Kniha Já, miminko

Přiletí k vám či vašim blízkým vrána nebo čáp? Podílejte se na vydání knihy Já, miminko. Vaše příběhy a fotografie budou doprovázet ilustrace mývalí rodiny. Kniha vzniká z lásky ke vzpomínkám a jako naše nakladatelství POP-PAP, z lásky ke knihám a papíru.

Autor: Sebi a Renča

 • Kniha Já, miminko

 • Kniha Já, miminko

 • Kniha Já, miminko

 • Obsah knihy Já, miminko

 • Mývalí pexeso

 • Balíček 5 přáníček

 • Taška se zlobivým mývalem

 • Polštáře s mývalími ilustracemi

 • Výběr pro plakáty A3 a podepsané ilustrace A4

 • Výběr pro plakáty A3 a podepsané ilustrace A4

 • Výběr pro plakáty A3 a podepsané ilustrace A4

 • Zástěrka pro děti a zástěra pro dospělé

 • Plecháček s provinilým mývalem

 • Tričko s mývalem

 • Mývalí samolepky

 • Samolepka na auto

 • Kapsička na milníkové kartičky

 • Milníkové kartičky

9 014 €
vybrané z 7 997 €

112%

112% splnené

224 ľudí prispelo

Dizajn, Literatúra

Všetko alebo nič. Projekt skončil 27.6.2019 v 13:36.

Zobraziť všetky odmeny

V lednu 2018 řekla Renča, ilustrátorka a grafička, že zrovna dokončila jednu knížku a hledá nový projekt. V tu dobu těhotná Sebi, která seděla vedle ní, na to řekla: "Víš, co udělej? Vkusnou knížku pro miminka, jak se do ní lepí fotky a náramky z porodnice na památku atd." A tak už skoro rok a půl děláme společně na projektu knihy s názvem Já, miminko a už se těšíme, až vám ji budeme moct ukázat hotovou! Bez vás to ale nedokážeme. Kdo náš projekt sledujete už dýl, víte, že se nám moc nedařilo. Tak třeba najít tiskárnu, která by byla ochotná knihu vyrobit, tak krásně a kvalitně, jak si představujeme, nám trvalo přes 7 měsíců. Sem tam jsme přišly o peníze, třeba za nekvalitní vzorky. Nemluvě o nekonečném množství lidí, kteří se snažili nám projekt rozmluvit, protože „takových knih“ už je na trhu hodně. Přes všechny překážky jsme to ale nevzdaly a dostaly jsme se až sem na Hithit. Kdybyste si o naší cestě chtěli přečíst víc, mrkněte na články o našem projektu

Z lásky ke vzpomínkám si přejeme vyrobit unikátní knihu, první knihu vašeho děťátka. Kvalitně řemeslně vyrobenou, s ilustracemi mývalí rodiny, nezatíženou barevnými dekoracemi a sestavenou přesně dle požadavků budoucích maminek. Chceme o pomoc poprosit vás všechny, kterým se naši mývalové líbí a byli byste stejně jako my rádi, kdyby mohli spatřit světlo světa.

Kniha Já, miminko je tu z lásky ke vzpomínkám. Můžete do ní psát a lepit fotografie na památku. Hned po otevření knihy na vás čeká linka, která slouží na doplnění jména vašeho miminka. Kniha se přejmenuje. Místo , miminko tedy vznikne například Já, Sofie nebo Já, Matyáš. V knize najdete i ručně psané originální písmo, které stejně jako celou vizuální podobu knihy, vytvořila naše ilustrátorka a grafička, Renáta Žáková. Ta také knihu ilustrovala. Černobílé kresby mývalí rodiny vás budou provázet na každém kroku. A proč mývalové? Hlavně proto, že máme rády mývaly a také jsme si přály, aby děti knihou provázelo zvířátko, které žije i v českých lesích a hájích. Všechny texty jsme pro knihu vymyslely samy a než jsme vůbec začaly, sbíraly jsme podněty od maminek a udělaly jsme si podrobné rešerše. Milujeme papír, proto nám udělalo neskutečnou radost, když jsme se daly dohromady s grafickým studiem VOALA. Díky nim bude kniha vytištěná na krásném papíře a vazba, kterou bude nakonec kniha svázána, z ní dělá opravdový unikát. Najít tiskárnu bylo pro nás velkým oříškem, chtěly jsme, aby se kniha dala hezky zavřít i po tom, co do ní budou nalepeny fotografie. Většina knížek nejde po nalepení fotek dovřít, nebo to nevydrží vazba a kniha se začne rozpadat. Nám ale záleží na tom, aby vydržela celý život a uchovala poklady z dětství v bezpečí. Lásku k dětství, papíru a knihám máme společnou s naším nakladatelstvím POP - PAP a jsme rády, že se brzy staneme součástí jejich krásné knižní rodiny... Tedy pokud nám pomůžete, s vaší pomocí to zvládneme.

