P. I. Čajkovskij, M. Vůjtek, dobřichovické děti: LOUSKÁČEK

Podpořte vznik originálního nastudování vánoční klasiky ve světové premiéře. Louskáčka si vzaly do parády děti ze ZUŠ Dobřichovice, dětského dramatického souboru Kukadýlko a Tanečního studia Dobřichovice.

 • Byl jednou jeden král

 • Vánoční hra

 • nahrávání spotu pro HitHit

 • Vánoční hra

 • Vánoční hra

 • Byl jednou jeden král

 • Petr Pan

 • Petr Pan

 • Petr Pan

 • Vánoční hra

 • Janek Dobrák

 • Janek Dobrák

 • Janek Dobrák

3 336 €
vybrané z 3 028 €

110%

110% splnené

85 ľudí prispelo

Divadlo, Umenie

Řevnice, Středočeský kraj, Česká republika

Všetko alebo nič. Projekt skončil 16.11.2015 v 18:36.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Vše začalo bláznivým nápadem učitelů z Dobřichovic. Nápad se rozrostl do projektu, ten do napsaného scénáře, ten do zadání partitur, ty do jednoho velkého snu. Pomozte nám dát našemu začátku i konec. Slibujeme, že bude epesní!

Co je náš cíl?

Naším skromným cílem je uvést Louskáčka ve světové premiéře, a to s dětmi v hlavních (a vlastně ve všech) rolích. Ukázat, že umění je hravé, že děti umění umí, a že ho umí jako nikdo jiný.

Detaily

Už jste někdy viděli živý orchestr, tanec i činohru v jednom představení? Možná. Ale viděli jste něco takového v podání dětí? Děti v Dobřichovicích se rozhodly sebrat odvahu a skočit do takového projektu po hlavě. Vybraly si přitom samotného velikána klasické hudby - Petra Iljiče Čajkovského a jeho balet Louskáček. S vaší pomocí by chtěly toto dílo přivést k životu ve formě kombinující hned několik uměleckých forem najednou. A to vše ne v kulturně přesyceném velkoměstě, ale v malých (ale pokrokových!) Dobřichovicích. ZUŠ Dobřichovice, Taneční studio Dobřichovice a divadelní soubor Kukadýlko jsou dětská uskupení, která za sebou mají mnoho úspěšných vystoupení. Žádné z nich ale dosud nebylo tak megalomanské. V realizaci této vánoční epopeje jim budeme pomáhat my, vedoucí souborů a učitelé. Potřebujeme ale pomoci s financováním kulis, kostýmů, prostoru i hudebních aranží. Nyní přichází řada na vás. Staňte se mecenáši odvážného umění a přispějte nám na náš projekt! Finální dílo budete moci zhlédnout 11. prosince od 18 hodin a 13. prosince od 15 hodin v Kině Řevnice.

... a ještě něco navíc

Nejenže jsou malebné Dobřichovice centrem odvážného umění, ale jsou i domovem mnoha skvělých podniků, které mají duši. Spojte Vaši návštěvu představení s návštěvou Dobřichovic, Řevnic, Všenor a okolních obcí. Čekat na vás budou domácí cidry, dortárna, italská vinotéka, burger bar u řeky, nebo kavárna s chráněnou dílnou. A z Prahy se k nám dostanete pohodlně i na kole po krásné vyhlídkové cyklostezce!

Kdo jsme?

Všechny tři soubory (orchestr, divadlo i tanec) působí v Dobřichovicích a okolí již pěknou řádku let. Za tu dobu mají na svém kontě vystoupení například v divadle Semafor (představení Vyvěste fangle), v řevnickém kině (Vánoční hra aneb O tom slavném narození, Petr Pan, Jak Dobrák se stal králem a Vykuk do pekla přišel - zkráceně Janek Dobrák), v černošické modlitebně Církve bratrské (A Jingling Christmas), či v Žižkovském divadle Járy Cimrmana. Snaží se přitom přivést děti k umění hravou a nenásilnou formou.

Proč to děláme?

S minulými projekty jsme si horko těžko vystačili s dotacemi města. Tentokrát ale inscenaci rozšiřujeme ještě o spolupráci s tanečním souborem, navíc se jedná o opravdu veliké sousto. Protože chceme tomuto dílu udělat čest, chtěli bychom investovat do kvalitních hudebních aranží, hezkých kostýmů i efektních kulis. Z tohoto důvodu nám naše vlastní ani městské peníze bohužel nestačí. Protože nechceme slevovat ze svých nároků a chceme odvést opravdu kvalitní práci hodnou světové premiéry, rozhodli jsme se požádat o pomoc vás.

