Kočka v síti

Knížka, kterou budete chtít číst svým dětem. Dvě čistokrevné kočky, jeden nečistokrevný jezevčík a tři kamarádi v příběhu s detektivní zápletkou a spoustou rad, jak se správně postarat o kočku. Kniha bude také k dispozici v angličtině jako eBook.

 • Elenka a Jaruška

 • Helena a Uralka

 • Marie bloggerka

 • Mařenka Saudková

 • akční holky Radka a Elča

 • Uralka jarní

4 963 €
vybrané z 4 654 €

106%

106% splnené

92 ľudí prispelo

Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Radka chová sibiřské kočky. Když byla Radka ještě adolescent a sama se odstěhovala do Prahy, její maminka se o ni trochu bála a potřebovala jí najít nějaký koníček. Tak našla kočky. Dneska patří Radka s maminkou mezi nejvýznamnější chovatelky sibiřských koček u nás.A přenesla to na třetí generaci - na svou dceru, dnes devítiletou Elenku. 

Marie miluje kočky a píše. Doteď psala hlavně takové bestsellery jako třeba výroční zprávy svých bankovních zaměstnavatelů. Jenomže díky kamarádce a šťastné náhodě se Radka potkala s Marií a navrhla jí, aby změnila  žánr a styl a na příběhu přiblížila dětem, jak se správně starat o kočky a ještě pobavila je i jejich rodiče. Marie má ráda nesplnitelné úkoly. Tak to napsala. Radka sehnala další Marii - tentokrát Saudkovou, ilustrátorku.  A tak je knížka už skoro připravena k vydání a když se nám podaří vybrat peníze, dorazí na váš noční stolek  první díl. První díl z plánovaných  tří. A protože chovatelé sibiřských koček žijí v různých zemích světa, chceme připravit také anglickou verzi i pro děti v zahraničí. 

Co je náš cíl?

Chceme dětem ukázat, že starat se o zvířátko je sice zodpovědnost, ale hezká. Díky knize a webovkám dostanou spoustu informací od zkušených chovatelek a zároveň jsme chtěly, aby to děti bavilo, aby viděly, že i s ušlechtilými kočkami může být zábava.

Detaily

Náš projekt reaguje na větu, kterou asi zná každý rodič: "Mami, tati, nemohli bychom si pořídit nějaké zvířátko?" Naše zkušenost říká, že nechat děti pečovat o zvíře je fajn: ty menší pak totiž nevysedávají u počítače, ty větší u počítače, nebo případně v pohostinském zařízení. Ovšem pořídit si chovnou kočku vyžaduje nejen čas, ale i vědomosti. Nechtěly jsme vytvořit další příručku a proto jsme chovatelské zkušenosti a rady zakomponovaly do příběhu s detektivní zápletkou, který doprovází ilustrace Marie Saudkové. Na knihu budou navazovat webové stránky, na kterých malí chovatelé najdou různá vzdělávací videa, články, informace a samozřejmě také stejně naladěné kolegy.

... a ještě něco navíc

Protože žijeme ve věku internetu, upozorňujeme v knize i na některé nástrahy, které na děti čekají na internetu. S knihou nám pomáhal bezpečností specialista, který toho právě o rizicích internetu ví opravdu hodně (a přesto používá sociální sítě:-)).

Kdo jsme?

Jsme dvě naprosto rozdílné osoby. Radka je sportovec tělem a duší, ale  moc nečte. Marie je kavárenský typ, sportuje pouze z rozumu, ale zase čte úplně všechno, co se jí dostane do ruky, dokonce občas i návody k použití a složení výrobku ve všech jazycích EU (nejraději v estonštině a maďarštině). Obě máme rády kočky, psy a zvířata vůbec.

Proč to děláme?

Máme rády kočky, děti, příběhy, a protože chceme, aby se o nádherném a velmi přátelském plemeni, kterým sibiřská kočka je, víc vědělo. Sibiřská kočka je povahou tak trochu pes. Hodí se skvěle do rodiny, do bytu, k ostatním zvířatům (kromě myší, tohle spojení nedporučujeme) a děti z ní budou nadšené!

Aktuality

26.5.2016 Partners of the book: Brit, Brȕhler, TV Consulting, Fitness Svět pod Palmovkou, PEM Communication.

Partners of the book: Brit, Brȕhler, TV Consulting, Fitness Svět pod Palmovkou, PEM Communication.

Viacej

21.4.2016 Krátké video představení Kočky v síti s anglickými titulky.

Krátké video představení Kočky v síti s anglickými titulky. https://www.youtube.com/watch?v=Yt-UnH0YnNg

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 43 Knížka z tisku přímo k Vám!

  Pro chvilky, kdy se chcete s dětmi pohodlně uvelebit a společně si přečíst něco, co vás bude všechny bavit. Knížka je plná originálních obrázků a vy ji samozřejmě navíc dostanete i s podpisem autorek a ilustrátorky. Váš výtisk bude k vyzvednutí na Praze 8 ve spřátelém papírnictví Michal Zítek, ul. Zenklova 21/58 od 7,15 do 18,00 hod od pondělí do pátku. Heslo: Kočka v síti.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  9,74 €
  (249 Kč)
 • 21 Navyšte částku a kniha dorazí až k Vám domů!