Sebastiána Chomiszak a Renáta Žáková. Dvě kamarádky, které se rozhodly společně vytvořit krásnou knížku pro miminka.

Sebi vystudovala magisterský obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Přednáší pro studenty od 12 do 20, kteří se chtějí naučit prezentovat. Momentálně je doma na mateřské s dcerou Josefínou, která byla inspirací číslo 1 pro knihu Já, miminko. Jakmile Josefína usne, veškerý volný čas věnuje knize.

Renča vystudovala magisterský obor Ilustrace a grafický design se specializací Ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni. Pracuje jako senior grafik v Plzeňském Prazdroji a ilustrátorka na volné noze. Kresba je jejím koníčkem a o to víc, když se ještě spojí s cestováním. Veškerý svůj čas věnuje tvorbě a zajímavým projektům, pro které vytváří ilustrace či celkovou vizuální podobu, jako právě pro knihu Já, miminko

Vyrobit naši knihu je velmi nákladné. Během roku a půl, kdy na ní pracujeme, jsme několikrát dostaly šanci ji vyrobit levně, jako obyčejnou knihu se standardní vazbou na běžném papíře. Přiznáme se, že jednou už jsme to vážně skoro udělaly, ale naštěstí jsme se včas zastavily a vrátily se k tomu, proč to vlastně děláme. My na tom děláme z lásky ke vzpomínkám. Protože celý život schováváme na památku i ty nejvíc nepochopitelné věci, píšeme si deníky a taky se kocháme vlastní knihou, kterou nám v dětství vyplnily maminky. Na trhu už je spousta takových knížek a samozřejmě hezkých, ale my věříme, že ta naše je jen jedna. Pokud to tady na Hithitu dobře dopadne, tak vaše i naše vzpomínky dostanou to nejlepší, co můžeme vymyslet. Kniha, kterou potřebujeme podpořit, má díky unikátní vazbě složitou výrobní technologii, jde o převážně ruční práci a je vyrobená z krásného papíru příjemného na dotek. Má 72 stran, na které můžete lepit fotografie a obrázky, psát krátké poznámky i dlouhé příběhy a vkládat upomínkové předměty jako například vlásky z prvního stříhání nebo náramek z porodnice. Je plná originálních ilustrací mývalů i ručně psaného písma. Náš původní plán byl vydat knihu na vlastní náklady, ale finální výrobní cena je skoro 4krát vyšší, než jsme původně odhadovaly, na což naše vlastní prostředky nestačí. Abychom mohly knihu vydat a zároveň jí zachovat kvalitu, jakou si zaslouží, potřebujeme vaši pomoc. Jedině tak může vzniknout jedinečná kniha, ze které budeme mít všichni pocit okouzlení, radosti a zábavy.

Na knize pracujeme rok a půl a během té doby vznikla spousta dalších nápadů. Dlouhou dobu jsme si říkaly, že nesmíme tříštit pozornost, a tak nebudeme pracovat na ničem dalším, dokud knihu nevydáme. Pak jsme to ale jednoduše nevydržely. Máme spoustu plánů, na jejichž realizaci už teď pracujeme, seznam skvělých věcí, které chceme vytvořit. Když přispíváte na naši knihu, přispíváte na mnohem víc. A pokud vybereme více než 100% cílové částky, přesně víme, kam peníze půjdou.

