VOXPOT: REPORTÁŽE, KTERÉ PROPOJUJÍ ČESKO SE SVĚTEM

Rozjíždíme kanál profesionálních audiovizuálních reportáži ze zahraničí. Na vlastní oči sledujeme světové dění v místech, kde to právě hoří. Ukazujeme globální dění v českém kontextu a hledáme českou stopu ve světě. Buď u toho s námi!

Autor: Voxpot

 • Propojujeme Česko se světem

 • Ukrajina, Vojtěch Boháč

 • Markéta Kutilová

 • Volby v Rusku

 • Autonomní zbraně, Aneta Václavíková, Petr Salaba

 • Klimatická změna

 • Veteráni, Bosna a Hercegovina

 • Aneta Václavíková, Dagestán

 • Ramzan Kadyrov, Čečensko

24 280 €
vybrané z 20 235 €

119%

119% splnené

768 ľudí prispelo

Film, Média, Vzdelávanie

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 5.12.2018 v 18:48.

Zobraziť všetky odmeny

Startujeme kanál audiovizuálních reportáží ze světa a potřebujeme i Tvou pomoc. Vybíráme peníze na sedm reportáží v TOP kvalitě, které nám umožní rozjet to naplno. Sedm reportáží z míst, kde se proměňuje svět. Reportáží o tématech, která ovlivňují, jak se v Česku žije a o čem se u nás mluví.

Za poslední rok a půl jsme natočili a sestříhali šest reportáží z různých částí světa (pár jich teprve stříháme). Kde jsme zatím všude natáčeli můžeš vidět na mapě ➡️  

Nyní pokračujeme v práci na tématu vlivu Ruska ve střední a východní Evropě, věnovat se budeme proměně podoby válek v důsledku nástupu nových technologií, důsledkům klimatické změny, vlivu technologií na duševní zdraví nebo fenoménu migrace.

Chceme se ale posunout o úroveň výš. Po roce a půl chceme přestat točit jen ve volném čase, když zrovna nepíšeme články pro různá média nebo nenatáčíme pro komerční filmová studia. Chceme se věnovat reportážím naplno a zapojit i další reportéry a reportérky.

Spouštíme proto kanál, který:

 Bude vždy na místech zásadních pro chápání dnešního světa.

 Kombinuje analytickou hloubku s vizuální přitažlivostí a srozumitelnou výpravou.

 Je vytvářený našimi reportéry a reportérkami pro kontext českého diváka.

 Bude přinášet informace o tom nejdůležitějším v otázce politiky, společnosti, kultury i vědy.

 Si zamiluješ!

↘️Potřebuješ důkaz? Podívej se například na naši poslední reportáž.↙️

Je Voxpot vůbec potřeba?

V Česku je plno médií, která se věnují domácímu politickému, společenskému a kulturnímmu dění. Ani jedno se ale neorientuje primárně na vlastní informování o tom, co se děje v zahraničí a jaký to má vliv na Českou republiku. Nebo jaký vliv má Česká republika na svět. Přitom žijeme v propojeném světě, ve kterém se události a trendy přelévají mezi zeměmi se stále menším ohledem na to, kudy procházejí hranice.

Chápat dnešní svět znamená chápat stoupající propojenost jednotlivých událostí a přemýšlet přes hranice. Proto zakládáme první české médium, které se nezastavuje na hranicích států.

Voxpot je skupina reportérů a reportérek, kameramanek a střihačů, skladatelů a grafiček, kteří jsou zvyklí žít v propojeném světě a inspirovat se těmi nejlepšími nejen na domácí, ale i na zahraniční scéně.

Voxpot do česka nepřináší jen globální perspektivu, ale také analyticky hluboké a obrazově přitažlivé zpracování témat, na kterých záleží. Tvoříme reportáže, které ani delší čas po svém publikování neztrácejí na aktuálnosti.

Z hlediska mediální tvorby se inspirujeme u světových lídrů v oblasti audiovizuální reportáže. Vzorem jsou nám stanice jako BBC, Vox, Vice News nebo Al Jazeera. Zároveň na tvorbě našich materiálů spolupracujeme s domácími a zahraničními experty, kteří nám pomáhají zasadit informace z míst, kam jezdíme, do dostatečně širokého kontextu.

Nestačí sledovat to, co píší v zahraničí?

