Sídlo pohybu a obratnosti jménem Chase Arena

Sport, jenž v ČR nemá obdoby. Anglie, Francie a USA - to jsou země, které tento sport pohltil, ale teď je řada na nás. Budeme první ve střední Evropě? Všichni jsme jako mladí hráli na babu - proč to nezkusit znovu, dát pouhé hře na babu větší rozměr!

Autor: Jan Houdek

3 283 €
vybrané z 21 318 €

15%

15% splnené

13 ľudí prispelo

Šport

Česko

Zobraziť všetky odmeny

Úvodem..                                                                                                                       

Jak víte z videa projektu, jmenuji se Honza a společně s mým týmem pracujeme na projektu, který jsme nazvali Chase Arena. Vzniklo to všechno naprostou náhodou - jednou jsem narazil na video na YouTube a poprvé viděl tento sport. Okamžitě mě zaujal, naprosto mě vtáhl a nutil mě u něj zůstat - jeho dynamika a rychlost je velmi atraktivní nejen pro diváky, ale i pro sportovce. Hned poté mě překvapilo obrovské množství zhlédnutí u videí, které dosahuje až desítek miliónů. Zajímalo mě, jestli tento sport máme také v ČR a s údivem jsem zjistil, že i ve světě je v plenkách. A tak se zrodil nápad...

                

O co se vlastně jedná?

Každý z nás hrál někdy na babu, takže základní princip je nám prakticky všem jasný. Ovšem dva bratři z Anglie tomu dali nový rozměr. Vytvořili propracovaná pravidla, přesně vymezené území a díky tomu dokázali posbírat neskutečné množství fanoušků po celém světě. 

Jednoduše Vám popíši, jak tento skvělý sport funguje. Na počátku stojí dva týmy proti sobě. Jeden tým má na začátku ,,babu" a v časovém intervalu 20 sekund musí chytit protivníka z druhého týmu. Po vyběhnutí nastává dechberoucí podívaná, díky tomu, že se jedná o velmi dynamický sport, který vyžaduje na profesionální úrovni patřičnou obratnost - může se zde hodně uplatnit hobby dnešní doby a to je parkour, jenž je momentálně v ČR velmi populární a využití v tomto sportu může být nemalé. Pokud protivníka chytí, jeho tým dostává jeden bod. Pokud nechytí, nic se neděje a nic nezíská, ani neztratí. Dále dochází k výměně, sportovec, který měl ,,babu", přechází na místo ,,honěného" a podívaná opět začíná. Takto se mění sportovci z týmů až do konce, kdy vyhrává tým, který dokázal získat větší množství bodů.

Čeho jsem si na první pohled všiml je, že se všichni snaží být velmi přátelští a i přes prohry a vydané úsilí na bojišti, se všichni na konci jejich úseku objímají, podávají si ruce, nebo si plácnou. To je jedna z věcí, na kterou bych chtěl dát důraz při provozování Chase Areny v ČR - je potřeba brát to sportovně a přátelsky a i přes fakt, že na chvíli stojí dva lidé proti sobě, si uvědomit, že je to stále jen sport.

Párkrát byla zmíněna společnost World Chase Tag (WCT), se kterou již třičtvrtě roku komunikuji a v průběhu této doby se mi podařilo získat licenci na provozování tohoto sportu pro Českou republiku. Mimo možnost, že mohu vystupovat pod jejich jménem, používat jejich označení a plno dalších výhod, které mi tato licence umožňuje, to znamená, že by se jednou Česká republika mohla účastnit mezinárodních turnajů, které pořádá právě tato organizace. Samozřejmě je to velký cíl zasahující hodně do budoucnosti, ale věřím, že to společně zvádneme! Prozatím budeme rozhodně pořádat turnaje na úrovni ČR.

Na co potřebuji právě Vaši pomoc?

Vaše pomoc by pomohla nejen mně, ale i spoustě ostatních lidí, kteří by rádi tento sport provozovali tady u nás. Již jsem zmínil obrovský dosah, jaký tento sport má - i v ČR se najde plno fanoušků, ale bez možnosti si to osobně zkusit. Mimo to je dnes hodně moderní parkour a lidem s tímto koníčkem by to dalo novou pravidly ohraničenou možnost jak svůj um nebo koníček využít. 

Já a můj tým chceme dát lidem možnost mít tento sport v ČR. Právě na to potřebujeme Vás a Vaši peněžní pomoc. Vaší podporu bychom využili na pronájem haly a vybudování ,,hřiště". Rádi bychom vytvořili dvě hřiště - jedno hřiště bezpečnější s možností úpravy jeho prostředí, abychom Vám zaručili nejen bezpečnost, ale také možnost změny překážek podle Vašich preferencí. Druhé ,,hřiště" je přesně mezinárodně vyměřeno a vytvořeno pro stejnorodost v každém státě a provozovně, což znamená, že je určeno pro trénink na mezinárodní turnaje, nebo pro ty zdatnější, potažmo pro ty odvážnější.