Z lásky ke vzpomínkám plánujeme ke knize další rozšíření. Poskládáme flipbook, pohybující se kreslenou knížečku, jako přání k narození miminka. Vytvoříme kartičky s milníky, které slouží k zachycení důležitých mezníků v životě miminka. Vyrobíme krásnou krabici pro uschování památečních věcí, například na první botičky, oblíbené dupačky, fotky a obrázky, které už se nevešly do knihy. Rády bychom se postaraly o mývalí rodinu, adoptujeme ji v ZOO. Chceme také vydat pohádkovou knížku o mývalovi a jeho kamarádce, příběh už máme napsaný. Do budoucna bychom rády vydaly i druhou knihu Já, miminko ve variantě s novým zvířátkem, aby sourozenci v jedné rodině nemuseli mít všichni stejnou. Na základě dotazů od maminek uvažujeme i nad tím, že připravíme knihu z lásky ke vzpomínkám také pro děti od 2 do 6 let. Zkrátka toho máme v plánu hodně, a když se to podaří, založíme značku Z lásky ke vzpomínkám, abychom mohly dál dělat to, co nás obě baví.

Nechceme skončit tím, že vydáme knihu, chceme jít dál.

Jsme moc vděčné, že jsme dostaly příležitost představit knihu tady na Hithitu a rády bychom vás požádaly o vaši podporu, s níž budeme moci knihu vydat. 

Se srdečným pozdravem za knihu Já, miminko,

Sebi a Renča

Aktuality

9.7.2019 Kniha Já, miminko vyjde na 112%!

Zvládly jsme to! 🏆 Na Hithit.com/jamiminko jsme díky vám vybrali 224 303 Kč. Moc děkujeme:  🐾 Všem 224 přispěvatelům, kteří se o to zasloužili! 🐾 Neskutečnému zástupu podporovatelů, kteří naši kampaň šířili, sdíleli, doporučovali a chválili! 🐾Celému Hithit týmu za možnost náš projekt vystavit.…

Viacej

26.6.2019 🏆 6. týden za námi a zítra končíme! 🐾

🏆 Děkujeme, že jste nám pomohli dotáhnout to až sem. Už zítra ve čtvrtek 27.6. ve 13.00 končíme a budeme moc rády, když nás ještě podpoříte v cílové rovince. 🐾 Proč, když už máme splněno? Protože máme do budoucna spoustu plánů a nechceme vydat jen knihu a tím skončit, ale dál se věnovat tomu, co…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 10
  Mývalí samolepky

  Mývalové v knize vám nestačí? Chcete je mít v diáři, bloku, na notebooku, deskách či zrcadle? Přesně pro vás máme přichystané samolepky mývalů na průhledné fólii ve formátu A5.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,00 €
  (199 Kč)
 • predané 7
  Mývalí pexeso

  Pexeso všichni známe, ale věděli jste, že název PEXESO je český akronym, který vznikl ze sousloví „Pekelně se soustřeď“? Budeme moc rády, když se budete pekelně soustředit s našimi mývaly.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,81 €
  (269 Kč)
 • predané 4
  ​Balíček 5 přáníček

  Jste přející lidé? Pořiďte si balíček pěti přáníček a přejte svým blízkým po celý rok. Společně s mývalem budete moci svým blízkým popřát:
  • K narozeninám
  • K Velikonocům
  • K narození miminka
  • K Vánocům a Novému roku
  • K Valentýnu nebo výročí či svátku

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,02 €
  (299 Kč)
 • predané 12
  Obrázek k zarámování A4

  Černobílé obrázky jsou vhodné pro didaktický rozvoj dětí. Snadno zaujmou a povzbudí touhu miminka objevovat a zkoumat, a to už od dvou týdnů života. Naše mývalí obrázky můžete dítěti vystavit do jeho pokojíčku nebo malého koutku ve vaší ložnici, k postýlce, přebalovacímu pultu, zkrátka kdekoliv, kde na obrázky uvidí. Vaše miminko tak dostane pro svůj zrak a rozvoj inteligence jen to nejlepší.  
  Vybírejte z galerie:
  Večerní čtení, Zvědavý mýval, Celá rodina, Šťastní rodiče, Malý mýval, Noční obloha, První čtení, Dort, Kolébka, S muchláčkem, Zlobivý mýval, Provinilý mýval, Kreslíř, Meducína
   
