Kniha recenzí nádražek: "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`"

Nádražky recenzujeme a fotíme pro blog Vágus.cz už od roku 2008. Teď vydáváme dvaadvacet nejlepších reportů hezky na papíře. Protože internetem si na hajzlu na Hlaváku zadek neutřeš, že jo...

Autor: Vágus.cz

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Takhle to bude vypadat uvnitř knížky.

 • Titulka knížky, co musíte mít!

2 401 €
vybrané z 2 050 €

117%

117% splnené

161 ľudí prispelo

Umenie, Literatúra

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.12.2013 v 13:47.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Na blogu Vágus.cz recenzujeme nádražky i další pajzly a putyky v dohledu od kolejiště, už od roku 2008. Nakonec spolu začala dvě redakční individua dokonce chodit a od té doby se místo romantických večeří tahají po nádhražkách.

Co je náš cíl?

Vydat naše reporty hezky po kupě. A na papíře. Protože papír je papír a internetem si zadek na hajzlu ve vlaku nevytřeš.

Proč to děláme?

Taky chceme tu nádheru hodit na papír, aby z toho ti výčepáci, servírky, štamgasti, kuchařky a další, co nám ochotně pózovali na fotkách a dělili se o své historky taky něco měli. A protože jsme vágusové a máme hluboko do kapsy, somrujeme to na vás elegantně přes Hithit.

Detaily

Vybrali jsme dvaadvacet reportáží z let 2010-2012, které napsali a nafotili NP a KZ. Budte si je moct číst před spaním nebo po jídle, ve vlaku i na pláži. Dále se dá kniha použít jako krájecí prkénko a v nouzi i jako obkladový materiál na prkýnko záchodové.

... a ještě něco navíc

Kromě reportu z Jičína, kde zazněla věta: "Kdyby ti tak pámbů prdel rozth", se dozvíte i která česká nádhražka má v interiéru nejvíc paroží, kde vaří tak dobře, že si vysloužili dokonce hodnocení "Just like mamma used to make it", ve které nádražce žerou psí konzervy, kde hrozí, že vás proklejou, zbijou nebo svedou, nebo taky ve které nádražce jsme dostali sračku či kde bylo tak krásně, že jsme se rozplakali.

Kdo jsme?

Jsme NP a KZ, dva vágusové z blogu Vágus.cz. Máme rádi vláčky, pivo a párek. Když je zavřená nádražka, je NP sprostější než Pohlreich. A KZ je vždycky hezčí než Babica.

Aktuality

12.12.2013 Prdel je v tiskárně!

A ve středu 18. prosince od 19 h křtíme. Tady je FB event! Tak koukejte dorazit, bude prdel! Těšíme se jako sviňa! NP + KZ https://www.facebook.com/events/177602905771870/?fref=ts

Viacej

6.11.2013 Začínáme, děcka!

Dneska máme pětileté výročí našeho blogu Vágus.cz. Slavíme to lahváčema a taky spuštěním téhle kampaně. Doufáme, že se nám povede nasomrovat těch 50 kolíků, abychom za to vydali naši luxusní bichli. To bude teprv oslava! Díky, že nám pomáháte, děcka!

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 9

  Za pade si vysloužíte jmenovité veršované poděkování na našem webu.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2,05 €
  (50 Kč)
 • predané 3

  Za kilo vás čeká jmenovité veršované poděkování na našem webu. A vágusí placka dle vlastního výběru k vyzvednutí v Praze k tomu.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,10 €
  (100 Kč)
 • predané 106

  Teď už to začíná být zajímavé. Za dvěstěpáďo nafasujete naši knížku "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" ještě teplou z tiskárny. K tomu vám pěkně jmenovitě poděkujeme na našem webu a do klopy připíchneme vágusí placku.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  10,25 €
  (250 Kč)
 • predané 34

  Pětibába vám zajistí naši knížku "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`", jmenovitý dík ve verších na našem webu a k tomu epesní triko dle vlastního výběru s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`".

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,50 €
  (500 Kč)
 • predané 7

  Líťo, to je knížka "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`", jmenovité veršované poděkováním na webu, triko vlastního výběru s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" a k tomu pivko a párek s autory NP a KZ v Bubenečské nádražce.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,01 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 9 z 10

  Ultimátní bomba. Kromě poděkování ve verších na našem webu a dvou knížek "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" nafasujete ještě vágusí placku, triko dle vlastního výberu s nápisem "Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh`" a NP s KZ vás vyvezou na celodenní pečlivě vybranou nádražkovou tour, kde na každém hajzlíku na trase vyrejou vaše jméno.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  205,04 €
  (5 000 Kč)