Trvalé Pytliště - Bezobalový obchod v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích chybí kompletně bezobalový obchod. A my to chceme napravit. K tomu ale budeme potřebovat sesbírat částku na rozjezd, aby i Budějčáci měli kde nakupovat do vlastních pytlů! Budeme sídlit na adrese Lipenská 12.

Novinky z Pytliště

26.7.2019

Milí přátelé, máme pro Vás několik novinek, o které se chceme podělit!

 • ZÍTRA (27.7.) od 8:00 budeme na Piaristickém náměstí na farmářských trzích. Kdo se staví, rozhodně neodejde s prázdnou! 
 • ZÍTRA (27.7.) budeme taky v novinách! Tak mrkněte do Mladé frnoty.
 • MÁME WEBOVKY tak se neváhejte mrknout na trvalepytliste.cz

Konec kampaně se blíží, zbývá 9 dní, tak neváhejte přispět, nebo nás jinak podpořit, třeba sdílením.
 

Obrovské díky patří těm, kteří už přispěli. Moc si toho vážíme!

Tým Pytliště <3

44 a jedeme dál!

9.7.2019

Nedávno jsme přidali několik nových super odměn!

Moc děkujeme všem, co zatím přispěli!

Držte nám palce! 

6 539 €
vybrané z 6 279 €

104%

104% splnené

247 ľudí prispelo

Ekológia, Jedlo

České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 25 Poděkování

  Nechceš příspívat více nebo sis nevybral žádnou z našich odměn? 

  Vážíme si každého, kdo přispěje.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  5,57 €
  (150 Kč)
 • Vypredané!! Sirupy od naší kamarádky Denisy

  Denisa dělá moc, moc dobré sirupy, které nám nabídla do našich odměn. Takže za drobný příspěvek dostanete přibližně 750 ml třeba mátového nebo levandulového sirupu... To necháme na Vás.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,43 €
  (200 Kč)
 • 25 Látkový pytlík

  Ekologický pytlík ze znovupoužité látky se stahovacím provázkem. Podporuje myšlenku Zero waste a má dlouhou životnost. Obdržíte pytlík, který se od ostatních může lišit velikostí i barvou. Ale každý je unikát, který Vám bude ještě dlouho sloužit. A bude Vám dávat pocit, že dáváte staré látce nový život. Předání na prodejně, kde si do něj rovnou můžete nasypat, co jen chcete.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,29 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!! Makové mléko

  S touto odměnou získáte litr makového mléka. Mléko je vyrobené s láskou a má výborně jemnou chuť. Předání je možné pouze na obchodu, s sebou vezměte vlastní láhve.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,29 €
  (250 Kč)
 • 11 Netkaná taška s logem Pytliště

  Zakoupením této odměny získáte skvělou  netkanou tašku s logem Trvalého Pytliště. Můžete si vybrat z několika barevných variant.
  Asi si říkáte, že my tady bojujeme proti plastům a teď Vám nabízíme tašku z polypropylenu. Nás samotné to trochu překvapilo, ale tašky z polyesteru mají nižší ekologický dopad než bavlněné. Je to hlavně tím, že na pěstování bavlny se spotřebuje spousta vody a samotná bavlna poté musí urazit dlouhou cestu. Existují k tomu i studie! Pokud nám napíšete, studii Vám pošleme.
  Dost vydrží a také je plně recyklovatelná!
  Předání na prodejně, protože kam jinam dát nákup z Pytliště, než do tašky s jeho logem!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,15 €
  (300 Kč)
 • 2 z 10 RAW tyčinky ze sušeného ovoce a oříšků

  Máte rádi zdravé tyčinky? Kupte si tuhle odměnu. Obdržíte čtyři 50 g tyčinky z oříšků a sušeného ovoce různých příchutí. Chcete kakaovou nebo s kokosem? Stačí si vybrat! Příchutě tyčinek jsou na individuální domluvě. Předání je možné pouze na obchodu, zasláním bychom zbytečně plýtvali dalšími obaly.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,15 €
  (300 Kč)
 • 10 z 15 Domácí těstoviny