  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,02 €
  (299 Kč)
 • predané 18
  ​Milníkové kartičky 🐾

  Hodně z vás se nám ozvalo, že byste chtěli mývalí milníkové kartičky, a tak jsou tu! Do konce kampaně je navíc můžete pořídit za zvýhodněnou cenu. 💛
  Balíček obsahuje 40 originálních motivů a hlášek na 20 oboustranných kartičkách. Obdržíte je v plátěném ručně šitém pytlíčku, takže se nepoztrácí a taky je můžete rovnou použít i jako krásný dárek.
   
  Mezi kartičkami najdete tradiční (př. věk, první kroky či úsměv), i originální z naší mývalí dílny:
  Ahoj světe!, Stavím se na zadní, Poprvé spím celou noc, Můj první sestřih, První hlídání, Mám takové období, Každý občas způsobí nějakou tu katastrofu, Mám talent!, Moje umění, Na úklid jsem talent, Samo se to…, Když můžu tak pomůžu, Spánek je pro žabaře, Jsem k sežrání
   
  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,02 €
  (349 Kč)
 • predané 9
  Vystresovaný rodič v autě

  Znáte ty nálepky na autech, které vás upozorňují na to, že jedním z cestujících je malá Sofie nebo Matyáš? My jsme přišly na to, že Sofie ani Matyáš nejsou zas až takový problém… Mnohem větší problém je vystresovaný rodič, který musí řídit, i když Sofinka už deset minut ječí jako na lesy, protože jí Matyáš sebral autíčko, které použil jako munici při útoku na řidiče – rodiče.
  A tak jsme vytvořily vlastní samolepku na auto, kterou si můžete koupit pro sebe nebo ji darovat svým přátelům – rodičům. A nebojte se… Slunce, samolepka nevybledne! Déšť, samolepka to vydrží! Vítr, samolepka stále drží.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,03 €
  (399 Kč)
 • predané 35
  ​Plecháček s provinilým mývalem

  Ať je teplo nebo zima s hrnkem je všem vždycky príma!
  Pořiďte si tradiční plecháček o objemu 300ml. Ať už doma nebo na cestách, provinilý mýval bude stát při vás.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,04 €
  (449 Kč)
 • predané 11
  Tričko s mývalem

  Muži, ženy, děti! Zkrátka všichni můžou mít mývala na tričku. Ženy si navíc mohou vybrat, jestli chtějí tílko či volnější tričko, které je případně vhodné i pro těhotné nastávající maminky s rostoucím bříškem.
  Černé kvalitní tričko značky MALFINI/ADLER s potiskem ilustrace Noční obloha technologií sítotisku. Technologie tisku bílé barvy na černou látku je složitější než když je tomu opačně, proto jsme si daly na výběru trička i potisku záležet. Můžete počítat s tím, že nejde o tričko na tři použití, ale vydrží více než 40 praní, tedy s ním můžete počítat v šatníku na minimálně tři roky a spolehnout se, že potisk vydrží. 

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,04 €
  (449 Kč)
 • zostáva 31 z 40
  Taška se zlobivým mývalem

  Chcete šetřit životní prostředí tím, že se vyhnete používání igelitek? Zlobivý mýval vám v tom rád pomůže. Jako divoká šelma se živí ovocem, kořínky, ořechy, hmyzem, vejci a třeba malými obratlovci, nebude mít tedy žádný problém odnést nákupy ze zdravé výživy, farmářských trhů či zverimexu.
  Ručně šitá taška s autorskou ilustrací s rozměrem 45x40cm ze zdravotně nezávadných materiálů. Nejedná se o obyčejné plátno, ale o silnou kvalitní látku o gramáži 240g/m² již předepranou, tedy se vám nesrazí. Je pratelná do 40 °C v pracích prášcích BEZ bělících prostředků a dá se bez problémů vyžehlit.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,05 €
  (499 Kč)
 • zostáva 40 z 50
  ​Polštář s muchláčkem, čtvercový