V dnešní době je běžné nahrazovat vlastní informování ze zahraničí přebíráním zpráv ze zahraničního tisku a z velkých zahraničních tiskových agentur. Je to levné, ale zároveň tak ale přicházíme o možnost zjistit, co konkrétní události znamenají pro Českou republiku a jaká je naše role ve světě.

Od zahraničních agentur se nedozvíš, že otec velitele Islámského státu, Abu Omara al-Šišáního, byl na vojně v Brně a Bratislavě a dodnes má ve svém domě v zapadlé vesničce v Gruzii na stěně výstřižky z novin, na kterých jsou fotbalisté Dukly Praha. Nedozvíš se, že bojovník za osvobození Palestiny, Abou Mujaheed, v uprchlickém táboře Šatíla v Libanonu vzpomíná na dobu, kdy dostal ideologickou průpravu v Zastávce u Brna. Nedozvíme se ani, kde končí zbraně českých zbrojovek nebo co dělají čeští politici v evropských strukturách.

Spoléhání se na zahraniční produkci ve výsledku vede k pocitu, že svět míjí nás a my míjíme svět. Že do něj nepatříme a snažit se o cokoli je ve stínu velkých hráčů na mezinárodní scéně naprosto marné. A kromě vtažení českých diváků do světového dění dává Voxpot skrze prodej a vysílání našich reportáží do zahraničí zaznít našemu hlasu na globální mediální scéně.

Potřebujeme tvou pomoc!

O reportážích ze zahraničí se v redakcích českých médií často traduje, že čtenáře a diváky moc nezajímají. Zároveň jsou příliš drahé na to, aby si je mohla běžná redakce dovolit - zvlášť když jde o audiovizuální reportáže.

S tvou pomocí chceme stvořit sedm skvělých reportáží, které nám umožní fungovat do poloviny příštího roku. Během té doby budeme dál jednat se zahraničními redakcemi, které projevily zájem o naši produkci a my je tak do budoucna považujeme za jeden ze zdrojů financování naší práce. Dnes jednáme s německou stanicí Deutsche Welle a ruským kanálem Dožď. Kontakt navazujeme také s americkou CNN.

Vedle toho budeme oslovovat individuální dárce, aby nám posílali peníze pravidelně. A abychom se mohli dostat k většímu množství lidí, potřebujeme fungovat v kvalitě, která je přesvědčí, že to myslíme vážně. Teď to ale celé potřebujeme nastartovat. A bez tebe se to neobejde. Tak Tě prosíme, koukni na dárky, které nabízíme za přispění a nějaký z nich si vyber. Pro sebe, rodinu, kamarády. Vybírat je z čeho a podpoříš tím start média, které není jedinečné jen v Česku, ale i za hranicemi.

Kdo za tím stojí?

Aktuality

29.11.2018 Máme vybráno 100 procent cílové částky. Všem moc děkujeme a pokračujeme dál!

Po pěti týdnech kampaně se nám podařilo vybrat půl milionu korun. Přispělo nám víc než 600 lidí, kteří si stejně jako my myslí, že v Česku přišel čas zajímat se o svět. Všem Vám mockrát děkujeme. Vaše podpora nám dává obrovskou chuť a sílu jít do toho ještě víc naplno a stvořit v Česku médium,…

Viacej

12.11.2018 Voxpot to rozjíždí v německých médiích!

Tři týdny se snažíme při každé příležitosti mluvit o tom, proč je pro naši politickou scénu a veřejnou debatu naprosto zásadní mít v zahraničí reportéry, kteří budou vysvětlovat svět pro český kontext. Jako důkaz vydáme dvě reportáže o tématech, která nás mohou v blízké budoucnosti silně ovlivnit.…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 170
  Přispěj jen tak

  Chceš přispět, ale nic za to nechceš? Pošli libovolnou částku - pošli stovku, tisíc nebo milion, na co se cítíš. Získáš pocit k nezaplacení. My nezbohatnem, ty nezchudneš. Win-Win!

