Za lepší odměny autorům Full Moonu

Magazín Full Moon píší fanoušci a hudební nadšenci. Chceme je za jejich čas a energii odměnit adekvátním honorářem.

Autor: Full Moon

 • Je známo, že psové vyjí na měsíc.

 • Když nemáte knihovnu.

 • Redakce Full Moonu, model 2010.

 • Welcome to Carton Clan.

 • Po uzávěrkách.

 • Fashion freak.

 • I WANT YOU GRINGO!

2 675 €
vybrané z 2 502 €

106%

106% splnené

75 ľudí prispelo

Hudba, Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Všetko alebo nič. Projekt skončil 26.4.2014 v 12:52.

Zobraziť všetky odmeny

Pro hudební magazín Full Moon píší od roku 2010 fanoušci a hudební nadšenci. Chceme je za jejich čas a energii odměnit adekvátním honorářem. Chceme motivovat další autory a přinášet kvalitní a originální obsah, který obstojí i po letech čtení.

Full Moon je původní český multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí, s přesahy do filmu, komiksu, designu. Každý měsíc odráží aktuální kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design grafického studia Carton Clan. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem.

V průběhu let do Full Moonu přispívali Michal Pařízek, Pavel Vulterýn, Tomáš Turek, Apačka, maxim horovic, Michael Schnaubert, Lukáš Grygar, Martin Kozumplík, Leoš Dudešek, Jakub Pech, Jiří Moravčík, Kittchen, Radiomír, Shaqualyck, Jakub Šilhavík, Jan Kačur, Veronika Kubanková, Jiří Píša, Daniel Hevier ml., Lukáš Palán, Trent (Noise Parade), Renata Janouchová, Francis, Waghiss, Igor Zacharov, Martin Zoul, Davo Krstič & Lukáš Masner, Matouš Hrdina, Naďa Karlická, Radomír Szajter & Nikolas Petrlík, Al Burian, Zbyněk Prokeš, Jirka Imlauf, Thollem Mcdonas, Jason Orlovich, Jiří Píša, Marcel Kříž, Pavel Poplužník, Štěpán Kopečný, Jitka Holasová, Anna Mašátová, Jarda Petřík, Eugene S. Robinson, Jakub Mikolajský, Kateřina Kombercová, Stnzm, Matouš Hrdina, Petr Wagner, Tomáš Zakopal, Paul Wallfisch, Ondřej Kamenický, bro, Honza Bárta, Tomáš Bláha, Tomáš Kejmar, Tomáš Mládek, Lumír Nykl, Petr Ferenc, Karel Veselý, Pavel Klusák, Ondřej Šturma, Radek Červienka, Veronika Miksová, autoři portálu fullmoonzine.cz a xplaylist.cz a mnozí další.

Většina autorů přispívala dobrovolně nebo za lístky na koncerty, cédéčka a podobné; ani současný rozpočet časopisu nedovoluje adekvátní odměny. Chtěli bychom pomocí tohoto projektu obnovit vyplácení honorářů a poděkovat tak autorům (fanouškům a hudebním nadšencům) Full Moonu, kteří jej zcela nezištně dělají lepším. Kompletní výtěžek bude rozdistribuován mezi všechny přispěvatele v roce 2014. A stále platí, že přispěvatelem může být každý, kdo má ve vínku gramatické a slohové standardy a lásku k hudbě!

Aktuality

24.4.2014 Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří nám pomohli dosáhnout cílové částky a umožnili časopisu Full Moon odměnit jeho autory. Všechny vybrané peníze spravedlivě rozdělíme - a věříme, že honoráře budou těšit i motivovat. A Full Moon tak bude lepší a lepší. A Apačka už si naposlouchává Franka Zappu... Ještě jednou…

Viacej

24.3.2014 Co týden dal?

Něco maličko přes týden na Hithitu je za náma a naspořili jsme spoustu šterlinků, za kterých bude spousta odměn, za kterých bude spousta vinylů, lístků na koncert, triček a bůhví jakých ještě ptákovin. Přispějte na ptákoviny. Apačka už si brousí štětec na článek (skrytého přispěvatele bez komentář…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 9

  Fandím vám, přispěju a nic za to nechci.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  2,08 €
  (50 Kč)
 • predané 12

  Chci jeden výtisk časopisu s věnováním. Fandím!

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,17 €
  (100 Kč)
 • predané 6

  Jsem mecenáš a chci dát pěťo konkrétnímu autorovi. Upřesním.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  20,85 €
  (500 Kč)
 • predané 9

  Chci roční přeplatné časopisu, včetně příloh a elektronické verze.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  25,02 €
  (600 Kč)
 • predané 3

  Chci roční přeplatné časopisu, včetně příloh a elektronické verze, volný vstup na všechny koncerty k.y.e.o. a Scrape Sound do konce roku 2014.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  83,39 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5

  Vyhrál jsem ve sportce, fandím a chci celostránkový „vzkaz“ ve vybraném čísle časopisu pro mého partnera / rodiče / sourozence / kamaráda / sebe. Dám tam fotku, jak se třeba sprchuju, a budu slavný. A budu chtít deset čísel tohoto vydání pro sebe a dalších deset rozeslat na vybrané adresy.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  208,46 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 2 z 5

  Chci roční přeplatné Full Moonu a v každém čísle celostránkovou reklamu na můj byznys, ať to jsou koncerty, hadrové panenky nebo vlněné čepice.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  416,93 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!!

  Chci tři čísla časopisu a plátěnou tašku Full Moon (abych to mohl nosit všude s sebou).

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,42 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!!

  Chci kompletní archiv vydání Full Moonu od čísla #1 do #34 (a všechna letošní čísla zdarma jako bonus), včetně elektronické verze a desek, které vyšly s časopisem, ve formátu mp3.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  41,69 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!

  Chci, aby Apačka napsala o kapele, kterou vyberu, do letního dvojčísla. Přísahám, že to nebude žádná náckovská záležitost, Led Zeppelin, Frank Zappa ani Uriah Heep.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  62,54 €
  (1 500 Kč)