Ďakujeme za vaše rozhodnutie podporiť projekt.

Výber odmeny

Kontaktné údaje

alebo
Prihlásenie cez Hithit

Váš príspevok

Výber odmeny Dostanete od nás dva výtisky knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Všetko alebo nič - pokiaľ sa cieľová čiastka nevyberie, peniaze vám v plnej výške vrátime.
Do poznámky môžete uviesť doplňujúce informácie pre tvorcu projektu, napríklad veľkosť požadovaného trička.

Platba

Platbu príspevku zaisťuje bezpečná platobná bránaComgate

Platba kartou

Online bankový prevod

CZ Platba cez české banky. Z iných krajín prosím použite platbu kartou.

Súhlasím s obchodnými podmienkami Hithit.sk.

Výber odmeny

4 Prostě mám rád pohádky
Chcete nám přispět jen pár drobných? Budeme rádi! Žádné peníze totiž nejsou malé a každá korunka nás posune blíž k cíli. Odměnou vám bude dobrý pocit a pozvánka na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
100 Kč
(3,86 €)
30 z 30 zostáva Sada 10 pohlednic
Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě pozvánka na křest knihy.
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
200 Kč
(7,72 €)
22 Kniha Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek
Dostanete od nás jeden výtisk knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek, který si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám jej zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
350 Kč
(13,51 €)
20 z 20 zostáva Sada 10 pohlednic + dárkový poukaz na nákup v našem knihkupectví
Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). K tomu dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup v knihkupectví K-A-V-K-A a samozřejmě pozvánka na křest knihy.
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
500 Kč
(19,30 €)
5 Dvě knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek
Dostanete od nás dva výtisky knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
650 Kč
(25,09 €)
20 z 20 zostáva Kniha s věnováním + sada pohlednic + dárkový poukaz na nákup v našem knihkupectví
Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, jeden výstik knihy s věnováním autorek a dárkový poukaz na nákup v knihkupectví K-A-V-K-A v hodnotě 300 Kč (k vyzvednutí u nás, nebo vám vše na vlastní náklady zašleme poštou). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
800 Kč
(30,88 €)
4 Poděkování a uvedení jména dárce v knize
Umíme ocenit velkorysost našich dárců, proto vám rádi natiskneme jmenovité poděkování přímo do knihy! Dostanete od nás tři výstisky knihy s věnováním autorek (k vyzvednutí u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou na vlastní náklady) a samozřejmě vás pozveme na slavnostní křest.
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
1 500 Kč
(57,89 €)
10 z 10 zostáva Originální ilustrace
Originální ilustrace (rozměr cca 20 x 20cm) v paspartě od autorky výtvarného doprovodu knihy, akademické malířky Miroslavy Jakešové. Ilustraci vám můžeme zaslat poštou (poštovné uhradíme), ale rádi vám ji předáme i v našem knihkupectví. A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
3 000 Kč
(115,79 €)
5 z 5 zostáva Dvě originální ilustrace
​Dvě originální ilustrace (rozměr cca 20 x 20cm) v paspartě od autorky výtvarného doprovodu knihy, akademické malířky Miroslavy Jakešové. Ilustrace vám můžeme zaslat poštou (poštovné uhradíme), ale rádi vám je předáme i v našem knihkupectví. A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 
Doručenia odmeny: Do štvrť roka
5 500 Kč
(212,27 €)