Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Ilustrovaná kniha pro děti

Znáte ten pocit, kdy se začtete do knihy a její příběh Vás zcela pohltí? Tak přesně tohle se stalo i medvědovi Wrr. A to doslova!

Díky za krásných 8 let!

3.1.2023

Naši velevážení fanoušci,
je neuvěřitelné, co jste spolu s námi za těch dlouhých 8 let vybudovali. Na začátku byl náš sen - vydat knihu pro děti v nějakém malém nákladu, třeba 500 kusů a udělat tak radost pár dětem. Předat jim myšlenku, že knižní svět může být i v dnešní době stále něčím, co má obrovskou moc. A jen díky Vám se z malého snu stalo něco, co naprosto předčilo naše očekávání!

Dnes za sebou máme dva knižní bestsellery a dokonce i jeden deskoherní. Jsme Vám opravdu vděční za Vaši podporu v začátcích kdysi tady na Hithitu.

Doufám, že jsme Vás nezklamali a splnili vše, co jsme tehdy slíbili!

3 knížky, 2 deskové hry, deníček pro miminka i sešit aktivit - všechny tyhle kousky by nevznikly bez Vaší podpory. Díky za to! Chybí Vám nějaký kousek ve sbírce? Mrkněte k nám do obchůdku, vše najdete právě tam. ;-)

A co se těch posledních 8 let dělo? Všechno jsme dokumentovali na našem blogu, kde si můžete všechno hezky přečíst. :-)

Ještě jednou Vám moc děkujeme,
bez Vás bychom nic z toho nedokázali.

Michal a Míra

Nová karetní hra Medvěd Wrr: Poprask na kolejích

6.10.2021

Když jsme v roce 2018 vydali díky vaší pomoci karetní hru Medvěda Wrr, ani by nás nenapadlo, že po třech letech znovu vstoupíme do stejné řeky. Ale, je to tak! Letos začátkem roku jsme začali pracovat na nové karetní hře, tentokrát inspirované druhým dílem knihy o medvědovi Wrr.

V hlavní roli kostky a figurky!

Posunuli jsme se zase o kus dál. Ve hře vás tak tentokrát nečekají pouze karty, ale také dřevěné figurky a akrylové kostky! Také krabička nám narostla do větších rozměrů, takže se máte opravdu na co těšit!

"Plnou parou vpřed!" velel svým kumpánům proradný strojvedoucí Crocs. Ti měli co dělat, aby udrželi ocelovou lokomotivu na kolejích. Vlak byl plný pohádkových postav z knih, které se staly nebohou obětí Crocsova zlotřilého plánu. Dokážete v kůži medvěda Wrr zachránit všechny postavičky dřív, než vlak dorazí do cílové stanice?

Hru jsme dnes dokončili a právě teď startuje její předprodej! Na to, jak hra vypadá a jak se hraje můžete mrknout na našem webu TheWrr.cz, kde běží i její předprodej.

Děkujeme za vaší podporu a přejeme krásný den,

Michal a Míra

Právě startuje předprodej nové knihy Netopýr Warren!

4.3.2021

Je to už nějaký čas, co jsme díky vám vydali knihu Medvěd Wrr. Knížka už se zabydlela v dětských knihovničkách a my rozhodně nezahálíme. Už na konci roku 2018 jsme začali pracovat na nové pohádkové knize, ve které je hlavním hrdinou netopýr. Při tvorbě jsme zažili mnoho peripetií a nejednu patálii, ale nyní můžeme s hrdostí oznámit, že kniha je hotová a právě teď startuje její předprodej!

 

Je váš život někdy vzhůru nohama?

Tak to jste ještě neslyšeli příběh netopýra Warrena, který vyrůstá mezi krysami a je pro ně tak trochu podivín. Nesnáší totiž sýr a spí hlavou dolů.

