Eagleheart nahrává třetí album

Po letech usilovné práce se konečně blížíme k dokončení naší třetí desky. Staňte se součástí jejího vzniku, zúčastněte se třeba nahrávání sborů nebo si desku předobjednejte už teď. Moc děkujeme za podporu!

Autor: Eagleheart

 • Roman

 • Mike

 • MJ

 • Vojta

 • Filip

2 465 €
vybrané z 2 127 €

115%

115% splnené

112 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Brno, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jaké bude nová deska a co je náš cíl?

Po letech usilovné práce se konečně blížíme k dokončení naší třetí desky a chceme vám všem teď ukázat, kam jsme se za tu dobu skladatelsky a muzikantsky posunuli. Je to pořád metalová muzika postavená hlavně na kytarách a melodiích, ale nový songy jsou daleko rafinovanější, dynamičtější, živější, přidali jsme spoustu zajímavých hudebních prvků a nálad a samozřejmě také poprvé využíváme všechny tři zpěváky v kapele. Vždycky jsme šli vlastní cestou a ani tentokrát jsme si nenechali od nikoho do naší hudby kecat. Desku si produkujeme sami, protože víme, jak chceme znít a jdeme si zatím! Naším cílem je posunout se k daleko živějšímu soundu než na předchozích albech a i když už se to dneska tolik nenosí, chceme vydat nejen kompilaci skladeb, ale opravdovou desku, která s váma pohne. Nemůžeme se dočkat, až se konečně budeme moct podělit o výsledek a pevně věříme, že si na novém albu všichni najdete to svoje.

V jaké jsme fázi a proč crowdfunding?

Bicí jsme začli nahrávat loni v červnu brněnském studiu Sonidos, kytary a zpěvy na Slovensku u Rolanda Grapowa (ex-Helloween, Masterplan). Další dohrávky průběžně probíhají v našich soukromých nahrávacích studích, kde se chystáme na mix alba, který proběhne opět v brněnškém studiu Sonidos. Pokud všechno časově stihneme, měli bychom s mixem začít v dubnu, aby deska byla během léta venku. Samozřejmě plánujeme i křest, který proběhne na podzim!!

A proč tahle kampaň? Vzhledem k aktuální situaci, kdy naše vlastní finanční rezervy téměř padly na nahrávání v loňském roce, a celkové náročnosti projektu, jsme se rozhodli zkusit vás tímto způsobem zapojit do vzniku desky, a především vám nabídnout možnost si desku už teď předobjednat. Jde vlastně o takový e-shop s jedinečným materiálem, který jsme pro vás otevřeli na omezenou dobu 45 dní. Cílovou částku chceme využít na finální mix a mastering desky, připravu videoklipu, lyric videa a grafiky. Plánů a nápadů máme spoustu!

Všem moc děkujeme za jakoukoliv vaši podporu!

Roman, Mike, MJ, Vojta a Filip

P.S.: Všechny ceny nabízených odměn zahrnují i poštovné a balné ;)

Kdo jsme?

Eagleheart se na scéně melodického power metalu pohybuje od roku 2003. Kapela vydala jedno EP (Black Sun/2005), dvě dlouhohrající desky (Moment Of Life/2008, Dreamtherapy/2011) a odehrála přes 200 koncertů v ČR i v zahraničí. Druhé album Dreamtherapy vyšlo u italského labelu Scarlet Records v distribuci v USA, Japonsku a EU. Na tomto albu kapela poprvé spolupracovala s německým kytaristou a producentem Rolandem Grapowem (ex-Helloween, Masterplan), u kterého proběhlo nahrávání kytar a zpěvů i pro aktuální materiál. Díky pozitivním ohlasům se Eagleheart podařilo připojit se jako předkapela na část turné britské kapely Dragonforce a seznámit tak zahraniční fandy se svojí hudbou. Kapela vystupovala na mnoha zajímavých a prestižních festivalech a akcích, např. Masters Of Rock, Metalfest, Made Of Metal, Benátská Noc, jako support před Blind Guardian, André Matos, Blaze Bayley, Elvenking, WASP, Titanik, Kreyson aj. V žánru melodického metalu patří Eagleheart k respektovaným kapelám nejen české scény.

