TROJHLAS pásmo animovaných krátkých filmů

Trojhlas - tři studentské filmy, všechny loutkové a přeci každý jiný. Chceme naším loutkám prodloužit život spolu s dekoracemi a umožnit, aby putovaly po galeriích i kinech, stejně jako naše filmy. Otevřít tak dveře i pro vás k tajům animovaného díla.

Autor: Maur film

2 089 €
vybrané z 2 022 €

103%

103% splnené

92 ľudí prispelo

Film, Umenie

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.11.2018 v 17:46.

Zobraziť všetky odmeny

Co je TROJHLAS a kam s ním míříme?

Trojice studentů spojila své síly a nápady na animované filmy a vzniká TROJHLAS. Zdroj energie, projevu svobodného, tvořivého ducha. Trojhlas jsou originální nápady a osobité vidění světa vyjádřené pomocí tradiční loutkové animace. Náš projekt bychom rádi představili celému světu a zpřístupnili ho nejen na plátnech kin. Rádi bychom uspořádali interaktivní výstavy a dílny pro Vás a Vaše děti, které by se mohly na pár hodin přemístit do našeho imaginárního loutkového světa.

Po každém natáčení loutky i všechny ostatní filmové rekvizity mizí někde ve skladišti nebo tmavém sklepě, ne-li hůře. Chtěli bychom tomu zabránit a dát jim druhý život. K tomu jim potřebujeme vyrobit přepravitelné funkční příbytky a upravit je pro výstavní účely. A právě k tomu vás žádáme o podporu. Nepotřebujeme prostředky na natáčení, ani dokončení, protože náš projekt byl podpořen Státním fondem kinematografie. Po natáčení všichni aktéři potřebují trochu zrenovovat, protože utrpí svým hereckým výkonem nejeden šrám. A zároveň bychom všem zájemcům chtěli přiblížit i taje a zákulisí naší loutkové animace, prozradit něco o výrobě i o animaci jako takové. Možná i proto, abychom podnitili v dnešních dětech to, co oslovilo nás samotné. Ty magické momenty, kdy se z nehybné loutky stává kouzelný oživlý svět s našimi hrdiny.

Chceme naše filmy promítat nejen v klasických kinech, ale rádi bychom zamířili i do galerií, kulturních středisek nebo i kamkoliv jinam, kam nás pozvete a kde bude vhodné místo na promítání, výstavu i povídání. Našim cílem je přinést kouzlo animovaného filmu za hranice běžného diváka!

Naši animátoři

Daria Kashcheeva

Ptáče

Macintosh HD:Users:zuzanarohacova:Downloads:Daria picture small.jpg

Nikdy v životě jsem si nemyslela, že se ve věku 32 let dostanu k tomu, že si celý den od devíti od rána do devíti do večera budu hrát s loutkami, šít pro ně šatičky a malovat domečky. Byl to můj sen a splnil se mi na pražské FAMU.

Stručný popis filmu

Film Ptáče je animové drama o tom, jak malé nedorozumění může ovlivnit vztah mezi otcem a dcerou. Malá holčička ve svém nitru nosí vzpomínku, jak kdysi přinesla domů malé ptáče a jaké nedorozumění z toho vzešlo.

Martin A. Pertlíček

Noctuelle

Myslím si, že jsem cílevědomý v tom, co dělám, pedantský ke svému okolí, ale snad ne tolik jako k sobě, místy arogantní, zapálený v debatách, hádavý, pilný a dost sebekritický. Má milá si o mně myslí lepší věci. Hlavně jsem ale student, animátor a celkově asi začínající tvůrce animovaného filmu, což je taková filmová holka pro všechno.  

Stručný popis filmu

Film Noctuelle je o  výrobci „dobrých“ snů a netopýrovi měnícím motýli na noční můry. Básnická metafora o odvěkém boji dobra se zlem. Noctuelle prozrazuje expresionistickou inspiraci dílem Jana Švankmajera, bratrů Quayových či Jiřího Barty.

    

    

Marie Urbánková

Betonová džungle

Moje tvorba je často spojená s dětským světem, protože mě strašně baví! Mám 4 mladší sourozence a jsou pro mě největší inspirací. Nejraději si doma vyrábím, kreslím, vymýšlím a poslouchám u toho detektivky a mordy. Když už je těch mordů moc, tak se mi líbí vyjet na kole, jít do lesa, sbírat houby, péct si buřty a spát ve stanu.

Stručný popis filmu

Betonová džungle je krátký animovaný film o dětské fantazii a její bezbřehosti. Když pan soused vrtá do zdi, kdo ví, co se dítěti honí hlavou při zvuku, který nezná a nedokáže jej zařadit. Napínavé dobrodružství jednoho malého kluka v paneláku, kde se můžou odehrát i ty největší dobrodružství světa.

    

    

Aktuality

7.11.2019 TROJHLAS - premiéra 11.11.

Drazí přátelé, Drazí přátelé, jak už jistě víte 11.11. bude premiéra našeho TROJHLASu v prostoru Jatka 78. Kromě welcome drinků, bude doprovázena výstavou, kde si budete moci prohlédnout jak naše loutky ve skutečnosti vypadají a popovídat si s tvůrci. První projekce je již vyprodána, zoufat však…

Viacej

19.11.2018 100% kampaně splněno!

