Dřystej s Pramínky - křest 2. CD

Staňte se součástí ojedinělého projektu cimbálové muziky Pramínky a herců Divadla Pod věží. Pomozte na svět našemu druhému CD a získejte některou z mnoha úžasných odměn.

Autor: CM Pramínky

Poděkování za podporu a pozvání na stříhání

23.5.2016

Děkujeme všem za příspěvky a podporu, kterou jste nám vyjádřili při vydávání našeho druhého CD Pověsti, povědačky a jine dřysty. Byli jste úžasní :)

Nezapomeňte, že Vašek ještě musí dodržet svůj slib a veřejně se nechat ostříhat. Jak slíbil, tak splní, a to tuto sobotu 28.5. v kopřivnickém parku Edvarda Beneše u nádraží. Kdo se chcete zúčastnit, vězte, že si máte vzít nůžky a být v sobotu v parku. My tam budeme už od dvou hodin a ve tři hodiny přesně začíná stříhání. Tak nezmeškejte! :D
P.S.: Nové CD si můžete pořídit, kdekoliv nás potkáte, nebo nawww.cmpraminky.cz ;)

Základ pokořen! Co dál?

3.5.2016

Vám všem, kteří jste podpořili, náš projekt dlužíme velké díky! Naši hranici pro vydání CD jste pokořili velmi brzo a stále nám zbývá ještě několik dní do konce. Tím jste naši cestu trochu protáhli, a dali jste nám příležitost k tomu, abychom tento projekt posunuli na další úroveň. Vaše příspěvky, které nám pošlete nad naši metu 77 777 Kč, nám umožní vydat CD Pověsti, povědačky a jine dřysty ve větším nákladu, který budeme následně distribuovat do muzeí, knihoven a škol. A tak budou mít žáci a posluchači větší možnost kontaktu s řečí našich předků a povědomí o lašském projevu, kultuře a písních.

Pokud váš zájem o tento projekt poroste ještě dál, budeme jen rádi. Vaše příspěvky budou základem pro natočení videoklipu o jednom z příběhů, které nese právě naše nové CD. Takže neváhejte a s klidem v duši přispívejte dál :)

80.000 Kč pokořeno!

26.4.2016

Naši Pramínkáři :) Díky vám a vašim příspěvkům jsme včera (v pondělí 25. dubna) překonali hranici 80.000 Kč. A to za pouhých 25 dní od spuštění kampaně! Děkujeme vám všem za vaši úžasnou podporu. Velice si jí vážíme a moc pro nás znamená.

Při této příležitosti se dal Vašek slyšet, že nenechá Vladana v jeho výzvě osamoceného. Prohlásil, že dosáhneme-li hranice 99.999 Kč, uspořádá veřejné stříhání svých bujných kadeří! Co myslíte, povede se nám to? Budete moci přijít osobně si ustřihnout pramínek jeho vlasů? 

Ať už jeho výzva dopadne tak či onak, rádi se s vámi uvidíme na výročním koncertě 15.5.2016. Na něm budeme nejen slavit Pramínkovské patnáctiny, ale za vaší podpory pokřtíme i naše druhé CD. Přijďte, těšíme se na vás :) 

Vladanův knír má na kahánku

14.4.2016

Moji milí,

nepíše se mi to lehce. Na začátku kampaně na dofinancování našeho nového CD jsem docela neprozřetelně slíbil pramínkovským muzikantům (měl jsem nějakou slabší chvilku), že dosáhne-li na konci této kampaně částka 111.111 Kč, přijdu na křest 15. května bez svého věrného a milovaného kníru :)

Tuto skutečnost jsem se rozhodl veřejně avízovat v okamžiku, kdy nám na účet přispějete polovinou této částky. Netušil jsem, že budete tak štědří a rychlí a za 14 dní mě do této pozice postavíte. Stalo se tak dnes (14.4.), kdy vaše příspěvky dosáhly výše 55.555 Kč :) Samozřejmě vám všem za to moc a moc děkujeme. Jste úžasní! A protože i my chceme být tak úžasní jako vy (a navíc sliby se mají plnit nejen o Vánocích), tak já v tuto chvíli slibuji, že pokud se tato částka do 14.5. opravdu zdvojnásobí, pak své slovo dodržím a vy uvidíte to, co jste ještě neviděli :)

Vladan Jílek, vedoucí cimbálové muziky Pramínky

Po čtrnácti dnech :)

4 660 €
vybrané z 3 149 €

148%

148% splnené

179 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.5.2016 v 12:34.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 7
  Protože vás máme rádi

  Pošleme Vám za odměnu první pověst z našeho nového CD ve formátu mp3. 

  Uslyšíte příběh o zamilovaném děvčeti, které se ve jménu lásky vzepře rodičům i svému okolí, aby si po pomíjivých chvílích štěstí prožilo zbytek života v slzách smutku a trápení.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2,02 €
  (50 Kč)
 • predané 12
  Protože nás máte rádi

  Víme, že i vy nás máte rádi. Tak abyste s námi mohli být co nejčastěji, pošleme vám naši fotku s podpisy všech současných muzikantů.

  Tuto fotku si můžete dát, kam budete chtít - do kuchyně, obýváku či třeba do ložnice na noční stolek.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  4,05 €
  (100 Kč)
 • predané 11
  Placka s naším logem

  Pošleme vám připínací placku s barevným logem naší muziky.