Aby Warren zjistil, kým doopravdy je, vydá se do světa. Cestu mu však zkříží ptakopysk, který sám neví, jestli je spíš bobr nebo kachna. Putování netopýra Warrena vám ukáže, že nemá smysl snažit se za každou cenu někam zapadnout a být někým jiným. Naopak - nejdůležitější ze všeho je být prostě sám sebou!

Knihu si můžete předobjednat zde ;-)

Krásný den,

Michal a Míra

Dárek pro vás: Audio kniha Medvěd Wrr

25.3.2020

Zůstali jste s dětmi v domácí karanténě? Víme, že není jednoduché skloubit home office, suplovat školu, zvládnout všechny domácí práce a k tomu se ještě naplno věnovat našim nejmenším. Obzvlášť, když ani ven moc nemůžeme.

Proto jsme pro vás připravili audio knihu Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Namluvil ji úžasný Jan Bílek z hradeckého Klicperova divadla ve spolupráci s Petrem Vyšohlídem. ;-)

Audio kniha je pro vás volně přístupná na Youtube. Celou knihu si také můžete zdarma přečíst a prolistovat na medvedwrr.cz ;-)

Teď už se ale pohodlně usaďte a vydejte se spolu s medvědem Wrr na dobrodružnou plavbu napříč knižními světy! ⚓️

Jsme s vámi!
Michal a Míra 🐾

Předprodej knihy Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět právě startuje

1.3.2020

Pokud sledujete dění kolem medvěda Wrr, určitě vám neuniklo, že od začátku loňského roku pilně pracujeme na pokračování knihy Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! A nyní hlásíme, že máme hotovo!

Kniha Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět! je hotová a na HitHitu právě startuje její předprodej!

Zavřeli jste po přečtení svou poslední knihu?

Opravdu? Raději to běžte pro jistotu zkontrolovat! Může se totiž snadno stát, že vám z ní uprchnou postavy a začnou vám v knihovně dělat pořádnou neplechu!

V Edwardově továrně na knihy se stalo něco podobného. Jeden nepozorný poštovní holub otevřel knihu, kterou neměl, a rozutekli se mu z ní prohnaní piráti. Zmocnili se stroje na výrobu knih a knižní příběhy, jak je znáte, převrátili naruby. A špatný konec? Ten teď mají úplně všechny! Do továrny navíc míří tajemný vlak s ještě záhadnějším strojvedoucím, majícím jasný plán — rozvézt knihy do knihkupectví v širokém okolí. Dokáže medvěd Wrr napravit pokažené příběhy dřív, než vlak dorazí do cílové stanice?

Více se dozvíte přímo v kampani na HitHitu:

www.hithit.cz/zachrankniznisvet

Díky moc všem! 

Michal a Míra

Prohlídka továrny z knihy Medvěd Wrr

26.7.2019

Přijďte se podívat do skutečné Edwardovy továrny!

Edwardova továrna ožívá! Bývalé obilní skladiště z roku 1903 v Hradci Králové, které bylo obrovskou inspirací při psaní knihy Medvěd Wrr a ve kterém se vlastně celý příběh odehrává, je zachráněna! Dlouhé roky jsme se snažili dostat dovnitř, avšak vždy bez úspěchu. Dokonce měla jít budova minulý rok k zemi. Sýpku se ale podařilo zachránit a vy teď máte první příležitost podívat se spolu s námi do útrob této nádherné historické budovy! 

Pokud vás zajímá víc, mrkněte na web Hradecké sýpky - jak jsme budovu nově pojmenovali - kde naleznete program prohlídky i mapu, jak se na místo dostat hradeckasypka.cz

Staňte se také fanoušky Hradecké sýpky a sledujte aktuální dění kolem ní na Facebooku nebo Instagramu.

Jsme nadšení, že tato ikonická budova v Hradci Králové zůstane a že se po letech chátrání opět probudí k životu! 

PS: Z bezpečnostních důvodů není akce vhodná pro děti! Budova je stále ve stavu rekonstrukce a hrozí nebezpečí úrazu. Pro děti ale bude určitě příležitost v budoucnu ;-) 

Poslední šance

11.4.2018

Máme splněno! Karetní hra s medvědem Wrr vyjde! Pokud ji ještě nemáte předobjednanou, máte poslední možnost! Zbývá poslednich pár hodin - budete tak mezi prvními, kdo bude mít karetní hru doma!