Je nám ctí vám oznámit, že jsme právě dosáhli 100% naší kampaně na hithitu. A za to vděčíme vám! Tímto se zavazujeme TROJHLAS dotáhnout do úspěšného konce a hravě ho přitáhneme k co největšímu počtu diváků. Kde všude ho budete moci vidět, a ne jen to, vám prozradí producentka projektu Mária…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • zostáva 25 z 33
  Poděkování v titulcích celého pásma

  Zapíšete se jednou provždy do filmové historie

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,00 €
  (99 Kč)
 • zostáva 322 z 333
  Velký plakát našeho Trojhlasu

  Limitovaná edice s podpisy autorů, která může už za chvíli viset nad vaší postelí!
  Formát A1

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  5,38 €
  (133 Kč)
 • zostáva 310 z 333
  DVD se všemi filmy

  DVDčko bude obsahovat všechny tři filmy + making of, nenech si ujít příležitost pustit si ho kdykoliv přijde chuť a nálada osvěžit si podzimní atmosféru. DVD budou dostupné na podzim roku 2019, před tím totiž budou filmy kolovat po různých festivalech!

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  9,83 €
  (243 Kč)
 • zostáva 99 z 99
  Elektronický storyboard všech tří filmů

  Šance dozvědět se jak funguje příprava loutkového filmu krok za krokem!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  13,47 €
  (333 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Návštěva studia v natáčecí den

  Osobně si budete moci udělat výlet do jedné dílny, kterou si vyberete podle vašeho přání. Ať už je to na Malostranském náměstí, ve Lhotce, nebo dokonce i v Plzni!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,13 €
  (399 Kč)
 • zostáva 5 z 6
  Podepsané výtvarné návrhy

  Vytisknuté vizuální návrhy všech filmů s podpisy autorů vám můžou zůstat na památku  

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  31,42 €
  (777 Kč)
 • zostáva 3 z 6
  Animované PFko

  Speciální dárek od našich autorů pro ty, kdo již vidí konec roku a nevědí co budou posílat jako letošní PF

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  37,61 €
  (930 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Lekce ruštiny s Dariou

  Chtěli byste si zlepšit svoje jazykové dovednosti v ruském jazyce? Chcete se učit od rodilé mluvčí a ještě k tomu perfektní animátorky? Kupte si tuhle odměnu a můžete si rovnou dohodnout termín!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,40 €
  (999 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Workshop dřevořezu nebo linorytu v Plzni v Makerspace s Martinem

  Náš skvělý animátor se kromě animovaného filmu věnuje i grafice právě v těchto dvou materiálech. Pokud bydlíte v Plzni (nebo by jste si chtěli udělat výlet), máte vztah k hezkým věcem a šikovné ruce, určitě si tuhle příležitost nenechte ujít!
  Workshop trvá 3 hodiny, bude se konat v Depu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,40 €
  (999 Kč)
 • predané 2
  Jednodenní dílna loutek a kulis s Dariou

  I Ty se můžeš na jeden den stát animátorem! S pomocí naší Darii si můžeš vytvořit vlastní loutku, šatičky pro panenku a nebo speciální kulisu, která by se Ti hodila do bytu

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,83 €
  (1 999 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Loutka z filmu Betonová džungle

  Ano je to tak, skutečně můžete vlastnit jednoho z našich herců!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  539,14 €
  (13 333 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Loutka z filmu Noctuelle

  Ano je to tak, skutečně můžete vlastnit jednoho z našich herců!

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  539,14 €
  (13 333 Kč)
 • Vypredané!!
  Vstupenka na premiérové promítání v Praze

  Uvidíte kompletní filmy jako první a ještě si budete moci s námi popovídat po promítání

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,05 €
  (199 Kč)
 • Vypredané!!
  Hlídání dětí od Marie

  Pozor! Máš jedinečnou příležitost nechat si pohlídat děti od profesionálky nejen v animaci, ale i v hlídání! Ovšem podmínkou jsou maximálně 3 děti na 3 hodiny

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,40 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!!
  Být součástí hudební nahrávky

  Ještě lepší jako vidět svoje jméno na konci pásma v titulcích, je slyšet vlastní hlas přímo ve filmu! Přijďte na nahrávání hudby do profesionálního studia, kde budete moci spolupracovat s naším skvělým skladatelem Petrem Vrbou

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,40 €
  (999 Kč)
 • Vypredané!!
  Soukromá projekce za účasti některého z tvůrců

  Pokud si koupíš tuhle odměnu, tak balíme všechny věci a vyrážíme za Tebou! Ať už u vás doma, na firemním večírku nebo na soukromé oslavě. Promítneme vám pásmo Trojhlas, pohovoříme si o filmech a výrobě a pokud byste chtěli, tak vám můžeme i donést ukázat jednotlivé kulisy, loutky a části z naší výroby.

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  134,78 €
  (3 333 Kč)