Bohemian Taboo Stories - O lidech, kteří dělají něco sexy

Po dvou letech práce jsme dokončili obsah knihy plné nádherných ilustrací, vzrušujících fotografií a dvacítky osobních příběhů lidí, kteří se při své práci dotýkají i oblasti sexuality. Budeme rádi, když nám pomůžete knihu na podzim 2019 vydat.

Díky vám naše sbírka dopadla úspěšně, na podzim se můžete těšit na Bohemian Taboo Stories. Děkujeme!

13.7.2019

Máme ohromnou radost! Ač to tak chvíli vůbec nevypadalo a celá sbírka byla napínavá do posledních hodin, nakonec jsme díky vám dali dohromady celou potřebnou částku a s radostí oznamujeme, že kniha Bohemian Taboo Stories letos na podzim vyjde! Ještě jednou vám všem moc a moc děkujeme, skutečně si vašeho zájmu vážíme! Tady pro vás máme poslední ukázku z kapitol Bohemian Taboo Stories, kompletní příběhy si na podzim budete moc přečíst v naší knize.

Naprostou většinu příběhů jsme, poté, co jsme si s dotyčnými o jejich životech povídali, sepsali my a oni nám je pak přípomínkovali a autorizovali. Vyjímky ale potvrzují pravidla a tak, protože jsme zjistili, že i některé z našich osobností umí velmi dobře psát, jsme je nechali, aby si svůj příběh sepsali oni sami. Takhle vypadá naše poslední ukázka.

“Vyrostla jsem v menším městě uprostřed Moravy a už od raného dětství jsem trávila všechen volný čas ve stájích péčí o koně, což mě místy stavělo mimo klasické pubertální dění. Díky mému úzkému záběru aktivit se stalo, že mi některé věci trvaly déle, zejména v oblasti mé vlastní sexuality. Naštěstí jsem byla obklopená báječnými přáteli a ti měli pro moje postupné odhalování (začalo coming outem coby bisexuálky, následovalo pochopení toho, že jsem vlastně lesba a vyvrcholilo to tím, že jsem se jim s velkou radostí svěřila, že jsem vlastně úchylná lesba) naprosté pochopení a z jejich strany jsem se dočkala jen podpory. Moje rodina přecházela tohle období v klidu, možná s mírně povytaženým obočím, ale ani ze strany příbuzných jsem nezaznamenala žádný výrazný nesouhlas.

Poměrně dlouhou dobu jsem žila v přesvědčení, že veškeré BDSM praktiky patří do světa fantazií a že je naprosto v pořádku o těchto věcech snít, ale že není v pořádku je zkoušet aplikovat na skutečné situace. To se změnilo s příchodem mé první BDSM+ partnerky na scénu. Vztah to byl rychlý, vášnivý a krátký a poznamenal mě natolik, že jsem se rozhodla dále nepokoušet moje duševní zdraví a věnovat se do budoucna výhradně romantickým a něžným věcem.

Život má ovšem tendence se někdy ubírat směrem, který se nám ani trochu nelíbí. Moje matka spáchala sebevraždu a nechala mě, bráchu i tátu opuštěné, zlomené a se mnoha otázkami, na které už nám nikdy nikdo nedá žádnou odpověď. Být dítětem sebevraha člověka poznamená. Žal a trápení vás provázejí každou vteřinu dne, zdají se vám noční můry, nemůžete spát, jíst, pořád dokola si kladete ty stejné otázky. V jisté fázi smíření ale pochopíte křehkost lidského života a tohle je místo, kdy do příběhu vstupují provazy. Pochopila jsem, že život je příliš krátký na to, aby si člověk lhal do kapsy a že pokud chci žít šťastně, neměla bych ho promrhat tím, že se budu snažit být někým, kým jednoduše nejsem. Krátce na to jsem navštívila první BDSM akci, která byla shodou okolností workshopem zaměřeným na bondáž. Mým cílem nebylo naučit se vázat, ani jsem v té době neměla žádný provaz, ale chtěla jsem se ocitnout ve skupině lidí, kteří možná cítí podobné věci jako já. Události toho workshopu mě obohatily natolik, že jsem se rozhodla problematice vázání přijít na kloub a sdílet tu neuvěřitelnou sílu emocí s dalšími lidmi.”