  Můžete se uvelebit s dětmi a pohodlně čekat, až Vám kniha dorazí poštou. Přijde Vám domů.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  15,64 €
  (400 Kč)
 • 4 První kapitoly mailem, ke knížce handmade dárek.

  Kupte si  knížku mezi prvními a ještě před vydáním papírové knihy dostanete první kapitoly elektronicky! A k tomu i drobný handmade dáreček. Nezapomeňte nám napsat  váš email.
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  19,55 €
  (500 Kč)
 • 5 První výtisk s překvapením až k Vám domů!

  Navyšte částku a první výtisk knížky s překvapením dorazí až k Vám domů!
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  23,46 €
  (600 Kč)
 • 25 z 25 Knížka se zážitkem felinoterapeutickým.

  Víte, že kočky pomáhají nemocným? Chcete se podívat, jak opravdová kočička s opravdovým pejskem dělají dort? A jak to jde všechno dohromady? Zúčastněte se netradičního workshopu, na kterém Vám zahrajeme felinoterapeutickou pohádku o pejskovi a kočičce. A navíc Vám prozradíme, že v téhle pohádce hraje kočičku kocour - vítěz mnoha mezinárodních soutěží a i jím se autorka knihy inspirovala. Knihu i s autogramy samozřejmě dostanete také.

  Předběžně 16. Června 2016 v Mokrovousech u Hradce Králové.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  27,38 €
  (700 Kč)
 • 11 z 12 Pro čtenáře sportovce máme nákrčník ke knížce.

  Kromě čtení je občas potřeba se i hýbat. Nákrčník vás při běhání a nebo třeba lyžování chrání před nastydnutím. Vhodný dárek pro ty, kteří chtějí číst dětem bez chrapotu!
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  31,29 €
  (800 Kč)
 • 2 Knížka s originálním obrázkem z knížky.

  Obrázky v knize jsou originální, stejně jako jejich autorka - Marie Saudková. Reprodukcí ilustrace se můžete kochat, i když zrovna nečtete. Získáte ji totiž společně s knihou. Na Vás je jen vybrat jí vhodné místo a rámeček. 

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  39,11 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! Knížka a k tomu úžasná masáž dle vlastího výběru.

  Sedíte u čtení správně? Nebolí Vás trochu za krkem? Nebo si možná jen potřebujete užít chvilku nerušeného pohodičky. Ke knížce můžete získat také masáž podle vlastního výběru v hodnotě  700 Kč u masérky Dany Tomkové. Místo: Lodecká 1, Praha1.
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  39,11 €
  (1 000 Kč)
 • 18 z 20 Knížka se zážitkem felinoterapeutickým.

  Víte, že kočky pomáhají nemocným? Chcete se podívat, jak opravdová kočička s opravdovým pejskem dělají dort? A jak to jde všechno dohromady? Zúčastněte se netradičního workshopu, na kterém Vám zahrajeme felinoterapeutickou pohádku o pejskovi a kočičce. A navíc Vám prozradíme, že v téhle pohádce hraje kočičku kocour - vítěz mnoha mezinárodních soutěží a i jím se autorka knihy inspirovala. Knihu i s autogramy samozřejmě dostanete také.


  Kdy: předběžně 23. června 2016 v Praze
   
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  39,11 €
  (1 000 Kč)
 • 0 Knížka a k tomu natočená naučná zábavná videa.

  Získáváte volný přístup ke všem videím na YouTube kanálu Kočka v síti. Najdete tam spoustu informací a třeba i zábavy. Dozvíte se, jak kočku koupat, fenovat, zkrátka jak o výstavní kus správně pečovat.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  78,22 €
  (2 000 Kč)
 • 4 Autorky Vás zvou na dobrou kávu.

  Chcete poznat autorky osobně? Dozvědět se z první ruky víc o chovu ušlechtilých koček, o tom, jak vzniká kniha? Autorky Vás zvou na dobrou kávu. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  97,77 €
  (2 500 Kč)
 • 1 Zapište svoji chovatelskou stanici koček přímo do registru v knížce.

  Zapište svoji chovatelskou stanici koček přímo do registru chovatelskcých stanic v knížce. Prezentujte svoji chovatelskou stanici. Bude uveden název stanice, webová stránka a Vaše logo.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  117,32 €
  (3 000 Kč)
 • 9 z 10 Knížka a 1 originál původního obrázku od Mařenky.

  Originál ilustrace od Marie Saudkové může viset právě ve Vašem bytě nebo kanceláři. Je to na Vás. Přesně za tenhle příspěvek od nás dostanete originál ilustrace a samozřejmě knihu s podpisy. 
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  195,54 €
  (5 000 Kč)
 • 6 Vaše logo v knížce. Partnerství.

  Partnerství. Staňte se partnery naší knihy a své jméno nebo jméno své firmy najdete vytištěné v knize. A s Vámi všechny čtenářky a čtenáři.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  391,08 €
  (10 000 Kč)