Navíc jsme pro vás vymysleli pravidla na další hru s našimi kartami pro mladší sourozence (3+)! Je k ní ale potřeba vyrobit speciální šestistěnnou kostku, na které budou postavičky ze hry. Pokud se nám podaří vybrat 250.000 Kč, budeme moci tuto kostku nechat vyrobit a rozšířit tak záběr hry i pro menší kulišáky :-) Ale k tomu nám ještě kousek chybí :-(

Budeme tak neskutečně vděční za jakoukoli pomoc, sdílení a tak :-)

Kampaň zde: www.hithit.com/cs/project/4550/medved-wrr-karetni-hra

Díky moc všem, jste super!

Medvěd Wrr: Karetní hra

26.2.2018

Jak už možná víte, od srpna loňského roku pilně pracujeme na karetní hře založené na příběhu knihy Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! A teď máme hotovo! A rozhodli jsme se, že do toho opět půjdeme s vámi, našimi nejvěrnějšími fanoušky. Právě teď startuje kampaň na hithitu, kde si můžete karetní hru předobjednat a podpořit tak její vydání. 

Kampaň zde: www.hithit.com/cs/project/4550/medved-wrr-karetni-hra

Knižní svět opět v ohrožení!

Vžijte se do kůže medvěda Wrr a zabraňte proradným pirátům uskutečnit jejich velkolepý plán! Medvěd Wrr je karetní hra na motivy stejnojmenné knihy - toto unikátní spojení vám umožní znovu prožít všechna medvědova dobrodružství z knihy. Poutavý design, jednoduchá pravidla a svižný průběh hry, to vše zaručuje mnoho neopakovatelných zážitků.

O čem karetní hra je?

Více se dozvíte přímo v kampani na HitHitu:

www.hithit.com/cs/project/4550/medved-wrr-karetni-hra

Díky moc všem! 

Michal a Míra

Oficiální křest knihy Medvěd Wrr

1.9.2017

Zveme Vás na oficiální křest knihy Medvěd Wrr. Rádi Vás všechny uvidíme a poznáme osobně, tak doražte! ;-) Více na www.thewrr.cz/blog

 

Radost dětem z Domova

3.7.2017

Jak jsme slíbili, několik knih jsme darovali také Domovu pro matky s dětmi v Hradci Králové. Kniha udělala velkou radost dětěm i jejich rodičům ;-)

Kniha Medvěd Wrr vychází ve středu 7.6.2017!

5.6.2017

Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! vychází již tuto středu 7.6.2017! Přípravy na expedici vrcholí. Náš sklad praská ve švech. Všude se válí obálky, krabice, adresní štítky, pohlednice, plakáty a bambilióny dalších Wrr věcí a ve středu k nám dorazí dlouho očekávaná zásilka z tiskárny! Hrnky na kafe připravený - nejpozději začátkem příštího týdne čekejte poštovního holuba :-) 

 
 

Oficiální předprodej

10.5.2017

Kdo si knihu nestihl předobjednat zde na Hithitu, má možnost objednat si ji ode dneška v našem obchodě. Kniha vychází v polovině června, týden na to expedujeme! 

Díky všem, jste báječní!

19.4.2017

Nejlepší kniha na Hithitu? Tak tohle nečekal opravdu nikdo! Mezi literaturou byly lepší už jen noviny Pro Babylon. Neskutečně děkujeme všem, kdo nám v kampani jakkoli pomohl - ať už přispěl, šířil naši kampaň dále či nám celé ty roky fandil. Vaše podpora pro nás byla po celou dobu zcela zásadní a dávala nám sílu jít dál i v době, kdy už nám docházela energie. Bez Vás bychom nic z toho nedokázali a jsme vážně rádi, že tu s námi jste! Tohle opravdu předčilo všechna naše očekávání a jen díky Vám se nám podařilo vybrat téměř 3,5 násobek původní požadované částky! Právě dokončujeme předtiskovou přípravu a kniha půjde během několika dní do tisku. A hned, jak nám z tiskárny dorazí, putuje za Vámi!