  Navíc ti poděkujeme na našem webu

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,05 €
  (100 Kč)
 • predané 26
  Budíček s příběhem z reportáže do ouška

  Každý zná útrapy ranního vstávání. My Ti ho rádi zpříjemníme ranním telefonátem, během kterého Ti povyprávíme napínavý příběh z reportáže přímo do ouška. Pořiď si originální telefonní budíček a nastartuj svůj den dobrodružně.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,12 €
  (250 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Lístek do Divadla Feste

  Chystáš se do brněnského Divadla Feste? Spoj to s kouskem altruismu. Kup si lístek od nás a podpoř Voxpot. Lístek můžeš věnovat také jako dárek pod stromeček. Když do poznámky napíšeš "VÁNOCE", doručíme ti jej do 20. prosince.

  + poděkování na našem webu
  Předpokládané datum doručeníDo měsíce

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  10,12 €
  (250 Kč)
 • predané 88
  Pohlednice z natáčení reportáže

  Pošleme Ti unikátní pohlednici z místa reportáže. Osobní věnování od reportérů s procítěným rýmovaným vzkazem.
   
  Pošleme Ti pohlednici,
  rým Ti k tomu dáme,
  připneš si ji na lednici
  a všichni se máme.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,16 €
  (350 Kč)
 • predané 64
  Baťůžek Voxpot „Kdo se moc ptá, moc se dozví“

  Nakoupil/a sis od nás už hodně odměn a nevíš, do čeho je všechny dáš? Pořiď si stylový plátěný
  baťůžek Voxpot s nápisem „Kdo se moc ptá, moc se dozví“.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,21 €
  (450 Kč)
 • predané 43
  Album s nejšílenější hudbou z místa reportáže

  Nudí tě Spotify i TV Šlágr? Otevřeme ti nové obzory. Vyber si CD, kazetu nebo link s poctivou muzikou, za kterou se (ne)budeš stydět. Vhodné pro pozdní hodiny na party.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,23 €
  (500 Kč)
 • predané 73
  Voxpot tričko s nápisem "Kdo se moc ptá, moc se dozví"

  Pořiď si stylové tričko s tajnou formulí každého úspěšného novináře. Vyber si velikost i dámskou nebo pánskou variantu a rozjeď to ve stylu Voxpot!

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,88 €
  (590 Kč)
 • predané 42
  Trenky nebo kalhotky „Pravda je někde uprostřed“

  Takový kousek spodního prádla doma ještě nemáš. Pořiď si trenky nebo kalhotky s pravdou.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,88 €
  (590 Kč)
 • zostáva 8 z 12
  Exkluzivní soundtrack z reportáží Voxpotu

  Exkluzivní soundtrack z reportáží Voxpotu od našeho skladatele. Dodáme na originální Voxpot flashce.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,33 €
  (700 Kč)
 • predané 1
  Originální diář Voxpot pro rok 2019

  Ještě nemáš diář, do kterého si napíšeš termín konání Voxpot festivalu "Čtení výroční zprávy 2019?" Nebo termín večeře s Markétou Kutilovou a Lenkou Klicperovou, kterou sis pořídil/a v naší kampani? Případně pití sarajevské kávy s přáteli?

  Pořiď si originální diář, který zvládne i náročný program zahraničních reportérů a reportérek Voxpotu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  30,35 €
  (750 Kč)
 • predané 36
  Voxpot tričko "Nebuď zvědavej, budeš brzo MRTVEJ."

  Pořiď si Voxpot tričko a vysměj se s námi strašení.

  Žijeme v zemi, kde prezident dostal kalašnikov na novináře, investigativci jsou ohrožený druh a být příliš "zvědavej" může znamenat koledovat si o průšvih.

  My jsme novináři, zvědavost je naší profesí. Nelekáme se strašení, které se objevuje ze všech stran.

  Vyber si velikost i dámskou nebo pánskou variantu a rozjeď to ve stylu Voxpot! 

  + poděkování na našem webu 
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,97 €
  (790 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Podepsaná kniha Islámskému státu na dostřel II.

  Pokračování knihy dvou českých válečných reportérek Markéty Kutilové a Lenky Klicperové o době, kterou strávily na frontové linii mezi syrskými Kurdy a Islámským státem v Sýrii. Podepsaná od autorek se může vyjímat jak ve tvé knihovně, tak pod stromečkem jako vánoční dárek!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,47 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  Degustační sada belgických piv

  Naše bruselská spojka Veronika Ti přiveze pět pivních společníků z Belgie pro dlouhé zimní večery. Je libo Trappistes Rochefort, Delirium Nocturnum, Kasteel Rouge, Kwak, La Chouffe, Piraat, Chimay či Duvel? Namícháme Ti pěknou vánoční sadu, kterou Ti budou všichni závidět.

