vaši podporu máme tuto úžasnou samolepku (velmi kvalitní, vydrží i na autě) s originální, na míru vytvořenou kresbou dodávky a přírody s textem. 

  Průměr samolepky 10 cm. 
  Cena je včetně poštovného.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  3,38 €
  (90 Kč)
 • 0 Nášivka Oceán

  Vzpomínám si, když jsem poprvé uviděla rakouská jezera, jejich čistá zelenomodrá voda mne naprosto uchvátila. Zrovna tak oceán. Jakou jinou barvu tedy pro nášivku použít, než právě tuto. Nášivka pro milovníky oceánu, vln a slané vody. S originální ilustrací i textem, kterým dáte jasně najevo, co pro vás příroda znamená. 

  Průměr 8 cm.
  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,00 €
  (160 Kč)
 • 2 Nášivka Dodávka

  Pro všechny co milují, nebo žijí vanlife. Nášivka, která dokonale vyjadřuje náš vztah k přírodě a cestování. Skvěle se bude vyjímat přišpendlená na tapecírungu cestovního auta, přišitá na batohu, nebo klidně na našem slamáku:-). V barvě nekonečných písčitých pláží, protože co jiného více vystihuje volnost a svobodu, které nám cestování dává, než právě ony. 

  Průměr 8 cm.
  Originální kresba i text. 
  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,00 €
  (160 Kč)
 • 2 Samolepka na auto velká

  Ilustrace se vám opravdu líbí a rádi byste ji vozili na kapotě či okně auta ve větším formátu? Tak tuto samolepku o velikosti 30 cm na cestách nikdo nepřehlídne. Kvalitní samolepka je určená na auto, ale nalepit si ji můžete, kam vás jen napadne.

  Průměr 30 cm. 
  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  6,75 €
  (180 Kč)
 • Vypredané!! Zápisník Na cesty pro nejrychlejší

  Jako odměnu za to, že vás zápisník ihned nadchl a vy jste se tak rychle rozhodli ke koupi, máme pro vás, 20 nejrychlejších, zápisník za výhodnou cenu. A jako malý dáreček k němu dostanete ještě samolepku. 

  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,21 €
  (299 Kč)
 • 4 Zápisník Na cesty

  Zápisník Na cesty vznikl z radosti z cestování a také z plánování těchto cest. Doufáme, že přenese kousek této radosti i na vás a pomůže vám přehledně dovolené plánovat. A po zaplnění všech stránek určitě dobře poslouží jako památka na vaše prožité cesty. 

  Koupí této odměny získáte 1x zápisník
  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  12,00 €
  (320 Kč)
 • 0 Cestovatelský slamák

  Slamák využije snad každý cestovatel, tak proč si nepořídit jeden přímo cestovatelský? Z pravé slámy, protože máme rádi přírodu, plasty nechceme. A taky s našimi cestovatelskými #hashtagy na stuze. A že to není dostatečně #travellife? Přikupte si ještě naši nášivku a přišijte na klobouk, aby bylo jasno:-).

  Velikost UNI. 
  Reálné foto slamáku, zatím bez stuhy a našich cestovatelských hashtagů. Stuha bude černá, nápisy bílé. 

  Cena je včetně poštovného. 
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  13,13 €
  (350 Kč)
 • 2 2x Zápisník Na cesty

  Zápisník se vám líbí natolik, že chcete rovnou dva. Pro kámoše/kámošku, někoho z rodiny, pro partnera. Popřípadě hodně cestujete a využijete oba. A nebo třeba máte stejně jako my šílenýho psa a pro jistotu chcete jeden do zásoby, až ten první roztrhá na cucky:-D. 

  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  23,25 €
  (620 Kč)
 • 9 z 10 Celá sada

  Každý jeden produkt je skvělý a já to chci všechno. Od každýho po jednom (1x zápisník, 1x malá samolepka, 1x velká samolepka, 1x nášivka oceán, 1x nášivka van, 1x slamák). Supervýhodná sada pro prvních deset nejrychlejších. Víc jich takhle levně dát nemůžem, Vincek musí taky něco žrát. Má pětatřicet kilo, sní toho dost. Tak komu se líbí, neváhejte.

  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  37,46 €
  (999 Kč)
 • 1 5x zápisník Na cesty

  Máte v okruhu svých blízkých nadšené cestovatele o kterých víte, že by se jim zápisník také  líbil? Využijte balíčku pěti zápisníků za výhodnější cenu. Můžete tak udělat radost svým kamarádům i rodině a navíc už se nebudete muset trápit s výmýšlením dárku na Vánoce:-). 

  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  56,25 €
  (1 500 Kč)
 • 1 z 1 Tak u toho chci být

  10x zápisník, 5x malá samolepka, 5x velká samolepka, 10x nášivka, 5x slamák a čestné místo na poslední straně

  Krom spousty výše popsaných věcí vám věnujem celou poslední stranu zápisníku. Můžete si tam napsat svoje jméno, firmu, hodit tam instagram, zanechat ostatním nějakou chytrou radu či poselství, nebo klidně nakreslit obrázek. A my vás budem všude hrdě uvádět jako partnera celého projektu a toho nejnadšenějšího cestovatele,  kterého známe. 

  Cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  750,05 €
  (20 000 Kč)