  300g domácích těstovin vyrobených s láskou z pšeničné mouky čeká na ty, kteří se rozhodnou přispět. Odběr je možný osobně na prodejně, zasláním bychom pouze tvořili další odpad. Těstoviny jsou vhodné i pro vegany.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,00 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!! Sklenice dobrot

  Rádi mlsáte zdravě? Máte rádi oříšky a sušené ovoce? Pak je tohle odměna ušitá přímo pro vás! Dostanete sklenici plnou různých druhů oříšků a sušeného ovoce. Sklenice má objem cca 350 ml. Odběr je možný osobně na prodejně nebo vám ho s příplatkem za poštovné můžeme zaslat.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  16,72 €
  (450 Kč)
 • 64 Poukaz na 500 Kč

  Chcete nám přispět a víte, že si k nám přijdete pro nákup jakmile otevřeme? V tom případě jsme připadli odměnu právě pro Vás. Za příspěvek 470 Kč od nás dostanete poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč. A za ten si budete moci koupit, co jen budete chtít... Třeba kedlubnu a plný pytel dalších věcí.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  17,46 €
  (470 Kč)
 • 9 z 10 Domácí sypané müsli

  Díky této odměně dostane 300 g doma vyráběného müsli. Müsli je z vloček, oříšků, semínek a sušeného ovoce. Na výběr je více druhů. Záleží jen na Vás, které si vyberete. Po skončení kampaně se Vám ozveme a nabídneme konkrétní příchutě. Předání v našem v obchodě, nezapomeňte si vzít vlastní nádobu! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,58 €
  (500 Kč)
 • 6 z 10 Domácí pečené müsli

  Díky této odměně dostane 300 g doma vyráběného müsli. Müsli je z vloček, oříšků, semínek a sušeného ovoce. Na výběr je více druhů. Záleží jen na Vás, které si vyberete. Po skončení kampaně se Vám ozveme a nabídneme konkrétní příchutě. Předání v našem v obchodě, nezapomeňte si vzít vlastní nádobu! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,58 €
  (500 Kč)
 • 3 z 10 Vyjížďka na koni

  Určitě Vás často trápí, jak je jízda autem neekologická. Věříme, že hledáte alternativu. Jedna z možností je přeprava koňmo. Pokud se chcete dostat z vesnice do vesnice mimo cesty, je kůň úplně ideální. A jednu takovou cestu můžete podniknout s námi. (Do města ale silně nedoporučujeme... Kvůli Vám i koním) Ať už jste někdy koukali na svět z koňského hřbetu, nebo jste úplní nováčci, můžete si užít procházku v přírodě na našich hodných koních, k dispozici jsou i poníci. V sedle strávíte přibližně 50 minut. Máte-li děti, můžete se na koni i vystřídat - vše je na domluvě! Stáj se nachází 10 km od Č.Budějovic.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  22,29 €
  (600 Kč)
 • 6 z 10 Výcvik na koních

  Určitě Vás často trápí, jak je jízda autem neekologická. Věříme, že hledáte alternativu. Jedna z možností je přeprava koňmo. Pokud se chcete dostat z vesnice do vesnice mimo cesty, je kůň úplně ideální. A jednu takovou cestu můžete podniknout s námi. (Do města ale silně nedoporučujeme... Kvůli Vám i koním) Ať už jste někdy koukali na svět z koňského hřbetu, nebo jste úplní nováčci, můžete si užít trénink na našich hodných koních, k dispozici jsou i poníci. V sedle strávíte přibližně 50 minut. Máte-li děti, můžete se na koni i vystřídat - vše je na domluvě! Stáj se nachází 10 km od Č.Budějovic.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  22,29 €
  (600 Kč)
 • 15 z 15 Rukodělný kovový přívěšek

  Ručně vyráběný kovový přívěsek s nápisem Trvalé Pytlistě může sloužit jako doplněk ke klíčům nebo ho můžete vhodně darovat. Po domluvě s kovářem si můžete sami navrhnout vlastní přívěsek a vlastnit tak dílo, které nemá nikdo jiný. Ukázku najdete na našem Facebooku a Instagramu nebo ve fotogalerii tady na hithitu. Po skončení kampaně Vás budeme kontaktovat a dořešíme detaily.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  26,01 €
  (700 Kč)
 • 7 z 15 První krok k bezobalu

