Kohout plaší smrt - slavme vespolek

Kohoutí jubileum není jen tak, proto vznikne kniha, abychom zachytili naše vzpomínky, dokud si je pamatujeme. Pokud se vybere 75.000,-, natočíme i klip na jednu z nových skladeb. To se však neobejde bez vaší pomoci, která bude po zásluze odměněna.

2 716 €
vybrané z 2 429 €

111%

111% splnené

70 ľudí prispelo

Hudba

Všetko alebo nič. Projekt skončil 26.5.2016 v 16:49.

Zobraziť všetky odmeny

Co je náš cíl?

Alba jsme již natáčeli, koncertů odehráli mnoho. Výročí je tedy čas zkusit něco nového. A k tomu potřebujeme vás.

Detaily

Jelikož čas běží rychlostí se stupňující, zjistili jsme s hrůzou, že letos už je to dvacátý rok, co Kohout plaší smrt.

Naším cílem je proto vytvořit literární dílo, přibližující peripetie z života kapelního. Naši vlastní opravdovou knihu, díky níž o nás budeš vědět tolik, jako bys s námi stál na pódiu, či prožíval kocovinu v dodávce cestou domů. Abychom byli zatraceně originální, svou troškou do knihy přispějí i členové bývalí, o pestrost úhlů pohledu a pikantnosti tedy nebude nouze.

V rámci našeho jubilea proběhlo též nezbytné nahrávání skladeb, které se nám v poslední době urodily, tentokráte s přispěním producenta, jehož úkolem bylo z našich skvělých songů vytvořit songy ještě skvělejší.

Nedávno proběhlo natáčení profesionálního videoklipu (viz aktuality). Velikou novinkou pro nás bude zapojení početného realizačního týmu, včetně režiséra, a špičkové techniky. Uleví se nám, když nám někdo řekne, kam se máme postavit a co máme dělat…:)

A protože se nám natáčení velmi zamlouvalo, Vám se zjevně klip zamlouvá též a částka na knihu již byla nashromážděna, usoudili jsme, že využijeme zbylého času a podaří-li se vybrat dalších 15.000,-, natočíme pro Vás ještě jeden klip. Držíme si/Vám palce, aby to klaplo...:)

Jak vidno, chtěli bychom si tedy dopřát si trochu nadstandardní péče, z čehož budeš samozřejmě profitovat i Ty. Jak přesně? Studuj odměny, zírej a přispívej.

... a ještě něco navíc

Na podzim proběhne parádní oslava našich kulatých narozenin s vítanými gratulanty (tedy vámi) a váženými hosty, s nimiž sdílet pódium pro nás bylo a je ctí a potěšením.

Aktuality

17.5.2016 Vybere-li se 75.000,- Kč, natočíme pro Vás další poutavý a úchvatný videoklip.

Ahoj!  Předně velmi děkujeme za Vaše příspěvky, knihu tedy můžeme s klidným srdcem dopsat a posléze vypustit do světa. Protože však zbývá ještě čas, řekli jsme si, že zdaří-li se vybrat 75.000,- Kč, tedy pouhých 15.000,- navíc, natočíme pro Vás další videoklip na některou z nových písní, abyste…

Viacej

15.5.2016 Videoklip a singl z nového EP!

Někteří z Vás na sítích sociálních možná zaregistrovali, že do světa virtuálního bylo vypuštěno video k naší nové písni Optimista z připravovaného EP, které, stejně jako případná kniha, ponese název "Nejlepší by bylo mít tučňáka ve vaně". Kdo ještě neviděl, nechť kochá se zde:

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 4
  Kohout na srdci či na klobouku

  Protože nás chceš podpořit. A abychom nebyli hamižní, dostaneš naši skvělou placku a naše nehynoucí díky návdavkem.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,05 €
  (100 Kč)
 • predané 0
  FLAC - to chceš

  Protože překotné tempo vývoje moderních technologií nezastavíš, ani my nebudeme době klásti překážky a dostaneš od nás odkaz ke stažení nového alba ve formátu FLAC, tedy ve špičkové kvalitě.

  Samozřejmě v den vydání alba.

  A neváhej, protože klasické cd nebude, inu jdeme s dobou…:)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,07 €
  (150 Kč)
 • predané 1
  Fotka s tebou, neboť jsme krásní

  Chceš se s námi vyfotit a mít památku? Toto jest ta správná volba. Odchytíš si nás na koncertě nebo kdekoli jinde, kde se budeme zrovna nacházet (což znamená povětšinou v Liberci), vytvoříme společné foto, které Ti následně zhmotníme, opatříme věnováním a pošleme.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,10 €
  (200 Kč)
 • predané 4
  Fanoušek s vytříbeným vkusem

  Aby ses odlišil od těch nerozumných individuí, která se rozhodnou náš projekt nepodpořit, dodáme Ti za Tvůj příspěvek originální, kovový odznak (cca 3 cm v průměru) ze série určené spaciálně a pouze pro Tebe a ostatní přispěvatele.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,10 €
  (200 Kč)
 • predané 15
  Naše písně a oděv kohoutí, spojení co vydrží

  Aby ses líbil/a, dostaneš od nás k odkazu pro stažení nového alba i pánské či dámské triko dle Tvého výběru z našeho výběru.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,15 €
  (300 Kč)
 • predané 22
  Naše literární dílo + nové a skvělé nahrávky

  Naše vlastní opravdová kniha, díky níž budete o nás vědět tolik, jako byste s námi stáli na pódiu, či prožívali kocovinu v dodávce cestou domů. 