                     

Co je připraveno pro Vás?

Pro Vás je připravena široká škála odměn, ze kterých si bez problémů zvládnete vybrat. Například si můžete vybrat vstupy zdarma, pozvánku na první otevírací den (nebude chybět ani občerstvení pro všechny), nebo třeba souboj v aréně proti skupině zakladatelů Chase Areny. 

Z odměn si zvládne vybrat každý, ale rád bych zmínil, že Vaší podporou dáváte možnosti. Zaprvé dáváte možnost mně a mému týmu toto uskutečnit, dáváte možnost České republice být první ve střední Evropě, dáváte možnost mnoha ostatním lidem najít si nový koníček, dělat co je doopravdy baví, ale dáváte možnost i sobě - Vaše podpora může dopomoci zrodu něčeho velkého, jednou tento sport můžete sledovat v televizi, můžete se dívat, jak nás tým z ČR reprezentuje na mezinárodních turnajích,... Dáváte si možnost jednou říct, že jste byl u samotného zrodu a že díky Vám to všechno začalo!

                          

Závěrem..

Práce na Chase Areně budou neustále pokračovat i v průběhu tohoto projektu. Pokroky a novinky budeme pravidelně sdílet zde pomocí aktualizací. V případě, že chcete znát každý náš budoucí krok, tak nás nezapoměňte sledovat na našich sociálních sítích!

Za mě i za celý tým Chase Areny Vám patří naše srdečné poděkování a budeme se těšit na osobní setkání v Chase Areně!

Aktuality

12.8.2019 Turnaj v Chase Tagu + parkourové vystoupení!

Dne 15.8.2019 se bude konat turnaj v Chase Tagu a následně i parkourové vystoupení. Všechno to proběhne na parkourovém hřišti na Černém mostě v Praze (Kpt. Stránského 998/3, 198 00 Praha 14-Černý Most). 🏆🥳 Na akci bude vystupovat známý youtuber a parkourista Vova (na YouTube sonicvova)! Pokud…

Viacej

12.8.2019 Pozvánka do živého vysílání Rádia 1!

Náš projekt našel velkou fanouškovskou oblibu, ale nejen to. Díky našemu projektu jsme se dostali do kontaktu s Rádiem 1, které nás pozvalo na živý rozhovor v době vysílání.  Konkrétně se jedná o čtvrtek 15.8.2019 ve 14:00, kdy budou dva členi našeho týmu mluvit o Chase Tagu! Budeme moc rádi, když…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 6 Jste dobrosrdeční a nepotřebujete odměnu?

  Víme, že i mezi Vámi se nachází tací, kteří pouze chtějí přispět na náš projekt a žádnou odměnu nepotřebují.
  Pokud Vaše dobrosrdečnost dosahuje vyšších hranic, tak Vámi přispěná částka může být navýšena koupí většího množství.
  Toho si samozřejmě vážíme nejvíc a od nás Vám patří naše srdečné a upřímné díky!

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  1,94 €
  (50 Kč)
 • 0 Video poděkování pro Vás

  Nepotřebujete-li nic hmotného a nejvíc Vás potěší srdečné poděkování prostřednictvím videa, tak jste na správném místě.
  Celý tým Chase Areny Vám nahraje osobní video, ve kterém Vám všem poděkujeme a možná povíme i něco víc :)

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,75 €
  (200 Kč)
 • 2 Vlastnoručně dělaný náramek

  Každý má rád dárky dělané ručne, tak Vám zde nabízím jako odměnu za Vaší podporu naším týmem vlastnoručně dělaný nárámek dle vašich preferencí. 
  Náramek Vás nejen bude zdobit, ale můžete se i chlubit, že je přímo od nás!
  Tato odměna Vám bude zaslána poštou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,69 €
  (250 Kč)
 • 2 Vyzkoušejte si nás na 20 minut!

  Chtěli byste si se svými přáteli vyzkoušet tento sport? V tom případě je pro Vás připraven poukaz na 20 minut. Jediné, co k tomu potřebujete, je sestavit 2 týmy, kdy jeden tým bude čítat minimálně 2 členy. Vámi zakoupenou poukázku Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu na Vaše jméno. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,63 €
  (300 Kč)
 • 0 Gumový náramek s nápisem Chase Arena

  Kdo by se nechtěl pyšnit naším gumovým náramkem s nápisem Chase Arena.
  Náramek bude sladěn do našich barev, kterými jsou černá, červená a bílá.
  Tento náramek bude nejen ozdobou, ale i se budete cítit, že někam patříte. Patříte totiž k nám!
  Tato odměna Vám bude zaslána poštou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,63 €
  (300 Kč)
 • 0 Vyzkoušejte si nás na 40 minut!