Další vývoj knihy sledujte na našich sociálních sítích Facebook, TwitterInstargram nebo našem blogu TheWrr.cz.

Ještě jednou díky všem, jste báječní!

Michal a Míra

Jak jsme si šli za svým snem

17.4.2017

Blížíme se do finále - a že to tedy byla pořádná jízda! Do konce naší kampaně zbývá posledních několik hodin a tak už i my sumírujeme a ohlížíme se za tím vším, čím jsme si za poslední roky prošli.

Pojďte se s námi v krátkosti podívat na to, jak naše kniha vznikala. A že to někdy bylo hodně těžké. Několikrát jsme se dostali do slepé uličky a nevěděli jak dál. Mnohdy to vypadalo, že to zkrátka nezvládneme. Vždy jsme se ale zapřeli, nevzdali se a projekt dotáhli až do konce. Nikdy se nenechte odradit tím, když Vám někdo řekne, že to nedokážete, že se s tím zbytečně děláte, nebo že on by to udělal jinak a líp. Je to Váš projekt, Váš sen. Dejte do toho všechno a dokážete cokoli!

Medvěd Wrr: Naučí děti mít rád knihy

6.4.2017

V pátečním Metru se psalo také o medvědovi Wrr ;-) Celý článek si můžete přečíst na metro.cz 

Medvěd Wrr partnerem golfového turnaje

6.4.2017

Dnešní nádherné počasí si užil i medvěd Wrr. Dosytosti se vyblbnul na Aprílovém Wrr turnaji v Park Golf Clubu v Hradci Králové, jehož byl partnerem. Díky za skvělou akci! ;-)

Medveď Wrr: Po prečítaní zatvoriť!

31.3.2017

Tak tohle je neuvěřitelná jízda! Jsme z Vás tak nadšení, že jsme se rozhodli udělat radost i našim sousedům! Aktuálně pracujeme na překladu a slovenská verze naší knihy bude! Za 300.000 vydáme dalších 1000 kousků ve slovenštině a uděláme tak radost i slovenským dětem ;-)

Jak vznikala naše kniha?

27.3.2017

Dva obrázky, které od sebe dělí 4 neskutečně dlouhé roky. Na počátku byl sen, na konci dětská kniha. Úplně první koncept, který vznikl už v roce 2013, jsme se nakonec rozhodli v pozměněné podobě použít i na obálku knihy. 

Jak kniha krůček po krůčku vznikala můžete sledovat na našem blogu.

Kolika dětem udělá kniha radost?

23.3.2017

Tohle vážně nikdo z nás nečekal! Kniha nejenže vyjde, ale udělá radost nejméně 2000 dětem! Nebo se medvěd Wrr podívá ještě do daleko více knihovniček? Je to na Vás! 4000 kusů knížek na dosah!

Děkujeme, děkujeme, děkujeme! Máme z Vás obrovskou radost!

A co bude dál?

18.3.2017

Neskutečně si vážíme Vaší podpory! Cílovou částku jsme díky Vám vybrali a kniha tedy půjde do tisku! Teď se rozhodne o tom, kolika dětem bude moci udělat radost. Za 100.000 můžeme vydat knihu o medvědovi Wrr v nákladu 1000ks. Už za 150.000 jich ale může být 2x tolik. A za 200.000 dokonce 4x! 

Jste boží!

