Hlasování o společenských tématech na webu

Pojďte prosím přispět na vznik webu, jehož cílem je umožnit nám všem občanům ČR vyjádřit jednoduše a rychle názor na jedno aktuální celospolečenské téma. Věříme, že čím více lidí bude hlasovat, tím více můžeme ovlivnit dění v naší zemi.

Zatiaľ nemáme žiadne aktuality.

251 €
vybrané z 3 689 €

6%

6% splnené

3 ľudia prispeli

Technológie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 1 Tohle chci podpořit za každou cenu

  Podpořte tuhle celospolečenskou myšlenku, ze které může mít užitek mnoho z nás. Pokud vám to celé dává smysl, budeme rádi za tento váš nemalý vklad a podporu. DĚKUJEME.

  Částku můžete navýšit dle svého uvážení v dalším kroku.

   

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,38 €
  (200 Kč)
 • 30 z 30 Dobrý pocit se samolepkou

  Touto odměnou k vám zamíří snad dobrý pocit z podpory tohoto skromného, ale třeba v budoucnu velkého projektu. Součástí odměny je 10 kulatých samolepek s logem a motem -
  " Máme možnost to ovlivnit". Pojďte do toho s námi a buďte mezi prvními, kdo propaguje a zná tuto myšlenku:) Výše odměny včetně poštovného.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  14,76 €
  (400 Kč)
 • 30 z 30 Tričko s logem projetu

  Před námi léto a s ním i možnost na tričkách sdílet podporu něčeho, co vám dává smysl a je vám to myšlenkově blízké. Pokud se vám tento projekt líbí a máte rádi zelenou, pojďte si koupit tričko s logem - Máme možnost to ovlivnit (ulázka v detailu v projektu). Poštovné součástí odměny.

  Prosím uveďte do poznámky svou velikost.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,14 €
  (600 Kč)
 • 0 Poděkování na webu

  Za tuto odměnu bych vám/vaší firmě jmenovitě moc ráda poděkovala na právě se rodícím webu - www.mamemoznost.cz

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  33,20 €
  (900 Kč)
 • 29 z 30 Pojďte se setkat a podebatovat

  Zvu vás v rámci této odměny na společné setkání a debatu o tomto projektu, i celé jeho vizi, která nekončí jen tímto webem. Ráda se vámi nechám inspirovat, ráda posdílím víc osobně. Přijďte, nealko i malé občerstvení v ceně. Praha a okolí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  55,34 €
  (1 500 Kč)
 • 4 z 5 Buďte první :)

  Nabízím vám za tuto krásnou částku možnost vstupu na tento web jako prvním "astronautům" - hlasujícím. Dostanete jako první pozvánku na první hlasovací téma, ale hlavně budete moci kdykoli do roka přijít s jednou VLASTNÍ OTÁZKOU, o které budou ostatní občané rozhodovat. Pojďte být u toho hned od začátku a pojďte být aktivní součástí.

  Doručenia odmeny: Do roka

  184,47 €
  (5 000 Kč)
 • 3 z 3 Pronájem banneru

  Devizou této odměny může být hojně navštěvovaný web, proto za tuto krásnou odměnu nabízím pronájem banneru 250x250 na jeden měsíc s vhodnou (nikoli protizákonnou tématikou) v období, které si sami vyberete.

  Doručenia odmeny: Do roka

  258,25 €
  (7 000 Kč)
 • 5 z 5 Superior MIX

  Nabízím královský mix všech odměn dohromady pro fajnšmekry, kterým tato celá myšlenka přijde bez okolků "podpořeníhodná" takovouto větší částkou. Děkujeme Vám za štědrost!

  Doručenia odmeny: Do roka

  553,40 €
  (15 000 Kč)