Vyléčím se z rakoviny

Projekt byl předčasně ukončen, protože autor nebyl schopen věrohodně doložit závěry svého projektu. Děkujeme za pochopení, Hithit.cz.

Autor: Michal Shark

Hithit.cz: Důležité upozornění

27.10.2016

Na základě množících se informací, které zpochybňují důvěryhodnost tohoto projektu, jsme dnes oslovili autora, aby se k nim vyjádřil a uvedl vše na pravou míru. Na jeho vyjádření nyní čekáme a podle něj podnikneme další kroky. Děkujeme. Za Hithit, Jana Ecksteinová

67 €
vybrané z 3 955 €

1%

1% splnené

5 ľudí prispelo

Literatúra

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 1 Kniha s osobním věnováním

  Zaslání podepsané knížky, včetně poštovného s jmenovitým věnováním. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,47 €
  (290 Kč)
 • 4 Kniha s věnováním, navíc e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA"

  Zaslání podepsané knížky včetně poštovného s jmenovitým věnováním a navíc e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,84 €
  (350 Kč)
 • 0 2 knihy s věnováním

   Zaslání 2 podepsaných knížek včetně poštovného s jmenovitým věnováním. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,74 €
  (499 Kč)
 • 0 2 knihy s věnováním, navíc 2x e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA"

  Zaslání 2 podepsaných knížek včetně poštovného s jmenovitým věnováním a navíc 2x e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,69 €
  (599 Kč)
 • 0 2 knihy s věnováním, křest knihy, e-book

  Pozvání na křest pro 2 osoby a osobní předání 2 knížek s věnováním +  e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  39,55 €
  (1 000 Kč)
 • 0 2 knihy, pozvání na křest, RAW kurz vaření, e-book "ŽIVÁ STRAVA"

  Pozvání na křest pro 2 oosoby, osobní předání 2 knížek s věnováním a zdarma RAW kurz vaření živé stravy, který osobně povede autor knížky…tedy já :-) +  e-book s recepty RAW FOOD, které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  195,73 €
  (4 949 Kč)
 • 0 2 knihy, pozvání na křest, Raw kurzy vaření pro 2 osoby, e-book "ŽIVÁ STRAVA"

  Pozvání na křest pro 2 oosoby, osobní předání 2 knížek s věnováním a zdarma RAW kurz vaření živé stravy pro 2 osoby, který osobně povede autor knížky…tedy já :-) + e-book s recepty RAW FOOD, které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ pod stromeček.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  379,28 €
  (9 590 Kč)