  Rádi trávíte čas zachumlaní v peřinách? Nebo chcete mít v obýváku společníka, kterému je vždy pohodlně a je připravený se pomazlit?
  Pořiďte si ručně šitý čtvercový polštář s autorskou ilustrací. Povlak je ušitý ze zdravotně nezávadných materiálů, dá se z polštáře sundat. Nejedná se o obyčejné plátno, ale o silnou kvalitní látku o gramáži 240g/m² již předepranou, tedy se vám nesrazí. Je pratelný do 40 °C v pracích prášcích BEZ bělících prostředků a dá se bez problémů vyžehlit.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,07 €
  (599 Kč)
 • zostáva 20 z 20
  POP - PAP workshop pro děti

  Máte už plán na poslední prázdninový týden v srpnu? Konkrétně v úterý 27. srpna 2019? Naše nakladatelství POP - PAP uspořádá workshop pro děti, kde si budou moci vytvořit vlastní leporelo fotoalbum. Můžou si ho třeba hned 1. září vzít do školy a ukázat spolužákům zážitky z prázdnin.
  Workshop bude trvat 2 hodiny a bude se konat v Praze.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,07 €
  (599 Kč)
 • predané 2
  ​Desková hra Já, miminko

  Chcete vědět, co je to Dudlíková černá díra? Nebo co se stane, když zrovna procházíte obdobím „Ne!“? Pořiďte si naši deskovku a udělejte s ní radost doma nebo kamarádkám na pravidelném babinci.
  V balíčku vám dodáme krásně ilustrovanou hrací plochu, figurky, které vám udělají fakt radost a hrací kostku, vše v originální krabici.
  A víte, co je na hře nejlepší? Čím víc zlobivé dítě máte, tím máte i větší šanci na výhru.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,08 €
  (649 Kč)
 • zostáva 5 z 6
  ​Zástěra pro velké

  Malí pomocníci se hodí, ale ti velcí to musí všechno odmakat. V naší zástěře nedojde vaše oblečení k úhoně ani při té největší kuchyňské dřině. Společnost vám bude dělat náš provinilý mýval, díky kterému vám všichni odpustí, kdyby se v kuchyni něco zvrtlo.
  Ručně šitá zástěra z kvalitních materiálů s autorskou ilustrací provinilého mývala. Vhodná pro všechny dospělé.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,11 €
  (799 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  ​Polštář s provinilým mývalem, tvarovaný

  Chcete si v mývalí společnosti číst na gauči nebo ho najít, jak v dětské postýlce poslouchá se zatajeným dechem, co mu vypráví vaše děťátko po probuzení?
  Pořiďte si ručně šitý  polštář s autorskou ilustrací. Povlak je ušitý ze zdravotně nezávadných materiálů, dá se z polštáře sundat. Nejedná se o obyčejné plátno, ale o silnou kvalitní látku o gramáži 240g/m² již předepranou, tedy se vám nesrazí. Je pratelný do 40 °C v pracích prášcích BEZ bělících prostředků a dá se bez problémů vyžehlit.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,72 €
  (889 Kč)
 • predané 0
  Plakát s mývalem A3

  Vyberte si ze čtrnácti ilustrací o velikosti A3 a přijměte mývaly jako nové členy domácnosti, tedy alespoň na plakátu.

  Vybírejte v galerii fotek a svůj výběr nám napište do poznámky:
  Večerní čtení, Zvědavý mýval, Celá rodina, Šťastní rodiče, Malý mýval, Noční obloha, První čtení, Dort, Kolébka, S muchláčkem, Zlobivý mýval, Provinilý mýval, Kreslíř, Meducína.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,13 €
  (899 Kč)
 • predané 16
  ​Kniha s osobním předáním v Praze, Karlových Varech a Ústí nad Labem

  Jste z okolí a rádi se projdete? Dobře pro vás, ušetříte na poštovném. Knížku si budete moci po předchozí domluvě vyzvednout.
  V Praze před hračkárnou Hamleys v ulici Na Příkopě 854/14 po předchozí domluvě.
  V Karlových Varech u nemocnice po předchozí domluvě.
  V Ústí nad Labem u Vědecké knihovny po předchozí domluvě.
   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  38,14 €
  (949 Kč)
 • predané 33
  ​Kniha Já, miminko