  Chceš vědět, proč to děláme? Odpovědi máš na dosah.

  Knihu dostaneš ještě před jejím oficiálním vydáním a před křtem a aby toho nebylo málo, její součástí bude ve vazbě důmyslně skrytý flashdisk s novým albem. To chceš.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,15 €
  (399 Kč)
 • predané 2
  Vstup na náš speciální koncert + odkaz + odznak + Ty na naší plachtě

  Nejsme troškaři, máme tudíž v plánu na podzim podniknout velkolepou opulentní oslavu našeho přežití všech těch let, a to ve společnosti více než vybrané. Vybírali jsme kapely, které pro nás mají význam a k nimž máme nějakou vazbu, ať už osobní, nebo nám byly inspirací. Základem sestavy budou soubory E!E a Punk Floid, další jména budeme postupně doplňovat. Akce se bude konat 22.10.2016 v Liberci v klubu Bunkr. 

  K tomu odkaz, odznak jako bonus i umístění Tvého jména na náš koncertní backdrop (plachtu), což si můžeš na výročním koncertu v Bunkru osobně ověřit. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,19 €
  (400 Kč)
 • predané 6
  Kniha - vše o nás pro vás + odznak + odkaz + jméno na plachtě

  Jak již bylo řečeno: naše vlastní opravdová kniha, díky níž budete o nás vědět přinejmenším vše. Součástí knihy bude i ve vazbě důmyslně skrytý flashdisk s novými nahrávkami. 

  Knihu ti vlastnoručně krasopisně podepíšeme, pošleme, kam budeš chtít, a přidáme věnování, komu budeš chtít.

  K tomu návdavkem odznak a odkaz ke stažení nových nahrávek ve špičkové kvalitě v den vydání. A samozřejmostí je i umístění Tvého jména na náš koncertní backdrop (plachtu). Jako výraz našeho nehynoucího vděku za Tvou podporu se tak prostřednictvím svého podpisu budeš účastnit všech našich koncertů nejméně do konce tohoto roku.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,29 €
  (600 Kč)
 • predané 10
  Balíček (skoro) kompletní

  Chceš mít možnost dostatečně projevit své fanouškovství?

  Máš ji.

  Za tento příspěvek obdržíš odznak z limitované série pro přispěvatele, odkaz ke stažení nových písní v den vydání, tričko dle výběru, knihu s věnováním Tobě či libovolné osobě, vstup na výroční koncert (kde proběhne též křest knihy) a jméno na plachtě.

  Nestačí? Čti dále.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,49 €
  (1 000 Kč)
 • predané 2
  Totální fanoušek

  Chceš od nás úplně všechno?

  Tak tady to je:

  placka
  odznak
  odkaz ke stažení nahrávek
  fotka s kapelou
  tričko dle výběru
  kniha s věnováním
  vstup na výroční koncert (nebo jakýkoli náš jiný koncert, jsi-li přespolní)
  naše alba Kurnik šopa (2004), Hužva (2011), a Vykřičený muž (2013)
  jméno na plachtě

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,73 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Spolukřtitel díla literárního

  Jelikož napsat knihu není jen tak, musíme ji i náležitě pokřtít. Křest proběhne na speciálním výročním koncertu 22.10.2016 v Liberci a tím, kdo se úkolu zhostí, můžeš být i Ty.

  K tomu od nás dostaneš samozřejmě náš knižní počin se speciálním věnováním křtiteli, tričko dle výběru, fotku s námi ze křtu, odznak a abys nemusel/a čekat, než Ti kniha s flashdiskem dorazí, získáš i v den vydání alba odkaz k jeho stažení ve špičkové kvalitě.

  Tvé jméno bude zvěčněno patřičně velkým písmem na našem koncertním backdropu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,97 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Originální obraz kapely

  Naše kamarádky Šárka a Eliška jsou zručné umělkyně a namalují pro nás dva jedinečné obrazy, na nichž budeme zvěčněni a určeni k vystavení na čestném místě Tvého obydlí. Chceš-li mít to, co nikdo jiný mít nebude, je tohle ta správná volba.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  202,43 €
  (5 000 Kč)
 • predané 2
  Kohouti kde si budeš přát

  Zkrátka se sebereme a přijedeme Tobě a kámošům zahrát kamkoli, tedy v rámci naší domoviny. Pokud se peníze vyberou, napíšeme Ti a na všem se domluvíme.
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,86 €
  (10 000 Kč)
 • predané 1
  Sponzor

  Pokud nás máte rádi a chtěli byste nás podpořit prostřednictvím svého podnikání, je tu tato možnost. Na oplátku můžeme nabídnout umístění loga firmy v dostatečné velikosti na naší plachtě, která s námi bude cestovat na všechny koncerty. 

  Chcete, či potřebujete (ano, tady jsme přešli na vykání...:) si přidat položku do nákladů? Kohouti s tím ochotně pomohou.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,86 €
  (10 000 Kč)