Básnická sbírka Verše psané na sklo

Pomozte knižně vydat básnickou sbírku Lenky Faltejskové „Verše psané na sklo“. Sbírka obsahuje 65 básní a autorských fotografií, k nimž básně vznikly.

Autor zatiaľ žiadne otázky a odpovede nepridal. Pokiaľ vás niečo zaujíma, spýtajte sa!

3 259 €
vybrané z 2 438 €

133%

133% splnené

143 ľudí prispelo

Literatúra, Fotografie

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Jen tak

  Knížku už jste si objednali/knihy nesnášíte/v knihovně, která i tak zabírá tři čtvrtiny vašeho bytu, už není místo/nevíte, co s penězi/víte, co s penězi - zkrátka mi chcete nezištně pomoct přivést knížku na svět. Částku je možné libovolně navýšit. DĚKUJU!

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,75 €
  (100 Kč)
 • 63 Knížka s předáním

  Verše psané na sklo s věnováním a podpisem.

  Jak proběhne předání: vypíšu několik termínů, v nichž si budete moct knížku vyzvednout v některé z pražských kaváren, kde budu sedět, podepisovat a tvářit se hezky.
  Knížku je také možné vyzvednout (a zapít) na křtu 10. 9. v pražské Champagnerii.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  10,13 €
  (270 Kč)
 • 50 Knížka poštou

  Verše psané na sklo s věnováním (pokud do poznámky připíšete komu) a podpisem, zaslaná doporučeně poštou kamkoli v ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  12,57 €
  (335 Kč)
 • 12 2 x knížka poštou

  2x Verše psané na sklo s věnováním (pokud do poznámky připíšete komu) a podpisem, zaslané doporučeně poštou kamkoli v ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,88 €
  (610 Kč)
 • 1 Autorská fotografie + knížka

  Kromě knížky Verše psané na sklo s věnováním (pokud do poznámky napíšete komu) získáte také jednu z fotografií, které básně doprovázejí.

  Jak to proběhne: po obdržení knihy si z této vyberete, která fotografie vás vzala za srdce, a tu pak získáte v rozměru buď 30 x 30/40 x 40 cm, (čtvercové), nebo 20 x 30/30 x 45 cm. Mezi úvodními fotografiemi k projektu najdete náhledy všech, z nichž budete moct vybírat. NEVZTAHUJE se na v knize použité autoportréty (zatím se mi nechce nikde viset). Předání fotografie osobně v některé z pražských kaváren, nebo poštou kamkoli v ČR. Do poznámky uveďte, který způsob převzetí preferujete.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  112,53 €
  (3 000 Kč)
 • 24 z 30 Limitovaná edice pamětních listů s fotografií a básní + knížka

  Kromě knížky Verše psané na sklo s věnováním (pokud do poznámky napíšete komu) získáte také fotografii s básní dle výběru a s podpisem, vytištěné na kvalitním strukturovaném papíře (určeno k zarámování) ve formátu A4 nebo A3. Těchto listů je k mání pouze 30 a víc jich nikdy nebude.

  Jak to proběhne: nejprve vám doručím knihu, z níž si vyberete, která báseň vás vzala za srdce. Poté bude list zhotoven a doručen buďto v některé z pražských kaváren přímo do vašich rukou, nebo poštou kamkoli v ČR. Do poznámky uveďte, který způsob převzetí preferujete.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  112,53 €
  (3 000 Kč)
 • 4 Fotografie s paspartou + knížka

  Kromě knížky Verše psané na sklo s věnováním (pokud do poznámky napíšete komu) získáte také jednu z fotografií, které básně doprovázejí.

  Jak to proběhne: po obdržení knihy si z této vyberete, která fotografie vás vzala za srdce, a tu pak získáte zapaspartovanou a s podpisem v rozměru buď 30 x 30/40 x 40 cm, (čtvercové), nebo 20 x 30/30 x 45 cm. Mezi úvodními fotografiemi k projektu najdete náhledy všech, z nichž budete moct vybírat. NEVZTAHUJE se na v knize použité autoportréty (zatím se mi nechce nikde viset). Předání fotografie osobně v některé z pražských kaváren, nebo poštou kamkoli v ČR. Do poznámky uveďte, který způsob převzetí preferujete.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  131,28 €
  (3 500 Kč)