  Mývalové poputují od nás až k vám domů. Vytvořily jsme ji pro nás a naše děti, proto jsme si na ní daly záležet, aby hodně vydržela a dělala nám i vám radost po celý život.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  43,76 €
  (1 089 Kč)
 • predané 1
  Podepsaná mývalí ilustrace A4

  Vyberte si ze čtrnácti ilustrací. Autorka Renáta Žáková vám ilustraci podepíše a získáte tak nejen krásnou dekoraci, ale i předmět sběratelské hodnoty. Ilustraci o velikosti formátu A4, vám dodáme na krásném papíře vyšší gramáže. 

  Vybírejte v galerii fotek a svůj výběr nám napište do poznámky:
  Večerní čtení, Zvědavý mýval, Celá rodina, Šťastní rodiče, Malý mýval, Noční obloha, První čtení, Dort, Kolébka, S muchláčkem, Zlobivý mýval, Provinilý mýval, Kreslíř, Meducína.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,24 €
  (1 499 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Váš malý portrét

  Podle vámi zaslané fotografie jedné osoby vytvoří naše ilustrátorka Renáta Žáková portrét technikou černobílé digitální kresby ve stylu ilustrací našich mývalů.  Portrét obdržíte vytištěný ve formátu A4. Pošleme vám ho v tubusu, aby se mu nic nestalo.
  „Jsem tak hezká! Přeúžasná! Jsem tak báječná, boží a nej!“ Přesně tuhle hudební perlu z muzikálu West Side Story si bude moci zpívat každý, kdo půjde okolo svého překrásného portrétu.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  108,46 €
  (2 699 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  ​Malá výbavička pro miminko

  Jste parta kamarádů a vaši blízcí jsou v očekávání? Chcete jim dát k miminku dárek, který bude fakt stát za to? Složte se a pořiďte jim mývalí výbavičku. A nemusíte se bát, že už něco z toho doma mají!

  Výbavička obsahuje:
  • Přejmenovaná kniha s věnováním
  • Podepsaná mývalí ilustrace A4
  • Plakát s mývalem A3
  • ​Polštář s muchláčkem, čtvercový
  • Taška se zlobivým mývalem
  • Plecháček s provinilým mývalem
  • Vystresovaný rodič v autě
  • Přání k narození miminka
  • Mývalí pexeso
  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,88 €
  (4 999 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  ​Muchláček z knížky Já, miminko

  Zamilovali jste si Muchláčka, nejlepšího plyšového kamaráda našeho mývala? My taky! Je to mývalův nejlepší kamarád, poslouchají spolu pohádky, každý večer spolu usínají, a když je malý mýval nemocný, Muchláček se od něj ani nehne.
  Muchláčka pro vás ručně ušije Renča Žáková, autorka našich mývalů a taky samotného Muchláčka.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  237,05 €
  (5 899 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Všechny plakáty s mývalem

  Nedokážete si vybrat? Chyťte je všechny! 14 ilustrací o velikosti formátu A3. Můžete jimi vyzdobit dětský pokoj, školku nebo ordinaci nebo mít zásobu dárků pro své blízké.

  Seznam ilustrací:
  Večerní čtení, Zvědavý mýval, Celá rodina, Šťastní rodiče, Malý mýval, Noční obloha, První čtení, Dort, Kolébka, S muchláčkem, Zlobivý mýval, Provinilý mýval, Kreslíř, Meducína.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  361,62 €
  (8 999 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  ​Velká výbavička pro miminko

  Přátelé pořádají křtiny, ale tak nějak už „všechno mají“? Nevíte, čím je obdarovat? Ukažte tuhle velkou mývalí výbavičku ostatním pozvaným a navrhněte jim, že se na ni složíte. Můžete se spolehnout, že nic z toho, co výbavička obsahuje, novopečení rodiče ještě nemají. Tímhle velkým balíkem jim uděláte velkou radost.