Rozhovor na ČT24 v pořadu @online

18.3.2017

Právě jsme se vrátili ze studia ČT24, kde jsme byli hosty pořadu @online. V čase 12:37 se můžete podívat, jak jsme se s touto výzvou poprali :-) Díky za velice příjemný rozhovor! Pořad @online ke shlédnutí online :-) 

V boji o dětskou pozornost, který svádí četba knih s tablety, telefony nebo počítači, se knížky dostávají často na druhou kolej. Přivést děti zpět ke čtení a vzbudit v nich zájem o knihy, to je cíl autorů příběhu o medvědovi Wrr. Všem zvídavým zájemcům navíc na svém blogu poodhalují, co všechno tvorba knihy dnes obnáší. Oba autoři Michal Široký i Jaromír Štejnar budou hosty tohoto vydání.

Vybráno za necelé 2 týdny?! Kniha bude!

18.3.2017

Tady končí všechna sranda! Když jsme před necelými dvěma týdny spouštěli kampaň, počítali jsme se vším. I s tím, že se cílová částka zkrátka nevybere a náš sen se rozplyne. Naše nejdivočejší představy pak hovořili o tom, že se nám pár dní před koncem přecejen podaří celá částka vybrat. 

Ale tohle je prostě... neskutečné! Jste šílení a tohle jsme vážně nečekali! 

Kniha bude! 

Za tuto částku si můžeme dovolit vydat knihu v nákladu 1000 kusů. Pokud se nám ale podaří vybrat víc, kniha se dostane do ještě více knihovniček a vykouzlí úsměv na tváři ještě více dětem! A to za to stojí!

 

Medvěd Wrr v Hradeckém deníku

16.3.2017

Medvěd Wrr v hledáčku médií  I my jsme si dnes vystáli frontu v místní trafice 

Článek si můžete přečíst v aktuálním čísle Hradeckého deníku nebo na hradecky.denik.cz 

Medvěd Wrr v časopise Quartier

16.3.2017

Včera jsme se zúčastnili křtu jarního čísla časopisu Quartier, kde jsme potkali mnoho úžasných lidí! V jarním čísle tohoto časopisu se dočtete například o vítězce StarDance Veronice Lálové a vítězovi MasterChef Jiřím Halamkovi nebo o foodbloggerce Coolinářce. A samozřejmě také o medvědovi Wrr ;-)

 

Jsme v polovině!

14.3.2017

Vážení! Za 9 dní jste nám přispěli už více než 50.000 Kč! Máme tedy již více než polovinu potřebnou na vydání knihy! Jste úžasní! 

Pomozte nám vybrat i druhou polovinu a sdílejte náš projekt dál! Jsme pro Vás na Twitteru, FacebookuInstagramu i našem blogu TheWrr.cz!

Třetina za jediný týden?

12.3.2017

Tak tohle jsme vážně nečekali! Za první týden jste nám přispěli neuvěřitelnou částkou 36 777 Kč! Jste neskuteční! Obrovské díky všem!

Wrrbus v Hradci Králové

8.3.2017

Věřili byste tomu, že po naší postavičce pojmenoval Dopravní podnik města Hradce Králové jeden svůj elektrobus? A navíc jsme si ho mohli i vyzdobit! Teď po Hradci Králové uhání vůz MHD, který se jmenuje Medvěd Wrr - pokud ho spatříte, můžete se zapojit do soutěže  Obrovský dík #DPMHK!

Čtvrtina cesty za námi!

8.3.2017

Obrovské díky všem, kteří nám přispěli nebo sdíleli náš projekt dál! Máme z Vás velikou radost! 

10% splněno!

6.3.2017

Za první den jste nám přispěli více jak 10.000 Kč! Díky všem, jste skvělí!

13 869 €
vybrané z 3 958 €

350%

350% splnené

658 ľudí prispelo

Umenie, Literatúra

Hradec Králové, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 19.4.2017 v 17:05.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 5
  Jen tak pro radost

  Pomozte nám dostat medvěda Wrr do dětských knihovniček!
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Libovolný příspěvek od 50 Kč výše
  • Uděláte nám obrovskou radost!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  1,98 €
  (50 Kč)
 • predané 8
  Pozdrav od medvěda Wrr