 

P.S. Ještě pro vás máme jednu pozvánku. Dnes ve 22:05 si budete moc na stanici Plus Českého Rozhlasu poslechnout cca dvacetiminutový rozhovor s autorem projektu Bohemian Taboo Michalem Rejzkem, při kterém si o všem kolem knihy povídal s moderátorem pořadu Hovory Josefem Klugem. Záznam pak bude uložen zde:  https://plus.rozhlas.cz/hovory-6482988

15 334 €
vybrané z 15 202 €

100%

100% splnené

221 ľudí prispelo

Literatúra, Vzdelávanie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 5 Samolepka na auto Bohemian Taboo s motivem I'm Kinky Bohemian

  Bílá samolepka na auto Bohemian Taboo rozměru 20 x 7 cm  s nápisem I'm Kinky Bohemian a logem Bohemian Taboo

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1,56 €
  (40 Kč)
 • 5 Otvírák lahví Bohemian Taboo s motivem Věstonické Venuše

  Bílý otvírák s magnetem Bohemian Taboo 58 mm a motivem Věstonické Venuše, která je na etiketě lahvového piva Bohemian Taboo (ilustrace Tvzex ze Sunshine).

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1,95 €
  (50 Kč)
 • 4 Zapalovač Bohemian Taboo s motivem BDSM Mončičáka

  Černý, plynový, elektronický, doplňovací zapalovač s motivem BDSM Mončičáka z knihy Bohemian Taboo Stories (ilustrace Myokard).

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  2,34 €
  (60 Kč)
 • Vypredané!! Pouze Tobíkova odměna (není k dispozici pro veřejnost)

  Naše kniha Bohemian Taboo Stories s věnováním a podpisy všech pouze pro osmiletého Tobíka, který říkal, že nám na tu naší knížku o sexu také chce přispět. :) 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  3,86 €
  (99 Kč)
 • 6 Set 3 ks placek Bohemian Taboo

  Set 3 ks placek (37 mm) s motivy Bohemian Taboo - Věstonická Venuše, BDSM Mončičák a I'm Kinky Bohemian.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  3,90 €
  (100 Kč)
 • 9 z 10 Vstup na zahajovací koncert Prague Pride 2019

  Prague Pride nám mezi odměny věnovali  vstupy na zahajovací koncert Prague Pride 2019. Koncertem, který se koná 5. srpna na Střeleckém ostrově, se oficiálně otevře Pride Village a zahájí celý Prague Pride 2019.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,90 €
  (100 Kč)
 • 17 Naše DÍKY za kamarádskou podporu

  Fandíte nám? Moc si toho vážíme a napíšeme Vám dopis, ve kterém Vám upřímně poděkujeme. Přiložíme i reprodukci ilustrace z knížky Bohemian Taboo Stories.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,76 €
  (199 Kč)
 • 88 z 100 Plakát s fotografií od fotografa Henryka Mrejzka

  Za váš příspěvek dostanete plakát s fotografií a věnováním od fotografa Henryka Mrejzka.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,65 €
  (299 Kč)
 • 94 z 100 Vstup na workshop pro rodiče - Jak mluvit s dětmi o sexu + plakát Henryka Mrejzka

  O vztazích a sexu je vhodné s dětmi mluvit už od útlého věku. Můžeme nejdříve budovat jejich tělesnou autonomii, později jim vysvětlovat, že děti nenosí čáp. Učit je o sexu komunikovat, odstraňovat mýty a tabu a budovat jejich přirozený vztah k sexualitě a intimitě. Vhodná výchova působí i jako prevence sexuálního násilí a rizikového chování. Zároveň tak rodič může se svými dětmi budovat vzájemnou důvěru. Jak na to? O tom si povíte během workshopu, který povedou lektorky z organizace Konsent. Odměnu věnoval Konsent + k tomu navíc plakát s fotografií od Henryka Mrejzka s podpisem.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  15,55 €
  (399 Kč)
 • 6 Tričko Bohemian Taboo s motivem Kinky Romans Are Dead But I'm Kinky Bohemian

  Krásné a kvalitní sexy tričko v černé barvě s motivem Kinky Romans Are Dead But I'm Kinky Bohemian. Pod obrázkem je logo Bohemian Taboo. Pánské i dámské provedení, velikosti od S až po XXL. 

  Použitá trika se vyrábějí z kvalitní, jemně spřádané bavlny (100% bavlna ring spun) o střední gramáži 150g a budou potištěna sítotiskem. Textil pochází z etické, sweatshop-free výroby.

  Trička jsou realizována ve spolupráci s Merch Guru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,54 €
  (450 Kč)
 • 1 Tričko Bohemian Taboo s motivem šachovnice

  Krásné a kvalitní sexy tričko v šedé barvě s motivem šachovnice z knihy Bohemian Taboo Stories (autor ilustrace Daniel Kurz). Pod obrázkem je logo Bohemian Taboo. Pánské i dámské provedení, velikosti od S až po XXL. 

