Studio Hrdinů v novém

Studio Hrdinů zakládá crowdfundingovou sbírku, aby získalo prostředky pro rekonstrukci a dovybavení svých jedinečných prostor. Získané prostředky investujeme do oprav a vybavení, které by mělo zvýšit divácký komfort a podmínky pro účinkující.

Michal Ureš

14 726 €
vybrané z 13 077 €

112%

112% splnené

244 ľudí prispelo

Impact Hub, Divadlo

Všetko alebo nič. Projekt skončil 4.6.2018 v 11:56.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 45
  Příspěvek na rekonstrukci

  Chcete přispět na rekonstrukci a odměna není rozhodující? My vám stejně rádi pošleme placku dle vašeho výběru a samozřejmě vás zahrneme do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,93 €
  (200 Kč)
 • zostáva 29 z 50
  Člověk typu Majer

  Chcete si zahrát na jevišti Studia Hrdinů? Vaší odměnou bude účinkování v představení Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny! Zažijete jedinečný večer v zákulisí a dostanete se na legendární selfie lidí typu Majer! Samozřejmě vás zahrneme do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,89 €
  (300 Kč)
 • zostáva 13 z 50
  Voucher na 1 vstup

  Vstupenka na vámi vybrané představení Studia Hrdinů s přidanou mecenášskou hodnotou. Cena voucheru je vyšší než cena vstupenky o sumu, která bude vynaložena na rekonstrukci. Zahrneme vás do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. Dostanete zdarma program a poukaz na 1 drink v kavárně U Hrdinů.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,85 €
  (400 Kč)
 • zostáva 13 z 30
  OSB deska + plátěnka + poděkování

  Chcete nám věnovat něco praktického? Přispějte nám na OSB desku! Když nám jí podepíšete, budeme ještě raději! Odvděčíme se vám plátěnkou dle vašeho výběru (k inscenaci Skugga Baldur nebo Pár vzkazů veškerenstvu) a samozřejmě vás zahrneme do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,74 €
  (700 Kč)
 • zostáva 4 z 50
  Voucher na 2 vstupy

  Vstupenky na vámi vybrané představení Studia Hrdinů s přidanou mecenášskou hodnotou. Cena voucheru je vyšší než cena vstupenky o sumu, která bude vynaložena na rekonstrukci. Zahrneme vás do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. Dostanete zdarma program a poukaz na 2 drinky v kavárně U Hrdinů.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,70 €
  (800 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  Brigáda s Hrdiny

  Chybí vám manuální práce? Zírání do monitoru a klikání myší vám neumožňuje to správné vyžití? Přijďte se odreagovat na odpoledne do Studia Hrdinů! Můžete brousit, natírat, zatloukat, a to ve společnosti realizačního týmu Studia Hrdinů! Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla, ale hlavně přijdete na jiné myšlenky a dozvíte se určitě vrchovatě o našem zákulisí!
  Odměna platí pro 1 osobu.
   

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  39,63 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 5 z 13
  Fotbalový zápas proti týmu Studia Hrdinů

  Chcete se postavit týmu Studia Hrdinů? Nasazujeme Miroslava Bambuška, Vojtěcha Dyka, Jakuba Gottwalda, Jana Horáka, Tomáše Kadlece, Michala Kerna a další! Pojďte do trenek!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,55 €
  (1 200 Kč)
 • zostáva 37 z 40
  Truss k zavěšení světel

  Pomožte nám upgradovat náš světelný park a technické vybavení. Přispějete-li nám na nový tras, umožníte nám nejen lépe technicky obsluhovat naše představení, ale i usnadníte práci našim technikům. Truss, který ponese vaše jméno bude slušet nejen Studiu Hrdinů, ale velmi pravděpodobně s námi vycestuje i na festival Norma, který každoročně pořádáme ve spolupráci s galerií PLATO v Ostravě. 
  Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla a permanentkou na letošní festival.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  135,05 €
  (3 408 Kč)
 • zostáva 35 z 40
  Prakťák co znamená svět

  Přispějte nám na praktikáblový modul, z kterého postavíme nové jeviště! Pro výstavbu nového demontovatelného podia potřebujeme 40 praktikáblových modulů, z nichž každý ponese jméno svého dárce. Nové jeviště je pro naše účinkující naprosto zásadní změnou, ale nejen pro ně, protože na vydrolené jeviště se během představení díváte právě vy. Nové jeviště by svou stavbou výrazně usnadnilo práci našim technikům, ale zlepšilo i váš divadelní zážitek. Odvděčíme se vám plackou dle vašeho výběru a samozřejmě vás zahrneme do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla, ale především budete mít prakťák nesoucí vaše jméno. Pozveme vás na slavností křest pódia a budete mezi prvními, kteří se po něm projdou.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  336,83 €
  (8 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Balíček "Macocha"

  Balíček “Macocha” obsahuje signovaný výtisk románu Macocha Petry Hůlové a jednu vstupenku na stejnojmenné představení v režii Kamily Polívkové. Volný vstup na představení můžete uplatnit buď v Praze ve Studiu Hrdinů, nebo v brněnském HaDivadle. Navíc dostanete placku s motivem inscenace a zahrneme vás do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,78 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  Balíček "Sjón"