Aktuality

9.11.2015 MÁME VYBRÁNO!!

Děkujeme, děkujeme, děkujeme vám! Děkujeme vám všem, kteří jste přispěli na náš projekt. Díky vaší podpoře budeme moci předvést chystané dílo v celé jeho kráse! Nesmírně si vážíme vaší pomoci a pevně doufáme, že vás nezklameme. Tak hip hip hurá do práce! P.S. Pokud jste si zatím nestihli koupit…

Viacej

22.10.2015 Podzim šustí, projekt sviští!

Podzim je v plném proudu. Padající listí a první holé větve přitom již zvěstují příchod zimy a s ní i naší divadelní sezóny! My se pilně připravujeme. Orchestr hraje, my průběžne upravujeme noty dle potřeb dětí. Tanečníci již protahují svaly a herci pročítají připravený scénář. Jestli se začínáte…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 4
  Poděkování v projekci

  Vaše jméno bude uvedeno v titulcích v projekci inscenace. Patří Vám dík za to, že jste se stal/a jedním z přispěvatelů!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,04 €
  (100 Kč)
 • predané 1
  Originální placka s Louskáčkem + poděkování v projekci

  Originální placka s obrázkem Louskáčka. Co víc si před Vánoci přát. Ideální doplněk k vlněnému kabátu, svetru, či šále! K tomu přihodíme ještě poděkování v projekci inscenace.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  6,06 €
  (150 Kč)
 • predané 6
  Hrneček s Louskáčkem naplněn svařákem před představením + placka + poděkování v projekci

  Užívejte si zimní čajové dýchánky se stylovým hrnkem. Všichni přátelé Vám ho budou závidět! Hrníček dostanete přímo na představení, kde Vám do něj nalijeme i náš výborný svařák. Přihodíme i placku a poděkování v projekci!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,08 €
  (200 Kč)
 • predané 7
  CD s písněmi z inscenace "Byl jednou jeden král" + placka + poděkování v projekci

  "Byl jednou jeden král" je veleúspěšným projektem Dobřichovického divadelního souboru a byl hitem letošního léta. Na CD najdete chytlavé písně, které si zamilujete (a pokud se Vám nebudou líbit, poslouží jako vánoční dárek neoblíbené tetičce). Takže není co ztratit! Přihodíme samozřejmě i placku a poděkování v projekci.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  10,09 €
  (250 Kč)
 • predané 3
  DVD Louskáček + placka + poděkování v projekci

  Ať už se jedná o děti Vaše nebo zcela cizí, jejich vystoupení prostě zahřeje u srdíčka ve chvílích, kdy to potřebujete. DVD s naší inscenací bude zárukou toho, že v těžkých časech budete mít vždy po ruce rozveselení a připomínku krásného večera. K tomu i s plackou a poděkováním v projekci!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,13 €
  (350 Kč)
 • predané 5
  Tričko s Louskáčkem + placka + poděkování v projekci

  Kdo nenosí Louskáčka, jako by nebyl! A to nejen v době vánoční, ale klidně i v červenci na Mallorce. Na výběr budete mít z našich originálních sloganů: 
  1. Kdo neskáče, není Louskáček!
  2. Rozlousknu každej oříšek.
  3. Louskáček is my hero
  4. Louskáček is all around.
  Věřte, že s tímto tričkem se stanete žijící legendou! Do poznámky nám prosím napište, kterou verzi sloganu jste si vybrali a Vaši velikost (M/L/XL). Za odměnu Vám přihodíme ještě placku a poděkování v projekci.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,15 €
  (400 Kč)
 • predané 29
  2 vstupenky + placka + poděkování v projekci

  Máte kamarádku Danu nebo Lucii? Tak ji k svátku pozvěte do divadla! Anebo vezměte někoho jiného, kdo ocení skvělé umění. Dva volňásky se vždycky hodí! A k tomu dostanete na památku placku i poděkování v projekci.
  Lístky Vám můžeme buď zaslat, anebo si je můžete vyzvednout na místě. Pokud preferujete druhou možnost, napiště nám to prosím jako doplňkovou poznámku!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  20,19 €
  (500 Kč)
 • predané 2
  1 hodina lekce na libovolný hudební nástroj + placka + poděkování v projekci