  Nevíte jak začít? S tímhle balíčkem půjde všechno snáz. Obdržíte námi ušitý menší a větší pytlík z látky, která dostala nový život. Dále dostanete voskovaný ubrousek, do kterého si můžete zabalit třeba... svačinu. 5 ks odličovacích tamponků a 2 nerezová brčka. A s těmi si můžete dělat, co chcete... už napořád. Předat Vám je můžeme na prodejně, kde si do pytlíků rovnou můžete nasypat, co jen chcete.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  26,01 €
  (700 Kč)
 • 12 z 15 Zavařeniny

  S touto odměnou získáte sklenici zavařených okurek (750 ml), leča (300 ml) a sklenici kompotu (300 ml). Všechno je doma vyráběné, kompoty jsou z vlastní úrody ovoce. Předání přímo na prodejně a zároveň doufáme, že samy sklenice se k nám vrátí zpátky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  27,87 €
  (750 Kč)
 • 10 z 10 Svačina s sebou

  Udělejte si piknik v přírodě se svačinou od nás! Dostanete tyčinky že sušeného ovoce a oříšků, něco k pití, ovoce nebo zeleninu a dva kousky něčeho pečeného. S sebou si do obchodu přineste vlastní krabičky a láhve na mošt. Svačina je určená pro dvě osoby. Termín je na domluvě, hlavní je, abyste měli pro váš piknik krásné počasí!

  Doručenia odmeny: Do roka

  29,72 €
  (800 Kč)
 • 16 Poukaz na 1000 Kč

  Chcete nám přispět a víte, že si k nám přijdete pro nákup jakmile otevřeme? V tom případě jsme připadli odměnu právě pro Vás. Za příspěvek 940 Kč od nás dostanete poukaz na nákup v hodnotě 1000 Kč. A za ten si budete moci koupit, co jen budete chtít... Třeba kilo mouky a plný pytel dalších věcí.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  34,92 €
  (940 Kč)
 • Vypredané!! Příspěvek na ledničku

  V naší nabídce budou i produkty, které se musí uchovávat v chladu. Těmi jsou například vajíčka z domacích chovů, sýry nebo rostlinná mléka. Přispějte na ledničku, bude na ní vaše jméno a k tomu dostanete 20 vajíček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,73 €
  (1 500 Kč)
 • 5 Zeď slávy

  Nemáte zrovna na nic chuť? Máte všeho dost a další věci nepotřebujete? Máme pro Vás tedy něco jiného. 
  Pokud si vyberete tento příspěvek, budete navždy zvěčněni na naší zdi slávy. V obchodě umístíme tabulku se jménem každého, kdo připěje touto částkou. A můžeme přidat i Vaši fotku, citát nebo cokoliv chcete.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,73 €
  (1 500 Kč)
 • 4 z 6 Focení s profesionální fotografkou

  Nic není věčné. Ani my, ani naše křehká příroda. Něco, co je ale víceméně věčné, Vám poskytnout můžeme. Fotky!
  Chcete si užít focení v přírodě nebo ve městě? S kamarády, zvířecími mazlíčky či sami? Získáte 10-15 krásných fotek. Focení trvá přibližně dvě hodiny a je jen na Vás, co si budete přát vyfotit. 
  K fotkám dostanete dvě tašky s logem pytliště a budete se moci vyfotit s naším velkým pytlem. Takže budete mít už napořád památku, že jste nám přispěli. 

  S detaily se Vám po skončení projektu ozveme.

  Doručenia odmeny: Do roka

  61,30 €
  (1 650 Kč)
 • 6 z 10 Adopce samospádového zásobníku

  Samospádový zásobník je pro zákazníky mnohem pohodlnější řešení než sklenice. Nejsou ale levné a proto nám můžete pomoci tím, že si jeden z nich adoptujete. Bude už navždy nést vaše jméno adoptivního rodiče nebo jméno, které vyberete. To bude nalepeno na přední straně, takže ho každý uvidí.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  66,88 €
  (1 800 Kč)
 • 5 Poukaz na 2000 Kč

  ​Chcete nám přispět a víte, že si k nám přijdete pro nákup jakmile otevřeme? V tom případě jsme připadli odměnu právě pro Vás. Za příspěvek 1880 Kč od nás dostanete poukaz na nákup v hodnotě 2000 Kč. A za ten si budete moci koupit, co jen budete chtít... Třeba hromadu čočky a plný pytel dalších věcí.