  Tato zbrusu nová placka je určená vám všem, kteří nás máte rádi a současně tyto své sympatie chcete dát najevo i okolnímu světu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,07 €
  (150 Kč)
 • predané 51
  CD s podpisem autora

  Chcete si zajistit naše nové album Pověsti, povídačky a jiné dřysty? Chcete jej mít i s podpisem a věnováním autora a primáše Václava Kopelce? Nyní máte jedinečnou možnost!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,17 €
  (350 Kč)
 • zostáva 47 z 50
  Hrníček s fotkou muziky + mp3

  Odměna pro ty, kteří se nás chcete i dotýkat. Z vlastní zkušenosti víme, že z tohoto hrníčku vám vaše káva bude chutnat nejlépe. A my vám k tomu pro radost přidáme ještě i mp3 s pověstí Šumna Maryčka.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,24 €
  (500 Kč)
 • zostáva 21 z 25
  Taška a placka s logem + mp3

  Staňte se majiteli jedné z padesáti plátěných tašek (limitovaná série) s naším barevným logem. Navíc od nás obdržíte i připínací placku a také mp3 s pověstí Šumna Maryčka.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,29 €
  (600 Kč)
 • zostáva 24 z 30
  Víno Pramíno

  Máte rádi Pramínky i víno? Pak vás jistě potěší láhev speciální edice vína CM Pramínky - Pramíno - od místního vinaře. Jen pro opravdové znalce (Pramínků i vína).

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,32 €
  (650 Kč)
 • predané 20
  Obě naše CD

  Toužíte po našem novém, v pořadí již druhém CD? Chcete jej získat společně i s tím prvním? Za váš příspěvek vám zašleme obě - CD Pověsti, povídačky a jiné dřysty + CD Kaj pujděm?. A obě budou osobně podepsané jejich autory.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,34 €
  (700 Kč)
 • zostáva 24 z 25
  CD s podpisem a taška s logem

  Získejte naše nové album Pověsti, povídačky a jiné dřysty  s osobním věnováním autora a primáše Václava Kopelce. K tomu se staňte i majiteli jedné z padesáti tašek s logem muziky (limitovaná série).

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  30,36 €
  (750 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Hodina s muzikantem

  Chcete se sejít a popovídat si s muzikantem z CM Pramínky? Chcete si zkusit zahrát na jeho hudební nástroj? 

  Vyberte si některý z těchto nástrojů -  housle, viola, violoncello, kontrabas, cimbál, odhoďte stud a ostych a pojďte do toho.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,44 €
  (900 Kč)
 • zostáva 2 z 20
  Pramínkovica

  Tak tohle jste ještě nepili! Speciální edice místní výborné pálenky Pramínkovice, kterou pijí pouze znalci, fajnšmekři a muzikanti z Pramínků (muzikanti rádi a často).

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,49 €
  (1 000 Kč)
 • predané 2
  Staňte se pozorovateli a získejte CD

  Za váš příspěvek vám umožníme zúčastnit se naší zkoušky. Uvidíte, jakým způsobem pracujeme, na co klademe důraz, co upřednostňujeme, jak se bavíme. Přijďte nás poznat i jinak, než jak nás znáte z našich vystoupení.

  A abyste na nás nezapomněli, věnujeme vám i naše nové CD.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,97 €
  (2 000 Kč)
 • predané 3
  Zahrajte si spolu s námi a odneste si CD

  Přijďte na naši zkoušku a staňte se po dobu čtyř hodin aktivní součástí cimbálové muziky Pramínky. Využijte této jedinečné možnosti být alespoň na chvíli Pramínkář.

  Společně si zahrajeme, zazpíváme, pocvičíme. Na vlastní kůži ucítíte, proč je nám spolu tak dobře a co nás k lidové hudbě a k Pramínkům přitahuje již patnáct let. Věřte, že na tenhle den nezapomenete! Navíc si od nás odnesete i naše nové CD.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  141,70 €
  (3 500 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Primášův smyčec a naše nové CD

  Tak tohle tady ještě nebylo! Primáš cimbálové muziky Pramínky Václav Kopelec vám věnuje svůj houslový smyčec.

  Jen málokterý smyčec toho tolik zažil. Jen málokterý smyčec toho tolik pamatuje. Jen málokterý smyčec se již tolikrát ztratil (nejednou i s houslemi), aby se pak zase k Vaškově nevýslovné radosti našel. Jeho vzpomínky jsou opravdu přebohaté. Není fanynky, která by po něm netoužila (po smyčci i po Vaškovi).

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  314,86 €
  (7 777 Kč)
 • predané 0
  Veřejné poděkování

  Jako poděkování za vaši velkorysost uvedeme vaše jméno nebo jméno vaší firmy na koncertu, na němž budeme naše CD křtít. Na tento koncert vás osobně pozveme, poděkujeme vám na našich www stránkách a věnujeme obě naše CD.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,86 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Generální sponzor

  Staňte se generálním sponzorem nového CD. Za váš příspěvek vás takto představíme nejenom na koncertu, na němž budeme CD křtít, ale současně i na našich www stránkách.

  Jako generální sponzor budete pozván na křest CD, v jehož průběhu vás pozveme i na pódium mezi ostatní čestné hosty. Současně s tím vám věnujeme obě naše CD.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  607,29 €
  (15 000 Kč)
 • predané 1
  Hudební produkce na vaší akci

  Rozhodnete-li se strávit příjemný den, večer či noc ve společnosti naší cimbálové muziky, rádi k vám přijedeme, zahrajeme a zazpíváme na vaší akci - firemní, rodinné apod. A k tomu vám přidáme i obě naše CD.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  809,72 €
  (20 000 Kč)
 • Vypredané!!
  V.I.P. vstupenka na křest

  Exkluzivní nabídka pro ty, kteří si chcete užít křest našeho nového CD z prvních řad.

  Neváhejte a zajistěte si své místo na této jedinečné akci. Počet míst ve V.I.P. zóně je omezený!

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,12 €
  (250 Kč)