CD MODERN TALKING revival CZ

Projekt MODERN TALKING Revival CZ je jediný v České republice, skládá se z těch největších hitů legendárního německého popového Modern Talking. Peníze bychom rádi využili na vydání CD k tomuto projektu, aby si naši fanoušci mohli tuto muziku užít doma.

Autor: FAST AGENCY

 • PODPIS KARTA

101 €
vybrané z 791 €

12%

12% splnené

11 ľudí prispelo

Hudba, Vzdelávanie

Teplice, Ústecký kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Projekt MODERN TALKING Revival CZ je jediný v České republice a druhý ve světě. Celý hudební blok se skládá z těch největších hitů legendárního německého popového dua  80. a 90.let – Modern Talking. Ale jak to celé vzniklo ?

Celý nápad na MTrCZ “ležel v šuplíku” už několik let, hlavní myšlenku dostal Jirka. Stalo se tak v roce 2010. V roce 2015, když se setkal s Martinem, začali společně přemýšlet o tom, že by se na projektu mohlo trochu zapracovat a posunout jej dál. Pořád se něco “nedařilo” nebo nebyl čas, správná chvilka… Ale všechno se má nechat správně uzrát. Stalo se tak na jaře roku 2019. Na projektu se začalo intenzivně pracovat. Jirka s Martinem se shodli, že by už mohli MTrCZ vypustit do světa. Souběžně se vyráběly první promo materiály a připravovala se pilotní vystoupení. Bylo potřeba si písně pořádně ohrát a ozpívat. A také hlavně otestovat na Vás posluchačích…

Věřte nebo ne, vyšlo to. Velký díky patří všem, kteří jste se stali tak trochu pokusnými králíky. Reakce byly pozitivní. Samozřejmě se našel i nějaký ten, co si musel nutně rýpnout. Pokud to ovšem byla kritika konstruktivní, tak se od toho dalo odrazit. Říct, že je všechno špatně, to umí každý, že ? 🙂 Horší už je potom ale říct, co konkrétně je špatně. I to k tomu ovšem patří, a tak se mohl projekt oficiálně pustit na veřejnost v létě roku 2019. Práce nikdy nekončí, stále se něco vylepšuje, vymýšlí, inovuje atd… 

Zazní písně jako: YOU´RE MY HEART YOU´RE MY SOUL, CHERI CHERI LADY, YOU CAN WIN IF YOU WANT apod...

NĚCO O JIRKOVI
Má na starost především pěveckou stránku projektu. Plní tedy roli hlavního hlasu Thomase Anderse. Stejně tak jako v případě originálu, 99% songů odzpívá právě on. Společně s Martinem se stará také o přípravu celkového zvukového obrazu celé show. 

NĚCO O MARTINOVI
Každý má nějakou funkci, nejinak tomu je v případě Martina. Ten zastupuje Dietera Bohlena. Narozdíl od něj se ale přidává do sboru všech písní. A také má na starost kytaru, o které s nadsázkou říkáme, že ji drží a hraje na ni úplně stejně, jako sám originál… 

NĚCO MÁLO, CO BYSTE MĚLI VĚDĚT OD JIRKY A MARTINA
Projekt jako takový není klasickým revivalem, ačkoliv má toto slovo v názvu. Ten mu byl přisouzen zcela náhodou pořadatelem dvou koncertů. Show jako taková je pojatá stylem TRIBUTE – tedy oslava. Nikdo už nemůže nikdy nahradit originál, a ani to není cílem. Jen prostě chceme těm lidem, kteří mají tuto muziku rádi, stejně tak jako my, udělat radost. A to proto, že se nejspíš už nikdy nikomu nepodaří vidět TA a DB pohromadě na jednom pódiu. Oba ale dobře víme, že jejich písně jsou hity, které prostě nikdy nezestárnou. Tak doufáme, že si budeme společně moct zavzpomínat na tuto skvělou muziku a připomenou si pár zajímavostí ze života MT 🙂 

Naše vystoupení se hodí hlavně na slavnosti, menší fesťáčky, do klubů nebo na plesy.

Děkujeme všem, kteří nás podporují… a těšíme se na viděnou.  Jirka a Martin
 

Peníze bychom rádi použili na propagaci a na výrobu CD nosičů s hity této populární dvojice, ale v našem podání. Již několikrát se naši fanoušci dotazovali, zda nějaký CD nosič vznikne. Vzhledem k nemalým nákladům na realizaci jsme se rozhodli využít tuto cestu, abychom mohli získat prostředky a fanouškům tak udělat radost.

Každý kdo se rozhodne nás podpořit  bude patřit veliké díky a také každého rádi jmenovitě zveřejníme na našich stránkách, pokud k tomu dostaneme od něj dostaneme.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 JEN TAK

  Podpora projektu za nejnižší náklady pro uskutečnění dobrého "skutku"

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  1,98 €
  (50 Kč)
 • 1 Modern Talking Revival CZ - ELEKTRONICKÉ CD

  Na Vaší / Tvoji emailovou adresu zašleme elektronickou podobu našeho CD

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,95 €
  (100 Kč)
 • 6 Modern Talking Revival CZ - CD

  Zašleme Vám / Tobě hmatatelné (fyzické) a podepsané CD

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,91 €
  (200 Kč)
 • 0 Modern Talking Revival CZ - VIP setkání

  Osobně Vám / Ti přivezeme naše podepsané CD

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,77 €
  (500 Kč)
 • 1 Modern Talking Revival CZ - VIP setkání + CD

  Osobně Vám / Ti přivezeme naše podepsané CD a zajdeme na "kafe", můžeme společně popovídat o všem :)

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  39,53 €
  (1 000 Kč)
 • 20 z 20 Modern Talking Revival CZ - VIP setkání + mini koncert

  Osobně Vám / Ti přivezeme naše podepsané CD a zazpíváme v délce 30 minut na nekomerční akci (datum dle domluvy - vhodné na narozeniny, svatbu...)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  118,60 €
  (3 000 Kč)
 • 10 z 10 Modern Talking Revival CZ - VIP setkání + koncert

  Osobně Vám / Ti přivezeme naše podepsané CD a zazpíváme v délce 60 minut na nekomerční akci (datum dle domluvy - vhodné na narozeniny, svatbu...)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  197,67 €
  (5 000 Kč)
 • 10 z 10 Modern Talking Revival CZ - KONCERT 30 minut

  KONCERT  v délce 30 minut - komerční akce (datum dle domluvy - vhodné pro obce...)

  Doručenia odmeny: Do roka

  395,34 €
  (10 000 Kč)
 • 7 z 7 Modern Talking Revival CZ - KONCERT 60 minut

  KONCERT  v délce 60 minut - komerční akce (datum dle domluvy - vhovné pro obce...)

  Doručenia odmeny: Do roka

  593,00 €
  (15 000 Kč)