  Použitá trika se vyrábějí z kvalitní, jemně spřádané bavlny (100% bavlna ring spun) o střední gramáži 150g a budou potištěna sítotiskem. Textil pochází z etické, sweatshop-free výroby.

  Trička jsou realizována ve spolupráci s Merch Guru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,54 €
  (450 Kč)
 • 10 Tričko Bohemian Taboo s motivem BDSM Mončičáka

  Krásné a kvalitní tričko v charcoal barvě s motivem BDSM Mončičáka z knihy Bohemian Taboo Stories (autor ilustrace Myokard). Pod obrázkem je logo Bohemian Taboo. Pánské i dámské provedení, velikosti od XS až po XXL. Trička jsou realizována ve spolupráci s Merch Guru.

  Do poznámky prosím uveďte, zda chcete pánské či dámské a zvolenou velikost.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,54 €
  (450 Kč)
 • 2 Tričko Bohemian Taboo s motivem Věstonické Venuše

  Krásné a kvalitní tričko v natural barvě s motivem  bronzovo-stříbrné Věstonické Venuše, která zdobí etiketu piva Bohemian Taboo od Crazy Clown Brewery (autor ilustrace Tvzex ze Sunshine). Pod ilustrací je logo Bohemian Taboo. Pánské i dámské provedení, velikosti od XS až po XXL. Trička jsou realizována ve spolupráci s Merch Guru.

  Do poznámky prosím uveďte, zda chcete pánské či dámské a zvolenou velikost.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,54 €
  (450 Kč)
 • 2 z 3 ​Čaj o páté a exkurze do Edny zvěřince

  Neformální setkání s riggerkou Ednou Kinbaku nad šálkem čaje nebo kávy, kdy si budete moci popovídat o všem, co vás ze světa shibari zajímá, ale zatím jste se neměli možnost se zeptat. Vzhledem k počtu čtyřnohých mazlíčků nevhodné pro alergiky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,10 €
  (490 Kč)
 • 1 z 3 ​Úvod do světa shibari s Ednou Kinbaku

  Edna vás na soukromé přednášce uvede do světa shibari, seznámí vás s historií i současností japonské bondáže a navede vaše první kroky k vázání tím správným směrem. Setkání proběhne v kavárně a je proto vhodné i pro alergiky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,10 €
  (490 Kč)
 • Vypredané!! Katastrofické omalovánky pro dospělé (nevhodné pro děti)

  Jejich účelem není jen aktivní odpočinek, ale hlavně přiblížení se k umění po pratické stránce. Motivy jsou koncipované tak, abyste se mohli uvolnit a vypnout, ale také skýtají dost prostoru pro vlastní invenci v umění tak důležitou.

  Speciální, kvalitní papír značky canson, vám umožní se na omalovánkách vyřádit různými technikami, aniž byste se báli, že se vám papír propije nebo rozdrolí. Díky jeho schopnostem můžete beze strachu zkusit třeba akvarel. Papír vás povede a ukáže vám, co všechno je s kvalitním materiálem možné. Většina začínajících umělců totiž začíná s levnými nekvalitními materiály, které je brzdí v rozvoji, protože neposkytují správnou oporu při učení se technikou.

  Katastrofcké omalovánky jsou tedy jakýmsi krokem vpřed pro začínající umělce, ale i pro všechny, kteří si chtějí zkusit něco nového nebo si jen vybarvovat.

  Kroužková vazba umožňuje ohnout knihu bez jakékoliv újmy, můžete se pohodlně opřít, aniž byste riskovali umazání protější strany. Každý motiv má zaní stranu prázdnou, takže si po jeho vybarvení můžete obraz snadno vyjmout a pověsit na zeď. 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,10 €
  (490 Kč)
 • 1 Printy 40x60 cm od Petra Jedináka s podpisem a věnováním.

  Printy s erotickými fotografiemi od fotografa Petra Jedináka s podpisem a věnováním. Velikost printu 40x60 cm.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,10 €
  (490 Kč)
 • 5 z 5 Mikina od Prague Pride - THIS JUMPER IS GAY

  Unisex mikina od Prague Pride s nápisem THIS JUMPER IS GAY. Mikina je v černé a šedivé barvě s růžovým nápisem. Do poznámky s adresou uveďte svou velikost.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,45 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!! Knížka Bohemian Taboo Stories za dumpingovou cenu

  Naše úžasná kniha plná nádherných ilustrací, vzrušujících fotografií a dechberoucích příběhů, kterou si v knihovně rádi vystavíte. Naprosto výjimečně za dumpingovou cenu v limitovaném počtu 10 ks pro první podporovatele. Samozřejmě s našim věnováním.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,45 €
  (499 Kč)
 • 3 z 4 Vstup na Prague Burlesque