  + poděkování na našem webu 
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  72,85 €
  (1 800 Kč)
 • predané 3
  Osobní poděkování na konci reportáže

  Otiskni se do naší reportáže. Reportér nebo reportérka Ti osobně poděkují ve videu za podporu média nové generace. Přímo z místa natáčení!

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,94 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Podepsaná kniha Ve válce - Příběhy obyčejných lidí z Iráku a Sýrie

  Nejnovější kniha Markéty Kutilové a Lenky Klicperové, která vychází jen pár dní po skončení naší kampaně. Knihu doprovází věnování autorek a jejich podpis.

  "Jde o příběhy obyčejných lidí, kterým vstoupila do života válka na území Sýrie a Iráku. Příběhy lidí, kterým válka vzala vše, ale i lidí, kteří z ní vyšli posílení. Příběhy statečných žen, jako je Bafrín, dvacetiletá dívka, která poslední tři roky strávila se zbraní v ruce a podílela se na osvobození Rakky, bašty IS."

  Podepsaná od autorek se může kniha skvěle vyjímat jak ve tvé knihovně, tak pod stromečkem jako vánoční dárek!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  80,94 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 1 z 5
  Voxpot babysitting s videem z hlídáníčka

  Chceš si odpočinout a udělat hezké odpoledne bez dětí? Svěř je do rukou zodpovědných reportérů a reportérek Voxpotu. Jako bonus dostaneš video z hlídáníčka. (V Ostravě, Brně nebo Praze.)

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,41 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Vítězná fotografie Martina Trabalíka z Czech Press Photo 2018

  Martin Trabalík je fotograf, kameraman a člen týmu Voxpotu. Letos na soutěži Czech Press Photo vyhrál kategorii "Problémy naší doby" s fotografií Rohingské rodiny, která se vyloďuje v Bangladéši. Na fotku se můžeš podívat  tady a následně si ji pořídit k sobě domů na zeď, nebo ji dát někomu, koho máš rád/a!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  202,35 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Jednodenní kurz "Scénář, kamera, střih" v Brně

  Chceš se naučit udělat minireportáž nebo sestřih rozhovoru na svém mobilu? Pořiď si od nás celodenní kurz tvorby novinářského videa v polních podmínkách. Skupina účastníků bude mít maximálně 10 členů.

  Termín se určí na základě časových možností účastníků.

  + poděkování na našem webu 
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  222,58 €
  (5 500 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Jednodenní kurz "Scénář, kamera, střih" v Praze

  Chceš se naučit udělat minireportáž nebo sestřih rozhovoru na svém mobilu? Pořiď si od nás celodenní kurz tvorby novinářského videa v polních podmínkách. Skupina bude mít maximálně 10 členů.

  Termín se určí na základě časových možností účastníků.

  + poděkování na našem webu 
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  222,58 €
  (5 500 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Jednodenní kurz "Scénář, kamera, střih" v Praze

  Chceš se naučit udělat minireportáž nebo sestřih rozhovoru na svém mobilu? Pořiď si od nás celodenní kurz tvorby novinářského videa v polních podmínkách. Skupina bude mít maximálně 10 členů. 

  Termín se určí na základě časových možností účastníků. 

  + poděkování na našem webu  
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  222,58 €
  (5 500 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Vytištěná fotografie Stanislava Krupaře z vítězné série Czech Press Photo 2018

  Fotograf Sanislav Krupař nám do kampaně věnoval fotografii ze série Zdevastovaný východ. Tato série zvítězila v soutěži Czech Press Photo 2018 v kategorii Příroda, věda a životní prostředí. Její příběh se odehrává ve východoukrajinském Mariupolu. Autor k ní píše:

  "Uplynuly 4 roky od revoluce důstojnosti a Ukrajina není v dobrém stavu. Velká část separatistického východu se zdá být nadobro ztracena, regiony sužuje devastace. Ukrajina je energeticky nejvíce náročná země na světě a šestý největší výrobce CO2 na obyvatele. Přestože začala postupně přijímat normy Evropské unie, pokrok je pomalý a jsou systematicky porušovány normy na ochranu životního prostředí,"

  Jde o signovaný tisk velikosti 30 x 45 cm. Vidět ji můžeš  tady

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  364,23 €
  (9 000 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Poreportážní posezení se zakladateli Voxpotu

  Chceš si poslechnout příběhy z reportáže, které se jinde nedozvíš? Zeptat se na něco, co ti nedá spát? Dát tvůrcům své tipy na témata? Nebo jen tak popovídat nad drinkem? Pořiď si posezení se zakladateli Voxpotu Anetou a Vojtěchem!

