Láhev Twoot

Láhev Twoot je elegantní kombinací dřeva a kovu, která je šetrná vůči životnímu prostředí. Slouží primárně jako nádoba na pití a bytový doplněk. Byli bychom rádi kdyby jste nás podpořili při dodělávání e-shopu, krabic a výroby.

0 €
vybrané z 2 963 €

0%

0% splnené

0 ľudí prispelo

Dizajn

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Na střední průmyslové škole jsem se naučil s výkresovým programem a od té doby jsem ve svém volném čase jen tak pro sebe navrhoval různé věci, sem tam jsem se někomu i pochlubil s návrhy. Až do té doby, kdy jsem ukázal kamarádům první návrh láhve, z které byli všichni nadšení a každý chtěl mít alespoň jednu. Od té chvíle jsem začal zjišťovat všechno, co musím splnit a co musím zajistit pro to, abych mohl láhev začít vyrábět. Trvalo to téměř dva roky, ale konečně jsem se dostal do bodu, kdy mám vše potřebné pro výrobu. 

Jaký je cíl?

V budoucnu bychom chtěli vyrábět různé láhve, které se budou hodit do školy, práce nebo budou sloužit jako bytové doplňky. V soušastnosti připravujeme několik dalších variant láhve s větším objemem, jiným zavíráním, ale i úplně rozdílné láhve.

Chtěli bychom získat peníze na dodělání e-shopu, zaplacení krabic a zbytku výroby nerezových částí. 

Detaily

Tělo láhve tvoří elegantní kombinaci dřeva a kovu, která je šetrná vůči životnímu prostředí. Díky své pevné nerezové části je téměř nezničitelná. Zároveň poskytuje dokonalou ochranu pro jakýkoliv druh nápoje, který ponechá chladným při horkých dnech. Láhev výborně poslouží jako originální doplněk vaší domácnosti, ale také se z ní může stát designový firemní produkt, a to díky možnosti vypálení firemního loga do dřevěného obalu. Jedná se o kvalitní český výrobek, kdy všechny části jsou vyráběny v České republice. Základní tělo tvoří nerezová ocel, tato podstatná část láhve je hygienicky nezávadná. Vnější část je tvořena dřevěným obalem, který je zhotoven z jednoho kusu bukového dřeva. Dřevo pokrývá většinu nerezové části, které společně vytváří harmonickou kombinaci. Dřevěný obal je pro své lepší vlastnosti pečlivě naolejován a taktéž samozřejmě zbroušen do hladka. Na nerezové tělo dokonale padne mohutné nerezové víčko, ve kterém je ukryto těsnění.

Kdo stojí za projektem Twoot?

V tuto chvíli na láhvi spolupracujeme ve třech. Já jsem Tomáš, student ČZU, konkrétně oboru Provoz a ekonomika v posledním roce bakalářského studia. Projekt jsem založil přibližně před dvěma roky, kdy jsem udělal první návrh láhve.

Dalším členem našeho týmu je Vojta, osvětlovač v Černém divadle Jiřího Srnce a v Divadle U Valšů. Od začátku projektu má na starosti všechny fotky i videa pro celý projekt.

V neposlední řadě bych chtěl zmínit Lucii, studentku posledního ročníku bakalářského studia Provoz a ekonomika na ČZU, která má na starosti tvorbu a korekci textů.

Výroba

Základ láhve tvoří nerezové tělo, které se nám společně s víčkem po skoro dvou letech předělávání a upravování povedlo dovést téměř k dokonalosti. Uvnitř víčka je usazeno silikonové těsnění.

Na nerezové části je nasazen bukový obal, který dodává láhvi Twoot tak specifický design.

Dáváme si záležet na tom, aby byla láhev kvalitní a ryze česká, proto na výrobě spolupracují pouze české firmy.

Odměny

Jsme začínající mladý kolektiv, který bude vděčný za jakoukoli radu a budeme velice rádi za jakoukoli formu podpory, ať prostřednictvím zakoupení některé z odměn, tak sledováním naší Facebookové nebo Instagramové stránky.

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Dobrý pocit

  Můžete přispět na zajímavý projekt a podpořit začínající českou firmu.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,75 €
  (100 Kč)
 • 0 Ukázka prototypů

  Jedná se o schůzku v Praze se zakladatelem s ukázkou původních a aktuálních prototypů, popovídáním u piva nebo kávy, kde se můžete zeptat na všechno, co Vás bude zajímat.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,25 €
  (300 Kč)
 • 0 Láhev Twoot

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit na závěrečnou ochranu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc.
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,88 €
  (1 490 Kč)
 • 0 Láhev Twoot a Destilérie Svach

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s libovolným alkoholem z Destilérie Svach a možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit na závěrečnou ochranu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc. 
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  74,63 €
  (1 990 Kč)
 • 0 Láhev Twoot a Trebitsch Whisky

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s Trebitsch Czech Single Malt Whisky a možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit na závěrečnou ochranu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc. 
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  82,13 €
  (2 190 Kč)
 • 0 Láhev Twoot s vlastním gravírovaným vzorem

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s Vaším gravírováním a možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit pro závěrečnou úpravu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc. 
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  85,88 €
  (2 290 Kč)
 • 0 Láhev Twoot s vlastním gravírovaným vzorem a Destilérií Svach

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s Vaším gravírováním, libovolným alkoholem z Destilérie Svach a možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit pro závěrečnou úpravu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc. 
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  104,63 €
  (2 790 Kč)
 • 0 Láhev Twoot s vlastním gravírovaným vzorem a Trebitsch Whisky

  Láhev Twoot (330 ml) v dárkovém balení s Vaším gravírováním, Trebitsch Czech Single Malt Whisky a možností výběru jednoho z pěti olejů, který bude použit pro závěrečnou úpravu dřevěného povrchu. Cena je bez dopravy s možností předání v Praze a dodáním do Vánoc. 
  Cena za dopravu formou PPL CZ s.r.o. je 119 Kč. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  112,13 €
  (2 990 Kč)