  Vstup na vzrušující a zábavný večer plný sexy žen i můžu v podání Prague Burlesque za výhodnou cenu.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,00 €
  (590 Kč)
 • 3 z 3 Kniha Drak bere vše od Haniny Veselé + plakát s fotografií Henryka Mrejzka

  Autorkou podepsaná kniha Drak bere vše od spisovatelky Haniny Veselé + extra záložka + plakát s fotografií Henryka Mrejzka s věnováním. Odměny věnovali autoři.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,35 €
  (599 Kč)
 • 7 z 10 Worskhop na spodní prádlo s korzetierkou Riwaa Nerona

  Korzetiérka Riwaa Nerona, která  šije pravděpodobně ty nejkrásnější korzety na světě, pro vás uspořádá 3 hodinový workshop na téma spodního prádla. Te se, pro všechny přispěvatele současně, uskuteční v některou z jejich volných nedělí. Nenechte si ujít tuto velmi speciální přiležitost, dozvědět se, nejen o korzetech a jejich nošení, něco víc od skutečné odbornice!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  23,35 €
  (599 Kč)
 • 1 z 2 Knihy Krev teče vždycky červená + Z dějin sexu a erotiky + plakát s fotografií od Henryka Mrejzka

  Autory podepsané knihy Krev teče vždycky červená od spisovatelky Haniny Veselé a Z dějin sexu a erotiky od spisovatele Kamila Janiše + extra záložka + plakát s fotografií od Henryka Mrejzka s věnováním. Odměny věnovali autoři.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  27,25 €
  (699 Kč)
 • 0 Katastrofé plakáty A3

  Plakáty s nádhernými ilustracemi od Katastrofé dle vlastního výběru na http://katastrofe.cz/kategorie-produktu/plakaty/

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  30,79 €
  (790 Kč)
 • 421 z 500 Bohemian Taboo Stories - kniha

  Naše úžasná kniha Bohemian Taboo Stories plná nádherných ilustrací, vzrušujících fotografií a dechberoucích příběhů, kterou si vnihovně rádi vystavíte. Pouze na HitHitu s 10% slevou.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  31,14 €
  (799 Kč)
 • 1 z 10 Pozvánka na "úchylnou kavárnu" se Zdeňkou a Markem a kniha Bohemian Taboo Stories

  Posezení s dvojicí psychologů Zdeňkou a Markem Pospíšilovými, kteří se zabývají BDSM, sexuálními variacemi a otevřenými vztahy nejen kvůli své profesi. Chcete se seznámit osobně nebo se více dozvědět o těchto tématech? Pak je tato odměna právě pro vás. Setkání proběhne v pražské kavárně a termín bude společný pro všechny, kteří si tuto odměnu zvolí. Odměnu věnoval Varias. A samozřejmě naše knížka Bohemian Taboo Stories.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  35,04 €
  (899 Kč)
 • 2 z 5 Soukromá přednáška Matěje Vaněčka + kniha Bohemian Taboo Stories

  Soukromá přednáška o tom, jak Pornografie ovlivnila technologii: Chceš vědět, jak by vypadal Internet bez porna? Jaký je nejčastější elektrický přístroj v domácnosti a co má společného s pornem? Co všechno dnes můžeš používat jen díky pornu? A proč za všechno porno může Gutenberg? apod. Přednáší PhDr. Matěj Vaněček ze Studií nových médií Filosofické fakulty University Karlovy. Termín pro všechny účastníky bude jednotný a bude určen později. Odměnu věnoval Matěj Vaněček. Kniha Bohemian Taboo Stories je samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  35,04 €
  (899 Kč)
 • 2 z 5 Knihy K. J. Obrátil – Komenský sexuální osvěty + kniha Bohemian Taboo Stories

  K námi podepsané knize Bohemian Taboo Stories přibalíme i knihu Knihy K. J. Obrátil – Komenský sexuální osvěty podpisem autora Kamila Janiše, který pro vás odměnu poskytl.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  38,94 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!! Knihy Sex a erotika v dobách Karla IV. + kniha Bohemian Taboo Stories

  K námi podepsané knize Bohemian Taboo Stories přibalíme i knihu Sex a erotika v dobách Karla IV. s osobním věnováním jejího autora, historika a spisovatele Luboše Y. Koláčka, který pro vás odměnu poskytl.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  38,94 €
  (999 Kč)
 • 96 z 100 Bohemian Taboo Stories - balíček BRONZE

  Knížka Bohemian Taboo Stories s věnováním + plakát s fotografií Henryka Mrejzka s věnováním