  Výbavička obsahuje:
  • Přejmenovaná kniha s věnováním
  • 3x Podepsaná mývalí ilustrace A4
  • 3x Plakát s mývalem A3
  • Zástěra pro velké
  • Zástěrka pro malé
  • Polštář s muchláčkem, čtvercový
  • Taška se zlobivým mývalem
  • Plecháček s provinilým mývalem
  • Vystresovaný rodič v autě
  • Balíček 5 přáníček
  • Mývalí pexeso
  • Mývalí samolepky
  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  401,81 €
  (9 999 Kč)
 • predané 0
  Miminko pro velkou rodinu

  2 knihy Já, miminko a všech 14 ilustrací podepsaných autorkou Renátou Žákovou. Velikost ilustrací je formát A4, dodáme vám je na krásném papíře vyšší gramáže. 

  Do knih vám napíšeme osobní věnování. Pokud máte o věnování konkrétní představu, budeme rády, když nám vše napíšete do poznámky.
  Obě knihy vám na přání přejmenujeme, do poznámky nám napište jméno miminek, kterým chcete knihy věnovat, v přesném tvaru, např. "Já, Sofie" nebo "Já, Sofinka" či "Já, Sofi". 

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  602,73 €
  (14 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Já, miminko pro ty nejrychlejší se slevou a poštovným zdarma

  Speciálně pro naše fanoušky, kteří vědí, co chtějí! (A chtějí právě nás. ❤)

  Jste na 100% rozhodnutí, že knihu Já, miminko musíte mít? Pak je tato odměna přímo pro vás! Pořiďte si knihu se slevou a poštovným zdarma od nás jako dárek za vaši neochvějnou podporu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  25,28 €
  (629 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Zástěrka pro malé

  I malý pomocníci se hodí! Tedy občas nemají úplně nejlepší pracovní morálku. Někdy dokonce vůbec nedělají, co po nich chcete! Ale když budou mít na sobě naši zástěru se zlobivým mývalem, tak jim to bude tak slušet, že se na ně ani nebudete moct zlobit. Jo a taky se při tom dělání bor…. nezamažou.
  Ručně šitá zástěra z kvalitních materiálů s autorskou ilustrací zlobivého mývala. Vhodná pro děti od 3 do 9 let.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,08 €
  (649 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Já, miminko se slevou a poštovným zdarma

  Kniha Já, miminko se slevou pro ty, kteří jsou rychlí v rozhodování a vědí, že z lásky ke vzpomínkám tuhle knihu zkrátka musí mít! 

  Pořiďte si knihu se slevou a poštovným zdarma od nás jako dárek za vaši podporu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,11 €
  (799 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Přejmenovaná kniha s věnováním

  Líbí se vám, když máte doma autory podepsanou knihu s osobním věnováním? Nám taky! 
  Věnování napíše Renča, která ovládá ilustraci i lettering (věděli jste, že jedno písmo v knize vytvořila právě ona?), a Sebi, autorka našich textů, která je paradoxně ráda, když po sobě přečte alespoň seznam na nákup, přidá pouze svůj podpis. Nemusíte se tedy bát, věnování bude vypadat krásně.
  Máte o věnovění konkrétní představu? Napište nám ji do poznámky.
  Zároveň můžeme knihu rovnou přejmenovat za Vás. Když nám napíšete do poznámky jméno miminka, kterému chcete knihu věnovat, v přesném tvaru, např. "Já, Matyáš" nebo "Já, Matyášek" nebo "Já, Matýsek", Renča Vám jméno napíše na obálku knihy krásným písmem.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  56,22 €
  (1 399 Kč)
 • Vypredané!!
  ​Váš velký portrét

  Podle vámi zaslané fotografie dvou až tří osob vytvoří naše ilustrátorka Renáta Žáková portrét technikou černobílé digitální kresby ve stylu ilustrací našich mývalů. Portrét obdržíte vytištěný ve formátu A3. Pošleme vám ho v tubusu, aby se mu nic nestalo.

  Poštovné a balné je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  160,70 €
  (3 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Odměna na míru

  200 našich mývalů poputuje s firmou EXPOSALE na výstavy do celého světa prostřednictvím triček.

  Děkujeme firmě EXPOSALE za pomoc s vydáním naší knihy. 🐾

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 563,79 €
  (63 800 Kč)