Nová deska Vladimíra 518

Rozhodněte, zda nová deska Vladimíra 518 vyjde i na vinylu.

3 785 €
vybrané z 2 009 €

188%

188% splnené

143 ľudí prispelo

Hudba

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Všetko alebo nič. Projekt skončil 14.1.2013 v 13:50.

Zobraziť všetky odmeny

Důvodem účasti Vladimira 518 na stránkách Hithit.cz je jeho plán vrátit mezi nosiče vinyl. Klasické médium, na kterém vyjde Vladimirova nová sólová deska. A to rovnou ve vysoké kvalitě vysokogramážového vinylu a otvíracího obalu, i s přiloženým CD.

Druhá sólová deska Vladimira 518 bude postupy a energií navazovat na jeho první sólo počin z roku 2008 Gorila vs. Architekt. Po třech deskách PSH se tak jedná o jeho pátý dlouhohrající počin, který vyjde jako již tradičně pod hlavičkou jeho labelu Bigg Boss, a to na přelomu jara a léta 2013.

Nabídka pro všechny, kteří mu pomůžou vrátit hiphop na vinyl, začíná na lístku na audiovizuální křest nového alba v Praze, pokračuje přes originální CDs až k dvěma variantám vinylového LP. První spočívá v luxusním a klasickém ofsetem potištěném obalu, zatímco druhá je lahůdka pro sběratele, tedy Vladimirem vlastnoručně sítotiskem potištěném a domalovaném coveru. Obě varianty obsahují i vložené samostatné CD.

Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů české scény, člen skupiny PSH a zakladatel labelu Bigg Boss. Hostoval na deskách interpretů jako jsou LA4, Indy & Wich, Orikoule, Dj Wich, Hugo Toxxx, Tata Bojs, Monkey Business, Rytmus, Neruda a mnoho dalších. 518 je znám i jako výrazná osobnost graffiti scény, ilustrátor, comicsový výtvarník a autor scénografií pro představení experimentální skupiny TOW.

Je autorem knih 2666 / Praha Odyssey, Kmeny a Město=Médium. V roce 2008 všechny své zkušenosti propojil při přípravě sólo CD Gorila vs Architekt a jeho koncertního provedení v podobě speciálního multimediálního vystoupení. V lednu 2009 získal několik cen časopisu Filter a to Nejlepší interpret, album a cover roku 2008. Na největším českém hudebním webu musicserver.cz bylo jeho album vyhlášeno nadžánrovým albem roku. Jeho tažení hudebními cenami za rok 2008 bylo dovršeno získáním Anděla v kategorii Hip Hop and R’N’B.

V roce 2010 vydal společně s PSH desku Epilog, označenou jako poslední. Že to nebude míněno tak doslovně, dokazují přípravy další sólo desky, která by mělo spatřit světlo světa na přelomu jara a léta 2013.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 3

  Lístek na audiovizuální křest desky Vladimira518

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,04 €
  (200 Kč)
 • predané 31

  Originální nové album Vladimira 518 CD

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,05 €
  (250 Kč)
 • predané 7

  2 ks nového alba Vladimira 518 na originálním CD, obě s jeho podpisem

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,08 €
  (450 Kč)
 • predané 14

  Nové album Vladimira 518 na vinylu v klasickém ofsetem potištěném obalu + vložené album na CD v jednoduché pošetce.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,09 €
  (500 Kč)
 • predané 51

  Nové album Vladimira 518 na vinylu v sítotiskem potištěném a domalovaném obalu, číslovaném a podepsaném (limitovaná edice) + vložené album na CD v jednoduché pošetce.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,17 €
  (900 Kč)
 • predané 17

  Lístek na audiovizuální křest Vladimirovy nové desky, podepsané originální CD, vinyl v sítotiskem potištěném a domalovaném obalu - číslovaném a podepsaném (limitovaná edice), originální CD Vladimirovy první sólové desky Gorila vs. Architekt.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,28 €
  (1 500 Kč)