Podpoř udržitelnou módu a návrháře - LIFE IS FASHION!

Pop up butik LIFE IS FASHION podporuje udržitelnou módu, kvalitu, pečlivou práci a české návrháře. Chceme vytvořit platformu s těmito hodnotami, ale nic z toho nemá smysl, pokud do toho nepůjdete s námi! Podpořte nás vaší návštěvou!

Ukončení projektu Life is fashion na Hithit

2.3.2018

Dobrý den,

všem bych Vám chtěla poděkovat za podporu a důvěru, kterou jste nám svým příspěvkem zde na hithitu projevili. Zbývá nám už jen 1 den do konce projektu a pokud se nepodaří dovybrat zbytek peněz, budou Vám zpět vráceny vaše peníze za zakoupenou odměnu. Nicméně projekt Life is fashion jsme se rozhodli uspořádat. Jako poděkování přijměte naše pozvání na zahajovací večírek, který se koná 25.3. od 19 hod.  Prosím o potvrzení účasti na pavlina@lifeisfashion.cz. Pokud budete mít zájem o vstupenku, plakát, styling či další vámi zakoupené odměny, ozvěte se na uvedený email a odměny Vám poskytneme. Předprodej vstupenek byl zahájen na Goout.cz.

Děkujeme,

Tým LIF

Nová odměna

22.2.2018

Připravili jsme pro Vás novou odměnu. Speciálně vytvořený drink z výběrové kávy od skvělého kavárníka Davida Stránského a jeho Kavarny na cestě, který bude celé tři dny kouzlit s kávou. Takže nás podpořte, dorazte na Life Is Fashion a my Vás podpoříme dávkou výborného kofeinu.

Děkujeme od srdce všem, kteří již přispěli. Za námi, ale i před námi je velký kus práce. Zbývá nám ještě 9 dní do konce a musíme vybrat zbylých 47%. Pomozte nám a sdílejte Hithit s vašimi přáteli.

Děkujeme, Tým LIF

Jsme skoro v půlce

13.2.2018

Přátelé jsme skoro v půlce a moc si vážíme vaší přízně. Věříme, že se nám s vaší pomocí podaří projekt úspěšně dokončit. Chystáme ještě nějaké další odměny a videa. ;) Díky

1 414 €
vybrané z 2 592 €

54%

54% splnené

52 ľudí prispelo

Dizajn, Móda

Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 OD SRDCE

  Podpora od srdce! Věřím v udžitelnou módu, kvalitu, pečlivou práci, české návrháře a projekt LIFE IS FASHION!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,70 €
  (100 Kč)
 • 4 z 20 VSTUPENKY PRO NEJRYCHLEJŠÍ

  2x vstupenka za pusu pro ty nejrychlejší! Life is Fashion v Galerii Kritků.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,70 €
  (100 Kč)
 • 185 z 200 VSTUPENKY

  2x vstupenka na akci LIFE IS FASHION v hodnotě 240 Kč. Přijdu Vás podpořit do Galerie Kritiků! Zlevněná vstupenka exkluzivně a v omezeném počtu! + 5% sleva do Local Labels.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,55 €
  (150 Kč)
 • 195 z 200 VSTUPENKY 2+1 ZDARMA

  3x vstupenka na akci  LIFE IS FASHION v hodnotě 360 Kč. Přijdu Vás podpořit do  Galerie Kritiků! Zlevněná vstupenka exkluzivně a v omezeném počtu! + 5% sleva do Local Labels.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  8,89 €
  (240 Kč)
 • 10 z 10 DRINK Z VÝBĚROVÉ KÁVY

  2x speciální drink z výběrové kávy od KavárnaNaCestě + 2x vstupenka na akci. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,11 €
  (300 Kč)
 • 29 z 30 PODEPSANÝ PLAKÁT

  Podoporuje nás přední návrhářka Josefína Bakošová a výtvarnice Ester Geislerová, které společně tvoří značku  Ester&Josefina a svoji tvář propůjčily na hlavní plakát. Ten společně s jejich podpisy může být Váš! + 2x vstupenky na akci

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  18,14 €
  (490 Kč)
 • 10 z 10 NÁRAMEK LIF

  Limitovaná edice náramků LIFE IS FASHION, které vytvořila značka Les Lien. Červená šňůrka, střibrná placka s vyrytým LIF. + 2x vstupenka na akci.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  25,92 €
  (700 Kč)
 • 7 z 10 STYLING S JOSEFÍNOU BAKOŠOVOU

  Hodina stylingu s přední návrhářkou  Josefínou Bakošovou + vstupenka na Life Is Fashion. Josefína se Vám bude na LIF hodinu věnovat, poradí Vám, co Vám sedí a co ne a vyzkoušíte pár kousků, které Vám sednou.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  37,02 €
  (1 000 Kč)
 • 22 z 25 VIP BALÍČEK

  Plakát podepsaný Josefínou Bakošovou a Ester Geislerovou + 2x vstupenka na LIF, + hodina stylingu na akci, + 2x vstup na vip zahajovací večírek a 10% sleva na Local Labels.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,53 €
  (1 500 Kč)
 • 3 z 5 PROFESIONÁLNÍ FOCENÍ

  Profesionální focení s fashion fotografem Lukášem Dohnalem a make-up artistkou Ivetou Duong, kteří fotili hlavní vizuál letošního ročníku LIF s Josefínou Bakošovou a Ester Geislerovou. Hodina focení se stylingem a líčením. Odnesete si 2-3 fotografie. + vstupenka na akci, + vstupenka na zahajovací vip večírek, + podepsaný plakát od Ester a Josefíny.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  444,28 €
  (12 000 Kč)
 • 4 z 4 PARTNER

  Staňte se partnerem akce LIFE IS FASHION! Logo na propagačních materiálech + propagace v místě akce, + 15 x vstup na LIF, + 10 x vstup na vip zahajovací večírek, + plakát podepsaný Josefínou a Ester.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  925,58 €
  (25 000 Kč)