  Balíček “Sjón” obsahuje výtisk románu Múza z lodi Argó islandského spisovatele Sjóna a jednu vstupenku na představení Skugga Baldur, které vzniklo na základě Sjónova románu Syn stínu. Spoluautorkami scénáře jsou herečka Tereza Hofová a režisérka Kamila Polívková. Navíc dostanete placku s motivem inscenace a zahrneme vás do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,78 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  Světlo pro Hrdiny

  Pomožte nám dovybavit světelný park. Kupte nám PAR! Posviťte si na všechny jedinečné umělce vystupující ve Studiu Hrdinů. Odvděčíme se vám plátěnkou dle vašeho výběru (k inscenaci Skugga Baldur nebo Pár vzkazů veškerenstvu) a samozřejmě vás zahrneme do poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. Před či po představení budete mít možnost si domluvit individuální schůzku s naším osvětlovačem, který reflektorem od vás zabliká.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,42 €
  (818 Kč)
 • Vypredané!!
  Hodina jógy s Terezou Hofovou

  Herečka Tereza Hofová neodmyslitelně patří ke Studiu Hrdinů, kde nazkoušela inscenace Citový komediant, Skugga Baldur a Dílo. Tereza se již několik let soustavně věnuje cvičení jógy a vy máte jedinečnou příležitost zacvičit si s ní. Odpolední jóga ve Stromovce a pak návštěva představení? Může být? Pak je toto odměna pro vás! Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Odměna platí pro 1 osobu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Návštěva galerie s Michalem Pěchoučkem

  Výtvarník, scénograf a režisér Michal Pěchouček vás vezme na komentovanou prohlídku Národní galerie. Využijte jedinečné příležitosti navštívit expozici s laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého, kurátorem a spolupracovníkem Galerie 35M2 v Praze. Po prohlídce si nad vše můžete v klidu sednout u lahve z vinařství Hrdina & dcera v kavárně U Hrdinů. Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.
  Odměna platí maximálně pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Indiánský běh s Davidem Zábranským

  Spisovatel David Zábranský, autor divadelní hry Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny vás vyzývá na hodinu indiánského běhu ve Stromovce. Jedinečná příležitost poměřit sportovní i intelektuální výkony je tu! Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.
  Odměna platí pro 1 osobu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Noc v maringotce Stanislava Majera

  Chcete zažít babí léto v maringotce na hranici Českeho středohoří a Kokořínska? Herec Stanislav Majer vás zve do své maringotky, kde vás nechá jednu noc přespat. Na nočním stolku na vás bude čekat vydání divadelní hry Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny a na kamnech guláš! Prodlužte si prázdniny! Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.
  Odměna platí pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Vyšlete svůj vzkaz Veškerenstvu

  Herečka a performerka Sára Arnsteinová, kterou můžete znát z představení Pár vzkazů veškerenstvu je také zapálenou amatérskou kadeřnicí. Nechte se od Sáry ostříhat a ještě od nás dostanete komiksovou knížku Pavla Švece, tričko k inscenaci a hlavně budete moci vyslat svůj vlastní vzkaz Veškerenstvu a v průběhu měsíce září a října si ho budou moci všichni naši diváci přečíst v projekci na schodišti divadla. Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. Odměna platí pro 1 osobu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Masáž od Marie Jansové

  Herečka Marie Jansová, která ve Studiu Hrdinů hraje v inscenaci Série bezdůvodných aktů je také vyhlášenou masérkou. Z této odměny budete mít dvojnásobně dobrý pocit - za podporu dobrého projektu a po Maruščině masáži! Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. Dostanete také publikaci divadelní hry Ondřeje Novotného Série bezdůvodných aktů, abyste si při relaxaci po masáži měli co přečíst

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,26 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Výlet na Macochu s režisérkou Polívkovou

  Skupinový výlet pro 6 osob s režisérkou inscenace Macocha na stejnojmennou propast v Moravském krasu. Vyjíždíme vlakem z Brna, cestovné a vstup do jeskyně je vaší odměnou, stejně jako společnost režisérky Polívkové a dle aktuálních časových možností i dalších členek inscenačního týmu. Balíček dále obsahuje 

  signovaný výtisk románu Macocha Petry Hůlové a jednu vstupenku na představení. Volný vstup na představení můžete uplatnit buď v Praze ve Studiu Hrdinů, nebo v brněnském HaDivadle. Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  103,03 €
  (2 600 Kč)
 • Vypredané!!
  Udělejte si večírek U Hrdinů s pivem vašeho jména

  Minipivovar Slepý krtek, Ujkovice vám uvaří 30-ti litrový sud piva s příchutí dle vlastního výběru (kávový, medovinový, klasický ležák nebo spodně kvašený pivo Alík), který ponese vaše jméno! Vychutnat si ho budete moci v přízemí naší divadelní kavárny U Hrdinů. Zároveň získáte poukaz pro jednoho člověka na kurz vaření piva. Odvděčíme se vám poděkování na našem webu a speciálním plakátu v prostorech divadla.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  198,14 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Studio Hrdinů jen pro sebe

  Pokud jste během výběru odměn došli až sem, tak víte, že bez vás to skutečně nepůjde! Objednejte si zadané představení ve Studiu Hrdinů dle vašeho výběru a získáte navíc exkurzi po zrekonstruovaných prostorech divadla. Od jeho zakladatelů a realizačního týmu se dozvíte jaká to byla cesta od začátku až k večeru, kdy jsme hráli jen pro vás a vaši společnost. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 179,51 €
  (55 000 Kč)