TAPATAN - ostrov čtení

Tapatan - ostrov čtení je krásným místem pro všechny, kdo chtějí v každém věku a za každých okolností proniknout do světa čtení! Přispějte na budoucnost Tapatanu. Chceme aby dál fungoval pro všechny, kteří se na něj rádi vracejí!

Autor: Pavel Vrána

Zatiaľ nemáme žiadne aktuality.

1 514 €
vybrané z 21 688 €

6%

6% splnené

19 ľudí prispelo

Komunita, Literatúra

Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 RADOST

  Přijďte se sami přesvědčit na náš ostrov, že jeho činnost má smysl, a to především pro rozvoj vašich dětí. Rádi vás přivítáme a osobně poděkujeme! 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,72 €
  (300 Kč)
 • 14 z 15 Strašidelné karty

  Zahrajte si žolíky, ale trochu jinak. Originální strašidelné karty už se na vás těší! Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  13,68 €
  (350 Kč)
 • 11 z 20 Knížka dle vlastního výběru

  Až zavítáte na Tapatan, bude pro vás připraveno plno knížek, a libovolnou z nich si budete moci jako poděkování odnést. Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  19,54 €
  (500 Kč)
 • 8 z 10 Desková hra Pražské 100py

  Desková hra - autorem je Pavel Vrána. Desková dvojhra je naučná hra pro 2-4 lidi libovolného věku. Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  21,49 €
  (550 Kč)
 • 23 z 25 Exkluzivní autorské čtení Pavla Vrány na Tapatanu

  Vezměte své děti a přijďte společně na Tapatan! Srdečně vás zveme na soukromou akci pro vás, kteří jste přispěli na realizaci projektu. Autorská čtení se dětem i dospělým vždy moc líbí a my věříme, že budete spokojeni také!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  117,23 €
  (3 000 Kč)
 • 2 Povídání s autorem Pavlem Vránou

  Přijďte na Tapatan a povídejte si s autorem Pavlem Vránou o tom, jak to dneska vlastně se čtením u dětí je, o knížkách, příbězích, nebo o zajímavostech ze světa pohádek. Exkluzivně pro vás, kteří pomůžete Tapatanu postavit se na nohy, zorganizujeme celé odpoledne plné čtení, povídání her a radosti.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  117,23 €
  (3 000 Kč)
 • 4 z 5 Reklamní prostor v knize, nebo hracím sešitě PARTA

  Pojďme se společně domluvit na tom, že vašemu podnikání poskytneme reklamní prostor v dobře prodávaných publikacích z Tapatanu. Dáme logo vaší společnosti na zadní stranu publikací, nebo se domluvíme na něčem dalším tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  586,17 €
  (15 000 Kč)