Kampaň Voda je budoucnost

Musíme bojovat se suchem, na tom se všichni shodneme. Jenže o příčinách sucha koluje spousta mýtů, takže se naše snaha může minout účinkem. Podpořte uspořádání konference, vytvoření infografik a videí, které odhalí skutečné důvody vysychání české krajiny.

Zdeněk Šumšal

298 €
vybrané z 3 163 €

9%

9% splnené

18 ľudí prispelo

Vzdelávanie

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Podpořím boj proti suchu

  Říká se poznej svého nepřítele. Pokud má naše společnost úspěšně bojovat proti suchu, musíme nejdřív vědět, jaké jsou jeho skutečné příčiny. 

  Díky vašemu příspěvku můžeme uspořádat konferenci Voda je budoucnost, vytvořit infografiky a videa a rozšířit informace o tom, jak bojovat se suchem mezi co nejvíce lidí. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,95 €
  (100 Kč)
 • 8 Už vím, jak bojovat se suchem

  Na váš email vám pošleme brožuru s informacemi o tom, proč a jak mizí z české krajiny voda a co s tím můžeme dělat.

  Součástí balíčku budou také videa s důležitými myšlenkami hostů pozvaných na konferenci Voda je budoucnost, která se uskuteční 26.11. v Brně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  9,88 €
  (250 Kč)
 • 3 Chci ukázat, že mi to není jedno

  Vezměte si do práce nebo na zkoušku bambusové kuličkové pero, na batoh si připněte placku, na ruku dejte náramek a přes rameno tašku z BIO bavlny. Vše s logem naší kampaně.

  Ukažte prostě všem, že jste přispěli na kampaň Voda je budoucnost a že vám není jedno, jestli se z České republiky stane země pouští, nebo zůstane zemí řek, rybníků a říček s krásnou a prosperující přírodou.  
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  15,81 €
  (400 Kč)
 • 0 2 skleničky s logem kampaně

  Není nic lahodnějšího než průzračně čistá pramenitá voda. Připijte si na zdraví naší krajiny ze stylových skleniček s logem kampaně Voda je budoucnost.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,77 €
  (500 Kč)
 • 6 z 6 VIP vstupenka na konferenci

  Plánujete se zůčastnit naší konference Voda je budoucnost? Tato odměna je stvořená právě pro vás!

  S VIP vstupenkou získáte dvě místa k sezení v předních řadách a k tomu balíček s propagačními předměty naší kampaně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  19,77 €
  (500 Kč)
 • 9 z 10 Kniha Rok u rybníka

  Nádherná obrazová publikace, která ukazuje 12 měsíců života třeboňského rybníka. Obsahuje 270 fotografií zvířat, rostlin i krajiny. Rybník z fotografií není jen zařízení na chov ryb, ale bohatý mokřad plný fauny a flóry. 

  Knihu vydala obecně prospěšná společnost ENKI. Její ředitel, Jan Pokorný, je jeden z odborníků, kteří budou přednášet na naší konferenci Voda je budoucnost. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,72 €
  (600 Kč)
 • 8 z 10 Kniha Voda včera, dnes a zítra s věnováním

  Na konferenci Voda je budoucnost předá své zkušenosti z práce hydrogeologa na mnoha místech Země Zbyněk Hrkal, který je také autorem knih na pomezí thrilleru a literatury faktu. 

  Jeho zatím poslední knihou s názvem Voda včera, dnes a zítra je putování prostorem a časem popisující problémy s vodou, se kterými se potýkali naši předci na všech místech planety. Ukazuje také často překvapivá řešení, která předchozí civilizace volily, a přichází tak s optimistickým závěrem, že není nic ztraceno. 

  Za váš příspěvek vám pošleme tuto knihu i s autorovým podpisem a věnováním.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,72 €
  (600 Kč)
 • 1 4 skleničky s logem kampaně a džbán

  Získejte sadu 4 skleniček s logem kampaně Voda je budoucnost a džbán na vodu. Ideální výbava na letní posezení s přáteli. 

  Nic neosvěží lépe než džbán plný pramenité vody s kouskem citrónu nebo jiného ovoce. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  79,07 €
  (2 000 Kč)
 • 5 z 5 Prohlídka obory Obelisk pro dva

  Oboru Obelisk na okraji Lednicko-valtického areálu vybudoval František Fabičovic, který přijede na naši konferenci Voda je budoucnost povyprávět o tom, jak probíhala proměna zemědělských pozemků na pro tuto oblast kdysi typické lužní lesy. 

  Obora je pro veřejnost běžně uzavřená, vy ale máte jedinečnou možnost projít se po ní s místním správcem. Prohlídka celé obory trvá přibližně dvě hodiny.

  Za váš příspěvek vám pošleme certifikát, na základě kterého si budete moct domluvit termín prohlídky tak, aby vám vyhovoval. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  158,13 €
  (4 000 Kč)
 • 10 z 10 Sponzor kampaně

  Staňte se sponzorem kampaně Voda je budoucnost.

  Na oplátku přidáme logo vaší firmy ke grafickým materiálům naší kampaně a vaši firmu budeme prezentovat také na konferenci Voda je budoucnost v Impact Hubu v Brně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  197,67 €
  (5 000 Kč)
 • 1 z 1 Hlavní sponzor kampaně

  Staňte se hlavním sponzorem kampaně Voda je budoucnost.

  Na oplátku zdůrazníme logo vaší firmy v grafických materiálech naší kampaně a vaši firmu budeme prezentovat také na konferenci Voda je budoucnost v Impact Hubu v Brně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  988,34 €
  (25 000 Kč)