Sestava:

Roman Sáček - zpěv

Michal Kůs - kytary, zpěv

Michal Jankuliak - kytary

Vojtěch Šimoník - basa, zpěv

Filip Smetana - bicí

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 4 Chci přispět

  Chcete nám pomoct, ale nevybrali jste si nic konkrétního? Ceníme si jakékoliv podpory a pošleme vám za ni podepsanou fotku kapely ve formátu A5.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,87 €
  (100 Kč)
 • 19 Digitální verze nové desky

  Nová deska v digitálním formátu MP3/FLAC včetně celého bookletu v PDF ke stažení před oficiálním vydáním.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  5,80 €
  (150 Kč)
 • 59 Nové album na CD

  Podepsané CD s šestnáctistránkovým bookletem od grafického studia DisArt. Přibalíme i nálepky a podepsanou fotku kapely. Celý balíček opět zašleme ještě před oficiálním vydáním desky :)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,60 €
  (300 Kč)
 • 5 Ručně psané texty

  Pokud vás zajímá o čem je nová deska po lyrické stránce, pošleme vám ručně psané texty přímo od autora! Mike se bude snažit moc neškrábat :) Opět přidáme i fotku s podpisem a pár nálepek.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,53 €
  (350 Kč)
 • 7 Album na CD + bonusový disk

  Chcete slyšet, jak zní všechny skladby z nové desky ve svých původních demoverzích, které vznikly u nás doma a jsou na nich "čerstvě" zachyceny naše nápady? Objednejte si verzi nového alba s bonusovým diskem, která obsahuje všechny demáče! Součástí je i kartička s podpisem a nálepky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  21,27 €
  (550 Kč)
 • 1 Lekce na kytaru/bicí

  Pokud hrajete na kytaru nebo bicí a chcete něco zkonzultovat, naučit se nějaký náš song nebo prostě jen tak pokecat o muzice a ukázat pár fíglů, zkuste lekci s náma. Mike a MJ vám pomůžou s kytarou, Filip s bicíma. Samozřejmě dodáme i podepsané CD. Lekce budou probíhat u nás na zkušebně v Brně, případně po Skypu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  30,94 €
  (800 Kč)
 • 8 VIP balík

  Balík pro nejvěrnější fanoušky! Celá diskografie Eagleheart včetně nového alba s bonusovým CD a podpisy všech současných i bývalých členů kapely s věnováním a pár bonusů navíc zahrnující psané texty, plakát, fotku a nálepky!

  Suma sumárum:
  - MCD Black Sun (2005) + podpisy
  - CD Moment Of Life (2008) + podpisy
  - CD Dreamtherapy (2011) + podpisy
  - třetí deska Eagleheart na CD + bonusový disk
  - ručné psané texty nového alba
  - podepsaný plakát
  - fotka kapely
  - nálepky

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  42,54 €
  (1 100 Kč)
 • 5 Účast ve sboru na nové desce

  Chcete se opravdu stát součástí naší desky? Proč ne!? Stále ještě nemáme nazpívané všechny sborové vokály, které dotočíme až během mixu ve studiu v Brně. Pošleme vám tracky se zpěvovými linkami na naučení a ve studiu to tam pak společně nařveme! Samozřejmě můžeme poslechnout i pár dalších ukázek z nové desky ;) Pokud se nemůžete zúčastnit nahrávání v Brně a máte možnost nahrát svoje party jinde, není problém. Podepsané album na CD je samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  58,00 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!! Přesýpačky z klipu Moment Of Life

  Velká rarita pro opravdového nadšence - přesýpací hodiny, které jsme použili v našem doposud (zatím!!!) jediném videoklipu ke skladbě Moment Of Life! Přibalíme i podepsané CD s bonusovým diskem, ručně psané texty a plakát.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  77,34 €
  (2 000 Kč)
 • 1 z 4 Chci být sponzorem

  Vaše jméno/logo/banner umístíme na naše webovky a sociální sítě jako hlavního sponzora nové desky Eagleheart. Objeví se i na poslední straně bookletu nového alba. Samozřejmě pošleme i fyzickou kopii alba na CD.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  193,35 €
  (5 000 Kč)