  Chtěli byste si se svými přáteli vyzkoušet tento sport? V tom případě je pro Vás připraven poukaz na 40 minut. Jediné, co k tomu potřebujete, je sestavit 2 týmy, kdy jeden tým bude čítat minimálně 2 členy. Vámi zakoupenou poukázku Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu na Vaše jméno. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,26 €
  (600 Kč)
 • 1 Tričko s naším logem jako poděkování pro Vás!

  Univerzální tričko, které můžete nosit nejen k nám do Chase Areny, ale i doma a i před přáteli se s ním můžete pyšnit. 
  Do doplňkové poznámky nám prosím napište Vaši velikost.
  Tato odměna Vám bude zaslána poštou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,26 €
  (600 Kč)
 • 39 z 40 Účast na prvním otevíracím dnu

  Chcete být první, kdo uvidí Chase Arenu a setkat se se zakladateli?
  V tom případě je tato odměna pro Vás naprosto ideální. Jako odměnu nezískáte pouhý vstup na tuto akci, ale i možnost dát si něco dobrého na zub nebo se něčeho dobrého napít.
  Mimo to si samozřejmě můžete celou arenu jako první projít a prohlédnout!
  Vše proběhne v naši provozovně v Praze.
  Pozvánka Vám bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  31,01 €
  (800 Kč)
 • 0 Chcete se utkat s týmem Chase Areny?

  Pokud už nyní plánujete se u nás zastavit a zahrát, tak můžete využít právě tuto odměnu. 
  Stačí vytvořit tým o dvou až čtyřech lidech a můžete se s námi utkat v naší Chase Areně! 
  Součástí této odměny je setkání s námi, vstup a v neposlední řadě také samotný souboj, pouze si stačí přinést kecky a dobrou náladu. A to vše se odehraje v provozovně naší provozovně v Praze.
  Pro tým, který nás porazí, nabízíme poukaz na 500Kč jako odměnu za Vaše vítězství!
  Pozvánka Vám bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  32,95 €
  (850 Kč)
 • 0 Vyzkoušejte si nás na 60 minut

  Chtěli byste si se svými přáteli vyzkoušet tento sport? V tom případě je pro Vás připraven poukaz na 60 minut. Jediné, co k tomu potřebujete, je sestavit 2 týmy, kdy jeden tým bude čítat minimálně 2 členy. Vámi zakoupenou poukázku Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu na Vaše jméno. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  34,88 €
  (900 Kč)
 • 0 Super balíček Chase Arena!

  Nestačí Vám malé odměny a chcete víc? 
  Za Vaší podporu Vám nyní nabízíme super balíček plný věcí spojený s Chase Arenou, kde nebude chybět ani poukázka na vstupy v hodnotě 500Kč. Mimo je součástí tričko, náramek a plno dalších skvělých věcí!
  Tato odměna Vám bude zaslána poštou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  52,33 €
  (1 350 Kč)
 • 20 z 20 Parkourová show

  Rádi sledujete sportovní klání? V tom případě jsme si pro Vás připravili parkourovou show, která se odehraje v naší Chase Areně. 
  Účinkujícími budou nadaní a profesionálové, kteří Vás budou provázet celou show a zaručí Vám dechberoucí zážitek, na který nikdy nezapomenete.
  Tato pozvánka Vám bude zaslána na e-mail.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  116,28 €
  (3 000 Kč)
 • 0 Kurz parkouru a freerunu

  Chcete získat nové dovednosti a zajímá Vás parkour a freerun? V tom případě je pro Vás připravena odměna ve formě kurzu parkouru a freerunu. Kurz bude trvat 75 minut a odehraje se v naší provozovně v Praze.
  Kurzem Vás budou provázet profesionálové ve svém oboru.
  Tato pozvánka vám bude zaslána na e-mail.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  155,04 €
  (4 000 Kč)
 • 0 Chcete se zviditelnit jako sponzor?

  Pokud byste se s Vaší podporou chtěli zviditelnit, tak je tato odměna pro Vás ideální.
  Nezáleží, zdali jste fyzická nebo právnická osoba, v každém případě pro Vás bude vyhrazeno místo na našich webových stránkách, kde bude Vaše jméno nebo název Vaší firmy zveřejněn. 
  Mimo to budete také zviditelněni v děkovných příspěvcích na našich sociálních sítích.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  193,80 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Prostor pro reklamu

  Chcete-li Vaši podporu efektivně využít, tak je tato odměna přímo pro Vás.
  Dostanete šanci mít po dobu jednoho roku u nás baner s reklamou na Váš produkt nebo na Vaší firmu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  968,99 €
  (25 000 Kč)
 • 5 z 6 Hlavní partner projektu

  Chcete se stát hlavním partnerem našeho projektu?
  Poté neváhejte přispět dole uvedenou částku a navždy pro Vás bude vyhrazeno místo v Chase Areně ať už pro Váš produkt nebo pro Vaší firmu.
  Mimo to budete také zviditelněni na našich sociálních sítích jako partneři, kteří významně přispěli našemu projektu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3 100,78 €
  (80 000 Kč)