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  69,85 €
  (1 880 Kč)
 • 15 z 15 Pošlete nás uklízet

  Pokud si vyberete tuto odměnu, vyrazíme do přírody, parku, nebo k řece a půjdeme uklízet. Pokud chcete, můžete nás i poslat na konkrétní místo. Poté Vám pošleme fotku našeho úlovku.

  Po skončení kampaně se Vám ozveme.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  74,31 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Výcvikový kurz na koních

  Určitě Vás často trápí, jak je jízda autem neekologická. Věříme, že hledáte alternativu. Jedna z možností je přeprava koňmo. Pokud se chcete dostat z vesnice do vesnice mimo cesty, je kůň úplně ideální. A jednu takovou cestu můžete podniknout s námi. (Do města ale silně nedoporučujeme... Kvůli Vám i koním) Ať už jste někdy koukali na svět z koňského hřbetu, nebo jste úplní nováčci, čas s koňmi si můžete skvěle užít. V rámci tohoto kurzu se nebudete jen vozit, ale naučíte se koně vyčistit, zjistíte, čím se krmí, jak se koně chovají ve stádě nebo jak se správně sedlá. Lekce, kterých bude dohromady 5, budou trvat hodinu a půl, v sedle strávíte přibližně 50 minut, zbytek se budeme věnovat péči o koně. Máme k dispozici jak poníky, tak velké koně a kurz je tím pátem vhodný jak pro dospělé, tak děti.

  Doručenia odmeny: Do roka

  111,46 €
  (3 000 Kč)
 • 10 z 10 Zahradnice Niky

  Máte vlastní zahrádku a nevíte si s ní rady? Nebo byste rádi výpomoc? Niky to všechno hravě zvládne. A navíc přinese sváču!
  Pokud si vyberete tento příspevěk, Niky k Vám na dvě hodiny přijede a pomůže Vám se zahrádkou. Zasadí květiny, vypleje, sklidí. Cokoli bude třeba. A vy se budete moci koukat, jak se vaše zahrádka zútulňuje a přitom si dávat třeba RAW tyčku od nás.

  Ale moc daleko jezdit nebude. Jen 10 km od Budějovic.

  Doručenia odmeny: Do roka

  148,62 €
  (4 000 Kč)
 • Vypredané!! Adopce váhy

  Nemáte čas na adoptování zvířátka? Adoptujte si váhu! Nevyžaduje žádnou speciální péči a nemůže se stát, že si s ní nebudete rozumět nebo že na ni nebudete mít čas. Přímo na váhu napíšeme vaše jméno jako poděkování za váš příspěvek na náš obchůdek. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  204,35 €
  (5 500 Kč)
 • Vypredané!! Dejte jméno naší pokladně!

  Naše snaha šetřit surovinami je marná, pokud jde o EET. Takže speciální pokladnu pořídit musíme, ať chceme nebo ne. A učtenky také dostanete... ať chcete nebo ne. :-)
  Ale aspoň z toho něco můžeme vytěžit. Takže můžete dostat účtenku třeba od Alíka... nebo Karla. To bude jen na Vás, jméno bude napsané přímo na pokladně.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  222,92 €
  (6 000 Kč)
 • 3 z 4 Sponzor Trvalého Pytliště

  Chcete nám pomoci tak moc, že to penězi skoro ani nejde vyjádřit? V tom případě pro Vás bude tento příspěvek jako dělaný. Mrzí nás, že nelze přispět jinak, než penězi, ale může Vás těšit, že za tuto částku nakoupíme spoustu věcí, které si pak u nás budete moci koupit. Opravdu spoustu! 

  A navíc bude vaše jméno jako jméno sponzora napsané ve výloze nebo na dveřích Pytliště! Takže každý, kdo k nám půjde uvidí, kdo pomohl vzniknout tomuto projektu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  371,54 €
  (10 000 Kč)