  Pohlednice odeslaná poštovním holubem Pippem rovnou do Vaší schránky. Možnost vybrat jednu z pohlednic (viz. galerie)
  • Pohlednice od medvěda Wrr
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  3,96 €
  (100 Kč)
 • predané 5
  Sada pohlednic

  Sada 5 pohlednic s tématikou medvěda Wrr. Ideální pro postcrossing. Možnost výberu (viz. galerie).
  • 5x pohlednice
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  5,94 €
  (150 Kč)
 • predané 8
  Medvědí suvenýry

  Medvědovo pexeso, plakát, placky a vystřihovánka.
  • Pexeso
  • Plakát (viz. galerie)
  • Placka
  • Vystřihovánka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,92 €
  (200 Kč)
 • zostáva 31 z 50
  Radost dětem z Domova

  Knihu darujeme Vaším jménem Domovu pro matky s dětmi, jenž pomáhá matkám nebo otcům s dětmi v nepříznivé životní situaci, která je spojená se ztrátou bydlení. Dále pomáhá rodinám s dětmi s postižením do 7 let věku, kdy se snaží nalézt cestu, jak dítěti pomoci maximálně plnohodnotně vkročit do života. Více se dozvíte na charitahk.cz
  • Kniha s originální záložkou do Domova pro matky s dětmi
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 86
  Kniha Medvěd Wrr (s vyzvednutím v Hradci Králové)

  Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originální záložkou k vyzvednutí v našem výdejním místě v Hradci Králové.
  • Kniha (vyzvednutí v HK)
  • Originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Ušetříte na poštovném

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,85 €
  (350 Kč)
 • predané 392
  Kniha Medvěd Wrr

  Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originální záložkou.
  • Kniha
  • Originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,83 €
  (400 Kč)
 • predané 20
  [SK] Kniha Medvěd Wrr ve slovenštině

  Kniha  Medveď Wrr: Po prečítaní zatvoriť! ve slovenštině. 
  • Kniha ve slovenštině
  • Originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,81 €
  (450 Kč)
 • zostáva 23 z 100
  Limitovaná číslovaná edice knihy Medvěd Wrr

  Limitovaná číslovaná edice knihy  Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originální záložkou, věnováním a podpisem obou autorů.
  • Kniha s věnováním a podpisem
  • Limitovaná číslovaná edice
  • Originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 49 z 50
  [SK] Limitovaná číslovaná edice knihy Medvěd Wrr ve slovenštině

  Limitovaná číslovaná edice knihy  Medveď Wrr: Po prečítaní zatvoriť! ve slovenštině. S originální záložkou, věnováním a podpisem obou autorů.
  • Kniha ve slovenštině s věnováním a podpisem
  • Limitovaná číslovaná edice
  • Originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  25,73 €
  (650 Kč)
 • zostáva 47 z 50
  Medvědí triko s vlastním textem

  Triko s medvědem Wrr držícím ceduli, na které bude Vaše jméno či Vámi zvolený text (vyhrazujeme si právo zamítnout jakýkoli nevhodný text). Tričko k nahlédnutí v galerii.
  • Originální triko s medvědem Wrr a vlastním textem
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • zostáva 29 z 50
  Medvědův VIP box

  Limitovaná edice knihy  Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originální záložkou, věnováním a podpisem autorů, plakátem, plackami, samolepkami, vystřihovánkou a pexesem. A to vše ve speciální krabici od medvěda Wrr.
  • Kniha s věnováním a podpisem v dárkové krabici
  • Limitovaná číslovaná edice
  • Originální záložka
  • Plakát (viz. galerie)
  • 3x placka
  • 5x samolepka
  • Pexeso
  • Vystřihovánka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,50 €
  (1 200 Kč)
 • zostáva 48 z 50
  [SK] Medvědův VIP box - slovenská verze