  Také jste si vždy přáli mít vtipného a energického pana učitele flétny alespoň na hodinu jen pro sebe? Anebo třeba krásnou a milou paní učitelku klavíru? My ano! A proto jsme se Vám rozhodli nabídnout tuto neopakovatelnou možnost.  Ať už se jedná o Vás nebo Vaše dítko, nebudete litovat. U nás učí samí profesionálové a s těmi, jak známo, je vždycky zábava! K tomu Vám přihodíme i placku a poděkování v projekci. Do poznámky nám napiště, o jaký nástroj máte zájem, a my Vám pak pošleme možné termíny!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  24,23 €
  (600 Kč)
 • zostáva 7 z 7
  LIMITED LOUSKÁČEK EDITION: Ručně pletené ponožky přímo od paní ředitelky ZUŠ + poděkování v projekci

  Naše paní ředitelka je nadaná nejen hudebně, ale i oděvně! Její pletené ponožky si získaly věhlas po celých Dobřichovicích a širokém okolí. Nepropásněte možnost získat tuto originální zimní zahřívačku! Vhodné do studených peřin, ke krbu, k hrnečku teplého čaje (nejlépe s logem Louskáčka, že) a v neposlední řadě i ke štědrovečerní večeři, protože naše ponožky mají styl!

  Do poznámky nám prosím napište velikost ponožek, kterou se budete přát.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  28,27 €
  (700 Kč)
 • predané 5
  Louskáček: Set Romantika

  Jak jinak sdělit druhému člověku svou náklonnost než uměním a alkoholem? My Vám nabízíme dva v jednom v louskáčkovském romantickém setu! Zahrnuje dvě vstupenky, dva hrníčky se svařákem, samozřejmě i placky a poděkování v projekci, anebo - POZOR - možnost vložení vlastního vzkazu. Pokud tuto možnost chcete využít, napište nám to - spolu se vzkazem - do poznámky. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  32,30 €
  (800 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Originální louskáček na ořechy + placka + poděkování v projekci

  Mějte doma tu nejlepší památku na Louskáčka - louskáček! V naší limitované edici Vám nabízíme designový způsob, jak rozlousknout každý oříšek. A to se přeci neodmítá. Jako vždy přihazujeme i placku a poděkování v projekci.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,38 €
  (1 000 Kč)
 • predané 0
  Soukromá taneční lekce pro Vás či Vaše ratolesti + poděkování v projekci

  Součástí našeho projektu je i moderní tanec. Ten vyučuje naše skvělá Hanka Tuháčková, která také vede Taneční studio Dobřichovice. Právě u ní si můžete za tuto cenu objednat soukromou taneční hodinu pro dospělé či pro děti. Na lekci může být až šest osob, a tak se o ni můžete podělit i s kamarády!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  48,46 €
  (1 200 Kč)
 • predané 8
  Staňte se oficiálním mecenášem projektu a získejte vstupenky

  Za tuto částku Vám poděkujeme v programu představení a stanete se tak oficiálními mecenáší projektu. Do poznámek nám prosím napište, jak si v programu přejete být zmíněni (například zda budeme děkovat přímo Vám, Vaší firmě či podniku apod.). Zároveň dostanete dvě vstupenky na představení a přihodíme i placku!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  60,57 €
  (1 500 Kč)
 • predané 4
  Louskáček: set Culture king

  V našem setu Culture king obdržíte: placku, poděkování v programu představení (tj. stanete se oficiálními mecenáši projektu), k tomu Vám navíc nabídneme dvě vstupenky na představení, dva hrnečky se svařákem na místě a pro domácí potěšení i CD s písněmi Byl jednou jeden král a DVD se záznamem vystoupení. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  100,95 €
  (2 500 Kč)
 • predané 1
  Soukromá hodina herectví a hlasového projevu, možno i jako teambuilding

  Naše paní režisérka Lucie Kukulová je ověnčena letitými zkušenostmi s divadlem (kromě toho, že vede Kukadýlko, účinkovala například v muzikálu Jesus Christ Superstar, či byla členkou Čundr country show Ivana Mládka) a o své know-how se s Vámi podělí na soukromé hodině dramatického projevu určené pro jednotlivce, skupiny, či jako teambuilding pro firmy.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  201,90 €
  (5 000 Kč)
 • predané 2
  Staňte se oficiálním sponzorem projektu a povečeřte s režisérkou a tvůrčím týmem!

  Nejenže budete oficiálním sponzorem naší velkovýpravné vánoční hry, nabízíme Vám i osobní pozvání na večeři společně s režisérkou představení a celým tvůrčím týmem. Večeře bude připravena ze samých lokálních produktů a bude na ni samozřejmě možné pozvat své přátele, či ji opět využít k teambuildingu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  403,80 €
  (10 000 Kč)