  + poděkování na našem webu 
  + poděkování v titulcích u všech sedmi reportáží 
  + pohlednice z místa reportáže 
  + tvé jméno bude v síni slávy na našem webu 
  + naše tričko nebo spodní prádlo podle tvého výběru

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,69 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 11 z 12
  Dárkový koš Voxpot

  Ochutnejte kousek od všeho. V dárkovém koši bude káva z Bosny, láhev tradičního alkoholu z cest a další dobroty. Vše si budete moci vychutnat v přibaleném Voxpot tričku a za usrkávání čaje z XXL Voxpot hrnečku.

  + poděkování na webu
  + poděkování v titulcích u všech sedmi reportáží

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  485,63 €
  (12 000 Kč)
 • zostáva 9 z 9
  Vaše jméno na střeše reportážního auta

  Jména dárců na autech letěly už u žlutých trabantů. Chtěli jsme to taky. Došlo nám ale, že to má háček. Naše reportérské auto si často někdo fotí. Fotí jej islamisté, policie, Noční vlci. A ne každý chce mít jméno v těchto albech. Střechu nám ale zatím nikdo nefotil a přitom byla už nejednou vidět na záběrech z dronů přímo v reportáži. Kup si dobrodružství a slávu, buď na naší střeše.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  971,27 €
  (24 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Reportáž z vaší akce

  Omrzela Tě běžná promo videa jak přes kopírák? Chystáš velkolepou svatbu, party, konferenci nebo grillování s kámoši? Pořiď si originální autorskou videoreportáž z Tvé akce ve stylu Voxpot. Přidělíme Ti reportéra nebo reportérku s profesionální technikou a neotřelými nápady. Natočíme pro Tebe atraktivní záběry, dynamické rozhovory a naši editoři všechno střihnou a vymazlí.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 416,43 €
  (35 000 Kč)
 • predané 0
  Staň se sponzorem Voxpotu!

  Zaujala tě naše tvorba a rád bys nám do startu pomohl větším obnosem peněz? Staň se našim sponzorem a během jednoho roku bude tvé jméno nebo firemní logo uváděno v titulcích na konci našich reportáží.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u všech sedmi reportáží
  + pohlednice z místa reportáže
  + tvé jméno bude v síni slávy na našem webu
  + naše tričko nebo spodní prádlo podle tvého výběru

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 046,94 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Lístek do HaDivadla

  Chystáš se do HaDivadla? Spoj to s kouskem altruismu. Kup si lístek od nás a podpoř Voxpot. Na výběr Strýček Váňa, Vernisáž, Paní Bovaryová a Náměsíčnici.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,16 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Lístek do Venuše ve Švehlovce

  Chystáš se do Venuše ve Švehlovce? Spoj to s kouskem altruismu. Kup si lístek od nás a podpoř Voxpot. 

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,16 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Káva z nejlepší sarajevské pražírny 100g

  Sychravý den za oknem, teplé ponožky na nohou a zemitá vůně kávy z nejlepší sarajevské pražírny. Lahodná chuť výběrové kávy z úzké uličky nedaleko centra bosenského hlavního města Ti zaručeně zpříjemní podzimní dny.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,21 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  Půllitrový hrnek Voxpot "Kdo se moc ptá, moc se dozví."

  Uvařit si velký čaj, sednout do pohodlného křesla zapnout reportáž Voxpotu a prožít vizuálně-informační zážitek naplno. V tom ti pomůže Voxpot hrnek z limitované série.

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  18,21 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  Půllitrový hrnek Voxpot "Kdo se moc ptá, moc se dozví."

  Uvařit si velký čaj, sednout do pohodlného křesla, zapnout reportáž Voxpotu a prožít vizuálně-informační zážitek naplno. V tom ti pomůže Voxpot hrnek z limitované série dostupné pouze během kampaně. 