  Limitovaná edice knihy   Medveď Wrr: Po prečítaní zatvoriť! ve slovenštině. S originální záložkou, věnováním a podpisem autorů, plakátem, plackami, samolepkami, vystřihovánkou a pexesem. A to vše ve speciální krabici od medvěda Wrr.
  • Kniha s věnováním a podpisem v dárkové krabici
  • Limitovaná číslovaná edice
  • Originální záložka
  • Plakát (viz. galerie)
  • 3x placka
  • 5x samolepka
  • Pexeso
  • Vystřihovánka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  49,48 €
  (1 250 Kč)
 • predané 3
  5 kousků knihy Medvěd Wrr

  Paklík 5 knih Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originálními záložkami.
  • 5x kniha
  • 5x originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,16 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 48 z 50
  Medvědův VIP box deluxe - vše v jednom

  Limitovaná edice knihy  Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originální záložkou, věnováním a podpisem autorů, plakátem, plackami, samolepkami, vystřihovánkou a pexesem + triko s medvědem Wrr držícím ceduli, na které bude Vaše jméno či Vámi zvolený text (vyhrazujeme si právo zamítnout jakýkoli nevhodný text, tričko k nahlédnutí v galerii). A to vše ve speciální krabici od medvěda Wrr.
  • Kniha s věnováním a podpisem v dárkové krabici
  • Limitovaná číslovaná edice
  • Originální záložka
  • Originální triko s medvědem Wrr
  • 3x plakát (viz. galerie)
  • 5x placka
  • 5x samolepka
  • Pexeso
  • Vystřihovánka
  • 3x pohlednice (viz. galerie)
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  138,53 €
  (3 500 Kč)
 • predané 1
  10 kousků knihy Medvěd Wrr

  Paklík 10 knih  Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originálními záložkami.
  • 10x kniha
  • 10x originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  158,32 €
  (4 000 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Výhodný balíček: 15 knih + 3 zdarma navíc (omezená série)

  15 knih Medvěd Wrr i s originálními záložkami jako dárek pro Vaše zaměstnance, klienty či odměna za vysvědčení pro Vaše ratolesti. K paklíku navíc přihodíme ještě 3 kousky navíc zdarma, jako poděkování za Vaši podporu. Odměna je omezena na 10 kusů!
  • 15x kniha + 3 knihy zdarma navíc! 
  • 15+3 originální záložky
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  237,48 €
  (6 000 Kč)
 • predané 0
  20 kousků knihy Medvěd Wrr

  Paklík 20 knih  Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! i s originálními záložkami.
  • 20x kniha
  • 20x originální záložka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  316,64 €
  (8 000 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Výhodný balíček: 30 knih + 6 zdarma navíc (omezená série)

  30 knih Medvěd Wrr i s originálními záložkami jako dárek pro Vaše zaměstnance, klienty či odměna za vysvědčení pro Vaše ratolesti. K paklíku navíc přihodíme ještě 6 kousků navíc zdarma, jako poděkování za Vaši podporu. Odměna je omezena na 10 kusů!
  • 30x kniha + 6 knih zdarma navíc! 
  • 30+6 originálních záložek
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  474,97 €
  (12 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Partner knihy

  Budete jedním ze tří partnerů knihy Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Uvedeme Vaše jméno/logo na webu jako partnera, představíme Vás/Vaši firmu na křtu knihy, budeme Vás uvádět jako partnera po celou dobu propagace knihy (příspěvky podporující prodej knihy na sociálních sítích, webu, newsletterech a všech propagačních materiálech).
  • Partner knihy
  • Představení na křtu
  • Propagace Vás/Vaši firmy v rámci marketingové kampaně

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  1 187,41 €
  (30 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Hlavní partner knihy

  Budete hlavním partnerem knihy Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Uvedeme Vaše jméno/logo na webu jako hlavního partnera, představíme Vás/Vaši firmu na křtu, budeme Vás uvádět jako hlavního partnera po celou dobu propagace knihy (příspěvky podporující prodej knihy na sociálních sítích, webu, newsletterech a všech propagačních materiálech).
  • Hlavní partner knihy
  • Představení na křtu
  • Propagace Vás/Vaši firmy v rámci marketingové kampaně

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  2 374,83 €
  (60 000 Kč)