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  42,84 €
  (1 099 Kč)
 • 10 z 10 Bohemian Taboo Stories - balíček SILVER

  Kniha Bohemian Taboo Stories podepsaná všemi spoluautory + vstupenka na  Fetish Market 2019, kterou nám věnoval Hell.cz + podepsaný plakát s fotografií od Henryka Mrejzka.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  46,74 €
  (1 199 Kč)
 • 36 z 40 Bohemian Taboo - balíček GOLD

  Pro nás, speciálně vyrobené pivo Bohemian Taboo pivovaru Crazy Clown typu triple NEIPA v limitované edici a lahvích o objemu 0,7l + ilustrace od Myokard + kniha Bohemian Taboo Stories podepsaná všemi spoluautory.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  50,63 €
  (1 299 Kč)
 • 43 z 50 Bohemian Taboo Stories - balíček PLATINUM

  Exklusivní pozvánka na slavnostní večer, při kterém bude, za přítomnosti autorů a protagonistů knihy Bohemian Taboo Stories kniha pokřtěna. Čepovat se bude pro nás, speciální recepturou vyrobené pivo Bohemian Taboo typu triple NEIPA, na křu proběhne ukázka autorského čtení. Překvapením večera bude překvapení.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  54,53 €
  (1 399 Kč)
 • Vypredané!! Prince / Princess of Bohemian Taboo

  Kniha Bohemian Taboo Stories podepsaná všemi spoluautory + vstupenka na Alterno: Valentine 2020, kterou nám věnoval pořadatel této akce Hell.cz.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  70,12 €
  (1 799 Kč)
 • Vypredané!! King / Queen of Bohemian Taboo

  Kniha Bohemian Taboo Stories + vstupenka na kompletní program Prague Fetish Weekend 2019, kterou nám věnoval pořadatel této vyjímečné akce. V součtu samozřejmě výhodněji.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  77,92 €
  (1 999 Kč)
 • 1 z 1 Originál Šípková Růženka

  Originální obraz "Šípková Růženka" z cyklu „Princezny jak je neznáte“ je trochu jiným pojetím známé pohádky.

  Propojení jemných linek, květů a zlatým prvků s explicitním znázorněním gang bangu, vytváří patrnou nadsázku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  233,48 €
  (5 990 Kč)
 • 2 z 10 Master / Mistress of Bohemian Taboo

  K naší knize Bohemian Taboo Stories vám přidáme designovou erotickou pomůcku Whoop.De.Doo designérky Anny Marešové, ilustraci od Dana Kurze a fotografii Henryka Mrejzka použitou v knize Bohemian Taboo Stories ve formátu A3 + lahváč (0,7l) pro nás speciálně připraveného piva Bohemian Taboo, typu triple NEIPA.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  389,75 €
  (9 999 Kč)
 • Vypredané!! Kompletní výstavní série fotoobrazů Henryka Mrejzka + kniha Bohemian Taboo Stories

  Kompletní výstavní série s názvem xxx1-0-1 čítající 20 fotoobrazů na plátně z roku 2010 od fotografa Henryka Mrejzka + všemi autory podepsaná kniha Bohemian Taboo Stories s věnováním + plakát s fotografií Henryka Mrejzka s věnováním + erotická pomůcku Whoop.De.Doo designérky Anny Marešové + pozvánka na první oficiální autorské čtení knihy Bohemian Taboo Stories. V knize bud také poděkování za váš finanční příspěvek.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 948,94 €
  (50 000 Kč)
 • Vypredané!! The God of Bohemian Taboo

  Je vidět, že máte srdce na správném místě! Nejde Vám pouze o zisk, především fandíte správné věci. Za Vaši podporu Vám, kromě všemi autory podepsané knížky Bohemian Taboo Stories s věnováním, dáme osobní VIP pozvánku na křest knihy včetně afterparty, přidáme vibrátor whoop.de.doo od designérky Anny Marešové, zarámovanou A3 originál ilustraci z knihy Bohemian Taboo Stories od Myokard, necháme Vám nafotit erotickou fotografii od Henryka Mrejzka, přidáme vstupenku na Rope Spirit 2020 pro 2 osoby a pozveme Vás na první oficiální autorské čtení knihy Bohemian Taboo Stories. V knize bude uvedeno, že vyšla i díky Vašemu finančnímu příspěvku včetně poděkování. No a pokud máte nějaký svůj silný erotický příběh, o kterém si myslíte, že by se měl dostat ke čtenáři, zpracujeme a zařadíme ho do knihy Bohemian Taboo Stories - díl II, kterou máme v plánu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  3 897,88 €
  (100 000 Kč)