  + poděkování na našem webu

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,26 €
  (550 Kč)
 • Vypredané!!
  Akreditace na festival Jeden svět

  Jsi hladový/á po informacích ze světa a nechce se ti čekat, než všechna témata zpracuje Voxpot? Pořiď si akreditaci na festival Jeden svět 2019 v libovolném Českém městě a užij si nálož těch nejlepších dokumentů o lidských právech!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  30,35 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  Podepsaná kniha Islámskému státu na dostřel I.

  Kniha dvou českých válečných reportérek Markéty Kutilové a Lenky Klicperové o době, kterou strávily na frontové linii mezi syrskými Kurdy a Islámským státem v Sýrii. Podepsaná od autorek se může vyjímat jak ve tvé knihovně, tak pod stromečkem jako vánoční dárek!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,47 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní červený čaj Rhino z Mount Kenya (200g)

  V úctyhodné výšce 2400 m.n.m. je zahrada, ze které se sbírá tenhle ten speciál. Jméno Rhino dostal nejen kvůli černo zlatavé barvě, která místím připomíná nosorožce, ale především kvůli své exkluzivitě - produkce tohoto čaje je pouze kolem 100kg ročně. Nosorožec je pro místní královské zvíře a tohoto čaje si považují. Je taky proč. Jedná se o jednu z nejvýše položených čajových zahrad na světě. Čaj má tady výborné podmínky pro svůj růst. Dostatek vláhy, přiměřené slunce, vulkanická půda. Z větší části sousedí s rezervací Mt. Kenya, ze které večer slyšíte noční život šelem. Jde o červený čaj s květinovými tóny.

  Čaj nám věnoval čajomil a distributor čajů Petr Sič.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  48,56 €
  (1 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Láhev tradičního alkoholu z místa reportáže

  Tuzemák ti nevoní? Na zelenou už máš léta? Děda se nechce dělit o slivovici? Přivezeme ti exkluzivní láhev, kterou nikdo nemá. Je libo bosenskou ořechovici, gruzínskou čaču, libanonské víno či snad krymský koňak?

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,70 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Focení s Majdou

  Portrét, rodinka, pár nebo páníček s pejskem? Naše fotografka Majda s vámi nafotí v Brně nebo Praze sérii profi fotek do vašeho alba. Koukněte se na její tvorbu na: www.majdafoto.cz.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u jedné reportáže

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,17 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Menší tetování od Sáry

  Už dlouho si chceš nechat ozdobit tělo a čekalo to, až tím budeš moct podpořit kampaň Voxpotu? Teď přichází ta chvíle.
  Sářino ruční tetování (handpoke) zdobí například hudebníka Tommyho Cashe a desítky dalších těl. Prohlédni si její tvorbu zde a neváhej. Počet je omezený.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,41 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Fotoreportáž od Majdy z vaší akce

  Firemní grilovačka, narozeniny nebo otevření obchodu? Naše fotografka Majda pro vás nafotí reportáž z vaší akce. Koukněte se na její tvorbu na: www.majdafoto.cz.
  (max. 3 hodiny focení)

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u všech sedmi reportáží
  + pohlednice z místa reportáže
  + tvé jméno bude v síni slávy na našem webu
  + naše tričko nebo spodní prádlo podle tvého výběru

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  202,35 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  První kus umění od Tima

  Brněnský umělec Timo nám do kampaně věnoval svou báseň na plátně. Můžeš se na ni podívat  tady v odkaze. Líbí se Ti a chceš ji na stěnu? Tak neváhej, kopie nebudou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  242,82 €
  (6 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Druhý kus umění od Tima

  Brněnský umělec Timo nám do kampaně věnoval svou báseň na plátně. Můžeš se na ni podívat tady v odkaze. Líbí se Ti a chceš ji na stěnu? Tak neváhej, kopie nebudou!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  242,82 €
  (6 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Večeře s Markétou Kutilovou a Lenkou Klicperovou

  Dobře se najíst ve společnost dvou výjimečných reportérek? Téma ke konverzaci je už jen na Tobě.

  + poděkování na našem webu
  + poděkování v titulcích u všech sedmi reportáží
  + pohlednice z místa reportáže
  + tvé jméno bude v síni slávy na našem webu
  + naše tričko nebo spodní prádlo podle tvého výběru

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,69 €
  (10 000 Kč)