Kabaret Caligula: PanzerFaust

Faust jak jej neznáte, to je PanzerFaust! Kabaret Caligula se vrací na prkna Paláce Akropolis s Klárou Issovou jako hostující hvězdou a Jakubem Somerem jako hostujícím krotitelem finálního tvaru.

3 559 €
vybrané z 2 640 €

134%

134% splnené

120 ľudí prispelo

Divadlo

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Všetko alebo nič. Projekt skončil 6.7.2013 v 10:10.

Zobraziť všetky odmeny

Získejte univerzální vstupenku bez dalších starostí! Do 5. července máte poslední možnost si pořídit na tomto odkazu UNIVERZÁLNÍ VSTUPENKY, tzv. univerzálky. Díky nim si ušetříte starosti se sháněním lístků před představením. Jistě si pamatujete, že na Kabaret Caligula bývá často vyprodáno. Hoďte starosti za hlavu!

Jak to funguje? Před každým představením vám nabídneme možnost vaši univerzálku použít a v případě vašeho zájmu vám zajistíme luxusní místa. Pak už jen přijdete rovnou na představení a usadíte se na místo se svým jménem. Buďte VIP!

Kolik to stojí? Univerzálku na jakoukoliv reprízu získáte již za příspěvek 333 Kč. Pokud Kabaret Caligula podpoříte částkou 999 Kč a vyšší, získáte možnost jít rovnou na slavnostní premiéru s velkolepou afterparty.

Nechcete jít do divadla sám/-a? Že univerzálku za 333 Kč už máte? Pořiďte ještě jednu pro manžela, manželku, milence, milenku, kamaráda, maminku nebo strýčka. Máte již premiérový lístek za 999 Kč? Vezměte na premiéru i své garde, tentokrát jen za 333 Kč! Až bude vyprodáno, bude se vám spoludivák shánět těžko!

Aktuality

26.6.2013 Získejte univerzální vstupenku bez dalších starostí!

Do 5. července máte poslední možnost si pořídit na tomto odkazu UNIVERZÁLNÍ VSTUPENKY, tzv. univerzálky. Díky nim si ušetříte trable se sháněním lístků před představením. Jistě si pamatujete, že na Kabaret Caligula bývá vyprodáno. Hoďte starosti za hlavu!Jak to funguje? Před každým představením…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 25

  Chci přispět a nic za to nechci! Ačkoliv jsou Vaše úmysly zcela nezištné, obdaříme Vás alespoň odkazy na stažení záznamů našich her Hamlet: Přání zabít a Zkáza vesmírné lodi Libido. Každá Vaše koruna nenahraditelně přispívá ke kvalitě celku a proto i Vám uctivě poděkujeme na našich internetových stránkách. Pokud samozřejmě netušíte nějakou čertovinu a raději byste zůstali anonymní.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  3,92 €
  (99 Kč)
 • zostáva 265 z 333

  Chci to vidět! Dostanete volný vstup na jakékoliv představení v sezóně 2013/2014, kromě premiéry. Vždy před začátkem předprodeje Vám nabídneme k rezervaci místa na guestlistu. Nehrozí Vám tak boj s vyprodanými sály. Navíc budete mít rezervaci na vynikajícím místě. A originální pozvánku nakreslenou Tadeášem Petrem. Samozřejmě se budete těšit i z výhod odměny za 99 Kč.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,19 €
  (333 Kč)
 • zostáva 661 z 666

  Pekelně miluji značku KC! K lístku na libovolné představení vyjma premiéry a záznamům her (odměny za 99 – 333 Kč), nádavkem podepsaný program, plakát představení a voucher na 66% slevu při nákupu v KC shopu, který bude s novou sezónou plný špičkových módních i praktických artefaktů (nová trika, tangáče, placky a pár překvapení navrch). Pro dvojice je výhodné spojit s odměnou za 333 Kč.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,37 €
  (666 Kč)
 • zostáva 55 z 66

  Chci si to užít jako první! S potěšením Vám naservírujeme lístek na slavnostní premiéru a exkluzivní popremiérovou afterparty. Pokud by Vám premiéra snad nevyšla, pozveme Vás kdykoliv jindy během sezóny podle Vašich možností. Bonusy poskytované v rámci odměn za 99 – 666 Kč jsou samozřejmostí (záznamy her, sleva do KC shopu, podepsaný program a plakát). Pokud chcete mít garde, stačí přihodit příspěvek za 333 Kč a pozvání na premiéru i party se bude týkat i Vašeho doprovodu. Nádavkem budete zvěčněni na společné premiérové fotce s celým KC kolektivem a ostatními KC podporovateli.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,56 €
  (999 Kč)
 • zostáva 25 z 33

  Jsem váš mecenáš! Našim mecenášům uctivě předložíme 2 lístky na VIP místa na slavnostní premiéře a exkluzivní popremiérové afterparty, přiložíme vše ostatní, co dostane odměna za 999 Kč, a přidáme možnost se osobně vyfotit s libovolným okostýmovaným či neokostýmovaným (Vaše volba) členem/členy souboru v kulisách či zákulisí hry (Vaše volba). Polaroid. Podpis. Peckovní Památka. Vaše jméno se objeví v programu hry tučně a na čestném místě.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  131,97 €
  (3 333 Kč)
 • zostáva 5 z 6

  Koupím si Vaši duši! Zasloužíte si vše, co nabízí odměna za 3333 Kč a k tomu navíc originální pekelnou relikvii! Napíšeme pro Vás osobní velkolepou poému, v níž se přimluvíme za spásu nebo zatracení (to záleží na Vás) Vaší duše. Vyvedeno na ručním papíře s grafickou noblesou a nesmrtelnou ilustrací Tadeáše Petra. Podepsáno naší krví. Na stěně Vaší rezidence neudělá vedle originálu Picassa ostudu. Prostě Fenomenální.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  263,95 €
  (6 666 Kč)
 • Vypredané!!

  Jsem první a jediný Imperátor Caligula! Ave Caesar! Klaníme se Vám a servírujeme Vám bez prodlení naprosto všechno z odměn 99 – 6666 Kč a k tomu ještě pochopitelně speciální císařské křeslo na premiéře - včetně vavřínového věnce a veršované děkovné zdravice přednesené přímo v rámci představení.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  395,92 €
  (9 999 Kč)