Nový magazín "Revue FORUM"

Internetový deník FORUM 24 (Svobodné fórum) přivede na svět papírového bratříčka nový časopis „Revue FORUM“. Naším cílem je bránit svobodnou společnost před populisty a oligarchy. Usilujeme o nezávislé, pravdivé a inteligentní médium pro svobodné lidi.

 • Možná obálka prvního čísla.

 • Články budou mít silnou vizuální stránku.

29 457 €
vybrané z 29 073 €

101%

101% splnené

503 ľudí prispelo

Komunita, Vzdelávanie

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 11.11.2017 v 07:28.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Svoboda médií v České republice je ohrožena a velká média jsou v zajetí oligarchů. Proto už dva a půl roku vydáváme internetovou diskuzní platformu Svobodné fórum a nově i internetový deník FORUM 24. I v době internetu mnoho lidí dává větší důležitost tomu, co je vytištěno na papíře. Některé články, zvláště ty hlubší a ucelenější tak lépe osloví čtenáře právě v papírovém médiu. Proto jsme se rozhodli, že je ten správný čas vydávat časopis. A také proto, že je to cesta, jak oslovit nové lidi, kterým také záleží na svobodné společnosti v naší zemi.

Co je náš cíl?

Nový časopis bude bránit veřejnost před mocenskou manipulací, před státní buzerací a šikanou, před neustálými zákazy, utahováním šroubů a Velkým bratrem, který nás chce všude šmírovat. Budeme bojovat za nespravedlivě šikanované jednotlivce i firmy. Děláme to proto, že chceme žít v demokratickém právním státě, kde není upíráno právo na svobodné informace a nikoliv v autoritářském režimu východního typu, kde většina médií patří oligarchům a slouží jejich zájmům. Pánové Zeman, Babiš a další autoritáři nebudou mít z našeho časopisu radost.

Jak to bude vypadat?

Náš časopis bude přinášet seriózní a podložené informace a analýzy. Najdete u nás do hloubky rozebraná aktuální témata, reportáže a rozhovory. Zaměříme se také na kvalitní fotografii a názorné infografiky. Budeme přinášet značnou porci obrazového humoru, politické satiry a vedle aktualit politického a celospolečenského zaměření u nás najdete i informace z ekonomiky a kultury. Očekávaná cena časopisu na stáncích je 49 korun.

Kdo jsou naši autoři?

Náš tým tvoří jednak novináři a publicisté, kteří v době před vstupem Babiše k moci psali pro Reflex, MF DNES či Lidové noviny a jednak noví autoři, kteří nedávno ukončili studium žurnalistiky. Ze stabilního autorského týmu můžeme jmenovat Pavla Šafra, Jana Jandourka, Jiřího Sezemského, Johanu Hovorkovou, Jenny Nowak, Viléma Bessera, Václava Hubingera, Johanu Kudrnovou, Katku Jačkovou, Jaroslava Thraumba a další..

Aktuality

5.11.2017 Michal Horáček pro Revue FORUM: Prezident by měl být odvolatelný referendem

Pokud by došlo ke koalici ANO/SPD/KSČM, jmenoval byste takovou vládu, kdybyste byl prezidentem vy? Rozhodně ne. V ústavě je psáno, že prezident musí přísahat, že bude funkci vykonávat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Prezident není figurka, je to silný aktér, a moje svědomí by nikdy nic…

Viacej

30.10.2017 UKÁZKA: Komunisty volí blbci, Okamuru zabedněnci. Babišovy voliče nechápu, říká Dan Přibáň

Milí přátelé, vážení čtenáři, níže si můžete přečíst ukázku z nultého čísla Revue FORUM, které momentálně najdete va Vašich trafikách. zaujala Vás? Pomozte nám, aby Revue FORUM vycházelo každý měsíc! Děkujeme! Komunisty volí blbci, Okamuru zabedněnci. Babišovy voliče nechápu, říká Dan Přibáň Dana…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 25
  Podporovatel časopisu FORUM

  Věříte našemu projektu? Chcete nás podpořit jen tak? Přispějte nám a staňte se těmi, kdo novému časopisu pomohli na svět pro dobrý pocit.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,04 €
  (100 Kč)
 • predané 26
  První číslo časopisu + poděkování v časopise

  Chcete si náš nový časopis přečíst, jakmile vyjde? Rádi vám jej pošleme až domů a uvedeme vás mezi těmi, kdo jeho vzniku pomohli.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,08 €
  (200 Kč)
 • predané 35
  Digitální předplatné revue FORUM na půl roku

  Projekt FORUM nebude jen na papíře. Samozřejmě se můžete těšit i na to, že si jej budete moci přečíst kdekoli a kdykoli, tedy on-line. Předplaťte si elektronickou verzi nového časopisu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  10,09 €
  (250 Kč)
 • predané 106
  Předplatné časopisu na půl roku

  První půl roku budete mít časopis FORUM ve schránce, jakmile vyjde nové číslo. O nic nepřijdete a samozřejmostí bude přístup k digitální verzi.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  12,11 €
  (300 Kč)
 • predané 297
  Roční předplatné časopisu

  Chcete číst časopis FORUM celý rok a mít jistotu, že o nic nepřijdete? Díky předplatnému je budete mít vždy ve schránce jako první. Celý rok také budete moci číst digitální verzi.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  22,21 €
  (550 Kč)
 • zostáva 3 z 5
  Partner a sponzor časopisu FORUM

  Chcete být tím, kdo má největší podíl na vzniku časopisu, který si klade za cíl bránit svobodu a kritickou diskuzi v České republice? Staňte se partnerem a sponzorem časopisu FORUM. Samozřejmě vás uvedeme na našem webu i v časopise, pokud si to budete přát. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4 037,96 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Účast na redakční diskuzi časopisu FORUM

  Chcete se podívat na to, jak vzniká časopis? Navrhnout nám důležité téma, o kterém bychom neměli zapomenout napsat? Přijďte k nám na redakční poradu, která se koná každé pondělí.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  161,52 €
  (4 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Natočíme s vámi videorozhovor

  Sledujete rozhovory na webu FORUM 24? Myslíte, že bychom měli vyzpovídat právě vás? Přispějte na vznik nového časopisu a rádi to uděláme.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  403,80 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Večírek s redakcí

  Nebojte se, umíme se také bavit. Chtěli byste s námi strávit večer, pobavit se o aktuálních tématech i o tom, co vás zajímá nebo trápí? Pojďte s námi na pivo!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  807,59 €
  (20 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Degustace italských vín s Pavlem Šafrem

  Dobré víno, politická i nepolitická témata a hlavně příjemný večer se šéfredaktorem Pavlem Šafrem. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  1 211,39 €
  (30 000 Kč)